Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 25 marca 2024, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Trzymamy mocno ❤️ Ty ostatnią miałaś serduszkową, nie? To nieźle się naczekałaś
    2 tygodnie temu miałam serduszkową. ale ja najdalej z Was mam termin, więc daleko za Wami jestem 🤪

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @espoir , co to znaczy serduszkową?

    Ja to Cię kochana podziwiam! Ja bym sobie nie poradziła z tym wszystkim co ogarniasz teraz Ty i jeszcze ciąża ❤️ dla mnie to kosmos! Szacun!

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 25 marca 2024, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta serduszkowa to wizyta, podczas której po raz pierwszy potwierdza się, że zarodek ma się dobrze i bije mu serduszko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2024, 10:45

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 836 727

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka_ wrote:
    Otwieram ten cudowny dzień wynikami Nifty
    Zdrowa Dziewczynka
    I wlansie lecę na prenatalne bezstresowo
    Jestem szczęśliwa
    Oby to był cudowny dzień dla Wszystkich
    Gratuluje z całego serca i zazdroszczę że znasz już płeć 😄

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @świtezianka dziękuje za wyjaśnienie :)

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 836 727

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Mam WYNIK NIFTY 😝❤️

    Najważniejsze: same niskie ryzyka😍


    A dzidzia będzie:





    091061289aa9f.jpg



    Szczerze powiedziawszy pierwsza reakcja "nooo nie", ale tak na wesoło i w śmiech, że to było do przewidzenia i się cieszymy🤪
    Gratuluje córci 🤩

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Dziewczyny!!!!

    Ja się wczoraj obsralam trochę, bo miałam krwawienie. Dzisiaj szlam z duszą na ramieniu do lekarza, ale ciąża żywa, jest ok więc kamień z serca!!!!

    Nejt, nick nieaktualny, nutella_, Marta1993, Karos31, sernik_z_rodzynkami, Nicole123, Karolinka_, Maszonek, espoir, Neta, Kruszyna35, Maja2023, Hera098, Nera lubią tę wiadomość

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Mam WYNIK NIFTY 😝❤️

    Najważniejsze: same niskie ryzyka😍


    A dzidzia będzie:





    091061289aa9f.jpg



    Szczerze powiedziawszy pierwsza reakcja "nooo nie", ale tak na wesoło i w śmiech, że to było do przewidzenia i się cieszymy🤪

    Super, gratulacje 🥰

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Gratuluję Dziewczyny!!!!

    Ja się wczoraj obsralam trochę, bo miałam krwawienie. Dzisiaj szlam z duszą na ramieniu do lekarza, ale ciąża żywa, jest ok więc kamień z serca!!!!

    Dobrze, że z dzidzią wszystko dobrze!

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Mam WYNIK NIFTY 😝❤️

    Najważniejsze: same niskie ryzyka😍


    A dzidzia będzie:





    091061289aa9f.jpg



    Szczerze powiedziawszy pierwsza reakcja "nooo nie", ale tak na wesoło i w śmiech, że to było do przewidzenia i się cieszymy🤪


    OJEJ, GRATULACJE! ❤️❤️ OGROMNIE SIĘ CIESZĘ!!

    Hera098 lubi tę wiadomość

  • Marta1993 Przyjaciółka
    Postów: 113 184

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    A ja. Byłam już w sumie przed ciążą chwilę, ale to bardzo skomplikowana sytuacja. A później już nie dość, że nie miałam po co wracać to jeszcze mdłości i wymioty doszły. Więc nie wróciłam.
    Miałam wyrzuty, że tak wyszło. Ale patrząc z perspektywy czasu cieszę się, że tam już nie muszę chodzić i nie chcę mieć z tym miejscem nic wspólnego 🤷
    Jeśli ktoś się zastanawia... To mdłości nadal są możliwe w 14 tygodniu. Właśnie zdycham... 🤢
    No właśnie ja ze względów bardziej zdrowotnych niz ciązowych tydzień wolnego miałam, później dwa dni na urlopie, a teraz dostałam na miesiąc zwolnienie od ginekologa ... I się zastanawiam czy to normalne 🫣 i właśnie te "wyrzuty sumienia" w związku z robota...ale z drugiej strony pracuje niby głównie w biurze ale pokój bez okien i bez dobrej wentylacji, przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, więc jakoś tak nawet niekoniecznie zdrowe środowisko dla dzidziusia. Więc może i tak ma być 😉 ale co nie zmienia faktu, że tak głupio właśnie zostawiać robotę tak wcześnie...

    Dziewczyny, a gdzie sprawdzalyscie czy lekarz 🩺👨🏼‍⚕️ posiada certyfikat 📜? Bo chyba to było dość daleko i mi umknęło

    👩🏽‍💼31 👨🏼‍💼33
    Starania od 2019
    Leczenie u naprotechnologa od 2022
    02.10.23 💔 7/8 tydz.
    Luty 2024 kolejna nadzieja ⏸️🤗
    Termin wg OM 18.10

    Leki: Acard, heparyna, progesteron, siofor xr, insulina, lewotyroksyna, jod, Wit. D3, Wit. B12, actifolin

    preg.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Gratuluję Dziewczyny!!!!

    Ja się wczoraj obsralam trochę, bo miałam krwawienie. Dzisiaj szlam z duszą na ramieniu do lekarza, ale ciąża żywa, jest ok więc kamień z serca!!!!

    Dobrze, że z maluchem wszystko dobrze. Wiadomo skąd krwawienie?

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Marta1993 a gdzie można sprawdzić ten certyfikat? można w ogóle?

  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1993 wrote:
    No właśnie ja ze względów bardziej zdrowotnych niz ciązowych tydzień wolnego miałam, później dwa dni na urlopie, a teraz dostałam na miesiąc zwolnienie od ginekologa ... I się zastanawiam czy to normalne 🫣 i właśnie te "wyrzuty sumienia" w związku z robota...ale z drugiej strony pracuje niby głównie w biurze ale pokój bez okien i bez dobrej wentylacji, przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, więc jakoś tak nawet niekoniecznie zdrowe środowisko dla dzidziusia. Więc może i tak ma być 😉 ale co nie zmienia faktu, że tak głupio właśnie zostawiać robotę tak wcześnie...

    Dziewczyny, a gdzie sprawdzalyscie czy lekarz 🩺👨🏼‍⚕️ posiada certyfikat 📜? Bo chyba to było dość daleko i mi umknęło

    Oto strona: https://9miesiecy.online/fmf/

    A co do zwolnienia powiem tak jak powiedział to jeden z lekarzy jednej z dziewczyn od nas z grupy: "nikt nie dostanie orderu z ziemniaka, że chodziłaś w tym czasie do pracy, a Ty i Twoje dziecko jesteście najważniejsi", jeśli są wskazania, żeby iść na zwolnienie to na nim bądź, nikt nie ma prawa do oceny :)

    Karolinka_, Maszonek, Marta1993, Nicole123 lubią tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-KG47vQaqhb
    U mnie też dziewczyna hahaha
    Jutro prenatalne mam zrobic

    Nejt, Karos31, Maszonek, espoir, Neta, Miphuhiz, nutella_, Marta1993, Nicole123, sernik_z_rodzynkami, Maja2023, Kruszyna35, Hera098, Nera lubią tę wiadomość

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde, mój lekarz ma dwa X ;( ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @molisia GRATULACJE!

    widzę, że też jesteś w 10tyg i szybciutko u Ciebie te prenatalne.. zazdroszczę!

    Hera098 lubi tę wiadomość

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzyga wrote:
    O kurde, mój lekarz ma dwa X ;( ;(

    To znaczy, że ma certyfikat, ale nie przechodził w tym roku audytu. Nie wiem w sumie, na ile to jest ważne. Z tego co przeglądałam krakowskich lekarzy, to ci, którzy mają obie rzeczy na zielono, zajmują się głównie prenatalnymi, a tacy bardziej „wielobranżowi” często tego nie mają, może to jakoś dużo czasu zajmuje i nie jest dla nich takie ważne, nie wiem. W każdym razie to na pewno znaczy, że Twój lekarz ma certyfikat.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wszystko ok 🙂 to teraz czekamy świtezianka na Twoja wizytę ✊✊✊

    Nejt, świtezianka, Karos31, Marta1993, nutella_, sernik_z_rodzynkami, Nicole123, Maja2023, Kruszyna35, Nera lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 25 marca 2024, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzyga wrote:
    @molisia GRATULACJE!

    widzę, że też jesteś w 10tyg i szybciutko u Ciebie te prenatalne.. zazdroszczę!


    Lekarz powiedział ,że spokojnie można bo dziecko ma 5 cm i wychodzi 11+5

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ