Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajlandia22 wrote:
    My w nowym mieszkaniu cały pokój dla dziecka będziemy szykować, aczkolwiek przed pewien czas i tak młode będzie spało w dostawce przy naszym łóżku. Pokój będzie do dziennych drzemek, do zabawy, pielęgnacji i z czasem do coraz częstszego spędzania czasu. A pokój duży, więc w przyszłości i kolejne dziecko się tam bez problemu zmieści 😎

    W ogóle widziałyście wczorajszą zorzę? Nam się udało dorwać tylko łunę, ale i tak pięknie to wyglądało!

    a6d49cde13fd0.jpghttps://zapodaj.net/plik-7OHvV1PmUk


    Przyjaciółka mieszka we Wrocławiu i wysłała mi właśnie dziś piękne zdjęcia uchwycenia zorzy :) Cudnie, to wygląda :)

    Tajlandia22 lubi tę wiadomość

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 11 maja 2024, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie najpierw w sypialni bo mam dużą ,a później będzie mieć swój pokoik,który trzeba odmalować wiadomo. Jednak przez te pierwsze miesiące wolę mieć bliżej dziecko.
    W poniedziałek mam wizytę i liczę,że poznam już płeć bo chciałabym kupić jakieś słodkie body 😁

    Hera098, Vam lubią tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 11 maja 2024, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzyga wrote:
    Czy którejś z was leci już siara z piersi? Mi jeszcze nic nie leci i już zastanawiam się czy ja w ogóle będę mieć pokarm :P :P

    Mi jeszcze siara nie leci ,a w poprzedniej ciąży miałam już w 16 tyg ale to czy leci siara to nie jest zależne od tego czy będziesz miec pokarm :)

    nick nieaktualny, Hera098, Vam lubią tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 11 maja 2024, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też jeszcze nie leci siara i chyba wolałabym trochę później ją dostać niż teraz 😉 myślę że organizm przygotowuje się w swoim tempie.

    nick nieaktualny, Hera098 lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2024, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 😉

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi 😉

    Zorza u mnie też była śliczna 🥰
    Co do siary to mi jeszcze też nic leci 😁 nie jest powiedziane, że wgl nam coś poleci do porodu także spokojnie 😉 cieszmy się tym 😉

    Miłego weekendu wszystkim życzę ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Luna_Luna Koleżanka
    Postów: 109 11

    Wysłany: 11 maja 2024, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ile ważyły wasze dzieci w 23+0 tyg? :)

  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 11 maja 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_Luna wrote:
    Hej ile ważyły wasze dzieci w 23+0 tyg? :)

    Jeszcze nie jesteśmy na takim etapie :)

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 11 maja 2024, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leci mi siara chyba od 16 tygodnia, ale bardziej z jednej piersi.
    U nas Zośka będzie miała swój pokój. Mamy 4 sypialnie, więc nie będzie problemu. Na razie w tym pokoju jest składowisko rzeczy dla bobasa i pewnie tak będzie jeszcze długo. Nie wiem do kiedy, ale na początku będzie spała z nami w sypialni. Będzie zrobiony kącik dla niej. Jakiś fotel, przewijak, łóżeczko i komoda, którą w sumie "oddałam" jej 🤭 a kiedy pójdzie do siebie? Może koło roczku, może jak zacznie ładnie sypiać? Może będzie nam wygodnie jak zostanie dłużej u nas? Zobaczymy 🤷
    Córka poszła do siebie jak miała z 1.5 roku, a syn już w wieku 7 miesięcy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Vam lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • _ine Autorytet
    Postów: 638 1734

    Wysłany: 11 maja 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś robimy mini przemeblowanie - przenosimy naszą sypialnie z najmniejszego pokoju do wiekszego, gdzie dotychczas było biuro. Rezygnujemy z dedykowanego biura, jedno biurko będzie docelowo stało w sypialni, na rzecz pokoju dla Jaśminy. I chyba wymienimy przy okazji łóżko na większe, z 140 cm na 180 cm, żeby rodzinka cała się zmieściła 😂

    Po tej zmianie będę mogła już zaczynać kupować rzeczy dziecięce, będę je składowała w jej przyszłym pokoiku.
    Dziś przy okazji wyjścia na bazarek weszłam do lumpeksu, dzień wszystko za 2 zł, i kupiłam pierwszą torbę malutkich ubranek 💚 te dziecięce naprawdę w większości są prawie niezniszczone no i ludzie się na nie nie rzucają, więc można na spokojnie sobie przebrać, nawet za takie grosze. Plecam!👌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2024, 12:44

    Hera098, Maszonek, Neta, Vam lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 poronienia (6tc, 9tc), 1 ciąża biochemiczna
    insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    usunięcie częściowej przegrody macicy

    12.02 dwie kreski

    26.10 córeczka na świecie 💚
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2921 3589

    Wysłany: 11 maja 2024, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te wszystkie wyprawki, przemeblowania, organizowanie miejsca dla dziecka to jest taka frajda, że gdyby nie fakt ile to pieniędzy potrafi pochłonąć, to jest to coś naprawdę cudownego❤️
    Bynajmniej w moim odczuciu.
    Lubię też słuchać jak u Was te przygotowania idą pełną parą😊

    Neta, Vam lubią tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • _ine Autorytet
    Postów: 638 1734

    Wysłany: 11 maja 2024, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Ci powiem, że uwielbiam wyszukiwać okazje, kupować z drugiej ręki, nałogowo przeglądam grupy “uwaga śmieciarka jedzie”, chodzę na wyprzedaże garażowe. I mimo że mogłabym pozwolić sobie na wszystko nowe, to najwięcej radości sprawia mi właśnie takie “wygrzebanie” 😎 a dodatkowo mam wrażenie, że dziecięcych rzeczy jest szczególnie sporo w drugim obiegu, bo wiadomo, rodzice kupują masowo a pociechy szybko wyrastają.

    Yggy, Neta, Maszonek, Hera098, Maja2023, Vam lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 poronienia (6tc, 9tc), 1 ciąża biochemiczna
    insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    usunięcie częściowej przegrody macicy

    12.02 dwie kreski

    26.10 córeczka na świecie 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2024, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Te wszystkie wyprawki, przemeblowania, organizowanie miejsca dla dziecka to jest taka frajda, że gdyby nie fakt ile to pieniędzy potrafi pochłonąć, to jest to coś naprawdę cudownego❤️
    Bynajmniej w moim odczuciu.
    Lubię też słuchać jak u Was te przygotowania idą pełną parą😊


    Oj tak Hera, to można określić jako studnia bez dna 🫣😜

    Hera098 lubi tę wiadomość

  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 11 maja 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na dniach otwartych w szpitalu, w którym będę chciała rodzić i było super 😁

    _ine, Paula00, Neta, Miphuhiz, sernik_z_rodzynkami, nutella_, Hera098, Tajlandia22, nick nieaktualny, Vam lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Neta Autorytet
    Postów: 624 1099

    Wysłany: 11 maja 2024, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś wybieramy się do ikei, zerkniemy na łóżeczka i materace, ogólnie też już pokój dla Małej będziemy musieli przygotowywać, bo na razie jest graciarnia.
    Jej łóżeczko będzie u na sypialni ale cała reszta w tym jej pokoju bo nie mam miejsca na nic więcej w sypialni.

    Nie mogę się doczekać tego aż w końcu tam będzie wszystko ułożone, tylko jak na razie nie mamy nic 🤣

    Hera098, Vam lubią tę wiadomość

    93'
    AMH - wrzesień 0,9 styczeń 0,66
    PAI-1 -> heparyna

    10.02.2024 ⏸️ - beta 308, prog. 36,8
    28.02.2024 - CRL 1 i bijące ❤️

    NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷
    04.04- I prenatalne - wszystko dobrze, CRL 5,7 cm
    29.05 - połówkowe - 334 g
    30.07 - III prenatalne - 1369 g
    27.08 - 33 tc - 1900 g
    11.09. - 35+1 tc - 2270 g
    25.09. - 37+1 tc - 2650 g
    24.10. - 41 tc - 3110 g Alicja 🩷

    age.png
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1731 2446

    Wysłany: 11 maja 2024, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co zbieram rzeczy od znajomych. Sama bym może kupowała ale nie wiem czy się nie wkrece za bardzo. Chyba w lipcu wejdę na pełne obroty.

    Ja że względu na wiek oraz podwyższona betę miałam pośrednie ryzyko i wskazania do nipt. ale poczekamy do połówkowych. Jeśli wszystko będzie ok, to olewamy sprawę.

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    21.08 - III prenatalne, zdrowa Amelka :)
    age.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 11 maja 2024, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ine wrote:
    To ja Ci powiem, że uwielbiam wyszukiwać okazje, kupować z drugiej ręki, nałogowo przeglądam grupy “uwaga śmieciarka jedzie”, chodzę na wyprzedaże garażowe. I mimo że mogłabym pozwolić sobie na wszystko nowe, to najwięcej radości sprawia mi właśnie takie “wygrzebanie” 😎 a dodatkowo mam wrażenie, że dziecięcych rzeczy jest szczególnie sporo w drugim obiegu, bo wiadomo, rodzice kupują masowo a pociechy szybko wyrastają.

    To prawda, szczególnie dla tych najmniejszych dzieci. Taki maluszek nie jest w stanie znosic tych ubranek 🙂

    _ine lubi tę wiadomość

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • _ine Autorytet
    Postów: 638 1734

    Wysłany: 11 maja 2024, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja was jeszcze chce przestrzec przed truskawkami :o
    Kupiłam dziś na ryneczku, pierwsze w tym roku. Najadłam się ich i momentalnie wyszło mi uczulenie, swędzi skora i plamy na rękach. Wiem, że trzeba uważać na truskawki bo pryskane, ale olałam to, bo nigdy w życiu nie miałam uczulenia pokarmowego. No, to już miałam… 🤦‍♀️

    3 lata starań
    2 poronienia (6tc, 9tc), 1 ciąża biochemiczna
    insulinooporność, niedoczynność tarczycy
    usunięcie częściowej przegrody macicy

    12.02 dwie kreski

    26.10 córeczka na świecie 💚
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 11 maja 2024, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę, że co sobię kupię nowego to jedno a resztę to kupować używane. Po pierwsze szybko dziecko rośnie, a dwa później szybko zniszczy... A takich całkiem dobrych jest sporo w obiegu jak piszecie ;)

    Hera zgadzam się to jest bardzo fajne odczucie, ja się nawet rozpłakałam jak Was czytałam i widziałam te wasze ciuszki a ja nic nie mam, ale mąż mnie pocieszył że pojedziemy kupić co trzeba będzie 🙂 a kolejna sprawa chyba jeszcze nie do końca wierzę że naprawdę się uda i wolę poczekać jeszcze z tym wszystkim bo było by mi ciężej później patrzeć na te ubranka 🥹

    age.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 11 maja 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ine wrote:
    To ja was jeszcze chce przestrzec przed truskawkami :o
    Kupiłam dziś na ryneczku, pierwsze w tym roku. Najadłam się ich i momentalnie wyszło mi uczulenie, swędzi skora i plamy na rękach. Wiem, że trzeba uważać na truskawki bo pryskane, ale olałam to, bo nigdy w życiu nie miałam uczulenia pokarmowego. No, to już miałam… 🤦‍♀️

    Ja już mam ochotę zjeść, ale mąż mi nie pozwala bo mówi że sama chemia. Czekam na te domowe u rodziców mają parę rządków. I będą informować jak się pojawią 😉

    age.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 11 maja 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zjadłam truskawki że smietana i nic mi nie jest 😉 ostatnio do ciasta dodałam i też bylo ok.

    Vam lubi tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ