Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasaja wrote:
    Same super informację! Gratulacje dziewczyny!

    Ja nadal nie mam Veragene i oszaleję 🥸

    Ja też nie mam, a pobierali mi dzień przed Tobą…

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 26 marca 2025, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwiczekM wrote:
    Kochanie już po strachu
    Wg USG 12+5
    FHR 153
    CRL 62,6 mm
    Przezierność karku 1,5 mm
    Czaszka/ mózg, kręgosłup,serce, brzuch, prawidłowe, żołądek widoczny, recherz moczowy/ nerki widoczne, ręce, stopy widoczne
    Trisomia 21 - skorygowane 1:6001
    Trisomia 18 - skorygowane 1:20000
    Trisomia 13 - skorygowane 1:20000
    Preeklampsji przed 37 TC 1:13
    Wewnątrzmaciczne zahamowanie wzrastania przed 37 TC - 1:90
    Pobrali mi od razu krew na PLGF marker czynnika wzrostu łożyska, nałoży wynik na te prenatalne i doślą na maila. To ma szczegółowo określić ryzyko stanu przedrzucawkowego.


    Wspaniale, gratulacje ❤️

    EwiczekM lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Gracja29 Przyjaciółka
    Postów: 72 129

    Wysłany: 26 marca 2025, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj dzień z wizytami! Gratulacje dziewczyny, super się czyta takie wiadomości ❤️

    OlgaB87, EwiczekM, Patkaa94, szlamek lubią tę wiadomość

  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Ja w Boramedzie robiłam prenatalne i też jestem zadowolona, drugie tez na pewno tam zrobimy ;)

    U kogo? ;)

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaB87 wrote:
    U kogo? ;)[/QUOTE


    Byłam zapisana do Massalskiej z polecenia mojej dr prowadzącej ale się rozchorowała i dzień przed zmienili na Kozłowskiego, było naprawdę okej, wszystko dokładnie tłumaczył ;)

    OlgaB87 lubi tę wiadomość

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • Kasaja Ekspertka
    Postów: 209 474

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaB87 wrote:
    Ja też nie mam, a pobierali mi dzień przed Tobą…

    Wiem czekam na info od Ciebie 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    OlgaB87 lubi tę wiadomość

    👩🏼33 🧔🏻33
    starania od IV 2024
    styczeń 2025 ⏸️🤍
    11.02.2025 I wizyta 🩺jest serduszko!
    27.02.2025 II wizyta 🩺 zarodek rośnie (2cm) i szybkie serduszko (+krwiak podkosmówkowy 15x4mm 😒)
    11.03 wizyta dodatkowa, 🪲3,5cm, krwiak się wchłonął 🥷🏻
    19.03.2025 Veragene pobrane🧬
    20.03.2025 III wizyta - 5.05cm maluszka🩺⏳
    24.03.2025 prenatalne 🩺⏳⭐️
    31.03.2025 wyniki pappa i Veragene - niskie ryzyka, dziewczynka 🌸🥰
    19.05.2025 prenatalne II wszystko książkowo - 370g 🫐
    15.07.2025 prenatalne III - pięknie rośnie 1386g 🤍
    .
    .
    .
    5.10.2025 👩🏻‍🍼🤞🏻🥰

    preg.png
  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 1471 1837

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Tak tylko jak sobie pomóc w ciąży? Miałaś to też w ciąży ?

    Tylko tak jak wcześniej napisałam
    Zło_snica wrote:
    Jeżu za znów lubię! No nie lubię!
    Wypić dużo wody - najlepiej z solą, położyć się jak najszybciej, odciąć światło i dźwięki, wziąć ten paracetamol (ja wiem, ale chociaż jako placebo).
    W ciąży nie miałam ani jednej za to dwa dni po porodzie już tak. Nie znam żadnego bezpiecznego leku na migreny w ciąży ani przy kp. 😔

    Starania od 06.2021
    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie 🩵
    ___________
    „Jak przechytrzyć endomende” - 11.2024 starania o drugiego Bobasa

    15.02.2025 ⏸️, 18.02.2025: beta 400,54mIU/ml, 10.03.2025 ❤️, 14.04.2025 usg prenatalne, 15.04.2025 SANCO „dzień dobry Chłopczyku” 💙😉

    age.png

    To Ty, mamo,
    moja żywa kołysko,
    byłaś bliżej niż blisko,
    gdy serdeczne stukanie,
    Twoje ciche śpiewanie
    było pierwszym kochaniem.
  • madziankaa Ekspertka
    Postów: 177 322

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też po wizycie, maluch pięknie współpracował ❤️ według USG wychodzi 12+5 i…. Prawdopodobnie dziewczynka, ale na tym etapie to jeszcze różnie może się okazać więc bierzemy to na chłodno 😉
    Lekarz super wszystko tłumaczył i pokazywał, nawet mamy pendrive z nagraniem całego badania, bąbel tak śmiesznie się ruszał i skakał 🙈
    CRL 63,5 mm
    FHR 157/min
    NT 1,7 mm
    Wszystko ładnie widoczne, kość nosowa, serduszko, żołądek, nóżki, rączki, paluszki 👶🏻❤️ przepływy też prawidłowe. Po USG oddałam też krew na pappe.
    No i mamy takie oto zdjęcia:
    69893bbb86283.jpghttps://zapodaj.net/plik-N0mEa1jdW7

    221064f3ef2af.jpghttps://zapodaj.net/plik-ocbheRCKBe

    OlgaB87, Kasaja, przyszłamama96, ANIELKA, EwiczekM, Pdes, OniloraK, Eustoma32, KASIEEK, ananas123, sofiz, Zło_snica, Judyta_, Patkaa94, Gracja29, szlamek, Anettka10, Helcia, Duśka202, Nadzieja_95, Carolyn, Herbatka95, Kiki2025, Patrycja 94 lubią tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏻 28 👱🏻‍♂️ 31

    starania od 12.2024

    2cs
    24.01.2025 😳 ⏸️ 12 dpo beta HCG 98 mlU/ml
    27.01.2025 15 dpo beta HCG 446,5 mlU/ml
    29.01.2025 beta HCG 1076,6 mlU/ml
    03.02.2025 beta HCG 8122,0 mlU/ml

    14.02.2025 dzidziulek o CRL 5mm z bijącym serduszkiem ❤️
    25.02.2025 8+2 fasolka o CRL 1,8 cm 172 u/min ❤️
    12.03.2025 10+3 bejbik 3,7 cm 👶🏻
    26.03.2025 12+5 dzieciątko 6,3 cm, prenatalne ok, prawdopodobnie dziewczynka🌸👶🏻

    preg.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    Ja już też po wizycie, maluch pięknie współpracował ❤️ według USG wychodzi 12+5 i…. Prawdopodobnie dziewczynka, ale na tym etapie to jeszcze różnie może się okazać więc bierzemy to na chłodno 😉
    Lekarz super wszystko tłumaczył i pokazywał, nawet mamy pendrive z nagraniem całego badania, bąbel tak śmiesznie się ruszał i skakał 🙈
    CRL 63,5 mm
    FHR 157/min
    NT 1,7 mm
    Wszystko ładnie widoczne, kość nosowa, serduszko, żołądek, nóżki, rączki, paluszki 👶🏻❤️ przepływy też prawidłowe. Po USG oddałam też krew na pappe.
    No i mamy takie oto zdjęcia:
    69893bbb86283.jpghttps://zapodaj.net/plik-N0mEa1jdW7

    221064f3ef2af.jpghttps://zapodaj.net/plik-ocbheRCKBe

    Gratuluję! Super!
    A zdjęcia piękne! 🫶

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 26 marca 2025, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    Ja już też po wizycie, maluch pięknie współpracował ❤️ według USG wychodzi 12+5 i…. Prawdopodobnie dziewczynka, ale na tym etapie to jeszcze różnie może się okazać więc bierzemy to na chłodno 😉
    Lekarz super wszystko tłumaczył i pokazywał, nawet mamy pendrive z nagraniem całego badania, bąbel tak śmiesznie się ruszał i skakał 🙈
    CRL 63,5 mm
    FHR 157/min
    NT 1,7 mm
    Wszystko ładnie widoczne, kość nosowa, serduszko, żołądek, nóżki, rączki, paluszki 👶🏻❤️ przepływy też prawidłowe. Po USG oddałam też krew na pappe.
    No i mamy takie oto zdjęcia:
    69893bbb86283.jpghttps://zapodaj.net/plik-N0mEa1jdW7

    221064f3ef2af.jpghttps://zapodaj.net/plik-ocbheRCKBe

    Gratulacje ❤️ super 😍 zdjęcia świetne 😍

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • Pdes Ekspertka
    Postów: 191 506

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale stron przybyło od rana! Wszystko przeczytałam 😍
    Gratuluję pięknych maluszków i udanych wizyt. Cudownie się czyta takie wiadomości ❤️😍
    Ja do wizyty jeszcze 8 dni, do prenatalnych ponad 3 tygodnie 🥹

    OlgaB87 lubi tę wiadomość

    ♀️'95 ♂️ '92
    🧒 04.2018
    💔 04.2024 cb
    ⏸️ 18.02.2025
    04.03.2025 beta 5369,00
    11.03.2025 USG 6+2(OM 7+0) pęcherzyk ciążowy z echem zarodka, crl 0,54 cm
    08.04.2025 USG 11+0(OM 11+0) 4,1 cm człowieczka z ❤️ 140
    18.04.2025 badanie prenatalne 5,77 cm. ❤️171
    18.04.2025 443g, na 90% 🩵
    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    Ja już też po wizycie, maluch pięknie współpracował ❤️ według USG wychodzi 12+5 i…. Prawdopodobnie dziewczynka, ale na tym etapie to jeszcze różnie może się okazać więc bierzemy to na chłodno 😉
    Lekarz super wszystko tłumaczył i pokazywał, nawet mamy pendrive z nagraniem całego badania, bąbel tak śmiesznie się ruszał i skakał 🙈
    CRL 63,5 mm
    FHR 157/min
    NT 1,7 mm
    Wszystko ładnie widoczne, kość nosowa, serduszko, żołądek, nóżki, rączki, paluszki 👶🏻❤️ przepływy też prawidłowe. Po USG oddałam też krew na pappe.
    No i mamy takie oto zdjęcia:
    69893bbb86283.jpghttps://zapodaj.net/plik-N0mEa1jdW7

    221064f3ef2af.jpghttps://zapodaj.net/plik-ocbheRCKBe
    Śliczna Niuńka, wielkie gratulacje pięknych wyników 🥰

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • Judyta_ Autorytet
    Postów: 526 1002

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleeee dzień dziewczyny! Super, gratuluję Wam wszystkim! 🥰

    szlamek, OlgaB87 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    Ja już też po wizycie, maluch pięknie współpracował ❤️ według USG wychodzi 12+5 i…. Prawdopodobnie dziewczynka, ale na tym etapie to jeszcze różnie może się okazać więc bierzemy to na chłodno 😉
    Lekarz super wszystko tłumaczył i pokazywał, nawet mamy pendrive z nagraniem całego badania, bąbel tak śmiesznie się ruszał i skakał 🙈
    CRL 63,5 mm
    FHR 157/min
    NT 1,7 mm
    Wszystko ładnie widoczne, kość nosowa, serduszko, żołądek, nóżki, rączki, paluszki 👶🏻❤️ przepływy też prawidłowe. Po USG oddałam też krew na pappe.
    No i mamy takie oto zdjęcia:
    69893bbb86283.jpghttps://zapodaj.net/plik-N0mEa1jdW7

    221064f3ef2af.jpghttps://zapodaj.net/plik-ocbheRCKBe

    Woooow super!! A gdzie robiłaś badania? Ciekawe czy te dziewczynki nam się potwierdzą 😁

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • DarKa35 Ekspertka
    Postów: 196 204

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super te zdjęcia. Nie znam się , ale ja bym musiała że chłopak 🤔😁w środę mam prenatalne. Też nie mogę się doczekać. To jest niesamowite ,że taki mały a tak to wszystko widać. Natura jest nieoceniona.

    OlgaB87 lubi tę wiadomość

    ToJaa
    IVF I procedura , 4 transfer udany.
    Gameta Bdg.

    Prenatalne ok
    29.04.2025, USG, synek 200g 🩵
    13.05.2025, USG, 14 cm , 270 g. 🥹
    pomału kopiemy mamę
    6.06.2025 połówkowe ❤️ 533 g
    TP 5.10.2025 lub 10.10 🍀😁
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 26 marca 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny drugi trymestr to 13+0 czy 14+0?

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • szlamek Autorytet
    Postów: 838 1412

    Wysłany: 26 marca 2025, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszłamama96 wrote:
    Dziewczyny drugi trymestr to 13+0 czy 14+0?

    Chyba 14+0, przynajmniej tak mi wszystkie aplikacje mówią.

    Helcia lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔‍♂️38
    Warszawa

    insulinooporność, niedoczynność tarczycy, trombofilia

    marzec 2019 - poronienie
    2019-2025 bez starania
    29.01.2025 ⏸️
    30.01 betaHCG 887, progesteron 47
    3.02 🩺 pęcherzyk ciążowy, kosmówka niejednorodna 🙏
    26.02 betaHCG 133137
    28.02 🩺 zarodek 2cm ❤️ bije
    26.03🩺 prenatalne - CRL 6,7cm ❤️ 161, USG ok, niskie ryzyka
    5.04 🩺 wszystko ok, dzidzia rośnie 🥰
    14.05 🩺 połówkowe
    20.05 🩺 następna wizyta
    💊Euthyrox 25
    💉Neoparin 0,4

    preg.png
  • przyszłamama96 Autorytet
    Postów: 977 1721

    Wysłany: 26 marca 2025, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szlamek wrote:
    Chyba 14+0, przynajmniej tak mi wszystkie aplikacje mówią.

    No właśnie ja znajduje tak sprzeczne informacje że zgłupiałam

    👩🏼30 🧔🏻‍♂️33

    01.2023 Eurofertil CZ 6x❄️
    02.2023 I FET bhcg 0
    03.2023 II FET bhcg 0, 1❄️ źle rozmrożona
    07.2023 I histeroskopia dr Janowiec (zapalenie endometrium)
    09.2023 II histeroskopia dr Janowiec (adenomioza -> 6xDipherline)
    12.2023 immunologia, dr Paśnik
    02.2024 III FET CB💔 bhcg max 650 i spadek
    03.2024 IV FET CB💔 bhcg 23 i złe przyrosty
    05.2024 ciąża naturalna, puste jajo💔
    07.2024 V FET 2x❄️ 💔bhcg 220, złe przyrosty

    09.2024 Invimed Warszawa 6x❄️
    09.2024 immunologia, dr Jarosz
    10.2024 polip w USG
    12.2024 histeroskopia
    01.2025 VI FET 6dpt - 38; 7dpt - 84; 9dpt - 256; 10dpt - 370; 12dpt - 926; 14dpt - 2475; 16dpt - 4973; 20dpt mamy ❤️; 29dpt- CRL 1,12cm, FHR 150 ; 7+5 1,62cm; 8+5 2,27cm; 9+5 3,21cm; 10+5 4,13cm
    12+0 prenatalne 5,44cm
    6.10.2025 córka na świecie 🩷

    event.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 26 marca 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropos witaminek. Ta lekarka dzisiaj powiedziała mi, że zaleca Pregne plus I Pregne dha, albo coś z takim składem jak mają, ale żeby brać jedna witaminowa i dwie dha. Mówiła pod kontem drugiego trymestru ale mam już tak brać. Która słyszała podobne zalecenia ?

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • OlgaB87 Autorytet
    Postów: 1114 2220

    Wysłany: 26 marca 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarKa35 wrote:
    Super te zdjęcia. Nie znam się , ale ja bym musiała że chłopak 🤔😁w środę mam prenatalne. Też nie mogę się doczekać. To jest niesamowite ,że taki mały a tak to wszystko widać. Natura jest nieoceniona.

    Jak ja przeczytałam, że moje dziecko jest wielkości śliwki, a ma już wszystkie narządy i właśnie zaczynają mu rosnąć paznokcie…
    No natura jest niesamowita.
    Paznokcie! Na 6-centymetrowym człowieczku!

    Helcia lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏼 37, 👱🏼‍♂️37
    2 x kitku 🐈🐈‍⬛

    Hashimoto, niedoczynność, insulinooporność, stan przecukrzycowy, PCOS

    OM 02.01
    08.02 ⏸️
    09.02- beta 3383, prog 26,4
    11.02- beta 8266
    21.02- (6+6)- mamy serduszko! ♥️ bpm 135, mały alien ma 9mm
    28.02- (7+6)- serduszko 174 bpm
    07.03- mały alien ma 2,6 cm, serduszko 140 bpm
    17.03- NIPT
    28.03- dziecię 6,11 cm, wszystko pięknie pracuje, USG genetyczne bardzo dobre, chłopczyk 💙
    25.09.2025- wielki dzień, Bruno na świecie ♥️

    age.png
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ