Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 24 lutego 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Już po wizycie i już po wszystkim . Pęcherzyk jest pusty. Urósł przez 5 dni aby około 1mm czyli tyle co nic. Przykro mi że się udało a nic z tego nie będzie.

    Bardzo mi przykro 🥺 a do końca myślałam, że wszystko dobrze się skończy ... 🫂

    assialbnn lubi tę wiadomość

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 24 lutego 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Dzięki dziewczyny . Narazie jakoś to ogarniam 🙂 nie płacze co jest dziwne . Myślę że wybuchnę jak już dojdzie do tego co mnie czeka, ale chyba tak miało być. Nic nie dzieje się bez powodu 😊 mam zdrowa córkę więc jest dobrze . Przykro mi że się nie udało ale czy miałam na to jakiś wpływ? Nie sądzę 🙂

    bardzo mi przykro kochana <3 sciskam.
    Miałam indukcje farmakologiczna w szpitalu w piatek . Co moge powiedziec .. ja przeszłam to ok . Byłam sama na pokoju spotkałam sie ze zrozumieniem i opieką przez personel. W sobote rano byłam juz w domu. Dobrze się czuję i juz chce działać dalej . Porobić dokładniejsze badania i spróbować jeszcze raz.
    Tak jak mowisz mamy córki wieć głowa do góry .jestem z Tobą :)

    Jeslli bedziesz chciała o cos zapytac . smiało pisz . :)

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 223 373

    Wysłany: 24 lutego 2025, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    Tak jak dziewczyny piszą, spotka Cię mnóstwo życzliwości. Mnie zaskoczyło, że tyle znajomych osób ma za sobą poronienia, dało mi to bardzo dużo wsparcia. I wiem, że w drugą stronę to też działa - może się okazać, że Twoje doświadczenie sprawi, że ktoś się poczuje mniej osamotniony. Dlatego ja z pełną świadomością teraz wszystkim mówię o ciąży, a jeśli ją stracę to też o tym będę mówić. To nie powinien być temat tabu, a często świadectwo naszych trudnych przeżyć może kogoś wesprzeć ❤️🫂


    Też jestem tego samego zdania! A tak naprawdę jak się samemu cos doświadczy to wtedy dopiero ludzie się otwierają, że mieli podobnie. A zawsze można się poradzić, dowiedzieć bezpośrednio jak to wygląda :)
    Mojemu mężowi też powtarzam że to nie jest tajemnica i może o tym innym mówić jak najbardziej, że straciliśmy naszą truskaweczkę i jest pochowana w małym grobiku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2025, 15:58

    szlamek lubi tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 24 lutego 2025, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    bardzo mi przykro kochana <3 sciskam.
    Miałam indukcje farmakologiczna w szpitalu w piatek . Co moge powiedziec .. ja przeszłam to ok . Byłam sama na pokoju spotkałam sie ze zrozumieniem i opieką przez personel. W sobote rano byłam juz w domu. Dobrze się czuję i juz chce działać dalej . Porobić dokładniejsze badania i spróbować jeszcze raz.
    Tak jak mowisz mamy córki wieć głowa do góry .jestem z Tobą :)

    Jeslli bedziesz chciała o cos zapytac . smiało pisz . :)
    Dzięki ❤️
    To przykre że Cię to spotkało 😥

    W szpitalu spędziłaś aby dobę? Lekarz mówił ile będzie trwało krwawienie ? Kiedy powinna pojawić się pierwsza miesiaczka ? Ile wstrzymać się ze staraniem ? Tulę ❤️‍🩹

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 24 lutego 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do pracy chyba wolałabym aby nikt nie poruszał tego tematu. Myślę że na każde współczucie będę reagować płaczem a tego nie chce. Nie lubię dzielić się z kimś moimi emocjami .

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 24 lutego 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Dzięki ❤️
    To przykre że Cię to spotkało 😥

    W szpitalu spędziłaś aby dobę? Lekarz mówił ile będzie trwało krwawienie ? Kiedy powinna pojawić się pierwsza miesiaczka ? Ile wstrzymać się ze staraniem ? Tulę ❤️‍🩹

    Wyślij zapro do przyjaciółek .
    Wszytko Ci napisze co do tej pory wiem :)

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    bardzo mi przykro kochana <3 sciskam.
    Miałam indukcje farmakologiczna w szpitalu w piatek . Co moge powiedziec .. ja przeszłam to ok . Byłam sama na pokoju spotkałam sie ze zrozumieniem i opieką przez personel. W sobote rano byłam juz w domu. Dobrze się czuję i juz chce działać dalej . Porobić dokładniejsze badania i spróbować jeszcze raz.
    Tak jak mowisz mamy córki wieć głowa do góry .jestem z Tobą :)

    Jeslli bedziesz chciała o cos zapytac . smiało pisz . :)

    Oj to też ściskam 🫂 U mnie też opieka personelu była aż wzruszająca. I dokładnie, macie już po córeczce ❤️ Ja do dzisiaj nie wiem czy w ogóle mój organizm jest w stanie "donosić" ciążę 😅

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    Oj to też ściskam 🫂 U mnie też opieka personelu była aż wzruszająca. I dokładnie, macie już po córeczce ❤️ Ja do dzisiaj nie wiem czy w ogóle mój organizm jest w stanie "donosić" ciążę 😅

    Dziękuje <3
    Życze, aby wszystko szło w dobrą poztywną strone :) Zasługujemy na to <3

    szlamek lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Wyślij zapro do przyjaciółek .
    Wszytko Ci napisze co do tej pory wiem :)
    Wysłałam ale totalnie nie wiem jak to tutaj działa bo nigdy z tej opcji nie korzystałam 🙂

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1925 1614

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia bardzo mi przykro. Trzymaj się ciepło. Mam nadzieję, że w pracy nie będą zbytnio poryszać tego tematu, bo dla mnie też byłoby to mniej komfortowe i pewbie bym płakała... Nie wiem co więcej mogę napisać- życzę Ci wszystkiego dobrego! 🍀

    assialbnn lubi tę wiadomość

    8.03.2023r. test pozytywny (drugi cykl po łyżeczkowaniu, II z niedrożnej strony!!)

    14.11.2023r. synuś ♥

    23.01.2025r. test pozytywny, beta 245 (pierwszy cykl starań!!)

    Czekamy na nasz drugi cud ♥♥♥

    preg.png
  • sofiz Autorytet
    Postów: 477 1242

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn i kasialinkaa - trzymam kciuki żebyście jak najszybciej wróciły na nowy wątek ❤️

    assialbnn, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    🔬 hormonalny chaos
    🙋🏻‍♀️ 33, Poznań

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Wysłałam ale totalnie nie wiem jak to tutaj działa bo nigdy z tej opcji nie korzystałam 🙂
    Przyjęłam zaproszenie i wysłałam ci wiadomość . Masz w zakładce wiadomość od przyjaciółek ;)

    Sofiz dziękuję bardzo ☺️ też mam nadzieję że szybko wrócę na fioletową stronę ;)

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1925 1614

    Wysłany: 24 lutego 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasialinka, przepraszam, nie doczytałam. Również życzę wszystkiego dobrego ❤️🍀

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    8.03.2023r. test pozytywny (drugi cykl po łyżeczkowaniu, II z niedrożnej strony!!)

    14.11.2023r. synuś ♥

    23.01.2025r. test pozytywny, beta 245 (pierwszy cykl starań!!)

    Czekamy na nasz drugi cud ♥♥♥

    preg.png
  • Wdzięczna Autorytet
    Postów: 280 1130

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia tule Cię mocno 👐👐👐👐
    Nadzieja umiera ostatnia!

    assialbnn lubi tę wiadomość

    Okolice Poznania 👐
    2013😇2015♂️2017😇2017😇2018♂️
    "Jeśli Bóg z Nami któż przeciwko nam" ❤️✝️🕊️
    preg.png
    7.02⏸️
    27.02- jest ❤️
    10.03- 2.1 cm szczęścia ❤️
    20.03- 3.14 cm szczęścia ❤️
    31.03- 4.90 cm szczęścia ❤️
    17.04- 8 cm szczęścia ❤️
    🩺 15.05 207 g szczęścia🩷
    🩺 12.06 450 g szczęścia 🩷
    🩺10.07 800 g szczęścia 🩷
    🩺07.08 1500g szczęścia🩷
    🩺28.08 2 kg szczęścia🩷
    🩺18.09 2640 kg szczęścia 🩷
    🩺02.10
  • Herbatka95 Autorytet
    Postów: 352 563

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przeszłam samą siebie dziś 😂 pojechałam na wizytę u dentysty, którą mam za miesiąc 😂 jak słyszałam że w ciąży jest „brain fog” to myślałam że to tylko takie dogadanie, ale z dnia na dzień potrafię się bardziej zaskoczyć moim nieogarnięciem…

    OniloraK lubi tę wiadomość

    29, Kraków

    preg.png
  • Gracja29 Przyjaciółka
    Postów: 72 129

    Wysłany: 24 lutego 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assia współczuję bardzo, trzymaj się ❤️

    A ja dziewczyny mam mały problem, zrobiłam ogólne badania zlecone przez ginekologa i w badaniu moczu wyszło że są obecne bakterie, ale żadnych objawów infekcji nie mam 🫣 i teraz zastanawiam się czy jutro umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego czy lepiej umówić się na szybszą wizytę u mojego ginekologa? Co byście zrobiły na moim miejscu?

    assialbnn lubi tę wiadomość

  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 24 lutego 2025, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Już po wizycie i już po wszystkim . Pęcherzyk jest pusty. Urósł przez 5 dni aby około 1mm czyli tyle co nic. Przykro mi że się udało a nic z tego nie będzie.

    tak mi przykro 😢🫂🫂🫂

    assialbnn lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 24 lutego 2025, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja29 wrote:
    Assia współczuję bardzo, trzymaj się ❤️

    A ja dziewczyny mam mały problem, zrobiłam ogólne badania zlecone przez ginekologa i w badaniu moczu wyszło że są obecne bakterie, ale żadnych objawów infekcji nie mam 🫣 i teraz zastanawiam się czy jutro umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego czy lepiej umówić się na szybszą wizytę u mojego ginekologa? Co byście zrobiły na moim miejscu?
    A nie masz do gina nr tel?
    Żeby coś poradził przez telefon?

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Mama4 Autorytet
    Postów: 465 677

    Wysłany: 24 lutego 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja29 wrote:
    Assia współczuję bardzo, trzymaj się ❤️

    A ja dziewczyny mam mały problem, zrobiłam ogólne badania zlecone przez ginekologa i w badaniu moczu wyszło że są obecne bakterie, ale żadnych objawów infekcji nie mam 🫣 i teraz zastanawiam się czy jutro umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego czy lepiej umówić się na szybszą wizytę u mojego ginekologa? Co byście zrobiły na moim miejscu?

    Jak nie masz żadnych dolegliwości to warto zrobić posiew i spokojnie poczekać na wynik. :) Konsultacja z rodzinnym też jest bardzo dobrym pomysłem. Próbka mogła się zanieczyścić śluzem z pochwy, którego teraz w ciąży mamy bardzo dużo.

  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 24 lutego 2025, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Mam od mojej lekarki prywatnej skierowanie, z Momsclinic
    Bo gdzieś wyższej był post, że kody skierowań od prywatnego lekarza nie działają czy coś.. dlatego pytam kontrolnie 😉

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ