Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 5 października 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Jej jakie śliczne dzieciaczki...ja się nadal w dwupaku melduje ale też dziś jest moja pani dr. i będę mieć podłączony test oxy ciekawe czy coś się ruszy dziś rano na ktg dwa skórcze były jeden na 50% drugi na 70% boje się ale chcę żeby już było po wszystkim. Pozdrawiam



    Oooo to super, ze dzis jest twoja lekarka :) pisalas poprzednio, ze bedzie dopiero we wtorek.
    Bardzo sie ciesze, ze cos sie ruszylo i zycze zeby szybko poszlo :)


    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 5 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwarcie na 4 palace po ktg jadę na porodówke

    agatas, paaolka, Kajaoli, Zielono mi:-))))), Strokrotka, Kasiula09, poczwarkah, lubek, ao12., anka_a, nick nieaktualny, DeLaCruz, Kakabaka, sylwia1985, Monica, pestka, ania.g, Nelly lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 5 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR trzymamy kciuki!!!!!

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 5 października 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta kibicuje mocno! niedlugo ujrzyc Polenke!! :*

    Moi tobie tez szybkiego porodu i ujrzenia malucha zycze..

    Aniqa, cudownie wstawac co 3-4h prawda? :) fajnie ze ci sie udalo odpoczac :)

    DeLaCruz piekny jest twoj synek, Franek tez jest cudny!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 5 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, super :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 5 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my na 14 idziemy na obiad do moich rodzicow :) dawniej szla bym sie szykowac na godzinke przed, bo wlosy umyc wysuszyc i ulozyc, makijaz, ubrac sie i dotrzec na 14, ale teraz wsyztsk osie zmienilo.. i msuze meic czas by ubrac i spakwoac Synka, a wiec pol h wczesniej ruszam sie ogarniac poki malutki spi :)
    mam nadzieje wrocic wieczorkiem od ejdnych i drugich dziadkow i zobaczyc fotke Poli i info ze MOI rodzi :)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 5 października 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta to juz niedlugo zobaczysz coreczke :-)

    age.png
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 5 października 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście wrote:

    Aniqa, cudownie wstawac co 3-4h prawda? :) fajnie ze ci sie udalo odpoczac :)

    O matko, to brzmi jak żart ;) Los matki jest ciężki jednak ;)
    Ale ja i tak nie mogę się porodu doczekać.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 5 października 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    MartaR trzymamy kciuki i zazdrościmy :)

    Dziewczyny - nagle schudłam kilogram w ciągu dwóch dni (nie miałam biegunki ani nic), może to nareszcie to sławne chudnięcie przed porodem? :) Zmieniła mi się też wydzielina. Na gęstą biało-zółtawą. OBY to by było TO!!! :)
    Dzisiaj zaczęłam 39 tydzień :)

    Tez mam taka wydzieline od paru dni juz, nawet chwile sie zastanawialam, czy to nie infekcja, ale zadnych innym symptomow :) Waga mi stoi od 4tyg (no, poza dzisiaj, ale to wina wczorajszego przedkinowego popasu w restauracji :P), tez czekam na taki spadek, wiec trzymam za Ciebie kciuki, ze to to ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 13:16

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 5 października 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak próba z oxy

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta na pewno juz jestes z dzieciątkiem! Ale poczekam z gratulacjami.

  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 5 października 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczynki moje o 13.25 Polcia się urodziła bardzo szybko 54cm 3.840kg ładnie się przyssała ma bardzo długie włosy dam zdjęcia jak się ogarnę na FB BO TU nie umiem z telefonu

    Zielono mi:-))))), paaolka, paradise, lubek, Kakabaka, sylwia1985, nick nieaktualny, Kajaoli, poczwarkah, agatas, Kasiula09, Vilenka, ataga4, anka_a, ao12., Nelly, Scęście lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 5 października 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni teraz ty kochana do dzieła!!!

    sylwia1985, Zielono mi:-))))), Kajaoli, nick nieaktualny, Kasiula09, anka_a lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 5 października 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Tak dziewczynki moje o 13.25 Polcia się urodziła bardzo szybko 54cm 3.840kg ładnie się przyssała ma bardzo długie włosy dam zdjęcia jak się ogarnę na FB BO TU nie umiem z telefonu


    Ooooooołłłyeeeeeee super Gratulacje....czekamy na zdjątko na Fb

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 15:52

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    so22pqr.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 5 października 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta gratulacje! :) super że Polcia już z Tobą :) to czekamy na fotkę!

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 5 października 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta doczekałaś się ;) Gratuluje kochana!

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 5 października 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Tak dziewczynki moje o 13.25 Polcia się urodziła bardzo szybko 54cm 3.840kg ładnie się przyssała ma bardzo długie włosy dam zdjęcia jak się ogarnę na FB BO TU nie umiem z telefonu
    Ależ ja Ci zazdroszczę :)
    Ogromniaste gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 16:32

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 5 października 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta supcio- gratulacje . Ciekawe ile moj Nikus bedzie wazyl ?

    czekamy na focie i opis porodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2014, 16:32

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 5 października 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam fotke na FB :)
    Ale cudowności malusie :)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • loveyou88 Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 5 października 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje:)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    uwo9lhb8zmyz8z02.png
‹‹ 816 817 818 819 820 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ