Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merry_merry wrote:
    A początek 18 tygodnia to nie jest 17+0? Przynajmniej moja apka tak mi pokazuje, ze dzis kończe 17 tydzien 😁

    W ogole moja apka pokazuje, ze juz jestem w 5 miesiacu, wiec juz nic z tego liczenia nie rozumiem 😂

    https://zapodaj.net/plik-KE2gHzgH6b

    Początek jest 17+1 ale skończony jest dopiero w momencie 18+0 😁 ja dopiero dziś skończyłam 17 tydzień i jutro zacznę 18 ale u lekarza dalej będą mówić 17 bo 18 dopiero jest w dniu skończenia 😁 trochę to pogmatwane i te aplikacje niestety wprowadzają w błąd

  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można się pogubić z tymi tygodniami 🤭 ja mówię, że jestem w 14, te dodatkowe dni się jakby nie liczą 😉 dopiero w przyszłym tygodniu będę w 15.
    Dziś nawet u nas jest pięknie. Doszła ładna pogoda z zachodu, świeci słonko i termometr pokazuje 24 stopnie. W sam raz na spacer, ale narazie robię córce inhalacje i daje witaminy bo wstała zachrypnięta i z kaszlem. Nie ma temperatury więc spacer wręcz wskazany.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • Neta Autorytet
    Postów: 624 1099

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś przywitałam się z porcelana, a miałam kilka dni spokoju 🙈 no nic, takie uroki, jutro idę podglądnąć co u Małej słychać, już się nie mogę doczekać ♥️

    A dziś owocki, książka na ogródku a później spacer w parku. Spokojna i leniwa niedziela.

    Miłego dnia dziewczyny, korzystajcie z pogody ♥️

    93'
    AMH - wrzesień 0,9 styczeń 0,66
    PAI-1 -> heparyna

    10.02.2024 ⏸️ - beta 308, prog. 36,8
    28.02.2024 - CRL 1 i bijące ❤️

    NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷
    04.04- I prenatalne - wszystko dobrze, CRL 5,7 cm
    29.05 - połówkowe - 334 g
    30.07 - III prenatalne - 1369 g
    27.08 - 33 tc - 1900 g
    11.09. - 35+1 tc - 2270 g
    25.09. - 37+1 tc - 2650 g
    24.10. - 41 tc - 3110 g Alicja 🩷

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vam wrote:
    Można się pogubić z tymi tygodniami 🤭 ja mówię, że jestem w 14, te dodatkowe dni się jakby nie liczą 😉 dopiero w przyszłym tygodniu będę w 15.
    Dziś nawet u nas jest pięknie. Doszła ładna pogoda z zachodu, świeci słonko i termometr pokazuje 24 stopnie. W sam raz na spacer, ale narazie robię córce inhalacje i daje witaminy bo wstała zachrypnięta i z kaszlem. Nie ma temperatury więc spacer wręcz wskazany.

    No ja też tak mówię 😁 tym bardziej np pod koniec ciąży gdybyśmy urodzily np. w 38+4 to napiszą, że bejbik urodził się w 38 a nie 39 😁 studiowałam te tygodnie i miesiące i dopytywałam lekarzy i męczyłam ich o to hahaha i akurat tu mogę się wypowiedzieć 🙈

    Vam lubi tę wiadomość

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pytają znajomi, to mówię im tydzień, w którym aktualnie jestem. A jak lekarze, to mówię, który skończyłam :D

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Mkm89 Autorytet
    Postów: 412 1116

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten czas leci, u mnie jutro rozpoczyna się ostatni tydzień czwartego miesiąca 😀

    A brzuch póki co taki 🤪

    https://zapodaj.net/plik-8ECnaNP2UQ

    nutella_, Hera098, Neta, Karos31, Vam, Nicole123, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    age.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Jak pytają znajomi, to mówię im tydzień, w którym aktualnie jestem. A jak lekarze, to mówię, który skończyłam :D
    ja do znajomych dodaje 3 tygodnie, bo mi głupio, że mam taki brzuch tak szybko 😅🫣

    świtezianka, Neta, Vam lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkm89 wrote:
    Ale ten czas leci, u mnie jutro rozpoczyna się ostatni tydzień czwartego miesiąca 😀

    A brzuch póki co taki 🤪

    https://zapodaj.net/plik-8ECnaNP2UQ
    Super brzuszek! 🙂

    Maa_dzik dokładnie jest jak mówisz. Ja mam wpisane na obu wypisach że szpitala, że urodziłam w 39tc. Syn urodził się dokładnie 39t1d a córka 39t3d 😉

    nick nieaktualny, Mkm89 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć😊 U nas grill na całego🤪

    I jak robiłam szaszłyki to pomyślałam nagle sobie nie wiem skąd i jak - czy takiemu małemu noworodkowki jakoś dba się o higienę buzi? Cos robiłyście?

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 836 727

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Cześć😊 U nas grill na całego🤪

    I jak robiłam szaszłyki to pomyślałam nagle sobie nie wiem skąd i jak - czy takiemu małemu noworodkowki jakoś dba się o higienę buzi? Cos robiłyście?
    Niby coś tam można robić w sensie masują dziąsła jakąś szczoteczka na palec. Powiem szczerze że ja Kacperkowi nie robiłam nic. Już różne rzeczy widziałam czytałam, myślę, że trzeba mieć swój rozum. Ja niczego takiemu maluszkowi nie wpychalam do buzi 🙂

    Vam lubi tę wiadomość

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nic nie robiłam. Te nakładki to raczej do masowania dziąseł jak zęby wychodzą. Syn gryzł mi palec w tej nakładce na potęgę. Córka w ogóle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2024, 15:13

    age.png

    age.png

    age.png
  • Marcik Autorytet
    Postów: 294 479

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Cześć😊 U nas grill na całego🤪

    I jak robiłam szaszłyki to pomyślałam nagle sobie nie wiem skąd i jak - czy takiemu małemu noworodkowki jakoś dba się o higienę buzi? Cos robiłyście?
    Są dwie szkoły - tak i nie 😊 mnie położna nauczyła, żeby przemywać buzię i język gazikiem z solą fizjologiczną.

    preg.png

    👩 33 lata.

    👶🏻10/2018
    👶🏻07/2020
  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja mówiłam jak nienawidzę remontów? 🫣 U nas też grill - łatwiej ogarnąć grilla na ogrodzie, niż pichcic w kuchni. Poza tym pogoda cudna 🤩

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pod Poznaniem niby 22 stopnie, ale jest silny wiatr i na grillu siedzieliśmy w długich bluzach😂 Na szczęście byliśmy z każdej strony osłonięci więc nie pourywało nam głów😄

    Małą szwagierkę już nawet uszy wzięły - ból. Pojechałam kupić jej spray na bóle i infekcje uszu, i przy okazji testy kupiłam -> nie wykazało nic. Ani grypy, rsv, covida. Ulżyło mi. Zwykłe przeziębienie mam nadzieję, byle nie angina bo chyba niebezpieczna dla kobiet w ciąży, ale już nie będę sobie nic wkręcać i się nakręcać. Co będzie to będzie.

    Teraz odpoczynek - niby zwykły grill, ale mialam tyle do roboty, że czuję się padnięta😅

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już bym chciala wizytę, bo chętnie kupiłabym już np rożek i woombie, lub coś podobnego😂 A lubię robić takie zakupy po wizytach usg, gdy wiem, że nadal wszystko jest ok i można szaleć i się cieszyć zakupkami 😁😁
    Ale najwcześniej to na PZU (umawiam sobie raz na miesiąc takie wizyty "awaryjne" na PZU bo mam je w cenie pakietu i najwyżej odwołuje je potem) to mam na 6 maja, więc jak bardzo nie będzie mi sie chcialo czekać do 16ego maja do mojej prowadzącej to podjadę 6ego i zajrzę do Laury❤️

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Już bym chciala wizytę, bo chętnie kupiłabym już np rożek i woombie, lub coś podobnego😂 A lubię robić takie zakupy po wizytach usg, gdy wiem, że nadal wszystko jest ok i można szaleć i się cieszyć zakupkami 😁😁
    Ja przez Espoir zamówiłam woombie🫣😂. Używka, ktoś wystawił na vinted za 10 zł, a z przesyłką wyszło niecałe 19 zł. Nie wygląda nawet jakby było kiedykolwiek używane. Zresztą - to będzie też moje pierwsze doświadczenie z woombie. Starszaki na początku owijałam ciasno w kocyku (razem z rączkami).

    Hera098, nick nieaktualny, Vam, espoir lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Ja przez Espoir zamówiłam woombie🫣😂. Używka, ktoś wystawił na vinted za 10 zł, a z przesyłką wyszło niecałe 19 zł. Nie wygląda nawet jakby było kiedykolwiek używane. Zresztą - to będzie też moje pierwsze doświadczenie z woombie. Starszaki na początku owijałam ciasno w kocyku (razem z rączkami).

    Daj znać jak przyjdzie i pokaż fotkę - super cenę upolowałaś😍

    *Ja też na woombie patrze tylko z polecenia Espoir haha😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2024, 18:56

    espoir lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no super, a potem będzie na mnie, że tracicie miliony monet 🤪

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Daj znać jak przyjdzie i pokaż fotkę - super cenę upolowałaś😍

    *Ja też na woombie patrze tylko z polecenia Espoir haha😁
    A już nawet doszedł 🤭
    62fab9643797f.jpghttps://zapodaj.net/plik-RvaBMl1qVq
    Na górze ten kołnierzyk jasny szary, a reszta jasny róż.
    @Espoir na kogoś musi być 😂

    Hera098, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 28 kwietnia 2024, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nutella Ale to wygląda pięknie😍❤️ I faktycznie woombie jak nie używane😊

    nutella_ lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ