X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 12:22

    Paolala lubi tę wiadomość

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate- nie ma sprawy :) Moja szyjka zaczęła się skracać, w ciągu niecałego miesiąca z 38 mm zrobiło się 25 mm, potem po dwóch tygodniach leżenia też zleciało kilka mm. Lekarka założyła mi pessar i teraz czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Jeśli pomimo krążka będzie dalej szalała, to lecimy że sterydami. Do tego jeszcze mały ułożony pośladkowo i krąży tam bardzo nisko.

    Moja lekarka jest oazą spokoju, wychodzi z założenia, że kobieta im mniej wie, tym lepiej śpi :) Tak mi przedstawiła sytuację, ale gdzieś tam z tyłu głowy mam takie podejrzenia, że może ta szyjka jeszcze miękknie? Dostałam instrukcję w jakich sytuacjach biegusiem na IP i tyle.

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie witam po wizycie z kilogramem dziedzica i... AFI 5,5 :-/
    Szyjka tez bez szału bo 28mm. Kontrola przede wszystkim AFI za tydzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 03:49

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku pij dużo wody i kup sobie jutro wkładki wykrywające wody płodowe. Pewnie jest ok i tylko taki twój urok, ale dla swojego spokoju lepiej sprawdzić.

    Impra nic sie nie denerwuj bedzie ok :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię sobie paski ph na allegro. Sprawdzał na fotelu, sucho. Sprawdził szyjkę na usg i jest szczelna. Raczej nie wyciekają.
    Tylko picie mi pozostalo, szkoda ze wody, bo napiłabym sie mocnego drinka dziś ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 03:49

    Demsik, emaj, pepsunieczka, Ania-nowa, farmaceutka77, Karolczyk lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od ostatniej wizyty mam pól kilo na plusie, tez szalu nie ma, ale nie wiem czy bym się waga sugerowała ... Ten kilogram jaki można przybrać na wodach plodowych można stracić nie wiadomo kiedy nawet odrobine mniej jedząc.

    Ed. Stopa młodego.ma juz 5cm <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 21:09

    Impresja, Demsik, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolczyk, aha, to o szyjkę chodzi. Trzymam kciuki, żebyś jak najdłużej w dwupaku wytrzymała :* Czemu te ciąże nie mogą być tak piękne i bezproblemowe jak to mi się kiedyś wydawało...


    Ojejku, trzymam kciuki :*

    Impra, za wizytę też trzymam kciuki :)


    Co mi pozostało, tylko kciuki za Was trzymam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 21:13

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate a my trzymamy kciuki za ciebie :* Jak samopoczucie?

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialam sie na wikipedii doksztalcic o co kaman z tym afi. Ojejku a mozliwy jest blad pomiaru?

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Musialam sie na wikipedii doksztalcic o co kaman z tym afi. Ojejku a mozliwy jest blad pomiaru?
    Raczej nie, kilka razy mierzył... Wiec nawet nie wiem czy mi nie wpisał najwyższego pomiaru. Ja od poczatku mam Malo wód, max bylo afi10 w grudniu, potem juz bylo 8, potem 7, ich chyba po prostu nie przybywa razem z dziedzicem tak jak trzeba.

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Raczej nie, kilka razy mierzył... Wiec nawet nie wiem czy mi nie wpisał najwyższego pomiaru. Ja od poczatku mam Malo wód, max bylo afi10 w grudniu, potem juz bylo 8, potem 7, ich chyba po prostu nie przybywa razem z dziedzicem tak jak trzeba.

    A na połówkowym wszystko było ok z nerkami u malucha? Lekarz teraz też je sprawdzał? Może warto się gdzieś przejść na dodatkowe usg pod kątem samych nereczek?
    Czytałam jakiś czas temu pamiętnik dziewczyny, która miała bardzo niskie afi, nerki prawie nie pracowały, dziecko jeśli by się w ogóle urodziło żywe to miało nie mieć szans, były operacje jeszcze w brzuszku, potem po narodzinach, w końcu jedna nerka podjęła pracę i wszystko jest ok, chociaż maluch urodził się ok 28 tygodnia :D

    ALE u ciebie będzie wszystko okej, pewnie taka twoja uroda, albo maluch te wody gdzieś za dupeczka trzyma i nawet się nie da z żadnej strony tego podejrzeć <3

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziu,jak nie szyjki to wody plodowe i mowia ze ciaza to nie choroba.ciagle czlowiek sie martwi.mam nadzieje ze bedzie u was dobrze.ha ide jutro na gluoze brrrrrr
    Kate milo cie slyszec;)

    kate55 lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie narządy w porządku, byłam na powtórnym połówkowym ostatnio i tez posprawdzała nerki i wszystko dokladnie. Z młodym ok, tylko mala ilość wód nie pomaga sie płucom rozwijać i ti jest największy problem chyba.dzis tez wszystko sprawdzone. Może się poprawi jak będę mega dużo pić

    Arwi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 03:50

    Arwi lubi tę wiadomość

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate- dziękuję! :* Jesteś w moich myślach cały czas, trzymam za Was kciuki i kibicuję Wam z całego serca :)

    Ojejku- a jest jakiś plan działania? Jest jakiś związek pomiędzy szyjką a tym AFI? Pamiętaj, że masz już kilogramowego zucha w brzuchu! <3 To super nowina! :)

    kate55 lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik :*

    Marzu - dziękuję :* raz lepiej, raz gorzej. Dziś składałam pranie na łóżku, ostatnio robiłam to jeszcze w ciąży (od tamtego czasu byłam na bakier z praniem :P) i oczywiście ryczałam.. Obecnie jestem na etapie wspominania czasu ciąży... Np. dziś szłam do łazienki i prawie weszłam brzuchem w ościeżnicę drzwi, z automatu złapałam się za brzuch, żeby go chronić. Czuję też raz na jakiś czas ruchy jelit czy czegoś, od razu mi się kojarzy z ruchami Leona. Jestem chyba ciągle zestresowana, bo byle sytuacja w pracy potrafi mnie wyprowadzić z równowagi. Jutro idziemy pierwszy raz do psychologa. Ale wieczory nie są już takie tragiczne, potrafię się skupić na filmie czy książce i nie myśleć non stop. W piątek mijają już 4 tygodnie od porodu, czas szybko leci. Damy radę.

    Karolczyk :*

    Ojejku, nie znam się na tych wodach płodowych, ale moją koleżankę ostatnio na badaniu też nastraszyli, na szczęście na kolejnym u innego lekarza było już wszystko w porządku. Mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko dobrze się skończy :*

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 03:50

    kate55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate <3 ciesze się ze jest odrobinę lepiej.
    nie sądziłam ze tak szybko wrócisz do pracy, ale może to dobry sposób na oderwanie się od tych myśli chociaż na chwilę. Buziaki

    Impra, daj znać po wizycie :*

‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ