X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiałam się czy tu dołączyć. Jestem głównie na 40+ 😉 ale może i tu trochę poklikam.
    Witajcie dziewczyny. Termin mam na 22.10. Mam już dwoje dzieci nastoletnich i taka sobie ostatnia szansa nam się pojawiła 😍 trochę niespodziewanie a trochę tak bo chcieliśmy baby i nie zabezpieczalismy się. Straciłam już trochę nadzieję - myślałam że już nie da rady a nie chciałam brać leków stymulujacych zajście. No i jest 😍

    Póki co 6 tydzień. Wizyta już jedna była. Kolejna za 12 dni. Powinno już być coś więcej widać. I słychać ❤

    Będę sobie czytać co tu u Was

    inessa, Wik89, Intuicja, bebetka.b, Annie1981, Evoleth lubią tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe dziewczyny! Wiki fajnie ze jesteś 🤩 musimy namówić więcej dziewczyn z różu żeby przeszły tu!

    Freja .. ściskam mocno? Ale czy to pewne? Jeśli będziesz mieć sile odezwij się, martwimy się.

    Ja na razie żadnych dolegliwości ciążowych nie mam tylko jestem wiecznie zmęczona. A może sobie to wmawiam?
    Trochę się martwię bo dziś rano był seks i teraz pobolewa mnie podbrzusze.
    Kochacie się czy abstynencja? 🙈

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • Paulinqa Ekspertka
    Postów: 181 228

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b wrote:
    Witajcie nowe dziewczyny! Wiki fajnie ze jesteś 🤩 musimy namówić więcej dziewczyn z różu żeby przeszły tu!

    Freja .. ściskam mocno? Ale czy to pewne? Jeśli będziesz mieć sile odezwij się, martwimy się.

    Ja na razie żadnych dolegliwości ciążowych nie mam tylko jestem wiecznie zmęczona. A może sobie to wmawiam?
    Trochę się martwię bo dziś rano był seks i teraz pobolewa mnie podbrzusze.
    Kochacie się czy abstynencja? 🙈


    U nas abstynencja na razie przez plamienie.

    MIKOŁAJ ♡ 2015
    OLIWIER ♡ 2020
  • Amka1000 Debiutantka
    Postów: 12 14

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie też głównie zmęczenie i delikatna niechęć do jedzenia. Czasem pobolewa mnie podbrzusze. W środę pierwsze usg, stresik jest spory...
    Dzisiaj 6t1d. U mnie abstynencja dopóki nie usłyszę mocnego serducha, jestem zbyt spięta 😁

    bebetka.b lubi tę wiadomość

    7.02 beta 127, prog 29ng (14dpo)
    12.02 beta 1348
    17. 02 beta 6580
    26.02 6t4d 7mm, jest ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja, ojej, współczuję :(


    Gonia, ja tez idę do lekarza szybko bo akurat 27.02 wieczorem był wolny termin u mojego gin a potem długo nic, więc zapisałam się

    Bebetka, koniecznie :)

    bebetka.b lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😊
    Wygląda na to, że i ja dołączę do Was 😄
    17 lutego test pokazał dwie kreseczki. Cieszę się bardzo, bo staraliśmy się z mężem i jestem zaskoczona, że szybko się udało bo już w drugim cyklu 😊
    Wizytę mam 3 marca i trochę się stresuje żeby wszystko było ok.
    Jestem już mamą 17 latka oraz córeczki z mają 2018 💕. Między synem a córką jest ogromna różnica wieku dlatego zdecydowaliśmy się na jeszcze jednego bąbla 😄
    Za sobą mam również dwia poronienia w 6 tyg. ciąży ( 10 i 5 lat temu) dlatego troszkę mam stres. Ale myślę, że wszystko będzie ok.
    Podczytuje was od kilku dni i bardzo kibicuję każdej z was.

    Foto80, bebetka.b, Intuicja, Wik89, Natalii, Annie1981, Evoleth, inessa lubią tę wiadomość

  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nina! Ale miło ze się udało! Ja tez mam córeczkę z maja, znam Cię z majówek bo podczytuje was incognito czasami 🙈😜😁 ale się cieszę ze się udało! Świetna wiadomość ! Gratulacje z całego serca!
    Oby teraz wszystko było dobrze, musi być !

    Nina83 lubi tę wiadomość

  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b my dziś się kochaliśmy dwa razy, ja miałam straszną ochotę już od dawna ale moje samopoczucie mi nie pozwalało, ja zaczynam właśnie 9tydzien i już się nie mogę doczekać aż będzie 12i będę miała wizytę u gina

    bebetka.b lubi tę wiadomość

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:00

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka, dziękuję 😘 bardzo mi miło 😊 Twoja córcia też z 2018?

    bebetka.b lubi tę wiadomość

  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina83 wrote:
    Bebetka, dziękuję 😘 bardzo mi miło 😊 Twoja córcia też z 2018?
    Tak :) 😊❤️

    Intuicja dzięki uspokoiłas mnie 😊 współczuje ze tak musisz długo czekać na wizytę u gin, ja bym zwariowała do tego czasu.
    Ja mam kolejna początkiem marca, może będzie już serduszko.
    Bardzo zmartwiła mnie Freja, ciagle o niej myśle.
    Ech

    Meybele przykro mi. Niestety nie znam żadnych sposobów by ci pomoc. Może spróbuj coś przeciwbiegunkowego? Sok z marchewki? Smecta? Na pewno musisz dużo pic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 13:47

    Nina83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, coraz więcej nas :)
    Mnie tez bardzo różnie pobolewa podbrzusze. Czasem kilka dni nic, dzisiaj akurat co jakis czas czuję tak jakby magię, ale to takie delikatne pobolewania.
    Ja pytalam na ostatniej wizycie czy musi byc abstynencja (w poprzedniej ciazy przez plamienie byla), ale lekarz uspokoił, ze jak nie ma płomień i mocnego bólu brzucha to mozna 🙂

    bebetka.b lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle, dziwnie z ta biegunką, ale jak nic sie innego nie dzieje to pewnie objaw. Ja mialam na poczatku ciąży. Pozniej pojawiły się zaparcia i wzdęcia, a teraz znowu sie to chyba normuje.
    A czy jesz lub pijesz codziennie cos, co sie powtarza? Nawet jesli przed ciąża to nie powodowało biegunki teraz moze być inaczej.
    Ja jadlam ostatnio rano i wieczorem kanapki z serem, pomidorem i cebulą i męczyły mnie okrutne wzdęcia z bolem żołądka. Pomyślałam, ze odstawię cebulę i jest lepiej.
    Piję tez rano wodę z sokiem z połówki cytryny, ponoc usprawnia pracę jelit.
    A, jeszcze może to jest reakcja na witaminy ciążowe? Moj gin powiedział, ze na razie mam nie brac nic procz kwasu foliowego, bo te witaminy bardzo obciążają żołądek, a jak nie mam niedoborów to lepiej poczekac do 2 trymestru.
    Ja jednego dnia wzięłam te witaminy i nie wiem, czy tak mi sie nałożyła akurat, ale cierpiałam bardzo. Poki co wróciłam do Folika.

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Mnie męczy ta biegunka już 5 dzień. Najlepsze, że nie wiem czym mogłabym sie zatruć, bo jadłam tylko domowe jedzenie i to samo co mąż i jemu nic kompletnie nie jest 🙈 nie mam żadnej gorączki, żołądek mnie tylko boli kiedy muszę do toalety. I w ogóle tylko goni mnie nad ranem. Cały dzień czuję się ok. Może to taki mój rodzaj porannych wymiotów tylko, że z drugiej strony? 🙈 Nie mam już pojęcia..

    Ja wymiotuję rano i wieczorem, a biegunki mam rano i w ciągu dnia już któryś dzień.

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 lutego 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:02

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 23 lutego 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:02

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 23 lutego 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ina-1409 wrote:
    Dzień dobry,
    Podczytuje Was od kilku dni. Wczoraj byłam u lekarza i zobaczyłam serduszko więc postanowiłam dołączyć.

    Termin mam na 7 października. Obecnie 8 tydzień (7+2)

    Też będę robiła NIPT, ale nie zdecydowałam jeszcze które. Chciałabym z lekarzami porozmawiać na ten temat. 26 marca mam badania prenatalne w klinice i wtedy zadecyduje.

    Jeszcze chciałam dodać, że ja nie mam mdłości. Moja mama tez nie miała więc może to dziedziczne ;-) Chociaż czasem bym chciała, żeby mieć pewność, że wszystko ok. Piersi też raz czuje bardziej, raz mniej. Na wieczór zazwyczaj mocniej.
    Część Ina 😃 my się znamy 😃

    Wik89 lubi tę wiadomość

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 lutego 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby. Nina. Witajcie 🙂

    Bebetka. U nas seks był zaraz po pozytywnym teście, a potem abstynencja, bo się nie składało, potem infekcja. Wczoraj miałam plamienia, więc nie wiem czy się kochać, ale mąż pewnie będzie chciał niedługo.

    Nina83 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • agusiagim Przyjaciółka
    Postów: 70 51

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. My tylko raz odkąd sie dowiedzieliśmy. Boje sie i przez to nie mam ochoty. Nie odzywałam się pare dni bo neta nie miałam. Mieliśmy zaplanowany wyjazd już w grudniu, a ze dobrze się czułam to nie zrezygnowałam tylko polecieliśmy. Lot w środę, wszystko oki. Czwartek spoko, trochę pochodziliśmy, wieczorem plamienie, na drugi dzień nic, ale znów zwiedzanie weszłam nawet na wieże super się czułam wieczorem tez. A dziś rano wstałam i znów plamienie... musiałam się położyć ale brzuch mnie nie boli. Jak myślicie to z przemęczenia? ? Jutro na szczęście wracamy ale teraz znów obawiam się lotu ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 15:12

    Córeczka Maja wrzesień 2009💕
    d8awm6v.png
  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Gochna ojej współczuje wymiotów i biegunki na raz 🙈 ja już z tej samej biegunki czuje się jak zombi. Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko ja ją mam, bo już myślałam, że jest coś ze mną nie tak
    Ja pytałam lekarza, powiedział mi że to hormony powodują coś tam coś tam z jelitami i że to mi minie. Żeby pić dużo a jak będę osłabiona to nawet żeby elektrolity wziąć.

    Maybelle lubi tę wiadomość

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ