X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Opalanie sie z brzuszkiem...
Odpowiedz

Opalanie sie z brzuszkiem...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 8 lutego 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam słoneczko i teraz bardzo mi go brakuje, ale w ciąży na pewno będę dużo mniej korzystać bo niestety ale w tym czasie nie trudno o dodatkowe przebarwienia

    syy28iik833b36lq.png
  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 16 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej planuję korzystać na maksa, ale z głową z pogody, zwłaszcza że za miesiąc lecę do cieplutkiego kraju :) Filtry, parasol, dużo wody i książek :) A na przebarwienia są sposoby :)

  • czekajaca000 Koleżanka
    Postów: 47 31

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będąc w 5 mieś. byłam nad morzem i jak było się nie opalać? Leżałam na plaży w koszulce by osłonić brzuch w pełnym słońcu a gdy chciałam opalać plecy wykopywalam dołek na brzuch i tez leżałam plackiem. Jak się osłonie brzuch to słoneczko na pewno nie zaszkodzi a to czysta Wit D

    bhywh371ilfltdjs.png
    4c3tflw1301snnns.png[/link]
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ