X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Paszport Brytyjski Dla Dziecka
Odpowiedz

Paszport Brytyjski Dla Dziecka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro rodzic jest obywatelem lub jest 5 lat minimum w uk i jest to udokumentowane to dziecko otrzymuje obywatelstwo i paszport bo skoro jak by obywatelstwa nie mialo to by paszportu nie dostalo.teraz zapewne tak jest .Nic się w prawie Zjednoczonego Krolestwa nie zmienilo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 00:00

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesli rodzic nie jest to dIecko tez nie!!
    I o to sie caly czas toczy rozmowa hahaha.
    Moi znajomi sa tu ponad 5 lat, nie maja obywatelstwa bo nie chca a dziecko ma brytyjski paszport i obywatelstwa tez nie ma.

    Taki zonk :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 00:01

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne właśnie ze ma paszport a obywatelstwa nie ma !:D

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja o tym pisze caly czas :)
    Ze mozna miec paszport bez obywatelstwa :)
    Stwierdzili ze na sile jej nie beda uszczesliwiac i jak bedzie dorosla to sama zdecyduje jakie chce obywatelstwo.
    A oni sie starac nie zamierzaja :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W paszporcie brytyjskim dla dziecka zdaje się pisze " obywatelstwo polskie" . Koleżanka na dniach dostanie to zobaczę. Wiem na pewno, że jeżeli żadne z rodziców niema obywatelstwa to nawet gdyby 10 lat pracy udokumentowali to dziecko obywatelstwa nie dostanie. Mój syn się urodził w uk. Ja w uk brałam ślub a o obywatelstwie nawet nam się nie śniło z tych powodów.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sprawdz bo to właśnie dziwne jest .bo zapewne jak się paszport dostaje to najpierw musi być przyznane dla dziecka obywatelstwo ,chyba ze naprawde tak jest i ze maluchowi tylko przysługuje się paszport a zbiegiem lat jak juz dziecko większe dorosle to moze samo się ubiegac o obywatelstwo! Tak mi się wydaje ?

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ze nie musi :) paszport nie rowna sie obywatelstwo :)
    Z tego co czytalam majac paszport bedzie poprostu duzo latwiej ubiegac sie o obywatelstwo w pozniejszym okresie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja tak mysle ze tak jest :)

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstepnie slyszalam, ze dziecko dostaje paszport brytyjski na rok i w tym czasie rodzice musza mu zalatwic kolejny. Ten koleny bedzie albo brytyjski, jezeli rodzice, lub ktores z nich tez maja pszport UK, a jezeli nie maja - to przez ten rok maja czas aby zalatwic dziecku paszpor polski - z tym tez moze byc troche zalatwiania itd.
    Na razie jestem w 15 tyg wiec jeszcze do konca nie wiem czy tak na 100% jest, ale niedlugo tez posprawdzam aby miec pewnosc jak jest - moze ktos da znac dokladnie w miedzyczasie ...

    na9fxa5.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam , że napiszę jak już się o paszport postaramy a tu Polska zaliczona na brytyjskim paszporcie a ja milczę :)
    a więc tak:
    Człowiek jak sam na własnej skórze się nie przekona to g...o wie :D, tyczy się to również moich wcześniejszych wypowiedzi.

    Wracając do paszportu, dziecko dostaje obywatelstwo brytyjskie które jest wpisane do paszportu! W naszym jak byk pisze "British citizen".
    Przemaglowali męża od A do Z z 8 lat pobytu w UK biorąc pod uwagę, że mąż od początku w jednej firmie pracuje. Payslipy z 6 lat, udokumentowany cały pierwszy rok , home office . Wysyłali listy do głównej siedziby firmy męża jak i do menadżera na prywatny adres domowy. Żądali dosłania dokumentów , że nie pobieramy od państwa nawet złamanego grosza w zasiłkach.
    Paszport dostaliśmy na 5 lat.
    Możemy postarać się o paszport dla starszego syna ale koszt to około 700ł i narazie odpuszczamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 13:31

    agnes175 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ