Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Mkm89 Autorytet
    Postów: 412 1116

    Wysłany: 18 września 2024, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandarynka89 wrote:
    Hera tak pięknie opowiada o szpitalnym jedzonku 😋 więc pytanko, orientujecie się jak to jest ze szpitalnym wyżywieniem kiedy ktoś ma specjalną dietę np. bezglutenową (celiakia) ? Muszą zapewnić czy raczej "radź sobie sam"? 😉
    Ja też mam celiakię, nastawiam się, że będą mi donosić jedzenie

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    age.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 18 września 2024, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole, bardzo mi przykro z powodu babci 😔 rób tak, jak czujesz, babcia na pewno nie chciałaby, żebyś w tym stanie robiła cokolwiek wbrew sobie

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 18 września 2024, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandarynka89 wrote:
    Hera tak pięknie opowiada o szpitalnym jedzonku 😋 więc pytanko, orientujecie się jak to jest ze szpitalnym wyżywieniem kiedy ktoś ma specjalną dietę np. bezglutenową (celiakia) ? Muszą zapewnić czy raczej "radź sobie sam"? 😉
    Najlepiej sprawdzić w swoim szpitalu, ale chyba raczej mają różne diety, u mnie w szpitalu na pewno kilka opcji jest, nie wiem czy akurat taka bezglutenowa :)

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • Nati12131 Przyjaciółka
    Postów: 70 225

    Wysłany: 18 września 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ! Wychodzimy w niedzielę do domu bez tlenu !!!! To jest niesamowite uczucie, nie do opisania !


    IMG-6346.jpg

    aneta, merry_merry, Tajlandia22, Anna_bella, Nejt, Kasiap899, paulina9408, Maszonek, espoir, Ilona.., Katka123, Miphuhiz, Apka, Neta, molisia, Yggy, nutella_, nick nieaktualny, sernik_z_rodzynkami, Mandarynka89, Mkm89, Vam, TynciaQ94, Malutka 35, Zaczarowan, Hera098, Olaura, ms, mewa, Paula00, _ine, Kasia111, Niaha, ver6ena, Cezarowa lubią tę wiadomość

  • aneta Ekspertka
    Postów: 144 390

    Wysłany: 18 września 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 wrote:
    Dziewczyny ! Wychodzimy w niedzielę do domu bez tlenu !!!! To jest niesamowite uczucie, nie do opisania !


    IMG-6346.jpg

    Super wiadomosc ❤❤Bardzo się cieszę 😍

  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 1034 1516

    Wysłany: 18 września 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati super wieści . Ale piękny różowy sweterek 😍 Już się nie mogę doczekać aż te wszystkie ciuszki z komody będę mogła wyciągać i ubierać w nie Emilkę 😍

    🙋🏼‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA, zaburzone cytokiny

    14.02.2024 ⏸️ 🤰🏼
    29.10.2024 🐣 Emilka 😍

    21.10.2025 ⏸️ 🤰🏼

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan

    age.png

    preg.png
  • Neta Autorytet
    Postów: 624 1099

    Wysłany: 18 września 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 Fantastyczna wiadomość 🥹♥️ teraz już będzie tylko lepiej, cieszcie się sobą ☺️

    93'
    AMH - wrzesień 0,9 styczeń 0,66
    PAI-1 -> heparyna

    10.02.2024 ⏸️ - beta 308, prog. 36,8
    28.02.2024 - CRL 1 i bijące ❤️

    NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷
    04.04- I prenatalne - wszystko dobrze, CRL 5,7 cm
    29.05 - połówkowe - 334 g
    30.07 - III prenatalne - 1369 g
    27.08 - 33 tc - 1900 g
    11.09. - 35+1 tc - 2270 g
    25.09. - 37+1 tc - 2650 g
    24.10. - 41 tc - 3110 g Alicja 🩷

    age.png
  • Tajlandia22 Autorytet
    Postów: 559 1347

    Wysłany: 18 września 2024, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌸Nati, cudownie! Mogę się jedynie domyślać, jaka radość Cię przepełnia! Byle do niedzieli i będziecie mogły obie rozkoszować się domem ❤️

    👩🏻27 👱🏼‍♂️26
    👰🏻‍♀️🤵🏼 04.2023

    30.01.2024 - ⏸️🤞🏼
    14.02.2024 - wizyta u ginekologa ❤️ CRL 0,22
    27.03.2024 - prenatalne ❤️ CRL 5,43 cm, wszystko dobrze!
    22.05.2024 - połówkowe, 343 g 🩷
    05.10.2024 - Gabrysia na świecie! 3960g 💪🏼🌸♎️

    age.png
  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 18 września 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowna kruszynka :*

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • Kasiap899 Autorytet
    Postów: 299 471

    Wysłany: 18 września 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 - super wiadomość 🥰

    Nicole - wyrazy współczucia z powodu babci 😔

    Olaura - ja mam rozejście mięśni i noszę tejpy i na serio jest lepiej, nawet w nocy lepiej mi się śpi. W ogóle mi fizjo mówiła, że najlepiej by było rodzić w tejpach. Wtedy okejamy się tylko od góry do pępka i podobno nie przeszkadza to ani przy nagłym cc ani przy ktg ale bardzo różnie na porodówkach do tego podchodzą.

    Co do diety to u mnie w szpitalu (gdzie wszystko trzeba mieć swoje) akurat mają różne diety. Chociaż i tak podobno jedzenie jest dość podłe tam 🙁

    age.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 18 września 2024, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131 wrote:
    Dziewczyny ! Wychodzimy w niedzielę do domu bez tlenu !!!! To jest niesamowite uczucie, nie do opisania !


    IMG-6346.jpg

    Fantastyczna wiadomość ♥️

    sundari86 lubi tę wiadomość

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • Mandarynka89 Znajoma
    Postów: 18 61

    Wysłany: 18 września 2024, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkm89 wrote:
    Ja też mam celiakię, nastawiam się, że będą mi donosić jedzenie

    Ja to właśnie nastawiam się bardziej w drugą stronę i wolę być mile zaskoczona, że będą uwzględniać nasze diety ;)

  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 18 września 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech odświeżam w nadziei, że Dziewczyny coś napiszą...

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 18 września 2024, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że już coś dziewczyny napisały. Oby wszystko było dobrze ✊

    Ja właśnie po wizycie Jaś ma 2711 g. Nie planuje na razie wychodzić a przynajmniej nie widać. Mam zrobić wszystkie badania i wymaz. Wizyta za 3 tygodnie jak się nic nie zmieni i planowo wtedy będzie ustawiany poród Sn.

    sernik_z_rodzynkami, espoir, Apka, świtezianka, Hera098, Olaura, aneta, Nicole123, Neta, Mkm89, Vam, Kasiap899, merry_merry, sundari86, ver6ena lubią tę wiadomość

    age.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 18 września 2024, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apka, wydaje mi się, że osoby, które mają przyjęcie w ten sam dzień o 6-7, mają po prostu CC w godzinach 8-14, a że pewnie już było słabo z miejscami na te wcześniejsze godziny dla osób stawiających się tego samego dnia, to teraz biorą sobie też takie pacjentki, które będą w szpitalu już dzień wcześniej i ja pójdę po nóż jako jedna z pierwszych, pewnie okolicach 7:30. Ja będę miała badania zrobione już poprzedniego dnia, a Ty i inne kobiety, które przyjdą w poniedziałek rano, pewnie dopiero po przyjęciu, dlatego chyba tak to się dzieje :)

    Edit: dopiero zobaczyłam, że pytałaś jeszcze, o której mam być w niedzielę - o 17:00 i podobno będę miała wtedy zrobione badania i wywiad z anestezjologiem, żeby w poniedziałek rano już tylko się wykąpać i być w gotowości, pewnie jeszcze zrobią KTG czy coś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 20:16

    Apka lubi tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 18 września 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati12131- ale fantastycznie❤️ W końcu do domu😇

    Kurczę, liczyłam, że już coś dziewczyny napisały, a tu cisza... Zaczynam się martwić.
    Co prawda jak robiliśmy z narzeczonym herbatę to jakaś para siedziała i mówili, że już się chłopiec urodził, także może to od Eevee byli?
    Ale był też bardzo zestresowany mężczyzna na korytarzu na porodowym, więc może to był mąż Eevee, wiec skoro nie był z nią to może ona miała szybką cesarkę i dlatego teraz tyle czasu się nie odzywa? W końcu synek miał mieć wagę 4200 więc bardzo ciężki poród...
    Chyba musimy dać jej czas.
    Bardzo się też martwię o Nutelle i Zosię 😟

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • aneta Ekspertka
    Postów: 144 390

    Wysłany: 18 września 2024, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm to chyba robi sobie ze mnie żarty. O 4 nad ranem mój mąż wyjeżdża na wyjazd służbowy a ja od 18 mam regularne skurcze co 20 minut. Akurat teraz... Ja to chyba że stresu zejdę 🙄🥴 przypuszczam że to nadal mogą być przepowiadające, ale jednak ta niepwenosc pozostaje... jutro to jest jedyny dzień kiedy nie chciałabym żeby mała chciała wyjść 🙉

    Hera098, Kasia111, Vam, TynciaQ94 lubią tę wiadomość

  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 18 września 2024, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneta wrote:
    Mój organizm to chyba robi sobie ze mnie żarty. O 4 nad ranem mój mąż wyjeżdża na wyjazd służbowy a ja od 18 mam regularne skurcze co 20 minut. Akurat teraz... Ja to chyba że stresu zejdę 🙄🥴 przypuszczam że to nadal mogą być przepowiadające, ale jednak ta niepwenosc pozostaje... jutro to jest jedyny dzień kiedy nie chciałabym żeby mała chciała wyjść 🙉
    wejdź do wanny z ciepłą wodą, dołóż może nospe i nie stresuj się, bo jeszcze to Ci rozkręci akcje 😘😘😘

    aneta lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • mewa Autorytet
    Postów: 605 905

    Wysłany: 18 września 2024, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh ja też weszłam z nadzieją na kolejne wieści a tu cisza. Ale liczę na to że brak wieści to dobre wieści 🤞

    Hera098 lubi tę wiadomość

  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 18 września 2024, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Nati12131- ale fantastycznie❤️ W końcu do domu😇

    Kurczę, liczyłam, że już coś dziewczyny napisały, a tu cisza... Zaczynam się martwić.
    Co prawda jak robiliśmy z narzeczonym herbatę to jakaś para siedziała i mówili, że już się chłopiec urodził, także może to od Eevee byli?
    Ale był też bardzo zestresowany mężczyzna na korytarzu na porodowym, więc może to był mąż Eevee, wiec skoro nie był z nią to może ona miała szybką cesarkę i dlatego teraz tyle czasu się nie odzywa? W końcu synek miał mieć wagę 4200 więc bardzo ciężki poród...
    Chyba musimy dać jej czas.
    Bardzo się też martwię o Nutelle i Zosię 😟

    Też mi się wydaje że mogła mieć cesarkę i dlatego tak długo się nie odzywa.

    age.png
‹‹ 805 806 807 808 809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ