X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 4 listopada 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa u ciebie to powinna być Marysia i Rita w końcu to one ci twixy załatwiły.

    Ja lubię proste tradycyjne imiona Erni to mi tylko ulice sezamkowa przypomina ,Florian jest ładne takie mięciutkie ale Florek już niekoniecznie. Ale każdy lubi coś innego mój brat dał Iwan chłopak ma już prawie dwa lata a ja ciągle nie mogę przywyknąć. Zwłaszcza że chłopiec jest drobniutki a Iwan to mi się kojarzy z ruskim chabanem.

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, beta 2.4 i już zaczęłam plamić. No nic, może na Mikołaja dostanę prezent lepszy...

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 5 listopada 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, ta Rita cały czas za mna łazi. Z tego co wyczytałam, to św Rita miała na imie Małgorzata - Rita to zdrobnienie od ichsiejszej Małogarzaty - Margerity

    Więc byłaby Gosia, Małgosia

    Szczęśliwa Mamusia, Angel1982, Aga9090 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Ech, beta 2.4 i już zaczęłam plamić. No nic, może na Mikołaja dostanę prezent lepszy...


    Przykro mi ale się nie poddawaj ;-) :-) Trzymam mocno kciuki za następny cykl aby się udało :-).

    Co do imion to dla córeczki mamy Madzię chic jakoś Marlena mi zaczęła się podobać ale raczej Madzia zostanie :-P :-D. Z imion dla chłopca to bardzo podoba mi się Łukasz, ale mąż kręci nosem żadne imię mu się nie podoba kiedyś chciałam Adasia to nie bo jego kierownik tak ma na imię, Łukasz kojarzy mu się z takim jego znajomym co ma brodę, a wcale tak nie ma na imię to pytam się jakie Ci się podoba a on o głowy mi nie zawracaj ech te chłopy :-P :-D.


    A tak miało niby słońce świecić pochmurno dobrze że nie pada do wizyty już 4 dni ❤. W Czwartek pójdę na badania potem odbiorę wyniki i w Sobotę wizyta a jutro kierunek dentystka jej 30 km jechać mam tam dopiero na 19.30 to za nim będziemy w domu to będzie po 21.00.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 12:57

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark przykro mi ,jak to mówią pierwsze koty za płoty uda się następnym razem

    cf409fc7e7.png
  • Angel1982 Ekspertka
    Postów: 156 81

    Wysłany: 5 listopada 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Pawojoszka, ta Rita cały czas za mna łazi. Z tego co wyczytałam, to św Rita miała na imie Małgorzata - Rita to zdrobnienie od ichsiejszej Małogarzaty - Margerity

    Więc byłaby Gosia, Małgosia


    Hej :)

    moja córka ma na imię Malgorzata <3 :) Małgosia, Gosia, Gosieńka - imię rośnie z dzieckiem.

    3jvzio4p1o0pfe4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Ech, beta 2.4 i już zaczęłam plamić. No nic, może na Mikołaja dostanę prezent lepszy...
    Przykro mi kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Jutro mam usg prenatalne.
    Trzymajcie kciuki

    Ja miałam 2cc i to będzie 3...
    Córka ułożyła się pośladkowo, więc musiałam mieć cc.
    Przy synku już się trochę bałam porodu sn po cc.
    U mnie mama i siostry miały bardzo cieżkie porody.
    Powiedziały ciesz się, że będziesz miała cc.
    W zasadzie szybko doszłam do siebie ;)


    Aga9090, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka dziewczyny.
    Jutro mam usg prenatalne.
    Trzymajcie kciuki

    Ja miałam 2cc i to będzie 3...
    Córka ułożyła się pośladkowo, więc musiałam mieć cc.
    Przy synku już się trochę bałam porodu sn po cc.
    U mnie mama i siostry miały bardzo cieżkie porody.
    Powiedziały ciesz się, że będziesz miała cc.
    W zasadzie szybko doszłam do siebie ;)
    Kciuki za wizytę :)

    U mnie 4 cc... Po cesarkach szybko dochodziłam do siebie ale kwiatki zaczęły się robić 2 lata po ostatniej cesarce, bóle w podbrzuszu przy dzwiganiu, sikanie na 3 raty... Ale to nie znaczy, ze każdy tak będzie miał :P

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Trzymam mocno kciuki ;-) :-D.

    Ja wizytę mam w tą Sobotę o 9.00 rano a dziś kierunek dentystka.


    Hej hej :-D :-D.

    Ale pięknie jest na dworzu nic tylko spacerować , synek ma teraz dużo nauki bardzo go podziwiam według mnie zbyt dużo wymagają od nich codziennie sprawdziany codziennie kartkówki, prace domowe a gdzie nauka czas na np odpoczynek synek już się nie wyrabia, a jeszcze pod koniec Listopada ma jakieś dializy dotyczące egzaminu gimnazjalnego. Gabrysia jak to w przedszkolu różne widzi mi się wymyślają a Marysia nawet bardzo dobrze radzi sobie w szkole braciszek czuwa jak coś ;-). Ania taka radosna się robi kochana moja ❤. Nom i zaczęłam 13 tc ❤ a zarazem wkroczyłam w II trymestr ciąży ❤:O :O :O . Szok nie dowieżanie niestety objawy zamiast ustępować to są coraz gorsze dziś rano tak okropnie było mi słabo ze myślałam że zemdleję dobrze że mąż był jeszcze w domu. Kiedy to minie dobrze że rano tak tylko mam bo nie wiem jakby to wyglądało przy małym dziecku.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 13:10

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mama Daj znac po wizycie :)

    Mamusia Fajny, zgrabny brzusio :)

    A tez Wam pokaże moje cielsko :) zdj z wczoraj, a gdzie do konca :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 00:11

    Szczęśliwa Mamusia, Aga9090, Lavendova, pawojoszka, kark, Basik83 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Pięknie moja droga wyglądasz ;-) i jaki brzusio masz śliczny pomyśleć że chowają tam się dwie małe kruszynki ❤️❤️.

    Dziękuję ;-):-).

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej można do Was dołaczyć ?? Jestem mamą dwoch dziewczynek obecnie w kolejnej ciąży plus 4 aniołki <3 podczytuje Was ale nie wiem czy mogę siebie już do Was zaliczać :-)

    Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka, kark lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Hej można do Was dołaczyć ?? Jestem mamą dwoch dziewczynek obecnie w kolejnej ciąży plus 4 aniołki <3 podczytuje Was ale nie wiem czy mogę siebie już do Was zaliczać :-)

    Śmiało możesz dołączyć ;-):-) również jestem mamą aniołka .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa bardzo zgrabny brzuszek :) Az zatesknilam za swoim hah :P

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Śmiało możesz dołączyć ;-):-) również jestem mamą aniołka .
    dziękuje <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia witaj

    Niecierpliwa jaką ty szczuplutka jesteś ,świetnie wyglądasz chyba nie za dużo przytylas w tej ciąży.

    Dziewczyny powodzenia na wizytach czekamy na wyłącznie dobre wiesci.

    Ula im starsza tym więcej wymaga a przecież z wiekiem powinno być łatwiej ,zaczęła pokazywać charakterek ,a jak sobie głosik wyrobiła no i pałucka zdrowe ma jak nikt . Pogoda dziś piękna rzeczywiście ,M miał wolne więc mogłam się wyrwać na miasto ,przepuściłam pół wypłaty. Nic to w końcu po to są pieniądze żeby je wydawać

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Oliwcia witaj

    Niecierpliwa jaką ty szczuplutka jesteś ,świetnie wyglądasz chyba nie za dużo przytylas w tej ciąży.

    Dziewczyny powodzenia na wizytach czekamy na wyłącznie dobre wiesci.

    Ula im starsza tym więcej wymaga a przecież z wiekiem powinno być łatwiej ,zaczęła pokazywać charakterek ,a jak sobie głosik wyrobiła no i pałucka zdrowe ma jak nikt . Pogoda dziś piękna rzeczywiście ,M miał wolne więc mogłam się wyrwać na miasto ,przepuściłam pół wypłaty. Nic to w końcu po to są pieniądze żeby je wydawać

    Ja to wczoraj wzięłam 200 zł i tak 160 na wizytę do gina 50 zł na badania a resztę jak mi zostanie to za przedszkole i też niby 500 plus i inne świadczenia i kasa że tak powiem dup** się nie trzyma , tu dziecią coś kupić tu zaraz coś wymyślają w przedszkolu , a to po drodze choroby lekarstwa i inne wydatki i niby o pieniądz jest i go nie ma .

    pawojoszka Ania też ma charakterek , ma już rok i 6 miesięcy i taka jest charakter a jak Gabrysia jest wszak wesoła i radosna a czasami nie wiadomo o co jej chodzi złości się jest posłuszna wszędzie za mną za rączkę chodzi pilnuje się mnie i dobrze tak to ja mam na oku no wiadomo jak muszę iść na podwórko psu dać jeść to ja do łóżeczka turystycznego wsadzam i idę .

    Jutro kierunek badania nie cierpię badań , a jeszcze na czczo a mam kawałek no nic może jakoś dojdę . Wczoraj byłam u dentyski i mam teraz na rok od niej spokój mam tam się pokazać w Marcu na przegląd lub kiedy tam jak będzie coś się dziać .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 09:24

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia a ty wiesz że badania krwi robione w ciąży standardowo oprócz obciazenia glukoza nie muszą być robione na czczo?

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa przepiękny brzuszek ♡
    Wybraliście już imiona? ;)

    Oliwcia witaj!
    Jak teraz będzie córcia to chcę właśnie Oliwkę :D
    Druga pociecha z 2017 r... ile ma dokładnie?

    Pawojoszka, ale morfologia to chyba zawsze na czczo...?

    Szczęśliwa Mamusia czas leci. U mnie 14 tydzień ;)

    Dziewczyny badania prenatalne wyszły bardzo dobrze.
    Ryzyko bardzo niskie.
    Dzieciaczek śliczny ;)

    Aga9090, pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia, 0202oliwcia, Lavendova, kark lubią tę wiadomość

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ