Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diddlina wrote:
    Nie wiadomo czy na zdjęciu nie jest tzw odbicie lustrzane. To ginekolog może powiedzieć w trakcie badania po której jest stronie kosmowka ;)
    Ale powrozyc można. Czemu nie ;)
    jesli usg jest dopochwowe to obraz jest realny a jesli przez brzuch moze byc odwrocony.

  • Carmen24 Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kolejne maleństwo planowane myśleliśmy że dłużej będziemy się starać bo karmię cały czas małego a tu tak szybko poszło. My chyba byśmy chcieli drugiego chłopca choć zobaczymy co wyjdzie :) U mnie wszystkie ciąże były prawie bezobjawowe czy to z synkiem czy z córką tylko zachcianki się zmieniały syn mnie męczył o sernik a mała o kapustkę i pomarańcze

    o148gu9r446kwueb.png

    o14890bv44onksia.png

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLove wrote:
    Czytam właśnie na Internecie ze 9 mm ma dziecko w 7 T i 3 dniu....czyli 5 dni mniejszy. Podejzewam ze owulacja mialam w 17 lub 19 dniu cyklu więc by się zgadzało. Mój lekarz ma sprzet przedpotopowy, może mu pokazuje tydzien bez dnia.
    moj mial wczoraj 10mm i zostal opisany jako 7 i1

  • Carmen24 Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dopiero co serduszko niedawno widzieliśmy potem chwile podejrzał ale malucha nie mierzył wczoraj miałam wizytę ale nie chciałam usg niech maluch rośnie spokojnie

    o148gu9r446kwueb.png

    o14890bv44onksia.png

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczuny to i mi powrozcie z tego dolnego zdj bo jest aktualniejsze :) ja nie potrafie okreslic mimo ze czytam mamaginekolog :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6128765a938a.jpg

    Demetria lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty tego zdjęcia mi cos pozgadujecie ?? :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b1957f83769a.jpg

    Demetria lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    dziewczuny to i mi powrozcie z tego dolnego zdj bo jest aktualniejsze :) ja nie potrafie okreslic mimo ze czytam mamaginekolog :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6128765a938a.jpg
    dziewczyna

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    A ty tego zdjęcia mi cos pozgadujecie ?? :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b1957f83769a.jpg
    dziewczyna

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 185

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen24 wrote:
    Tak kolejne maleństwo planowane myśleliśmy że dłużej będziemy się starać bo karmię cały czas małego a tu tak szybko poszło. My chyba byśmy chcieli drugiego chłopca choć zobaczymy co wyjdzie :) U mnie wszystkie ciąże były prawie bezobjawowe czy to z synkiem czy z córką tylko zachcianki się zmieniały syn mnie męczył o sernik a mała o kapustkę i pomarańcze
    a co sie stalo jesli mozna spytac

  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna wrote:
    dziewczyna
    dzieki tak myslalam :)

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Ja nie wiem co Wy widzicie na tych zdjęciach.
    Bella daj swoje usg to Ci powroza :) na blogu mamaginekolog byla taka jakby terio ktora nie ma zadnrgo medycznego potwierdzenia ale co ciekawe b. czesto sie sprawdzs :)

    6sutskjolve431gm.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morenadenna mam czucia na synka ale zobaczymy jak to będzie z corcia od razu wiedzialam ze dziewczynka a tu czuje chłopca okaze sie :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki o 19:15 mam dziś wizytę. I wtedy mi powiecie co mam :-)

    patulla, dżdżownica, kiti lubią tę wiadomość

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
  • Carmen24 Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą córkę straciliśmy na początku 6msc bo skracała mi się szyjka mieli mi pessar założyć ale wdała się infekcja której nie mogli zwalczyć i musieli wywołać poród :/ zdecydowaliśmy się małej nie ratować...

    o148gu9r446kwueb.png

    o14890bv44onksia.png

  • patulla Autorytet
    Postów: 2533 2103

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natikka123 wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki o 19:15 mam dziś wizytę. I wtedy mi powiecie co mam :-)
    Trzymamy kciuki:)
    Najlepiej gina zapytaj po której stronie jest kosmówka? A potem nic nam nie mówiąc pokaż zdjęcie ;) :D

    dqprj44jb8yg6zfw.png9f7jx1hpfxfexs93.png
    l22ne6ydz3bwmwg9.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morena.
    Pisze ze w 7 ma 7 mm A pod koniec 7t -12 mm. W 8 t. 1.5 :) więc u mnie pasuje bo ja nigdy nie miałam 14 dc owulki tylko 17 lub 19

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 16:38

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/7,79331,19231841,ciaza-wielkosc-plodu-tydzien-po-tygodniu.html

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • patulla Autorytet
    Postów: 2533 2103

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLove wrote:
    Morena.
    Pisze ze w 7 ma 7 mm A pod koniec 7t -12 mm. W 8 t. 1.5 :) więc u mnie pasuje bo ja nigdy nie miałam 14 dc owulki tylko 17 lub 19
    WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU :)

    dqprj44jb8yg6zfw.png9f7jx1hpfxfexs93.png
    l22ne6ydz3bwmwg9.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 9 marca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest.....ufff ciśnienie ze mnie zeszło <3

    Ależ jestem szczeliwa. Teraz sie mogę serduszkiem cieszyć w końcu <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 16:45

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 9 marca 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się pochwalę swoim foto ;) Wg mnie to dziewczynka i tak też czuję. Dobrze myślę :)?


    https://zapodaj.net/82cfdf2bf5626.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2017, 17:03

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ