X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldering94 wrote:
    Dziękuję za polecenie Zary, złożyłam zamówienie na dwa ręczniczki 😍 ale one są słodkie. Ciekawe jak z jakością.
    Freja, piękny ten co zamówiłaś.
    Czy Wasze bobasy też się tak wypinają?

    Właśnie domawiam jeszcze dwa, bo uważam, że są fajnej jakości 🙂 i są tam śliczne poszewki na pościel, a stacjonarnie już bieda 😕

    Tak, mój syn mnie obkopuje regularnie.. i wypina się plecami, tyłkiem i to czasami aż nieprzyjemne.. mają te nasze bobasy po kilogramie +/- a my to odczuwamy 🙂 i tak jak nie czułam młodego będąc w ruchu, tak już czuję, nawet kiedy stoję pod prysznicem to się wierci 😅

  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 9 lipca 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola, pysznie wygląda :)

    Tak, wypina się. Co ciekawe, głównie z prawej strony. Własnie zjadłam owoce i jakieś rodeo tam wyczynia.

    Jakie śliczne te zara ręczniczki!
    Z takich niedzieciowych typowo to uwielbiam carre blanc. Mamy swoje "slubne" od 14 lat i nie mam im nic do zarzucenia ;) widzę, że mają dużą kolekcję dziecięcą.

    Jola17a lubi tę wiadomość

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, te ręczniczki z Zary słodkie, ale tylko 80x80cm. Wymiar widać, jak się doda do koszyka. Moim zdaniem małe, tylko na pierwsze miesiące życia.

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, dziś już same 80 😕 ale wczoraj były jeszcze 70x140 i takie też zamówiłam, choć ten mały na początek tez będzie okej 😊

    Freja - a jak te rzeczy z Fabryki Wafelków? Nie ukrywam, że mam tam spory koszyk, a ceny są dość wysokie, więc pytam 😊

  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 9 lipca 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro będę miała w paczkomacie fabrykę wafelków. Ale nie pamiętam co zamawiałam 😆

    Emka31 lubi tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, to daj proszę znać czy warto 😊

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na wizycie, glukoza okej, jednak nie zrobiła mi USG i dalej nie znam płci. :/

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka, jak to bez usg, po takim czasie?
    Dobrze, że krzywa ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 21:41

  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 9 lipca 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie po takim, jestem wściekła;/

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Jagodazdw92 Autorytet
    Postów: 2083 758

    Wysłany: 10 lipca 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka dziwne to. U mnie usg robi co wizytę ale za to mnie nie bada

    8c74df9084.png
    6f88193a00.png
    Starania od maj 2018
    ❤Kacperek 06.05.2019 SN 37tc, 55cm, 2990g
    Styczeń 2020 druga ciąża
    ❤Zosieńka 24.09.2020 SN 35tc,
    50cm, 2550g
  • Jola17a Autorytet
    Postów: 1473 1429

    Wysłany: 10 lipca 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    542d91e4b1e7.jpg
    Dziewczyny pamiętajcie żeby w niedzielę nie stać w kolejce 😉

    3i49df9hlhtx65e4.png
    40 lat, starania od V/2018 SALVE Łódź
    niedrożny prawy jajowód; histeroskopia w XII/18
    AMH 1,38; lewy jajnik torbiel endo.;
    1 punkcja 05.19 3 jajeczka ❄2 punkcja 06.19 1 jajeczko❄3 punkcja 07.19 5 jajeczek. Z 9 szt.
    7 zapłodnionych przestało się rozwijac. W 5 i 6 dobie brak blastek 😢
    A.K. X/19 4 blastki ❄️❄️❄️❄️
    ⚠️XII/19 polip. I/20 histero.
    7II/20 4AA podane. 🍀
    10dpt Beta 427
    13dpt Beta 2173
    14dpt USG jest kropek
    35dpt 13.03.❤️ 7t.6d.
    39dpt ❤️ ma 2cm
    Serce się raduje, dzidzia zdrowa. Dziewczynka 🎠💗 Spotkamy się w październiku 👨‍👩‍👧29.10.2020 Laurunia ❤️
    CC w Salve. Polecam!
    Nie bedzie staran z pomocą med.o rodzeństwo.
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 10 lipca 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodazdw92 wrote:
    Edytka dziwne to. U mnie usg robi co wizytę ale za to mnie nie bada

    to jeszcze dziwniej :)
    usg nie jest obowiązkowe, ale badanie na fotelu to już chyba z marszu powinno być

    dzień dobry
    nocka w plecy trochę :/ znów się coś nakręcałam ... jak tu dotrwać do wizyty ...
    niby wszystko ok a ja sobie wbijam do głowy różne tematy i nie mogę spać potem
    Męczący stan ...

    Jola - ja chętnie skorzystam, ale babcie i dziadkowie też mają pierwszeństwo a ich u nas więcej niż kobiet w ciąży ;) no i na dodatek zwykle się przepychają przed brzuchatki
    Ja będę sama, ale gdybym była z mężem to on przecież i tak musi stać w kolejce więc dla mnie zasadniczo bez różnicy - chyba że posiedzi się w aucie czekając na pana męża

    oo i doczytałam że osoby z dzieckiem do lat 3 też (no i niepełnosprawni) więc w sumie duża grupa - prawie pół na pół ;)
    No i że liczą na życzliwość ... taaaaaaaaaa :) chyba 2 razy w tej ciąży się spotkałam z życzliwością i w sumie kolejka była minimalna - ale grzecznie podziękowałam i pochwaliłam za wzorową postawę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 08:02

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 10 lipca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, jak będzie z przepuszczaniem ciężarnych podczas wyborów w praktyce, pewnie różnie. Ale dobrze że jest taki przepis i że się o nas pamięta. My staramy się iść na głosowanie wtedy, gdy jest najmniej ludzi. Ostatnio byliśmy ok 13.00, wtedy zaczynają się msze w dwóch okolicznych kościołach, no i ludzie też zaczynają szykować się do obiadu. Prawie żadnej kolejki, także szybko poszło.

    Jola17a lubi tę wiadomość

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 10 lipca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka, to prywatna wizyta? Aż się wierzyć nie chce 😑 Poszłabym chyba do jeszcze innego lekarza, u którego USG to standard.

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytka ja tez bym poszła gdziekolwiek, no kurcze, wyobrażam sobie co czujesz po takim czasie bez usg :/
    Ja tez juz odliczam, mimo że miałam niedawno 🙈
    W ogóle to jakoś mi czas spowolnił ostatnio, zajęłam się wyprawką, praniem i jakoś tak nie mogę się doczekać, a z drugiej strony jestem bardziej nerwowa i drażliwa:/
    Mój 4 latek ostatnio ma jakis dziwny okres i na wszystko się strasznie upiera i reaguje płaczem :/ Ciężko mi wytłumaczyć mu, że nie mam już tyle siły i za nim nie nadążam, a to jeszcze cale wakacje.
    Dzisiaj jak odwiozłam go do przedszkola to tak mnie zemdlilo jak w I trymestrze i ledwo dojechałam do domu, jakos dziwnie się czuję, wypiłam Activie i chyba zaraz zasnę, może jakieś ciśnienie jest kiepskie, bo u nas jest duży skok temperatury, wczoraj było 20 stopni, a dziś ma być 30 :/

  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa no właśnie - dzisiaj ma być upalnie - ciekawe....
    wczoraj mnie głowa pobolewała, owszem - tak mam przed takimi konkretnymi zmianami pogody

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii, Ty już finuszujesz z wyprawką. Możesz napisać po ile masz mniej więcej poszczególnych ubranek w tych najmniejszych rozmiarach? Chodzi mi o body na krótki i długi rękaw, półśpiochy albo spodenki i pajace. Kurcze, u mnie niby drugie dziecko, a jakoś nie umiem przewidzieć ile będzie mi potrzebne. Ciągle mi się wydaje że muszę coś dokupić, a jak już dokupię, to że przesadziłam 😉

    A poza tym łączę się w bólu... Moja trzylatka też ma ostatnio gorszy czas, wybuchy histerii, niespokojne noce. A przedszkola od sierpnia. Trzeba przetrwać 💪

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest taka masakra z córką o jej zasypianiem że szok.. Potrafi nie spać od 7 do 20. Zero drzemki w dzień a ma rok i 8 miesięcy. Nie wspomnę o histeriach i marudzeniu. Napisałam wczoraj do pani psycholog zajmującej się snem dzieci czy w ogóle mam walczyć czy po prostu ma nie spać i koniec. Pani nazywa się "Zaklinaczka snu". Za jakieś 3 dni powinnam mieć odp. Czekam z niecierpliwością

    Jezu ufam Tobie
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 10 lipca 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evoleth wrote:
    Edytka, to prywatna wizyta? Aż się wierzyć nie chce 😑 Poszłabym chyba do jeszcze innego lekarza, u którego USG to standard.

    Nie, to NFZ ale dziwi mnie to bo nigdy nie miałam tam problemów i zawsze byłam bardzo zadowolona z opieki i pani doktor.
    Nie będę się zapisywała prywatnie, tylko zadzwonię i się zapytam kiedy prenatalne 3 trymestru, jak do trzech tygodni by mi zrobili to tyle poczekam, na prywatną wizytę też bym musiała jakiś czas poczekać więc na jedno mi wyjdzie. Na tej kwarantannie nauczyłam się cierpliwości chyba:p

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 10 lipca 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodze prywatnie i na szczęście (bo ja akurat przeciwna jestem) nie mam co wizytę badania ani usg. Teraz będę miała w 30 tc usg 3go trymestru a potem dopiero po 38 w szpitalu, w którym mam rodzić. Nie chcę więcej o ile nie wyjdzie oczywiście coś (tfu, tfu).
    Emka31 wrote:
    Freja - a jak te rzeczy z Fabryki Wafelków? Nie ukrywam, że mam tam spory koszyk, a ceny są dość wysokie, więc pytam 😊

    zachwycona jestem otulaczami (chociaż dla mnie to tetra ;) ) Little Dutch. Cudnie mięciutkie. POza tym ręcznik ok i drobiazgi typu smoczek, butelka, wkładki i nożyczki. Ponieważ będę kp a one są tylko na wszelki wypadek to nawet ich nie rozpakowuję , więc nie umiem powiedzieć nic na ich temat... ważne dla mnie było, żeby butelka była szklana a smoczek kauczukowy.

    Wczoraj nakleiłam naklejkę na ścianę a dziś przyszedł dywan. Jeszcze tylko panele na ścianę i pokoikosypialnia gotowa :D

    Co do wyborów to głosujemy tuż przed wyjazdem. Zabieram mamę, która jest po 60tce i po operacji, więc będę się pchać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 11:41

    Emka31 lubi tę wiadomość

    dqprp07wzt9w07bj.png
‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ