PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
-
WIADOMOŚĆ
-
W Polsce jest kilka takich modeli zazwyczaj za 300zł+ ja kupiłam na Vinted z Węgier, oni chyba mają jakiś większy wybór niż w Polsce, dałam 150zł z dostawą, nie ma marki wpisanej, poszewka jest w pełni rozsuwana i można ją prać, więc bez problemu kupiłam używkęNiecierpliwa2 wrote:A napisałabyś jakiej jest firmy? Ja mam taką siódemkę z Supermami, spoko jest, ale zbija się trochę to wypełnienie no i obracając się przerzucam ją w drugą stronę. Może to O/G lepsze 😀
Ja mam krzywą 1.07, pierwszy raz w życiu, ale nie nastawiam się jakoś bardzo źle. Planuję wziąć książkę i coś do zjedzenia na później.
Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość
👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸

-
Oby u mnie też nie było źle, na pewno wezmę książkę i będę spacerować 🙈. Dłuższe siedzenie już zdecydowanie nie dla mnie. Planuje pójść w drugiej połowie przyszłego tygodnia.
Moja poducha właśnie została nadana, także jest nadzieja, że jutro przetestuje 😍. -
White1 wrote:W Polsce jest kilka takich modeli zazwyczaj za 300zł+ ja kupiłam na Vinted z Węgier, oni chyba mają jakiś większy wybór niż w Polsce, dałam 150zł z dostawą, nie ma marki wpisanej, poszewka jest w pełni rozsuwana i można ją prać, więc bez problemu kupiłam używkę
Ok, dzięki! Teraz sobie przypomniałam, że pisałaś o tym 😊 -
Nie możesz spacerować i w tym tkwi problem 😅Blossomka wrote:Oby u mnie też nie było źle, na pewno wezmę książkę i będę spacerować 🙈. Dłuższe siedzenie już zdecydowanie nie dla mnie. Planuje pójść w drugiej połowie przyszłego tygodnia.
Moja poducha właśnie została nadana, także jest nadzieja, że jutro przetestuje 😍.
White1 lubi tę wiadomość
31🙆🏻♀️ 33🧔🏼
Starania od 10.24'
♂️:
Łuszczyca (Daivobet)
💊
Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12
🔬
Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳
♀️
Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)
💊
Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza
🔬
Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳
Beta HCG:
08.03.25- 68.60
10.03.25- 104.60
12.03.25- 147.50
14.03.25- 216.60
19.03.25- 1036.60
20.03.25- 1313.30
02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

-
Nie powinnaś spacerować, można iść tylko do toalety. Wynik będzie niewiarygodny jak spalisz cukier 😉 nie powinno się też spać 😅Blossomka wrote:Oby u mnie też nie było źle, na pewno wezmę książkę i będę spacerować 🙈. Dłuższe siedzenie już zdecydowanie nie dla mnie. Planuje pójść w drugiej połowie przyszłego tygodnia.
Moja poducha właśnie została nadana, także jest nadzieja, że jutro przetestuje 😍.
PaulinKA lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
co do kłucia w pochwie to mam tak w każdej ciąży - dziecko uciska na nerw i mam wrażenie jakby mnie prądem wtedy kopali - szczerze nie lubię 🤪
a co do krzywej, to ja uwielbiam to badanie - siedzę sobie i nic nie robię przez 2 godziny, no bajka 🤪 -
Ja też na krzywej nie mam problemu. To będzie mój 4 raz ale jak do tej pory roztwór glukozy jakoś wchodził. Siedzę sobie i słucham audiobooka albo oglądam Netflixa na słuchawkach bez wyrzutów sumienia, że nic nie nie robię 😅 jeszcze mnie nigdy nie zemdliło podczas badania. Natomiast polecam zabrać jakąś kanapkę i po 2 pobraniu od razu sobie zjeść i napić się wody. Ja na początku początku ciąży jak miałam krzywą to nic potem nie zjadłam bo się świetnie czułam, po wyjściu z przychodni poszłam na zakupy,wróciłam do domu, wzięłam się za pranie i poczułam taki zjazd, że prawie zemdlałam. Od razu zjadłam chleb z masłem i kabanosy bo to było pod ręką i wypiłam pół litra wody a i tak musiałam się na ponad godzinę położyć. Teraz będę mądrzejsza. Wezmę jakąś kanapkę, orzechyi jakiś skyr naturalny albo kefir do picia i wypije jeszcze w przychodni.
Frena lubi tę wiadomość
-
Hej u mnie na wizycie wszystko dobrze arytmii serca u dzidziusia już nie ma. Zastawki przepływy wszystko dobrze. 😀 Można odetchnac z ulgą. 🤗
Frena, Niecierpliwa2, White1, snieżka, Karos31, Marty.Na lubią tę wiadomość
Starania od 01/23
AP-K- 03/2024
09/23 -IUI -❌
01/24 - FET (AZ)-❌
09/24 - FET (AZ)- ❌
10/24 - FET (AZ) - ❌
03/25 - FET (AZ) - ❌
01/26 - ET - (KD) ❤️🍀
6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗
Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
cross match - 22,4%
allo mlr - 26,7%
Mikrobiom macicy - ✅
On: nasienie ✅ kariotyp ✅
Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
Połówkowe 💙 - 480 gram

-
Zdecydowanie lepiej zabrać ze sobą coś do zjedzenia 👍🏼 w 1 trymestrze jak robiłam krzywą to już pod koniec czułam się źle, było mi niedobrze, a to chyba z głodu. Od razu po 2 pobraniu wleciał mały posiłek i poczułam się lepiej. Też robię przy okazji inne badania.
Ja czuję nie raz jakby kopniaki w stronę pochwy 🫣 bardzo dziwne uczucie, nie przepadam za tym.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 13:38
2023:
2x CB
2x puste jajo płodowe
💔
Diagnostyka poronień nawykowych
2024:
Marzec ⏸️
Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
26.11 G. 2890g 54cm 💖
2026:
29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
31.01 beta 1049, prog 26
02.02 beta 3460, prog 33.5
16.02 CRL 7.3mm 128♥️
Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex



-
Muszę pomyśleć nad tą poduszką
wydaje mi się, że w kwestii obracania się chyba U byłaby najwygodniejsza, bo po obu stronach jest taka sama.
Na krzywej byłam pierwszy raz prawie 2 miesiące temu, wyszło ok, ale w ten czwartek powtórka dla pewności. Pamiętam, że robiłam też od razu inne badania i teraz też tak mam zaplanowane. Wzięłam sobie wtedy słuchawki i oglądałam serial na telefonie, zleciało szybko i czułam się też w miarę dobrze - mam nadzieję, że tym razem też tak będzie
tylko popełniłam błąd, że nie zjadłam nic od razu po ostatnim pobraniu. Jak wracałam do domu, to pod blokiem zrobiło mi się już tak słabo, że ledwo doszłam do mieszkania i mąż mnie na szybko ratował czekoladką 😆teraz będę mądrzejsza i wezmę jakąś kanapkę żeby zjeść jeszcze w punkcie.
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 13:41
-








