Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 5 października 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się w dwupaku, a miałam nadzieję że już więcej tego nie napisze:-) Proba wywołania się nie udała, skurcze były ale po odłaczeniu zaczynają zanikać. Następna proba we wtorek.

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 5 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 wrote:
    Melduje się w dwupaku, a miałam nadzieję że już więcej tego nie napisze:-) Proba wywołania się nie udała, skurcze były ale po odłaczeniu zaczynają zanikać. Następna proba we wtorek.

    Oj kochana...a już myślałam że nie będą Cię męczyć

    so22pqr.png
  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 5 października 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 00:34

    MartaR.., lubek, anka_a, Nelly, Kakabaka lubią tę wiadomość

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 5 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam od trzech dni. A do tego bóle miesiączkowe, ból bioder i ud, wilczy apetyt i problemy ze snem. Za to koniec zgagi. Więc chyba czas się szykować...
    Aniqa wrote:
    Ja tak z tydzień wczesniej mialam biegunke,

    Kajaoli, Kakabaka lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 5 października 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    MartaR gratulacje, Polusia jest śliczna!! Nie wyglada na 3,8 kg :-)
    Czekamy na opis porodu, mnie szczególnie interesuje bo mój Kajtus zapowiada się spory, wagowo na pewno jak Twoja Polcia.

    A ja zaczęłam dziś 40 tydzień. Przyznam, że nie spodziewałam się że dotrwam w dwupaku do 40 tygodnia :-)
    moj Nikus tez zapowiada sie spory - ciekawe kiedy zechce wyjsc

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 5 października 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:33

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 5 października 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak by ktoras byla zainteresowana w biedronce sa chusteczki dada 256 sztuk za 15 zl

    pestka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 5 października 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama86 wrote:
    Hello! Ale przez ten weekend tutaj ruch ;-) Przeważnie było ciszej ;-)

    Marta gratulacje! Widziałam zdjęcie na FB ;-) Śliczna masz córeczkę ;-) I jaka ma blond fryzurke ;-)

    Sylwia,może teraz na ciebie kolej ? Dziewczyny pisały i przeczyszczaniu organizmu przed :-)

    U mnie cicho, nic nie zapowiada żeby miało się cos zacząć ;-I Kilka dni temu w nocy Gabrysia strasznie mi się przywracała i czulam klucie w szyjce. Potem przez następne dwa dni miałam bóle krzyza- myslalam ze się zaczyna ale widocznie zmieniła tylko pozycje bo nie jest juz tak ruchliwa jak jeszcze tydzień temu i bol lewego biodra podczas chodzenia ustąpił ;-) W końcu mogę normalnie chodzić ale po nocy nadal jeszcze boli.

    Juz nie mogę się doczekać, mąż tez juz zniecierpliwiony ale tylko dlatego ze jak znaczne rodzic to będzie miał wolne :-D Ja mu mowie ze będzie miał wolne tylko od pracy bo zaczną się inne obowiązki ;-)

    Ciekawe swoją drogą jak szybko z tego urlopu będą chcieli wracać do pracy hehe..CHYBA nie wiedza do końca co ich czeka hehe :)

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 5 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu dzidziusie są śliczne!!! jak oglądałam zdjęcia to aż chciałam żeby ten mój już wypełzł...
    Co do objawów to mam MEGA apetyt. Jedno skończę jeść to zaczynam drugie... a są to mieszanki wybuchowe... Po wiesiołku zaczęłam tez mieć gęstą wydzielinę jasnożółtą i przy aplikacji dowcipnej nie dosięgam szyjki. W czwartek zobaczę co powie doktorek :D

    Pojawiły się u mnie rozstępy poniżej pępka w ilości hurtowej... no i powiedziałam małżonowi, że je zatuszuje kolejnym tatuażem- jego mina bezcenna hahahhaha

  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 5 października 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaszulator wrote:
    Laktatorem się w ogóle nie przejmuj :) jak próbowałam ściągnąć przy pierwszym dziecku to było max. 20ml. A z cyca maluszek potrafił jeść 30 minut, więc ilość ściągniętego mleka ma się nijak do rzeczywistej, co potwierdził doradca laktacyjny. Tak jak mówi Aniqa - dużo wody, ja od czasu do czasu piję herbatkę laktacyjną Herbapolu (http://www.bangla.pl/opinie/p6612/herbapol-krakow-herbatka-dla-kobiety-karmiacej-fix), bo ją bardzo lubię.

    Kaszulator wiem o co chodzi, ale chcę ściagac, żeby mieć w zapasie na jakies wyjście czy coś. A problem mam taki, że czuje że w piersi mam mleko, ale ono nie chce wypływać...Franulo je ściąga, ale ani ja sama ani laktator nie dają rady:( Mleko mi nie cieknie, jak dla mnie nie wiem..jest za gęsty? Czy Wam cieknie mlecko dziewczyny?
    W każdym razie ostatnio mało piłam więc teraz staram się pić dużo dużo i ta herbatkę też mąż mi zakupił i od wczoraj piję:) I myślę, że faktycznie mam więcej pokarmu, tylko własnie czekam, aż będzie go więcej, albo bardziej płynny żeby laktatorem go wyciągnąć, zobaczymy...

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 5 października 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka_a wrote:
    Pojawiły się u mnie rozstępy poniżej pępka w ilości hurtowej... no i powiedziałam małżonowi, że je zatuszuje kolejnym tatuażem- jego mina bezcenna hahahhaha

    Mnie natura przed rozstępami nie uchroniła niestety...ani kremy. Ale powiem Wam, że teraz nie ma to znaczenia:) Smaruje sie kremem nadal i dbam o skórę, wierzę, że zbledną i tyle;)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 5 października 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    jak by ktoras byla zainteresowana w biedronce sa chusteczki dada 256 sztuk za 15 zl
    Tez miałam pisać, kupiliśmy dziś własnie:)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 5 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 współczuję...mam nadzieję, że wtorkowa próba będzie ostatnią:)
    co do wypróżniania ja miałam różnie, a nawet w trakcie porodu mnie przeczyściło:) znaczy się jak szłam pod prysznic to poczułam, że muszę, już wtedy miałam skurcze:P

    No i parę godzin przed zanim sie skurcze zaczęły. Organizm jest mądry, przygotowuje się na pewno jakoś:)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka mi wypływa pokarm,tz wtedy jak duzo pije to jest go duzo i czuje jakbym miala takie chwilowe nawały mleczne,czuje jak cyce bolą i mleko wypływa, kilka sekund to trwa potem spokój.
    Jak niepiłam dużo wtedy naprawde mialam mniej pokarmu, teraz jak scisne sutek to mam fontanne.

    pestka lubi tę wiadomość

  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 5 października 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jem jak opetana :/ skurcze (bole miesiaczkowe) coraz częstsze..
    Wczoraj jeszcze mielisny gosci, bo oglądaliśmy galę KSW, wiec od rana pieklam dwa ciasta, zrobilam jakieś przystawki i spaghetti carbonara. No i oczywiscie oprocz tego obiadek - rosół i de volaille, wiec sie narobilam. Siedzieliśmy do 1 w nocy i czułam sie super mimo zmęczenia. W nocy za to "dojechalo" mnie zmęczenie i dzisiaj caly dzień lezakuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 21:58

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    moj Nikus tez zapowiada sie spory - ciekawe kiedy zechce wyjsc
    Sylwia a jaką wage prognozują Nikusiowi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka,moj tez ogladal tą gale, okropny widok fee
    Ja oczywiscie tylko hania zasnie to i ja do wyrka ide bo niewiem jaka noc mnie czeka.

    Mialas tak aktywny dzien ze az podziwiam, ja w ciazy tez tak mialam,robilam przetwory,pieklam itp, teraz to meczy mnie niewyspanie.

  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 5 października 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka wrote:
    Mnie natura przed rozstępami nie uchroniła niestety...ani kremy. Ale powiem Wam, że teraz nie ma to znaczenia:) Smaruje sie kremem nadal i dbam o skórę, wierzę, że zbledną i tyle;)

    Ja się nimi nie przejmuję. Starych mam mega dużo na udach i pośladkach to te na brzuchu tylko muszą zblednąć i dopasują się do reszty ;) kiedyś się tym przejmowałam ale teraz się z nimi "pogodziłam" :D

    pestka, Nelly lubią tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 5 października 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka wrote:
    Kaszulator wiem o co chodzi, ale chcę ściagac, żeby mieć w zapasie na jakies wyjście czy coś. A problem mam taki, że czuje że w piersi mam mleko, ale ono nie chce wypływać...Franulo je ściąga, ale ani ja sama ani laktator nie dają rady:( Mleko mi nie cieknie, jak dla mnie nie wiem..jest za gęsty? Czy Wam cieknie mlecko dziewczyny?
    W każdym razie ostatnio mało piłam więc teraz staram się pić dużo dużo i ta herbatkę też mąż mi zakupił i od wczoraj piję:) I myślę, że faktycznie mam więcej pokarmu, tylko własnie czekam, aż będzie go więcej, albo bardziej płynny żeby laktatorem go wyciągnąć, zobaczymy...


    Pestka, byla u mnie ostatnio polozna na kontrolnej wizycie domowej.
    Powiedziala, ze gdybym miala problemy za sciagnieciem mleka albo by nie chcialo wyplywac to zebym przed kazdym karmieniem moczyla piers w miseczce cieplej wody.
    Drugim sposobem jest karmienie dziecka w pozycji spod pachy - i rzeczywiscie to dziala bo wczesniej mialam wrazenie, ze maly oproznia jedna czesc piersi podczas gdy boczna czesc pozostaje wypelniona mlekiem i napieta.



    pestka, Nelly lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania przybylska nie zyje,Boże co ja czytam podczas karmienia, ale mi smutno. Taka fajna dziewczyna i matka 3 dzieci. Chyba mocno przytulac bede Hanie do rana.

‹‹ 818 819 820 821 822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ