X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2021, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaela a co u Was? Jak Zosia?
    Tak nam niespodziewanie zniknęłaś z grupy.. Wszystkie o Ciebie pytałyśmy. Wpadnij do nas czasem.

Mamaela86 lubi tę wiadomość

• Lajla Przyjaciółka

Wysłany: 18 października 2021, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko u was z tym chodzeniem, u nas rok skończony i 2 tygodnie a jeszcze drepczemy niepewnie za rękę. A czy któryś bobas jest jeszcze na piersi?

• Maybelle Autorytet

Wysłany: 18 października 2021, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 23:31

2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 października 2021, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla wrote:
    To szybko u was z tym chodzeniem, u nas rok skończony i 2 tygodnie a jeszcze drepczemy niepewnie za rękę. A czy któryś bobas jest jeszcze na piersi?

Ja też jeszcze karmię w dzień i noc.
    Wojtek zaczął na roczek chodzić dziś już mi prawie biega.

• Lajla Przyjaciółka

Wysłany: 19 października 2021, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też karmienie w dzień i w nocy, czasami ma takie dni że tylko cyc i nic więcej, człowiek najpierw walczy żeby karmić piersią a teraz ciężko odstawić 😅

• Maybelle Autorytet

Wysłany: 26 października 2021, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 23:31

2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Mamaela86 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2021, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pamięć i życzenia 🥰😁
    Jakos tak wyszło z tym mesengerem. Telefon znowu mi padł , był w serwisie i ogólnie już go nie instalowalam. Po za tym czasu już mało na siedzenie w telefonie ☺️
    U nas Zosia zaczęła chodzić jakoś po 10 miesiącu . Teraz już biega , łazi wszędzie, wszystko otwiera , wszystko gryzie 🥰 potrafi już się dogadać z nami, wiemy kiedy coś chce , wola mama, tato , Bastek i ogólnie fajnie się rozwija ☺️
    Pełna chata.
    Od września przypadały się chorobska i co chwilę chorzy wszyscy .
    Ja dalej Zosię karmie piersią , nie myślę jeszcze o odstawieniu bo nie wyobrażam jeszcze sobie jej usypiania bez cyca ☺️
    A i tak nie mam pracy , dopiero zacznę szukać coś za rok.
    Pozdrawiam was wszystkie kochane ❤️ i zdrówka dla naszych wszystkich roczników 😘😁🥰🎂🎂🎂🎂

Maybelle lubi tę wiadomość

Sebastian 2007-09-11, Sara 2010-07-04 :-)
    2 aniołki 7 tydz. [*]2012,10 tydz.[*]2013.
    Sylwia 2017-04-01, Zosia 2020-10-25
    bhywdf9hjfmjqipp.png
‹‹ 568 569 570 571 572
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ