X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • ina-1409 Autorytet
    Postów: 770 574

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia Sylwia wrote:
    Część Ina 😃 my się znamy 😃

    Cześć, Tak, znamy się😀

    Wik89 lubi tę wiadomość

    17u9df9hmomyrllt.png
    01.21. - nifty: zdrowa dziewczynka 💝
    29.10.20. FET
    20.01.20. ET 💔(10tc)
    15.01.20. pick-up (11 kumulusów, 8 zapłodnionych, 6 blastek 3x 4.1.1., 3x 4.2.2.)
    Gameta Gdynia
    07.2016 - ciąża naturalna 💔(10 tc)
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak sądzicie, jeśli robiłam 19.02 i 21.02 badanie poziomu beta HCG (przyrost ok), to czy mam zrobić jutro (24.02) czy w inny dzień lepiej czy może w ogóle już nie robić? W czwartek wieczorem mam wizytę u gina

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 23 lutego 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Dziewczyny, jak sądzicie, jeśli robiłam 19.02 i 21.02 badanie poziomu beta HCG (przyrost ok), to czy mam zrobić jutro (24.02) czy w inny dzień lepiej czy może w ogóle już nie robić? W czwartek wieczorem mam wizytę u gina
    Ja bym już nie robiła więcej bety.
    Jeśli chcesz iść z kompletem badan na 1 wizytę, to rozważ zrobienie morfologii i moczu, ja dodatkowo robiłam tsh ft3 i ft4 i mój lekarz był zaskoczony, że jestem tak przygotowana na 1 wizytę hihi :)
    Ale oczywiście nie musisz tego robić, to tak o, daje obraz lekarzowi.

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się z nowymi cieszę się że do nas dołączyłyście spokojnej ciąży życzę 🙂


    Jutro idę na USG... zwolniło się miejsce i przepisałam się z 9 marca, czekać jeszcze 2 tygodnie to dla mnie katorga, ale stres rośnie coraz bardziej jak pomyślę o wizycie, znów martwię się tą betą i w ogóle 🥺

  • dagmara Ekspertka
    Postów: 229 162

    Wysłany: 23 lutego 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Cześć dziewczyny, witam się z nowymi cieszę się że do nas dołączyłyście spokojnej ciąży życzę 🙂


    Jutro idę na USG... zwolniło się miejsce i przepisałam się z 9 marca, czekać jeszcze 2 tygodnie to dla mnie katorga, ale stres rośnie coraz bardziej jak pomyślę o wizycie, znów martwię się tą betą i w ogóle 🥺
    Nie martw się tą betą. Ja też mam mały przyrost, ale ważne, że w ogóle jest ten przyrost. Ostatnie USG miałam w piątek i serduszko bije. Teraz czas pokaże co dalej. Trzymam za Ciebie kciuki!

    Bluberry, Wik89 lubią tę wiadomość

    2017 - synek ♥
    10.2019 - [*] 10tc.
    03.2020 - [*] 10tc. zespół Edwardsa
    10.2020 - [*] 8tc. zespół Edwardsa

    MTHFR C667T hetero
    MTHFR A1298C hetero
    PAI-1 4G hetero
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 23 lutego 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki ja bym już raczej nie robiła trzeci raz. Ja zrobiłam dwa razy, przyrost ok. Na usg byłam, był pecherzyk, teraz czekam na serduszko. Na tym etapie badanie beta już nic ci nie da a będziesz się tylko stresować.
    Bluberry super ze udało się dostać na wizytę wcześniej! Trzymam kciuki żeby było wszystko ok, na pewno będzie już pecherzyk z zarodkiem a może i serduszko? A jak nie to 9 marca na bank. Ważne ze zobaczysz co i jak. Mnie ta pierwsza wizyta uspokoiła ze ciąża jest w macicy. I teraz tylko czekać na rozwój maleństwa. Daj koniecznie znać !

    Wik89, Bluberry lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 lutego 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusiagim. Całkiem możliwe, że od wysiłku. U mnie wczoraj pojawiło się po lataniu za córką w kulkolandi. Trochę się tam wspinałam, zjeżdżałam ze ślizgawki. Organizm chyba nie przyzwyczajony do takiego wysiłku.

    Bluberry. Bardzo się cieszę, że udało się wcześniej umówić. Też bym nie dała rady czekać tak długo na Twoim miejscu.
    Trzymam kciuki za dobre wieści 🤗

    Bluberry lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, witam się i ja :)
    Podobnie jak kilka z dziewczyn, w oczekiwaniu na bijące serce, podczytywałam Was od tygodnia.
    Wczoraj niestety, też zaliczyłam plamienie, niewielkie, ale jednak. Pojechałam na SOR, dostałam Luteinę i mam się oszczędzać, choć w opinii mojego lekarza prowadzącego, w tak wczesnej ciąży, leżenie i odpoczywanie nie ma wielkiego znaczenia. Jakie jest Wasze zdanie? Dziewczyny z plamieniami - jakie były zalecenia od lekarzy?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w UK i nikt nie chce mnie nawet obejrzeć z tak niewielkimi plamieniami. Kazali odpoczywać i obserwować.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wiem, że w UK nie reagują w wczesnej ciąży :/
    No nic, trzeba być dobrej myśli :)

  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry trzymam kciuki za wizytę super że się zwolniło miejsce.

    Bluberry lubi tę wiadomość

  • Paulinqa Ekspertka
    Postów: 181 228

    Wysłany: 23 lutego 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka31 wrote:
    Dobry wieczór, witam się i ja :)
    Podobnie jak kilka z dziewczyn, w oczekiwaniu na bijące serce, podczytywałam Was od tygodnia.
    Wczoraj niestety, też zaliczyłam plamienie, niewielkie, ale jednak. Pojechałam na SOR, dostałam Luteinę i mam się oszczędzać, choć w opinii mojego lekarza prowadzącego, w tak wczesnej ciąży, leżenie i odpoczywanie nie ma wielkiego znaczenia. Jakie jest Wasze zdanie? Dziewczyny z plamieniami - jakie były zalecenia od lekarzy?


    Ja też plamilam raz dostałam więcej dupka w miarę możliwości oszczędzać się nie dźwigać i na razie zero sexu także się pilnujemy. 2 marca mam wizyte;)

    MIKOŁAJ ♡ 2015
    OLIWIER ♡ 2020
  • moni_90 Znajoma
    Postów: 16 19

    Wysłany: 23 lutego 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Cześć dziewczyny, witam się z nowymi cieszę się że do nas dołączyłyście spokojnej ciąży życzę 🙂


    Jutro idę na USG... zwolniło się miejsce i przepisałam się z 9 marca, czekać jeszcze 2 tygodnie to dla mnie katorga, ale stres rośnie coraz bardziej jak pomyślę o wizycie, znów martwię się tą betą i w ogóle 🥺


    Kciuki mocno zacisniete 😊😊 Wszystko bedzie dobrze zobaczysz, ja dzisiaj mialam swoje pierwsze usg,tak bardzo sie stresowalam. Ale zobaczylam pieknie bijace serduszko 🥰🥰

    Annie1981, Bluberry, Evoleth, Natalii, Wik89, Intuicja, inessa lubią tę wiadomość

    ZY2p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinqa wrote:
    Ja też plamilam raz dostałam więcej dupka w miarę możliwości oszczędzać się nie dźwigać i na razie zero sexu także się pilnujemy. 2 marca mam wizyte;)

    A znasz przyczynę plamienia? Jezusie, nic mnie tak w ciąży nie przeraża jak one :/ :/
    A oszczędzasz się, czyli? Sprzątasz troszkę, gotujesz?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni. Super! Gratuluję serduszka 🙂

    moni_90 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • moni_90 Znajoma
    Postów: 16 19

    Wysłany: 24 lutego 2020, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Annie1981😊

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    ZY2p.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 24 lutego 2020, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Witajcie, czy mogę dołączyć? :) U mnie jest bardzo wcześnie, wczoraj powtarzałam betę i przyrost jest ok, z 11 do 50. Progesteron ok. Termin miesiączki wg ovu dopiero w poniedziałek. Ale jestem tak podekscytowana i jednocześnie zszokowana (staraliśmy się prawie dwa lata bez żadnych rezultatów, w zeszłym miesiacu maz mial operację na żylaki powrózka nasiennego i to chyba pomogło), że zainstalowałam juz sobie aplikacje ciążową i zaczynam zaznajamiać się z tematem ciąży. To moja pierwsza ciąża, mam 30 l., mąż 34.
    Widzę, że Wy już dużo dalej :)
    Przyszłam za KIC z różu <3 kalkulator porodu w internecie pokazuje termin 4.11, a aplikacja ciążowa 31.10, więc chętnie zostanę tutaj :)

    Czy macie przyspieszone bicie serca? Ja od wczoraj miewam, np. przed chwilą telepało mi mocno, mam nadzieję, że to nic niepokojącego

    Witaj Kochana ♥️

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Paulinqa Ekspertka
    Postów: 181 228

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka31 wrote:
    A znasz przyczynę plamienia? Jezusie, nic mnie tak w ciąży nie przeraża jak one :/ :/
    A oszczędzasz się, czyli? Sprzątasz troszkę, gotujesz?

    Nie bo byłam wtedy na wizycie i nie było śladu plamienia tzn mówił że macica się oczyszcza. Ale przez to że 1 ciążę poronilam to wolę się oszczędzać. No mąż jak może to sprząta za mnie, myje podłogę. Ja jak cos to pomalutku po trochu sprzątam. Nie dźwigam mojego 5latka.i dużo odpoczywam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 10:29

    Emka31 lubi tę wiadomość

    MIKOŁAJ ♡ 2015
    OLIWIER ♡ 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrego dnia i tygodnia życze <3
    Zwlaszcza spokojnych,dobrych wizyt zycze <3

    Natalii, Maybelle, Emka31, Evoleth, Bluberry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dziewczyny, a mialyscie tak, ze miałyście mdłości i wam minęły? Ja mialam w 5, 6 i 7 tygodniu, a pozniej mi przeszło. Teraz juz bardzo rzadko mnie mdli, brzuch tez dużo rzadziej i mnirj boli. W sumie największy objaw to ból piersi od samego początku. Jak nie muszę zakladac stanika to jest niewielki, a wieczorem to zawsze juz bardzo bolą.
    Ja mam następną wizytę dopiero za miesiąc, juz prenatalne i dla mnie to kawał czasu ehh

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ