Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1925 1614

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    Jezu dziewczyny płacze ze szczęścia ❤️
    Z racji, że dzisiaj jest 11+6 lekarz zrobił usg prenatalne
    Dzidzia wygląda idealnie ❤️ nie ma się do czego przyczepić, jedynie Acard 150 mam brać bo duże ryzyko preeklampsji 1:28
    Termin porodu 9.10.2025 tak jak z Om
    Ale się wiercił maluch 🥰

    Mam to 2 prenatalne i pappa w Invicta za tydzień myślicie iść ? Skoro teraz pappa nie mam, to była nie spodziewana wizyta takze nie było szans zrobić na dziś tych badań. A czekam na wyniki Veragene .

    https://zapodaj.net/plik-LAAczItg5A
    https://zapodaj.net/plik-O3T9CuKmUL
    https://zapodaj.net/plik-kngCD2Rwda
    Gratuluje Kochana! ❤️
    Mam pytanie, chciałam napisać na priv, wysłałam Ci zaproszenie do grona znajomych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 14:21

    8.03.2023r. test pozytywny (drugi cykl po łyżeczkowaniu, II z niedrożnej strony!!)

    14.11.2023r. synuś ♥

    23.01.2025r. test pozytywny, beta 245 (pierwszy cykl starań!!)

    Czekamy na nasz drugi cud ♥♥♥

    preg.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OniloraK wrote:
    Żyje z takimi że 20 lat, w ciążyialam dwa takie ataki z aurą, ja się wyciszam, takie wylączenie myślenia, kładę się na plecach, zamykam oczy i staram się równo i głęboko oddychac. Mi przechodzi tam w pół h do 1 h bez leków.
    Nie musisz używać nawet przeciwbólowych? Ja też od dziecka to mam ale w ciąży ta aura mało ciekawa bo ja zwykle obstawiona lekami ostro

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka Kasiek gratulacje!! To już 5 😀 Idziemy na rekord 😀 Chyba że na następnej stronie kolejne wiesci, nadrabiam kedną na raz 😅

    Olga u mnie tak samo z syfami na plecach i z włosami 😶 Pachy golę co drugi dzień, a jestem po IPLach jesienią i golilam sobie raz na tydzień... Za to twarz gładziutka. Brzuch wygląda jak fałd tłuszczu.

    Korki, OlgaB87, Patkaa94 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • Korki Autorytet
    Postów: 777 1221

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaB87 wrote:
    Co do skyrnika, to ja już zeżarłam. Pyszniusi! Tylko...nie miałam jak sprawdzić czy wywalił mi cukier, bo tak energicznie sprzatałam kuwety, że walnęłam ręką w łazienkowy blat i sensor mi się odkleił...grrr. Zamówiłam nowy.

    Co do przezierności, póki jest w normie, to absolutnie się nie nakręcaj, bo to daje na głowę! Jest w normie i wszystko gra.
    U mnie obwód główki 18 mm i już mi czat podpowiada, że to bardziej na 11 tydzień niż 12 i sobie wkręciłam, że moje dziecko ma za mały baniak. No ale przecież lekarka by mi powiedziała...Więc może jednak ma tenże baniak w normie.
    Trzeba stopować własną głowę, bo daje czadu z rozmyślaniami...

    PLGF nie robiłam i nie wiem co to.
    Z tymi tygodniami to tak chyba jest, pamiętam że mój synek wciąż miał np nogi niby jak na dwa tygodnie później niż resztę ;) ale po prostu faktycznie jest mega wysoki i od urodzenia był taki dluuuugi

    OlgaB87, szlamek lubią tę wiadomość

    03.2021 synek 👦🏼

    🩷 Wanda nadchodzi około 4.10 👶🏼 (a jednak 12 :p)

    age.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    Patka Kasiek gratulacje!! To już 5 😀 Idziemy na rekord 😀 Chyba że na następnej stronie kolejne wiesci, nadrabiam kedną na raz 😅

    Olga u mnie tak samo z syfami na plecach i z włosami 😶 Pachy golę co drugi dzień, a jestem po IPLach jesienią i golilam sobie raz na tydzień... Za to twarz gładziutka. Brzuch wygląda jak fałd tłuszczu.

    Cieszę się, że nie tylko ja jestem zasyfiona i włochata 😆😆 i brzuchem jak jeden wielki fałd.
    To mnie trochę podnosi na duchu 😀

    szlamek, Anettka10 lubią tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaB87 wrote:
    Cieszę się, że nie tylko ja jestem zasyfiona i włochata 😆😆 i brzuchem jak jeden wielki fałd.
    To mnie trochę podnosi na duchu 😀

    Haha tak towarzystwo w niedoli to podstawa 🙃

    OlgaB87, Zło_snica lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Nie musisz używać nawet przeciwbólowych? Ja też od dziecka to mam ale w ciąży ta aura mało ciekawa bo ja zwykle obstawiona lekami ostro
    Serio serio, kiedyś panikowalam przy tym mega, pomagała aspiryna musująca 2 na raz.. a teraz, cisza spokój, mózg aut, wdech wydech o pyk... Zostaje z lekkim bólem głowy na 2-3 h.

    Dziewczyny gratuluję pięknych wyników 🥰🥰🥰🥰

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1473 415

    Wysłany: 26 marca 2025, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OniloraK wrote:
    Serio serio, kiedyś panikowalam przy tym mega, pomagała aspiryna musująca 2 na raz.. a teraz, cisza spokój, mózg aut, wdech wydech o pyk... Zostaje z lekkim bólem głowy na 2-3 h.

    Dziewczyny gratuluję pięknych wyników 🥰🥰🥰🥰
    Nóż enie to mi po rozrywa głowę , do wymiotów aż z bólu

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaB87 wrote:
    Superowo! Gratulacje!!! Ja 12+2 i mój termin to też 9.10 :)
    PS- piękny maluch, widać, że dobry sprzęt. Ja mam z dziś takie zdjęcia, że nie odróżnisz, czy to dzidzia, czy miś haribo, czy może mały słonik :D
    PS- ja ciągle odświeżam maila ale Veragene nie przychodzi...

    Kochana z USG nawet wychodzi mi 6.10 tak jak tobie ;p ale bierzemy pod uwagę termin z Om
    No ci powiem wizyta prywatna to sprzęt inny… zdjęcie USG u tego co byłam na NFZ to też taki miś Haribo 😅
    Już nie pójdę do tego na NFZ, dzisiaj czułam się zaopiekowana 🥰

    OlgaB87 lubi tę wiadomość

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Gratuluje Kochana! ❤️
    Mam pytanie, chciałam napisać na priv, wysłałam Ci zaproszenie do grona znajomych

    To zaproszenie gdzie mam szukać? Czarna Magia 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 15:10

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z dzisiaj mamy jedno w 3D 🥹Taki mały jaskiniowiec przycupnięty.

    https://zapodaj.net/plik-xyhP9iFNcv

    Patkaa94, przyszłamama96, Nadziejka26, Anettka10, Helcia, OlgaB87, Carolyn, Eustoma32, pupuś, ananas123, ANIELKA, Duśka202, sofiz, Pdes, Judyta_, Nadzieja_95 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    My z dzisiaj mamy jedno w 3D 🥹Taki mały jaskiniowiec przycupnięty.

    https://zapodaj.net/plik-xyhP9iFNcv

    Wow… Piękne to zdjęcie 3d ❤️

    napewno takie USG zrobie na połówkowych u nas 100 zł więcej za 3d a u was standard?

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    Wow… Piękne to zdjęcie 3d ❤️

    napewno takie USG zrobie na połówkowych u nas 100 zł więcej za 3d a u was standard?

    Ja w ogóle całe prenatalne robiłam prywatnie, zapłaciłam 700zł + 350 za dodatkowe badanie, które mi zaleciła z wywiadu. Więc już to usg 3D chyba wliczają w cenę 😅

    Patkaa94, Patrycja 94 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • Patkaa94 Autorytet
    Postów: 685 1391

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    Patka Kasiek gratulacje!! To już 5 😀 Idziemy na rekord 😀 Chyba że na następnej stronie kolejne wiesci, nadrabiam kedną na raz 😅

    Olga u mnie tak samo z syfami na plecach i z włosami 😶 Pachy golę co drugi dzień, a jestem po IPLach jesienią i golilam sobie raz na tydzień... Za to twarz gładziutka. Brzuch wygląda jak fałd tłuszczu.

    Ja to nawet na cyckach miałam pryszcze 🙈 także same nie jesteście ;p

    szlamek lubi tę wiadomość

    02.2018r. 👦
    03.2019r. 👦

    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 23,5 progesteron 19
    1.02 betaHCG 65,2
    6.02 betaHCG 744 progesteron 29
    12.02 sam pęcherzyk ciążowy
    20.02 maluch 0,61 cm ♥️ krwiaczek, bez plamień
    13.03 🩺 maluch nadgonił do terminu Om, wszystko ok ❤️
    19.03 NIPT 🩺 bardzo niskie ryzyka 🌸 dziewczynka
    26.03 USG prenatalne, wszystko super ❤️ maluszek ma 5,45 cm (11+6)
    02.04 USG prenatalne Invicta 🩺
    (12+6)
    6,4 cm ❤️ wysokie ryzyko preeklampsji 1:4 , trismomie niskie ryzyka 🥰 acard 150
    10.04 (14+0) 7,74 cm 🌸
    23.04 🩺

    preg.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    My z dzisiaj mamy jedno w 3D 🥹Taki mały jaskiniowiec przycupnięty.

    https://zapodaj.net/plik-xyhP9iFNcv


    Przepiękne ❤️ my mamy takie zdj z USG w 11+0 i to wydrukowane na wielkiej kartce A4, piękna pamiątka 😍

    szlamek lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Wam dziewczyny że naprawdę nadziwić się nie mogę że tak ładnie to bobo mi rośnie i ma już te rączki, nóżki, nawet żołądek i pęcherz 🥹 Jakoś po moich doświadczeniach z pierwszej ciąży miałam z tyłu głowy takie zwątpienie, że to moje ciało w ogóle da radę jakiegoś człowieka wyhodować. A nawet jeśli, to na pewno będzie to bardzo trudne. A póki co okazuje się, że wystarczy że biorę te zastrzyki i wszystko ładnie samo się układa 🥹🥹🥹 Ogromna ulga 🙏🙏🙏🙏

    OlgaB87, EwiczekM, Patkaa94, Klaudia89, pupuś, Judyta_, Nadzieja_95 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1925 1614

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    To zaproszenie gdzie mam szukać? Czarna Magia 🙈
    Jak wchodzisz na appkę to tam menu rozwijasz i masz przyjaciółki :-) musisz zaakceptować żebym mogła na priv napisać :-)
    Widzę, że znalazłszy, napisałam wiadomość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2025, 15:28

    8.03.2023r. test pozytywny (drugi cykl po łyżeczkowaniu, II z niedrożnej strony!!)

    14.11.2023r. synuś ♥

    23.01.2025r. test pozytywny, beta 245 (pierwszy cykl starań!!)

    Czekamy na nasz drugi cud ♥♥♥

    preg.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    My z dzisiaj mamy jedno w 3D 🥹Taki mały jaskiniowiec przycupnięty.

    https://zapodaj.net/plik-xyhP9iFNcv

    Awww cudne! też chcę! Mam nadzieję, że w piątek na prenatalnych doktor włączy 3D i też zobaczę w końcu alienka w całej okazałości.

    szlamek lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    Ja w ogóle całe prenatalne robiłam prywatnie, zapłaciłam 700zł + 350 za dodatkowe badanie, które mi zaleciła z wywiadu. Więc już to usg 3D chyba wliczają w cenę 😅

    A mogę spytać gdzie w wawie chodzisz? :)

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaa94 wrote:
    Ja to nawet na cyckach miałam pryszcze 🙈 także same nie jesteście ;p

    A tak, ja też ostatnio miałam jakieś dziwne coś na piersi. Coś jak potówka albo właśnie pryszcz 😆
    No po prostu piękna jestem teraz, że hej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2025, 00:43

    Patkaa94 lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ