Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby. Ale czułam już ruchy więc dziwne ze teraz nie ma...Ale może dziecko śpi (?!?)

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję jak pulsuje mi podbrzusze pod ręką :P

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Może i dostane fale zaraz... Dla mnie ta mama też nie do końca jest poważna..

    Ja nie byłabym w stanie pomyśleć żeby wejść na Fb zmienić zdjecie w tle i żucać wyzwiskami... Rozumiem tragedie ale w pare godzin po śmierci swojego malestwa... Nie mieści mi się to w głowie :-(

    Też tego nie rozumiem...

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 22:28

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLove wrote:
    Spoko, ja tez dziś się przytulilam z porcelanowy uchem..... :)

    Ej kurde A ja nie czuję ruchów. Zaraz się zaczne martwic :/

    Jest za wcześnie na to.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poległam... ile można jeść płatki ;-) zaszalałam ugotowałam sobie ryż na mleku ;-) z całego litra haha

    KaroLove lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem, ze po tych świetach to wyglądam jak 6 miesiacu :-)
    Strach sie bać

    age.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Jest za wcześnie na to.
    No ale za 2 razy czułam kopniaczki :) ale dobra nie martwię się. Nawet jak bylam na bad usg prenatalnych to dziecko leżało plecami do ściany brzucha więc nawet jak kopie to w drugą stronę A tego jeszcze nie jestem w stanie faktycznie wyczuć więc okej...a co najlepsze, skakalam A on nic. Uparcie leżał tak jak teraz hehe

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella ten suwaczek zle liczy co masz. Ja sobie ustawiłem dzien wcześniej om i pokazuje tak jak być powinno.

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiała wrote:
    A ja wam powiem, ze po tych świetach to wyglądam jak 6 miesiacu :-)
    Strach sie bać
    nie mow bawet bo ja to samo...
    pozatym odkad zaczelam 2trym mam mega wzdecia najgorzej wieczorem i w nocy :(

    6sutskjolve431gm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 22:28

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleszcz mnie ugryzł... I się poryczałam z nerwów...

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mnie od kilku dni boli podbrzusze a do wizyty daleko.. :-/ Chyba mi komoda wychodzi bokiem :-(

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Kleszcz mnie ugryzł... I się poryczałam z nerwów...


    Jeśli Cie to pocieszy Ja w ciąży z synem miałam kilka ;-) bo jestem nałogowym zbieraczem jagód :-) szybko usunięty raczej Ci nie zagrozi..

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Jeśli Cie to pocieszy Ja w ciąży z synem miałam kilka ;-) bo jestem nałogowym zbieraczem jagód :-) szybko usunięty raczej Ci nie zagrozi..

    Niestety wystarczy, że kleszcz po Tobie spaceruje i może Cię zarazić jeśli jest nosicielem. Dwa lata temu chorowałam na boreliozę... Źle to wspominam... A w ciąży doksycykliny nie można stosować...

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.
    Jestem od wczoraj przejedzona a dziś i jutro spędzam u teściów "kochanych"Od przyjazdu już mnie wkurza teściowa. Mówiłam mężowi że nie będę słodkiego jadła bo 1 dzień sobie pozwoliłam ale nie więcej i mówię jej zresztą już od października że muszę wykluczyć słodkie a ta że wymyślam i ze mam jeść bo ona przecież "słodkiego" mocno ciasta nie robi ale co tam ze połowa to krem. Potem wnukom pepsi i żarcie głównie słodkie wciskala a wnuczka 8 lat i waży z 45 kg jak króla i wnuk 7 lat wyższy podobnie. Więc też skomentowałam więc już źle znowu. Zresztą ona to egoistka weźmie talerz sama zje a nie spyta czy ktoś chce. Ważne by ona najpierw miala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2017, 21:41

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Niestety wystarczy, że kleszcz po Tobie spaceruje i może Cię zarazić jeśli jest nosicielem. Dwa lata temu chorowałam na boreliozę... Źle to wspominam... A w ciąży doksycykliny nie można stosować...


    Może po prostu jestem bardzo odporna :-/

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natikka współczuję wizyty....


    A wiecie ze ja nigdy nie mialam kleszcza?

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znowu mi niedobrze :-/ Dobranoc dziewczyny :-*

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLove wrote:
    Natikka współczuję wizyty....


    A wiecie ze ja nigdy nie mialam kleszcza?

    Ja też nie :) raz mi tylko spacerowal po nodze jak wróciłam z lasu.

    Byliśmy dziś u moich rodziców na obiedzie i przywiozłam od siostry 3 torby ubranek dla maluszka :) także niewiele rzeczy będę musiała kupić, napewno kombinezonik jesienny bo ona rodziła w lipcu.

    1JyDp2.png
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ