X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 16 lipca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon wrote:
    Hej :) wszystko zależy od budżetu. Mi się bardzo podobał bugaboo bliźniaczy ale 8 tysięcy to nie wydam na wózek ;)
    U nas stanęło na TFK twinner twist, fajnie się prowadzi. Widziałam na żywo Dorjana i wg mnie slabo.
    Mnie nie rajcuje mnie wydać 6 czy 8 tys za wózek.
    No właśnie ten dorjan też do mnie nie przemawia ale mąż się uparł.
    Tak to jest jak mieszka się w dziurze i normalnego sklepu z wózkami nie ma.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • Sandi_ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dorjana i przyznam, że drugi raz nie kupiłabym go. Gondolki były w porządku, ale spacerówki bardzo niewygodne i maleńkie. Teraz mam spacerowke Coletto Enzo Twin i jestem bardzo zadowolona. Wiem, że można też kupić ten wozek w wersji z miękkimi gondolkami - wydaje mi się to niezla opcją, chociaż ja mam przetestowaną osobiście samą wersję spacerową.

    zem38iikoldff0k1.png
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Mnie nie rajcuje mnie wydać 6 czy 8 tys za wózek.
    No właśnie ten dorjan też do mnie nie przemawia ale mąż się uparł.
    Tak to jest jak mieszka się w dziurze i normalnego sklepu z wózkami nie ma.

    A używki? My kupiliśmy swój na olx w bardzo dobrym stanie za ułamek ceny. Popatrz w necie co by Ci się podobało i u sprzedających można obejrzeć. No chyba że wykluczacie wózek używany.
    Ja rodze we wrześniu, więc gondole na zimę i wczesną wiosnę, a później planuję jakąś lekką i łatwo skladalna spacerówkę.

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon wrote:
    A używki? My kupiliśmy swój na olx w bardzo dobrym stanie za ułamek ceny. Popatrz w necie co by Ci się podobało i u sprzedających można obejrzeć. No chyba że wykluczacie wózek używany.
    Ja rodze we wrześniu, więc gondole na zimę i wczesną wiosnę, a później planuję jakąś lekką i łatwo skladalna spacerówkę.
    Używki są, ale nie w naszej okolicy. A jak już się coś znajdzie to w typie jeden za drugim. A jechać 100 km po to by wózek obejrzeć tak średnio mi się widzi.
    Ja rodzę w listopadzie, więc gondole obowiązkowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 18:11

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 25 października 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    wieki nie byłam tutaj i tak miło powspominać czas ciąży :)

    wszystkim nowym mamusiom gratuluję :)

    a do mam rocznika 2017 pytanie: jak z mową u waszych pociech? Moi chłopcy w sierpniu skończyli 2 lata, ciągle mówią tylko w swoim bliźniaczym języku, po naszemu kilka słów. Byliśmy już kilka razy u logopedy - ćwiczymy w domu stymulację ale jakoś to wszystko powoli idzie.

    j.34bwdqk3op08o95j.png
‹‹ 360 361 362 363 364
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ