Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 21 marca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia, a wykupiłaś ten pakiet dla kobiet ciężarnych? Czy znajdujesz gdzieś filmiki w sieci? 😀

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 21 marca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. W poprzedniej ciąży na początku i nic nie korzystałam bo nie mogłam ale się okazalo, że mam dostęp do 10 czerwca więc zaczęłam ćwiczyć teraz. Spoko są te ćwiczenia tylko trzeba kupić sobie piłkę i gumy, jak się nie ma.

    aszin lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 270 131

    Wysłany: 21 marca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w którym tygodniu ciąży robicie prenatalne?

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 21 marca, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Dziewczyny a w którym tygodniu ciąży robicie prenatalne?
    U mnie będzie 12+0.

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 21 marca, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Dziewczyny a w którym tygodniu ciąży robicie prenatalne?
    13+1

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 220 353

    Wysłany: 21 marca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bedzie 12+3.

    Co do wagi, to u mnie narazie nic a nic, ja też z tych z lekką niedowagą, w sumie to chciałabym żebyś coś ruszyło 🙈. A co do brzucha to już na samym początku zaobserwowałam, że zrobiło mi się takie malutkie zgłębienie nad pępkiem. Macie coś takiego?

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3284 8787

    Wysłany: 21 marca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od lat bylam dosc aktywna , głównie ćwicząc w domu z obciążeniem, gumami, trx. Plus góry, joga, rower itd...

    Przed ciąża zaczelam chodzić na crossfit, taki dosc początkujący bo ja nawet pompki nie umiem zrobic mimo ze ćwiczyć lubie 😄 ale to mnie troche wzmocniło, popracowałam z dużymi ciężarami wiec od kiedy zaszlam w ciaze ćwiczę po prostu to co wcześniej robilam w domu, czyli wszelkie filmiki z neta głównie z Agata zajac. Omijam tylko brzuch, podskoki, częściej robię przerwy i zmniejszam ciezar jak trzeba ;) staram sie tez co jakis czas powiedzieć cos na głos i sprawdzić czy nie mam zadyszki w mówieniu:)
    Robie tez cwiczenia na otwieranie bioder a we wtorek ide na pierwszą joge dla kobiet w ciazy :)

    A jutro wybieramy się w gorki 🥰

    Codziennie fit ma tez jakies treningi dla kobiet w ciąży, fajne są :)

    @Panna_m u mnie wyjdzie 12+3, 12+5 zależy jak licząc😄

    @nina, na szczęście ciaza na tyle dluga ze z rozwagą i swoim tempem wypracujesz formę by gładko przejść przez porod wybraną przez siebie drogą ☺️😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 10:47

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4688

    Wysłany: 21 marca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam czasu ani sił na ćwiczenia, po pracy 3h drzemki i zaraz z powrotem spać 😴 jeszcze daleka droga przede mną do powrotu energii, uwypuklania brzuszka, myślenia o balsamowaniu czy o ćwiczeniach 🙄

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 21 marca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, szczególnie że całe życie byłam aktywna więc liczę na coś takiego jak pamięć mięśniową. Muszę wam powiedzieć, że w głowie człowieka też się bardzo zmienia. W pierwszej bardzo się bałam, że stracę figurę i planowałam co będę robić po porodzie by wrócić do formy a teraz mam troszkę wywalone na to.

    Prenatalne mam 12+1, ja chciałam się zapisać na 13+1 ale lekarz jak zrobił mi podgląd USG ( mój gin na te uprawnienia do prenatalnych) powiedział, że lepiej w moim przypadku 12+1 by dziecko nam czasami psikusa nie zrobiło i nie było za duże.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 270 131

    Wysłany: 21 marca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie miałam termin na 31.03 na prenatalne ale przesunęłam na 24.03 mimo tego że mam na skierowaniu żeby umawiać się od 27.03, ale wg usg wychodzi dzidzia trochę większa. Z moich obliczeń będzie to 11+5, ale właśnie usg może wskazywać na trochę później i zastanawiam się czy to nie za wcześnie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 11:12

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 21 marca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miało być 12+6 ale lekarz mówi, żeby zrobić kilka dni bo dzidziuś większy i bede miała robione dziś czyli 12+2.
    Dobrze że mnie dopisali na dziś.

    kleopatr4, babajagapatrzy, PaulinKA lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 21 marca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus, to mocne kciuki! Przecierasz szlaki 😁 Czekamy na informacje!🍀

    Kingus 1, PaulinKA lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 21 marca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przeszkadza jakoś jak dziecko jest duże na pierwszych prenatalnych?

    Ja kompletnie nic nie ćwiczę przez te mdłości :( Przed ciążą ćwiczyłam jogę, ale też niezbyt regularnie. Chociaż staram się spacerować codziennie i zarówno przed ciążą jak teraz wychodzi ok 10 000 kroków dziennie.

    Nie martwię się figurą po porodzie, bo od dziecka marzyłam o tym, żeby przytyć, ale nigdy nie potrafiłam. Nawet jak chodziłam do dietetyka i dbałam o to, żeby jeść 2500 kalorii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca, 11:20

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 21 marca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    To przeszkadza jakoś jak dziecko jest duże na pierwszych prenatalnych?

    Ja kompletnie nic nie ćwiczę przez te mdłości :( Przed ciążą ćwiczyłam jogę, ale też niezbyt regularnie. Chociaż staram się spacerować codziennie i zarówno przed ciążą jak teraz wychodzi ok 10 000 kroków dziennie.
    Jak jest za duże, to po prostu ciężko wszystko dobrze zbadać i zobaczyć. 🙂

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 21 marca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Paulinka super pomysł z tym kalendarzem 😁
    Mnie też piersi przestały boleć i dalej karmię, co prawda od dawna już tylko do snu, ale nie wiem czy uda się odstawić i czy przypadkiem nie czeka mnie tandem 🫣

    Ja już +2 kg i znowu mam nadwagę 😬 przed ciążami byłam bardzo aktywną osobą, ciągle siłownia, duże ciężary, pilates, joga. Niestety w pierwszej ciąży nic nie ćwiczyłam przez złe samopoczucie i ciągłe przeziębienia. Przytyłam 20 kg i 10 kg ze mną zostało. A teraz już znowu +2... Jeżeli przytyję ponownie 20 kg to z tym zapasem, który został będę ważyć tyle co mój mąż 🫣 jak oglądam zdjęcia z 2024 to nie mogę uwierzyć jak się zmieniłam, miałam super figurę a teraz szkoda gadać. Przy kp nic nie schudłam. Już zaczęłam bardziej pilnować co jem, bo to nie może tak być, źle się czuję ze sobą. Fakt faktem mam mało ruchu.. synek nie bardzo lubi długie spacery, w wózku nie śpi, a ja nie wychodzę z nim sama, bo mieszkamy na 4 piętrze bez windy i już mi ciężko go wnosić na górę będąc w ciąży. Czekam aż zacznie chodzić i ogólnie mam nadzieję, że przy dwójce dzieci schudnę, bo będzie więcej ruchu i mniej czasu na żarcie 😅

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 220 353

    Wysłany: 21 marca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przez samopoczucie nic nie ćwiczę… jedyne co to spacery z psem. Mam nadzieję, że niedługo będzie lepiej i będę mogła wrócić do ćwiczeń.

    Panna_M lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 21 marca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    U mnie miało być 12+6 ale lekarz mówi, żeby zrobić kilka dni bo dzidziuś większy i bede miała robione dziś czyli 12+2.
    Dobrze że mnie dopisali na dziś.
    powodzenia! ✊🍀🍀🍀🍀🍀 czekamy na informacje 😘

    ja też nic nie ćwiczę 🫣 chyba, że bieganie za dziećmi się liczy?

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1828 2139

    Wysłany: 21 marca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i żebyś odetchnęła z ulgą po wizycie 🍀

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 21 marca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tą ciążę zaczęłam z wagą o 10 kg wyższa niż w pierwszej ciąży. I to większość z tego zebrałam przez ostanie 8 miesiecy. Jednak daje sobie wyrozumiałość, bo w tym czasie 3 x zachodziłam w ciąże, miałam zakaz jakichś ostrych ćwiczeń, potem zabiegi, znowu nakaz oszczędzania się, brak motywacji, podjadanie itp. Wiem jednak że będę się starała wrócić do swojej dawnej wagi kiedy już dojdę do siebie po porodzie bo obecny stan rzeczy naprawdę mi przeszkadza.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 21 marca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny trzymajcie proszę kciuki 🤞🤞🍀 bo trochę mam stres, już mi zaczyna serce walić.😨
    Niby czuje ze wszystko oki ale stres jest.😴

    snieżka, Mimblanee, Karos31, White1, PaulinKA, Niecierpliwa2, Kasia0504, BlackAmericano, aganieszkam, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ