X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Angel1982 Ekspertka
    Postów: 156 81

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imię zostało wybrane na 1,5 tygodnia dopiero przed terminem :)

    Były długie debaty rodzinne, moje imiona nie pokrywały się z wyborami męża, dzieci też chciały zupełnie coś innego a nie bardzo się podobało.

    Ale ostatecznie dokonaliśmy wyboru i niedługo przywitamy na świecie ALICJĘ <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 10:44

    Szczęśliwa Mamusia, Aga9090, pawojoszka lubią tę wiadomość

    3jvzio4p1o0pfe4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1982 wrote:
    U nas imię zostało wybrane na 1,5 tygodnia dopiero przed terminem :)

    Były długie debaty rodzinne, moje imiona nie pokrywały się z wyborami męża, dzieci też chciały zupełnie coś innego a nie bardzo się podobało.

    Ale ostatecznie dokonaliśmy wyboru i niedługo przywitamy na świecie ALICJĘ <3

    Piękne imię wybraliście :-) .
    U nas co do imion to temat tabu dla jakby kolejnej córeczki numerem 1 jest Madzia choć wpadło mi w ucho ostatnio Marlena , Łucja , Kornelia dla synka to Łukasz , ewentualnie Karol , Dominik ale mojemu mężowi żadne z chłopięcych się nie podoba będzie Madzia i koniec B-) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 10:56

    Angel1982 lubi tę wiadomość

  • Angel1982 Ekspertka
    Postów: 156 81

    Wysłany: 13 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Piękne imię wybraliście :-) .
    U nas co do imion to temat tabu dla jakby kolejnej córeczki numerem 1 jest Madzia choć wpadło mi w ucho ostatnio Marlena , Łucja , Kornelia dla synka to Łukasz , ewentualnie Karol , Dominik ale mojemu mężowi żadne z chłopięcych się nie podoba będzie Madzia i koniec B-) .

    Ja bardzo chciałam Aleksandrę, mąż Zosię ;) ale podobały mi się też Liliana / Lilianna , Kornelia, Weronika, Izabela, Anna, Dominika. Jednak zdecydowaliśmy się na Alicję i potem nie szukaliśmy innego :)

    Będzie Nasza Alicja , której coś za dobrze w brzuszku mamusi haha ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    3jvzio4p1o0pfe4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1982 Musisz być cierpliwa i czekać sama wiem że to czekanie jest czasami nawet " dobijające" ja będę rodzić 5 raz SN wiem sama co i jak i czego się spodziewać jedyne pytanie to kiedy się zacznie bo tego to nikt nie przewidzi .

    Angel1982 lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, to trzymamy kciuki, żebys juz za chwilkę pochwaliła się zdj Alusi :)

    U nas chyba jednak będzie ta Alica i Aleksandra. Ciągle nie jestem przekonana, bo imiona bardzo mi się podobaa, tylko to zestawienie ALa i Ola srednio, ale dzieciaki juz nie mówia inaczej do brzuszka tylko Ala i ola, albo Alutki :)

    Może ktoś lubi :) Troszkę natury :) Niedzielne niebo nad moim końcem świata
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/10a7a681a3ee.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7bdaf5dc68b4.jpg

    i listopadowa wiosna w moim ogrodzie ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa0d8d72e878.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ea8288fe274.jpg

    Szczęśliwa Mamusia, Lavendova, Aga9090, Angel1982, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Ale piękne niebo ❤️❤️ , ja przez okno mam widok na stawy nasze okoliczne teraz spuści wodę i ryby łowili jak co roku i już tych pięknych widoków nie mam B-) . Raz nawet jedno takie młode małżeństwo pytało się nas czy czasami dom nie jest na sprzedaż , nie da się ukryć że mamy w bardzo ładnej okolicy dom , duży sad , i widoki na stawy niestety nie sprzedajemy domu tu mam na tyle dobrze że wszystko mam pod nosem a jakbym mieszkała np tam gdzie moja siostra to wszędzie samochodem bo tam nawet osiedlowego sklepu nie mają a do miasta najbliższego jest 5 km .

    U nas w ogródku to róże jeszcze kwitną :O .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2018, 12:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa zaesze można sie zwracać Alusia i Oleńka :P

    Szczęśliwa Mamusia, NiecierpliwaOna lubią tę wiadomość

  • Angel1982 Ekspertka
    Postów: 156 81

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    dzisiaj wybił termin mojego porodu, póki co nic szczególnego się nie dzieje...widocznie córce dobrze w brzuszku w ciepełku ;)

    a jak u Was dziewczyny, te które mają termin na dziś, jutro lub zbliżony...czujecie coś żeby miało coś sie wkrótce wydarzyć? ;)

    3jvzio4p1o0pfe4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1982 wrote:
    Witajcie :)

    dzisiaj wybił termin mojego porodu, póki co nic szczególnego się nie dzieje...widocznie córce dobrze w brzuszku w ciepełku ;)

    a jak u Was dziewczyny, te które mają termin na dziś, jutro lub zbliżony...czujecie coś żeby miało coś sie wkrótce wydarzyć? ;)


    Ja termin dopiero mam na Maj , więc sobie jeszcze poczekam ;-).

    Może okna umyj , lub posprzątaj w domu podłogi pomyj po schodach chodź męża wykorzystuj :-P może takie " domowe sposoby" coś przyśpieszą . Jak ja jedzilam na KTG w mojej 5 ciąży to mi taki Pan doktor powiedział że jak nic takiego się nie pokojącego nie dzieje to poród wywołują jak jest 42 tc , może ci szpital to inaczej tak czy siak życzę aby cosik szybciej ruszyło ;-) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Szczęśliwa mamusia ojej ty juz zaraz kończysz 13 tydzień!

    Aga wszystko juz gotowe na powitanie synka? Jak tam rodzeństwo cieszy sie czeka? :)
    W sumie juz mam prawie wszystko oprócz kosmetyków, torby nie mam spakowanej (codziennie to odkładam :O)
    Dzieci się cieszą i pytają kiedy grudzień :D

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo babeczki dawno mnie nie było u Nas nic ciekawego Jasio rośnie jak na drożdzach...za tydzien 10 mcy skończy po malu sie przymierza do chodzenia ...ale narazie to niesmiale podchody ..

    niecierpliwa ale cydny brzuszek

    rosna te wasze pociechy :)

    eitam te mamy z ktorymi sie nie witalam...a sa nowe :)

    dziś idziemy do lekarza dowiem sie ile Pan kawaler waży i ile ma cm :) pozdrawiam

    Pixii a co u cb?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Basik, jaki on juz jest duży :) masakra jka ten czas zapinkala :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 Patrzeć jak będzie biegać dzieci tak szybko rosną .

    Aga9090 Pakuj pakuj lepiej torbę nawet tak każdego dnia tak po trochu ;-) . Grudzień już tak blisko ;-) .

    Niestety objawy ciążowe powróciły , wczoraj wymiotowałam w samochodzie a dziś miałam zawroty głowy także niech już to się skończy bo mam tego serdecznie dość . Jestem przemęczona i strasznie senna już po 21 zasypiam chciałabym już Maj i urodzić .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia ja juz tez chce urodzić.. Przez te leżenie to moja sprawność fizyczna jest -100, chodzę jak pingwin do wc, a żeby wejść do wanny to nie lada wyczyn..
    Dobrze, że do szpitala musze tylko siebie spakować, a do malucha pieluchy i chusteczki tylko.. Mam zamiar zacząć przez weekend. Jeszcze 3 tygodnie i mam juz w szpitalu byc ...

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Szczęśliwa mamusia ja juz tez chce urodzić.. Przez te leżenie to moja sprawność fizyczna jest -100, chodzę jak pingwin do wc, a żeby wejść do wanny to nie lada wyczyn..
    Dobrze, że do szpitala musze tylko siebie spakować, a do malucha pieluchy i chusteczki tylko.. Mam zamiar zacząć przez weekend. Jeszcze 3 tygodnie i mam juz w szpitalu byc ...

    Moja droga Ty masz już bliżej niż dalej a to będziesz mieć CC czy poród SN , wiem że CC to operacja i poważny zabieg ale już jest termin idziesz i operacja a na poród SN czekaj . Ja to prawie bym miała CC gdyż Ania była cały czas pośladkowo ułożona tak bałam się tego CC ale życie dziecka najważniejsze , na szczęście odwróciła się tak jak trzeba i czekałam aż samo coś ruszy .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Moja droga Ty masz już bliżej niż dalej a to będziesz mieć CC czy poród SN , wiem że CC to operacja i poważny zabieg ale już jest termin idziesz i operacja a na poród SN czekaj . Ja to prawie bym miała CC gdyż Ania była cały czas pośladkowo ułożona tak bałam się tego CC ale życie dziecka najważniejsze , na szczęście odwróciła się tak jak trzeba i czekałam aż samo coś ruszy .
    4 cc.. Musze się położyć w 37 tc, przez te łożysko..

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin CC już masz czy po prostu o tym zdecydują już podczas Twojego pobytu w szpitalu? Ja dzisiaj zaczęłam prać ciuszki. Prasowanie zostawię mężowi :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Termin CC już masz czy po prostu o tym zdecydują już podczas Twojego pobytu w szpitalu? Ja dzisiaj zaczęłam prać ciuszki. Prasowanie zostawię mężowi :)

    Jej moja droga u Was już prawie 29 tc widzę po Twoim suwaczku ale to leci , już nie mogę tego się doczekać szykowania kupowania rzeczy , będę kupować dopiero w 7)8 msc .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Termin CC już masz czy po prostu o tym zdecydują już podczas Twojego pobytu w szpitalu? Ja dzisiaj zaczęłam prać ciuszki. Prasowanie zostawię mężowi :)
    Terminu jeszcze nie mam ale ginekolog mówił, ze w 37 tc musze juz byc w szpitalu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 To już blisko na suwaczku masz prawie 34 tc jej chciałabym już końcówkę ciąży ;-) .

    Hej hej co tam u Was :-).

    Ale zimnoooo u mnie zaledwie 3 stopnie :O , jutro USG genetyczne ❤️❤️ może płeć poznamy :-P . Samopoczucie moje bez zmian :-\ także ciekawy ten II trymestr aż strach pomyśleć jaki będzie III , a tam moje gorsze samopoczucie jest niczym w porównaniu do zagrożonej ciąży koleżanki mojej siostry nie znam jej ale jest na prawdę ta kobieta bardzo waleczna przez to co teraz prz chodzi to na prawdę wielki szacunek i podziw . Wczoraj rozmawiałam z taką moją siostrą cioteczną nie potrzebnie jej tylko wspomniałam że w ciąży jestem , usłyszałam bardzo przykrych słów najbardziej mnie że tak wkur** że moja ta siostra ma głupie myślenie jak moja babcia i wieszają psy na moim mężu tak na nią byłam wściekła , że już nie wiedziałam co jej powiedzieć moja szanowna babcia tak wyprała mózg mojej tej siostrze ciotecznej że szkoda mówić , że mój mąż nie akceptuje Grzesia że on o niego nie dba a skąd ona o tym wie głupoty wymyśla i tyle i właśnie dlatego nie utrzymuję żadnego kontaktu z moją babcia póki nie nauczy się normalnie myśleć to że jej druga córka misja źle życie i niedobrego męża to już jej sprawa nie każdy musi tak mieć z resztą moja babcia nigdy naszej rodziny nie lubiła a taty wręcz nienawidzi ja też mam ją gdzieś i mało co ona mnie obchodzi .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 12:45

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ