Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia spokojnie, dziecku od biegunki nic nie jest, ale pij dużo wody.

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest niesamowite, że ta macica tak pamięta :D

    Hera098 lubi tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby niesamowite, ale też problematyczne, bo ja mimo, że gorąco to kurtkę zapiętą noszę, żeby jakoś to ukryć, bo nie chce żeby ktoś wiedział przed prenatalnymi 🤪😅

    Hera098 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2921 3589

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8e92a5bd18f6a.jpg

    @espoir To u Ciebie już w ogóle widać mocno!🤪

    Wybaczcie mi piżamę😂 Akurat uznałam, że zrobię na szybko zdjęcie już dzisiaj. Tylko u mnie też jest nadwaga, ale takiego brzucha nie mialam do tej pory w ogóle.

    Karolinka_, Nicole123, espoir, Nera, Kruszyna35, Neta lubią tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:

    @Nera ja mam tak samo - chodzę w nocy do łazienki co godzinę i siusiam niewiele, a poczucie mam jakby niewiadomo ile mi sie chciało

    Dokładnie

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 1034 1516

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej
    byłam właśnie u lekarza na wlewie z intralipidu i Dzidziuś ma 2,37 cm :)

    Piękna wiadomość 😍😍

    Co do biegunek to mi się też zdarzają, podobno to normalne na początku ciąży. Ale serka wiejskiego narazie nie tykam🙈

    Ciekawe czy ja będę miała szybko brzuszek. Narazie nic nie widać. Może wyskoczy po prenatalnych 😁

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA, zaburzone cytokiny

    14.02.2024 ⏸️ 🤰🏼
    29.10.2024 🐣 Emilka 😍

    21.10.2025 ⏸️ 🤰🏼

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan

    age.png

    preg.png
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 1034 1516

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale macie już te brzuszki ciążowe !!! Espoir jestem w szoku 😲😲

    espoir lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA, zaburzone cytokiny

    14.02.2024 ⏸️ 🤰🏼
    29.10.2024 🐣 Emilka 😍

    21.10.2025 ⏸️ 🤰🏼

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan

    age.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uroki czekania na 6 dziecko 🤷🫣🤪

    Hera098 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • paulina9408 Ekspertka
    Postów: 168 303

    Wysłany: 19 marca 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też jedynie wieczorami wyskakuje mi brzuszek, z rana płaski jak przed ciążą 😀

    Dziewczyny, a farbujecie normalnie włosy w ciąży? Mam wizytę, na początku kwietnia i tak się zastanawiam czy iść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2024, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w sumie też brzuszek ino wieczorem ale to raczej ze wzdęć 😂 ciążowego jeszcze wcale nie widzę, chociaż niektórzy mówią, że widać.

    Ja farbuje normalnie 😉 wczoraj akurat byłam 😁 każdy ginekolog twierdzi, że można normalnie farbować, teraz już nie ma farb z amoniakiem więc nie ma co zaszkodzić. Jedynie co to właśnie nie robić jakichś trwałych, keratynowego prosotowania itp co zawiera jakąś chemię większą 😁

    paulina9408 lubi tę wiadomość

  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 19 marca 2024, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagotowalam sobie ryby po grecku 🤤. Miałam straszna ochotę. Ja nie widzę zmian w swoim brzuchu poza wieczornymi wzdęciami.

    nick nieaktualny, Kruszyna35 lubią tę wiadomość

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 19 marca 2024, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia wrote:
    Do kogo jeździsz na wlewy ? Dużo placilas
    u Patrycji Fiegler-Rudol
    jak mam swoj lek to 200 zł, jak oni podają swój to 250 zł :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 836 727

    Wysłany: 19 marca 2024, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Tak podczytuje i zazdroszczę Wam snu 😔 ja mam nocki z głowy przez parcie na mocz , czuje jakby nie wiadomo jak mi się chciało, pójdę- zrobię 3 kropelki , Ino się położę i od nowa to samo uczucie. Padam o 5 rano , ok 7 obudzę dzieci do szkoly i odsypiam do maximum 😕
    Brzuszek mam spory ,nie mam pojęcia co to będzie za kilka miesięcy.
    Jejku, u mnie podobnie, może Cię to nie pocieszy ale wiedz, że nie jesteś sama 🙂 i brzuszek i nocne siku po kilka razy

    Nera, Karos31, Hera098 lubią tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 1034 1516

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina9408 wrote:
    Dziewczyny, a farbujecie normalnie włosy w ciąży? Mam wizytę, na początku kwietnia i tak się zastanawiam czy iść

    Ja też mam wizytę w kwietniu i będę szła :) farbowanie jest bezpieczne, tak jak Madzik napisała 😊

    Ja bym najchętniej już po 20 szła spać, oczy mi się zamykają . Trochę przeciągnęłam, ale leżę już w łóżku 😴

    paulina9408 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA, zaburzone cytokiny

    14.02.2024 ⏸️ 🤰🏼
    29.10.2024 🐣 Emilka 😍

    21.10.2025 ⏸️ 🤰🏼

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan

    age.png

    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    uroki czekania na 6 dziecko 🤷🫣🤪

    Oj to prawda. U mnie czwarta a ogólnie szósta

    Brzuch miałam płaski i 45kg a teraz tak i 50 kg

    8d048a9ce4dd6.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2024, 21:19

    espoir, Maszonek, Hera098, nutella_, Nicole123 lubią tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Oj to prawda. U mnie czwarta a ogólnie szósta
    jeśli liczyć z poronieniami to u mnie 10...

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    jeśli liczyć z poronieniami to u mnie 10...

    Przykre 😥
    Szczęśliwego donoszenia kochana i nudnej przede wszystkim ciąży

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    to ja mam już taki brzuch 🫣🫣🫣
    333fc30776f17.jpg

    Mega fajowy już !

    espoir lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Oj to prawda. U mnie czwarta a ogólnie szósta

    Brzuch miałam płaski i 45kg a teraz tak i 50 kg

    8d048a9ce4dd6.jpg
    ej u Ciebie też już brzuchol ciążowy, że hej! Boshh jak dobrze, że nie jestem sama 🫣🤪

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 19 marca 2024, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Przykre 😥
    Szczęśliwego donoszenia kochana i nudnej przede wszystkim ciąży
    😘😘😘😘😘
    liczę, że nasz skład już taki będzie do pazdziernika i z nikim się żegnać już nie będziemy, co najwyżej witać z nowymi 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2024, 21:24

    Nera, Maszonek, Kruszyna35, nutella_, Nicole123 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ