X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 28 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India26 wrote:
    Wstawię wam to samo co na fb:

    cześć dziewczyny, ja dziś też okropnie spałam, od 23 do prawie 1, a potem dopiero od 5 do 6:30 i po 7 zasnęłam do 9...z powodzeniem mogłabym spać więcej mając obok małą. Wczoraj od popołudnia miałam twardnienia brzucha i z nadzieją czekałam na rozkręcenie sytuacji, ale niestety. Także dziś kolejny dzień spacerowania, wchodzenia po schodach i kręcenia bioderkami :D Szukam też kogoś kto by mnie wkurzył, a tu dupa, brak denerwujących bodźców.

    pola89, wy lepiej jeszcze conajmniej tydzień posiedźcie w dwupaku. Chętnie skradnę twoją kolejkę na dzisiaj :D
    Oddam Ci dzisiejsze miejsce w kolejce ;) mi nerwy w niczym nie pomagają, małemu pewnie też, więc ten sposób nie jest chyba najlepszy... Za to trzymam kciuki, żeby inne sposoby pomogły ;)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 28 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski,

    Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych !!!

    Candela - hmm i co pokarmiłaś ;)

    pola89 - My jeszcze mamy troszkę czasu :) Nie pchaj się ;P

    Ja wczoraj miałam ktg i normalnie płasko było ;) nic ale to dobrze jeszcze z 2 tyg a potem niech mała już wychodzi :)
    P.S. ja jeszcze nie wszystko mam na tip top więc sie nie nudzę ;)

    pola89 lubi tę wiadomość

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 28 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja na tip top też jeszcze nie mam wszystkiego gotowego, właśnie poprałam pokrowce z fotelika i wózka, bo wczoraj odebraliśmy. A reszta to już takie kosmetyczne sprawy, które nie są niezbedne w pierwszym dniu życia, zawsze tatuś może załatwić ;)

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 28 września 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India26 wrote:
    Wstawię wam to samo co na fb:

    cześć dziewczyny, ja dziś też okropnie spałam, od 23 do prawie 1, a potem dopiero od 5 do 6:30 i po 7 zasnęłam do 9...z powodzeniem mogłabym spać więcej mając obok małą. Wczoraj od popołudnia miałam twardnienia brzucha i z nadzieją czekałam na rozkręcenie sytuacji, ale niestety. Także dziś kolejny dzień spacerowania, wchodzenia po schodach i kręcenia bioderkami :D Szukam też kogoś kto by mnie wkurzył, a tu dupa, brak denerwujących bodźców.

    pola89, wy lepiej jeszcze conajmniej tydzień posiedźcie w dwupaku. Chętnie skradnę twoją kolejkę na dzisiaj :D

    A nie masz jakiejś sprawy do załatwienia w urzędzie?? Tam są specjaliści od wkurzania :D Przy okazji pochodzisz sobie od pokoiku do pokoiku i może po schodach :D

    India26 lubi tę wiadomość

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 28 września 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimoza wrote:
    A nie masz jakiejś sprawy do załatwienia w urzędzie?? Tam są specjaliści od wkurzania :D Przy okazji pochodzisz sobie od pokoiku do pokoiku i może po schodach :D
    I na pewno się naczekasz w kolejce, możesz wtedy dreptać w miejscu :D

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 28 września 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    U mnie może nieco mniej ruchów, takie silne rozpychanie raczej kilka razy dziennie, a tak to przeważnie delikatnie sobie jeździ pod skórą i tylko widać jak się taka kulka przesuwa. Pewnie to rączka lub nóżka. W sumie jak się zastanawiam to trochę mniej mi się wpycha tyłkiem na żebra, ale mimo wszystko się wpycha. No i nie dostaję już bolesnych kopniaków w pępek, za to pęcherz obijany bez zmian :D
    to u mnie podobnie, a masz takie okresy w ciagu dnia ze mloda sie wcalr nie rusza? np spi?

    6sutskjolve431gm.png
  • India26 Autorytet
    Postów: 309 230

    Wysłany: 28 września 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimoza wrote:
    A nie masz jakiejś sprawy do załatwienia w urzędzie?? Tam są specjaliści od wkurzania :D Przy okazji pochodzisz sobie od pokoiku do pokoiku i może po schodach :D

    Niestety, jestem bezrobotną studentką dzienną, nie mam debilnego szefa, tylko nieogarniętych prowadzących, wszystko pozaliczane póki co, właśnie skończyłam prać wszystkie pokrowce od wózka, ostatnia rzecz jaka była do zrobienia, no poza odebraniem wyniku na GBS, po który dzisiaj jadę, a tak to nudy.

    59a17bd566875.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 28 września 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India26 wrote:
    Niestety, jestem bezrobotną studentką dzienną, nie mam debilnego szefa, tylko nieogarniętych prowadzących, wszystko pozaliczane póki co, właśnie skończyłam prać wszystkie pokrowce od wózka, ostatnia rzecz jaka była do zrobienia, no poza odebraniem wyniku na GBS, po który dzisiaj jadę, a tak to nudy.
    ja tez sie nudze i siedze przed tv... z nudow wysterylizowalam laktoator butelki i smoczki. chcialam wytestowac jak to sie sprawdzi bo gotowac mi sie nie chce. najwyzej wysteryluzuje jeszcze raz jak bedzie trzeba. u mnie to trwa 8min bo wrzucam do mikrofalowki:)

    6sutskjolve431gm.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 28 września 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje Bobo szaleje jak dzikie zwierzę! Tak się rozpycha że chwilami mam kwadratowy brzuch :) wczoraj przy obiedzie tak mnie pokopal po żołądku że wszystko co zjadłam to zwymiotowalam.
    O 14.30 mam wizytę więc trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok i żeby dr ustalił termin cc :D

    BurzaHormonów, MałaMi88, kiti lubią tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • India26 Autorytet
    Postów: 309 230

    Wysłany: 28 września 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie posiadam mikrofalówki, a butelkę wysterylizowałam jedną póki co, bo przecież to na bieżąco raczej się robi, smoczek i laktator też w gotowości, spakowany w torbie do szpitala, na wszelki wypadek, ale tylko ta ręczna część. Fajnie, że wszystkie się jeszcze nudzimy, przynajmniej jest z kim ponarzekać :D

    Ja oglądam dr Hausa przez internet, tv nie posiadam, nie ma tam nic godnego uwagi, chyba że ktoś potrzebuje odmóżdżenia, żeby się zrelaksować.

    59a17bd566875.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 28 września 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    to u mnie podobnie, a masz takie okresy w ciagu dnia ze mloda sie wcalr nie rusza? np spi?

    hmm, jakoś nie zwracam na to uwagi za bardzo, ale może tak być. Wczoraj np miałam trochę bieganiny z tym wózkiem, najpierw do sklepu, potem składaliśmy z mężem i w pewnym momencie się przestraszyłam, że od dłuższego czasu nie czułam małej. Usiadłam, posmyrałam brzuch i po kilku chwilach wyczułam jakieś leniwe ruchy, a potem już było ok. Najaktywniejsza jest wieczorem, to na pewno.

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 28 września 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nadrabiam seriale, na przemian z książkami. Właśnie kończę ostatni sezon gotowych na wszystko ;p

    Do szpitala nie biorę laktatora, ale w sumie przydałoby się go wysterylizować. Butelkę i smoczek mam juz czyściutkie i spakowane do torby, sterylizowałam gotując 5 min, tak jak chcieli w instrukcji.

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 28 września 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    ja też nadrabiam seriale, na przemian z książkami. Właśnie kończę ostatni sezon gotowych na wszystko ;p

    Do szpitala nie biorę laktatora, ale w sumie przydałoby się go wysterylizować. Butelkę i smoczek mam juz czyściutkie i spakowane do torby, sterylizowałam gotując 5 min, tak jak chcieli w instrukcji.
    kurde u mnir tez pisalo ze wygotowac, myslicie ze sterylizacja w sterylizatorze jest ok czy mam wygotowac?

    6sutskjolve431gm.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 28 września 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    No ja na tip top też jeszcze nie mam wszystkiego gotowego, właśnie poprałam pokrowce z fotelika i wózka, bo wczoraj odebraliśmy. A reszta to już takie kosmetyczne sprawy, które nie są niezbedne w pierwszym dniu życia, zawsze tatuś może załatwić ;)
    No ja na tatusia nie liczę bo juz widzę jak.on cos pozalatwia ... przyklad z wczoraj - siedzimy czekajac na ktg i lekarza, dzien wczwsniej dałam mu kartę zeby kasę wypłacił bo u gina tylko gotowka. Wiec siedzimy mam niebawem wchodzic a on.sie pyta czyqmam kasę - dobre co :) i takich popierdulek niestety jest wiele. Moj maz to typ naukowca... przyziemne rzeczy go nie interesują. Ja w domu jak.wiekszosc kobiet jestem ta od logistyki ale nadzorowc tez trzeba :)
    Ps. A moja mała tak sie wierci ze jakby mogła to przez pępek by wyskoczyla.
    Wy sie nudzicie a ja lodówkę sprzątam ...

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 28 września 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze laktatora nie sterylizowalam. Leży w kuchni i czeka...

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 28 września 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie z.innej beczki. Dot. Reklamacji produktu zakupionego w sklepie internetowym. Okazalo sie ze.produkt.przyszedł uszkodzony. Firma.sprzedajaca zwala na kuriera a nam wysyla.protokołu co.bysmy z.kurierem podpisali. Przecież nas to.chyba nie.powinno obchodzic kto zawinił. Naszym.zadaniem.wina.lezy po stronie sprzedawcy produkt byl.zle.zapakowany stad kurier uszkodził produkt. Co Wy myślicie jak.to.załatwić. nieststy to dosc spory byl wydatek i nie mamy zamiaru odpuścić.

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 28 września 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Mamunie! gratuluję rozpakowanym <3 ja co jakiś czas mam skurcze, takie bóle miesiączkowe, ale twardo wmawiam sobie i Kacprowi, że ma czekać do października :)

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • India26 Autorytet
    Postów: 309 230

    Wysłany: 28 września 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika2009 wrote:
    Mam pytanie z.innej beczki. Dot. Reklamacji produktu zakupionego w sklepie internetowym. Okazalo sie ze.produkt.przyszedł uszkodzony. Firma.sprzedajaca zwala na kuriera a nam wysyla.protokołu co.bysmy z.kurierem podpisali. Przecież nas to.chyba nie.powinno obchodzic kto zawinił. Naszym.zadaniem.wina.lezy po stronie sprzedawcy produkt byl.zle.zapakowany stad kurier uszkodził produkt. Co Wy myślicie jak.to.załatwić. nieststy to dosc spory byl wydatek i nie mamy zamiaru odpuścić.

    Powinnaś spisać protokół podczas odbioru od kuriera, on ma obowiązek poczekać jak rozpakujesz paczkę przy nim. Jeśli tego nie zrobiłaś to dałaś im teraz pole do popisu, żeby się wykręcać.

    59a17bd566875.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 28 września 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten protokul jest spisany Ze ten ze przedmiot uszkodzony doszedł. Zresztą ciezko.cos.takiego uszkodzic ot.tak musiala byc niezla moc. To spora kosiarka nie da.sie zlamac koła w rekach czy uderzjac musieli to.czyms przywadzic lul czymsb przynieśćczyms mega ciężkim.

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 28 września 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslalismy to.do sprzedawcy a noi nam.ze mamy z firmą spisać ze to.ich wina.

    iv09mg7ynbajyosc.png
‹‹ 1204 1205 1206 1207 1208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ