Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: Dzisiaj, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa2 wrote:
    A napisałabyś jakiej jest firmy? Ja mam taką siódemkę z Supermami, spoko jest, ale zbija się trochę to wypełnienie no i obracając się przerzucam ją w drugą stronę. Może to O/G lepsze 😀

    Ja mam krzywą 1.07, pierwszy raz w życiu, ale nie nastawiam się jakoś bardzo źle. Planuję wziąć książkę i coś do zjedzenia na później.
    W Polsce jest kilka takich modeli zazwyczaj za 300zł+ ja kupiłam na Vinted z Węgier, oni chyba mają jakiś większy wybór niż w Polsce, dałam 150zł z dostawą, nie ma marki wpisanej, poszewka jest w pełni rozsuwana i można ją prać, więc bez problemu kupiłam używkę

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 218 353

    Wysłany: Dzisiaj, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby u mnie też nie było źle, na pewno wezmę książkę i będę spacerować 🙈. Dłuższe siedzenie już zdecydowanie nie dla mnie. Planuje pójść w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

    Moja poducha właśnie została nadana, także jest nadzieja, że jutro przetestuje 😍.

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 389 329

    Wysłany: Dzisiaj, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    W Polsce jest kilka takich modeli zazwyczaj za 300zł+ ja kupiłam na Vinted z Węgier, oni chyba mają jakiś większy wybór niż w Polsce, dałam 150zł z dostawą, nie ma marki wpisanej, poszewka jest w pełni rozsuwana i można ją prać, więc bez problemu kupiłam używkę

    Ok, dzięki! Teraz sobie przypomniałam, że pisałaś o tym 😊

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 560 647

    Wysłany: Dzisiaj, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Oby u mnie też nie było źle, na pewno wezmę książkę i będę spacerować 🙈. Dłuższe siedzenie już zdecydowanie nie dla mnie. Planuje pójść w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

    Moja poducha właśnie została nadana, także jest nadzieja, że jutro przetestuje 😍.
    Nie możesz spacerować i w tym tkwi problem 😅

    White1 lubi tę wiadomość

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11345 9592

    Wysłany: Dzisiaj, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossomka wrote:
    Oby u mnie też nie było źle, na pewno wezmę książkę i będę spacerować 🙈. Dłuższe siedzenie już zdecydowanie nie dla mnie. Planuje pójść w drugiej połowie przyszłego tygodnia.

    Moja poducha właśnie została nadana, także jest nadzieja, że jutro przetestuje 😍.
    Nie powinnaś spacerować, można iść tylko do toalety. Wynik będzie niewiarygodny jak spalisz cukier 😉 nie powinno się też spać 😅

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: Dzisiaj, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do kłucia w pochwie to mam tak w każdej ciąży - dziecko uciska na nerw i mam wrażenie jakby mnie prądem wtedy kopali - szczerze nie lubię 🤪

    a co do krzywej, to ja uwielbiam to badanie - siedzę sobie i nic nie robię przez 2 godziny, no bajka 🤪

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 970 1272

    Wysłany: Dzisiaj, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na krzywej nie mam problemu. To będzie mój 4 raz ale jak do tej pory roztwór glukozy jakoś wchodził. Siedzę sobie i słucham audiobooka albo oglądam Netflixa na słuchawkach bez wyrzutów sumienia, że nic nie nie robię 😅 jeszcze mnie nigdy nie zemdliło podczas badania. Natomiast polecam zabrać jakąś kanapkę i po 2 pobraniu od razu sobie zjeść i napić się wody. Ja na początku początku ciąży jak miałam krzywą to nic potem nie zjadłam bo się świetnie czułam, po wyjściu z przychodni poszłam na zakupy,wróciłam do domu, wzięłam się za pranie i poczułam taki zjazd, że prawie zemdlałam. Od razu zjadłam chleb z masłem i kabanosy bo to było pod ręką i wypiłam pół litra wody a i tak musiałam się na ponad godzinę położyć. Teraz będę mądrzejsza. Wezmę jakąś kanapkę, orzechyi jakiś skyr naturalny albo kefir do picia i wypije jeszcze w przychodni.

    Frena lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1719

    Wysłany: Dzisiaj, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie na wizycie wszystko dobrze arytmii serca u dzidziusia już nie ma. Zastawki przepływy wszystko dobrze. 😀 Można odetchnac z ulgą. 🤗

    Frena, Niecierpliwa2, White1, snieżka, Karos31, Marty.Na lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1788 1880

    Wysłany: Dzisiaj, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie lepiej zabrać ze sobą coś do zjedzenia 👍🏼 w 1 trymestrze jak robiłam krzywą to już pod koniec czułam się źle, było mi niedobrze, a to chyba z głodu. Od razu po 2 pobraniu wleciał mały posiłek i poczułam się lepiej. Też robię przy okazji inne badania.
    Ja czuję nie raz jakby kopniaki w stronę pochwy 🫣 bardzo dziwne uczucie, nie przepadam za tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 13:38

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Frena Przyjaciółka
    Postów: 62 79

    Wysłany: Dzisiaj, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę pomyśleć nad tą poduszką :) wydaje mi się, że w kwestii obracania się chyba U byłaby najwygodniejsza, bo po obu stronach jest taka sama.

    Na krzywej byłam pierwszy raz prawie 2 miesiące temu, wyszło ok, ale w ten czwartek powtórka dla pewności. Pamiętam, że robiłam też od razu inne badania i teraz też tak mam zaplanowane. Wzięłam sobie wtedy słuchawki i oglądałam serial na telefonie, zleciało szybko i czułam się też w miarę dobrze - mam nadzieję, że tym razem też tak będzie :) tylko popełniłam błąd, że nie zjadłam nic od razu po ostatnim pobraniu. Jak wracałam do domu, to pod blokiem zrobiło mi się już tak słabo, że ledwo doszłam do mieszkania i mąż mnie na szybko ratował czekoladką 😆teraz będę mądrzejsza i wezmę jakąś kanapkę żeby zjeść jeszcze w punkcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 13:41

    '91 + '90

    01.2026 ⏸️
    preg.png

    04.2025 👼🏼26 tc.
‹‹ 315 316 317 318 319
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ