X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaela a co u Was? Jak Zosia?
    Tak nam niespodziewanie zniknęłaś z grupy.. Wszystkie o Ciebie pytałyśmy. Wpadnij do nas czasem.

    Mamaela86 lubi tę wiadomość

  • Lajla Przyjaciółka
    Postów: 103 93

    Wysłany: 18 października 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko u was z tym chodzeniem, u nas rok skończony i 2 tygodnie a jeszcze drepczemy niepewnie za rękę. A czy któryś bobas jest jeszcze na piersi?

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 18 października 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 23:31

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla wrote:
    To szybko u was z tym chodzeniem, u nas rok skończony i 2 tygodnie a jeszcze drepczemy niepewnie za rękę. A czy któryś bobas jest jeszcze na piersi?

    Ja też jeszcze karmię w dzień i noc.
    Wojtek zaczął na roczek chodzić dziś już mi prawie biega.

  • Lajla Przyjaciółka
    Postów: 103 93

    Wysłany: 19 października 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też karmienie w dzień i w nocy, czasami ma takie dni że tylko cyc i nic więcej, człowiek najpierw walczy żeby karmić piersią a teraz ciężko odstawić 😅

    Mamaela86 lubi tę wiadomość

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 26 października 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 23:31

    Mamaela86 lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Mamaela86 Autorytet
    Postów: 306 296

    Wysłany: 3 listopada 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pamięć i życzenia 🥰😁
    Jakos tak wyszło z tym mesengerem. Telefon znowu mi padł , był w serwisie i ogólnie już go nie instalowalam. Po za tym czasu już mało na siedzenie w telefonie ☺️
    U nas Zosia zaczęła chodzić jakoś po 10 miesiącu . Teraz już biega , łazi wszędzie, wszystko otwiera , wszystko gryzie 🥰 potrafi już się dogadać z nami, wiemy kiedy coś chce , wola mama, tato , Bastek i ogólnie fajnie się rozwija ☺️
    Pełna chata.
    Od września przypadały się chorobska i co chwilę chorzy wszyscy .
    Ja dalej Zosię karmie piersią , nie myślę jeszcze o odstawieniu bo nie wyobrażam jeszcze sobie jej usypiania bez cyca ☺️
    A i tak nie mam pracy , dopiero zacznę szukać coś za rok.
    Pozdrawiam was wszystkie kochane ❤️ i zdrówka dla naszych wszystkich roczników 😘😁🥰🎂🎂🎂🎂

    Maybelle lubi tę wiadomość

    Sebastian 2007-09-11, Sara 2010-07-04 :-)
    2 aniołki 7 tydz. [*]2012,10 tydz.[*]2013.
    Sylwia 2017-04-01, Zosia 2020-10-25
    bhywdf9hjfmjqipp.png
‹‹ 568 569 570 571 572
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ