PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
-
WIADOMOŚĆ
-
My z narzeczonym mamy dosyć niskie libido i raz na kilka miesięcy dochodzi do zbliżeń. W dodatku po kontakcie z jego nasieniem czuję strasznie silne pieczenie i odechciewa mi się wszystkiego 🙈
Przez pierwsze miesiące starań też tak miałam i po jakimś czasie minęło. Teraz pewnie wróciło przez brak regularności, ale w sumie nie wiem dlaczego jest taka reakcja 😣
My na L4 chcemy wziąć ślub i mam nadzieję, że ZUS nie zabierze mi zasiłku... A to będzie tylko skromny ślub w urzędzie tylko w obecności świadków (rodziców narzeczonego)
Niecierpliwa2, Marty.Na, Jenny93, BlackAmericano lubią tę wiadomość
-
Mam nadzieję, że będzie ok z tym ślubem! Jak bez imprezy to naprawdę bardziej z gatunku formalność urzędowa, która w dodatku może mieć znaczenie dla dziecka (w sensie prawno-urzędowym). Jakbyście mieli mieć pecha, to mogą przyczepić się nawet wizyty w warzywniaku (bo przecież można komuś zlecić zakupy albo zamówić) 😅
snieżka lubi tę wiadomość
-
Śnieżko, super sprawa z tym ślubem
mam nadzieję, że wszystko się uda bez problemów. Jaki termin macie?
U nas dziś zaczął się remont kuchni..dramat, wszędzie wszystko rozwalone. Ledwo z kuchni "wyjdziemy", to zaraz mąż będzie miał urlop i bierzemy się za wyprawkę, żeby to ogarnąć, póki będzie dużo czasu miał
snieżka lubi tę wiadomość
31🙆🏻♀️ 33🧔🏼
Starania od 10.24'
♂️:
Łuszczyca (Daivobet)
💊
Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12
🔬
Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳
♀️
Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)
💊
Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza
🔬
Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳
Beta HCG:
08.03.25- 68.60
10.03.25- 104.60
12.03.25- 147.50
14.03.25- 216.60
19.03.25- 1036.60
20.03.25- 1313.30
02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

-
Marty.Na wrote:Śnieżko, super sprawa z tym ślubem
mam nadzieję, że wszystko się uda bez problemów. Jaki termin macie?
U nas dziś zaczął się remont kuchni..dramat, wszędzie wszystko rozwalone. Ledwo z kuchni "wyjdziemy", to zaraz mąż będzie miał urlop i bierzemy się za wyprawkę, żeby to ogarnąć, póki będzie dużo czasu miał
8 sierpnia
Ostatnio obrączki zamówiliśmy
Mam nadzieję, że wejdzie mi na palec w III trymestrze
Ale wybrałam rozmiar większą niż pierścionek zaręczynowy.
Trzymam kciuki, żeby sprawnie poszedł ten remont!
Niecierpliwa2, Marty.Na, Sawka8, BlackAmericano, Frena, Jenny93 lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny, a jak u Was jest z tymi ruchami - czujecie już regularnie takie mocniejsze czy zależy od dnia i ułożenia? Ja mam takie dni, że czuję już intensywne "kopniaki" nawet mąż się załapał kilka razy 😊 a potem dwa-trzy dni lekkiego smyrania, tak że muszę się wysilić, żeby cokolwiek poczuć leżąc. Wydaje mi się, że na tym etapie to jeszcze normalne, ale jestem ciekawa jak u Was.
Udanego dnia! 😊 -
U mnie jest podobnie, ma takie bardziej i mniej aktywne dni. Niekiedy czuję go praktycznie co godzinę, a ostatnio miał takie dwa dni gdzie się odzywał mniej i słabiej, ale potem znowu miał taki aktywniejszy dzień. Uwielbiam te wyraźniejsze kopniaczki, mojemu też się udało poczuć, dlatego też ciągle mam niedosyt i nie lubię tych mniej aktywnych dniNiecierpliwa2 wrote:Dziewczyny, a jak u Was jest z tymi ruchami - czujecie już regularnie takie mocniejsze czy zależy od dnia i ułożenia? Ja mam takie dni, że czuję już intensywne "kopniaki" nawet mąż się załapał kilka razy 😊 a potem dwa-trzy dni lekkiego smyrania, tak że muszę się wysilić, żeby cokolwiek poczuć leżąc. Wydaje mi się, że na tym etapie to jeszcze normalne, ale jestem ciekawa jak u Was.
Udanego dnia! 😊
Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość
👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸

-
Śnieżko, mocno trzymam kciuki 🤞🏻
Niecierpliwa ja od tygodnia czuję te ruchy w miarę regularnie o stałych porach dnia. W weekend natomiast było ich mniej i trochę się stresowałam, ale później znów wszystko wróciło do „normy”. Niemniej rzeczywiście to taki czas, że te ruchy raz będą wyraźniejsze i częste, a raz sporadyczne.
Ja jestem po wizycie w luxmedzie. Zastanawiałam się czy jest sens tam iść, ale chce utrzymać zwolnienie w jednym miejscu (poza szpitalnym) i skierowania na badania.
Zmartwiło mnie jednak to, że lekarzowi wyszedł mniejszy wymiar szyjki niż na ostatniej wizycie w szpitalu. Zestresowałam się tym choć mają tam słaby sprzęt i możliwe, że to po prostu błąd pomiaru.
Najważniejsze, że szew trzyma a ten wymiar nie jest mniejszy niż przed założeniem go.
Oczywiście czuję stres, ale staram się tłumaczyć sobie to jak najbardziej optymistycznie 😅
Jutro wizyta w szpitalu i mam nadzieję, że tam dowiem się, że wszystko ok.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:19
snieżka, Niecierpliwa2, FloristKa lubią tę wiadomość
-
BlackAmericano wrote:Śnieżko, mocno trzymam kciuki 🤞🏻
Niecierpliwa ja od tygodnia czuję te ruchy w miarę regularnie o stałych porach dnia. W weekend natomiast było ich mniej i trochę się stresowałam, ale później znów wszystko wróciło do „normy”. Niemniej rzeczywiście to taki czas, że te ruchy raz będą wyraźniejsze i częste, a raz sporadyczne.
Ja jestem po wizycie w luxmedzie. Zastanawiałam się czy jest sens tam iść, ale chce utrzymać zwolnienie w jednym miejscu (poza szpitalnym) i skierowania na badania.
Zmartwiło mnie jednak to, że lekarzowi wyszedł mniejszy wymiar szyjki niż na ostatniej wizycie w szpitalu. Zestresowałam się tym choć mają tam słaby sprzęt i możliwe, że to po prostu błąd pomiaru.
Najważniejsze, że szew trzyma a ten wymiar nie jest mniejszy niż przed założeniem go.
Oczywiście czuję stres, ale staram się tłumaczyć sobie to jak najbardziej optymistycznie 😅
Jutro wizyta w szpitalu i mam nadzieję, że tam dowiem się, że wszystko ok.
Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta Cię uspokoi 😊 ale też myślę, że to może być kwestia sprzętu. No i moja lekarka mi mówiła, że różnie lekarze mierzą, niektórzy w linii prostej, inni składają odcinki. Najważniejsze, że szew trzyma. Oby tak dalej 😊Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:33
BlackAmericano lubi tę wiadomość
-
Śnieżka, jak super, gratuluję ślubu! ♥️I jaka data ładna - 8.08.26 czyli imieniny miesiąca i jeszcze 2+6=8 😀ja mam fioła na punkcie takich zależności w datach więc od razu zwróciłam na to uwagę 😅
BlackAmericano, mam nadzieję, że to tylko błąd pomiaru i wina gorszego sprzętu. Dobrze, że już jutro masz wizytę w szpitalu to wszelkie wątpliwości będą rozwiane, trzymam kciuki! 🤞
Co do ruchów to ja też czuję z różnym nasileniem i w przeróżnych miejscach. Najmniej przyjemne i takie dziwne są tak nisko na dole, a najbardziej lubię takie wyraźnie po środku brzucha. Jak mąż wrócił z wyjazdu w weekend i opowiadał mi jak było, to Mała zaczęła tak kopać i świrować, że się śmiałam, że chyba go słyszy i się tak cieszy że Tata wrócił 😀♥️
Niecierpliwa2, BlackAmericano, snieżka, pandzia 🐼 lubią tę wiadomość
-
Black, mocno trzymam kciuki za to, żeby jutrzejsza wizyta Cię uspokoiła. Nasza lekarka mówiła, że przy tym mierzeniu jest spory margines błędu.
Co do ruchów: nasza mała też ma aktywniejsze i mniej aktywne dni, jedyne stałe ruchy są wtedy, gdy wieczorami leżymy sobie z mężem i on do niej mówi albo jej czyta, a ona wierzga, to jest tak piękne, że za każdym razem mam świeczki w oczach 🥹
BlackAmericano, Niecierpliwa2, Frena, FloristKa lubią tę wiadomość
-
Hej. Moje dolegliwości związane ze stawem krzyżowo biodrowym ustępują po wizycie u osteopaty. Ciekawe i dziwne jak szaleniec macający Cię dłońmi po klatce i plecach moze poluzować napięcia i nagle możesz chodzić bez bólu.
Zadał mi parę pytań i trafił - wygląda na to że po operacji i po rozcięciu szyi powięzi ciągną mi aż po skośne brzucha, lędźwie i to już tak dalej leci. Poza tym sam stan ciąży. No terapia czaszkowi krzyżowa to zdecydowanie jest coś magicznego i jeszcze do mnie niezrozumiałego. Korzystałyście?
Niecierpliwa2, White1 lubią tę wiadomość
-
kleopatr4 wrote:Hej. Moje dolegliwości związane ze stawem krzyżowo biodrowym ustępują po wizycie u osteopaty. Ciekawe i dziwne jak szaleniec macający Cię dłońmi po klatce i plecach moze poluzować napięcia i nagle możesz chodzić bez bólu.
Zadał mi parę pytań i trafił - wygląda na to że po operacji i po rozcięciu szyi powięzi ciągną mi aż po skośne brzucha, lędźwie i to już tak dalej leci. Poza tym sam stan ciąży. No terapia czaszkowi krzyżowa to zdecydowanie jest coś magicznego i jeszcze do mnie niezrozumiałego. Korzystałyście?
Zdarzyło mi się kilka lat temu na bóle kręgosłupa szyjnego. Pierwsze efekty były super, ale z czasem osteopata wpadł już trochę w rutynę, jedną ręką masował a drugą scrollował telefon 🫣 i zrezygnowałam. Później zaczęłam treningi siłowe i te bóle mi ustały. Ale jakby coś się działo, poszłabym znowu tylko do innej osoby. -
A najlepsze, że też miałam pytać o ruchy, bo też mam tak, że czasem są, czasem nie ma. Czasem wyraźne, czasem mniej
Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość
31🙆🏻♀️ 33🧔🏼
Starania od 10.24'
♂️:
Łuszczyca (Daivobet)
💊
Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12
🔬
Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳
♀️
Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)
💊
Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza
🔬
Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳
Beta HCG:
08.03.25- 68.60
10.03.25- 104.60
12.03.25- 147.50
14.03.25- 216.60
19.03.25- 1036.60
20.03.25- 1313.30
02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

-
kleopatr4 wrote:Hej. Moje dolegliwości związane ze stawem krzyżowo biodrowym ustępują po wizycie u osteopaty. Ciekawe i dziwne jak szaleniec macający Cię dłońmi po klatce i plecach moze poluzować napięcia i nagle możesz chodzić bez bólu.
Zadał mi parę pytań i trafił - wygląda na to że po operacji i po rozcięciu szyi powięzi ciągną mi aż po skośne brzucha, lędźwie i to już tak dalej leci. Poza tym sam stan ciąży. No terapia czaszkowi krzyżowa to zdecydowanie jest coś magicznego i jeszcze do mnie niezrozumiałego. Korzystałyście?
Przez jakieś 5 lat chodziłam do osteopaty regularnie raz w miesiącu
Uważam, że te zabiegi bardzo pomogły mi na taką ogólną regenerację organizmu. Masz rację, że to ciekawe i dziwne, jak takie po prostu dotykanie dłońmi przez innego człowieka, działa na różne struktury naszego ciała, napięcia itd. Czasami to nie rozumiałam co on w ogóle ma na myśli, jak było to coś w stylu "jest Pani skręcona w prawą stronę" a ja leże płasko na plecach normalnie xD
Bardzo ciekawa dziedzina. Jakby ktoś się zastanawiał to nie ma absolutnie nic wspólnego z homeopatią ani żadnym szamanizmem
Niecierpliwa2, kleopatr4 lubią tę wiadomość
-
Też ruchy czuje w różnym stopniu nasilenia. Czasem jest ich sporo ale lżejsze, innym razem kopie jak szalony. Pewnie to zależy od ułożenia maluszka
Black, na pewno to wina sprzętu lub marginesu pomiaru. Najważniejsze,że jest w normie, a szew trzyma 💪🏼
Śnieżko, czytałam kiedyś o takiej sytuacji gdzie ZUS odebrał zasiłek w takiej sytuacji ale sąd stwierdził,że taka okoliczność nie miała wpływu na zdrowie czy konieczność odebrania zasiłku i decyzja została cofnięta. Oczywiście to nie znaczy,że taka droga Cię czeka. Życzę spokoju do końca ciąży i pięknej uroczystości 🥰
BlackAmericano lubi tę wiadomość
2023:
2x CB
2x puste jajo płodowe
💔
Diagnostyka poronień nawykowych
2024:
Marzec ⏸️
Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
26.11 G. 2890g 54cm 💖
2026:
29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
31.01 beta 1049, prog 26
02.02 beta 3460, prog 33.5
16.02 CRL 7.3mm 128♥️
Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex



-
Marty.na trzymam kciuki za sprawny remont ☺️
Marty.Na lubi tę wiadomość
2023:
2x CB
2x puste jajo płodowe
💔
Diagnostyka poronień nawykowych
2024:
Marzec ⏸️
Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
26.11 G. 2890g 54cm 💖
2026:
29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
31.01 beta 1049, prog 26
02.02 beta 3460, prog 33.5
16.02 CRL 7.3mm 128♥️
Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex



-
Black moge Cie pocieszyć, że u mnie trzyma sie wszystko tylko na szwie ;/ czyli nie wiem ile tej szyjki 1cm?
Jutro też mam wizytę wiec mam nadzieje, ze obie wyjdziemy spokojniejsze.
Moj mnie kopie tez czasem mniej czasem więcej, więc chyba to jeszcze normalne.
Dzis wybiła mi 100 do "urodzenia"
Ja nigdy nie korzystałam z osteopaty.
Co do zbliżeń, ja mam kompletny zakaz ;(Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 13:13
kleopatr4 lubi tę wiadomość
-
Ja mam jakąś blokadę w kwestii zbliżeń, było może z raz 😅 ale uważam, że mój mąż nie jest i tak stratny 🤣
Pandzia, dzięki ❤️ Poli co żyjemy jak cygany 😅31🙆🏻♀️ 33🧔🏼
Starania od 10.24'
♂️:
Łuszczyca (Daivobet)
💊
Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12
🔬
Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳
♀️
Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)
💊
Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza
🔬
Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳
Beta HCG:
08.03.25- 68.60
10.03.25- 104.60
12.03.25- 147.50
14.03.25- 216.60
19.03.25- 1036.60
20.03.25- 1313.30
02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

-
U mnie wcale nie jest jakoś dużo lepiej. W przychodni przyszpitalnej było 17,2 mm. Dziś lekarz powiedział że takie 14 mm. I ogólnie jakoś taki pesymistyczny był, gdzie lekarze szpitalni skupiają się na tym, że szyjka jest objęta szwem i to dobrze.FloristKa wrote:Black moge Cie pocieszyć, że u mnie trzyma sie wszystko tylko na szwie ;/ czyli nie wiem ile tej szyjki 1cm?
Jutro też mam wizytę wiec mam nadzieje, ze obie wyjdziemy spokojniejsze.
O dziwo naprawdę dobrze się ostatnio czułam. Właściwie zero jakichś napinań. Myślałam, że nie ma nawet jak się skrócić teraz. No, ale zobaczymy jutro.
Mocno trzymam kciuki. O której masz wizytę? Ja dopiero na 17. Chyba oszaleję 😂
Z oczywistych względów u mnie też zero zbliżeń 😅









