X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mamusia a moze maz po prostu nie moze uwierzyc, ze to bedzie syn i zacznie sie cieszyc jak do Niego dotrze to. A Wiesz, ze mezczyzna to inny typ i czesto jest tak iz uwierzy dopiero jak zobaczy czyli po narodzinach!
    Zycze aby maz zaczal sie cieszyc z Toba razem z synka !

  • Uchanie Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również gratuluję nowego członka rodziny na pokładzie :) I szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich wielodzietnych :D

    pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla was wszystkich,zdrowia dla was i maluszków dużo cierpliwości i samych radości w nadchodzącym roku

    inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Najlepszego! Coby Nowy Rok był szczęśliwy,a pezynajmniej nie gorszy od Starego :)

    U nas cała trójka dotrwała do północy. Chyba ja najbardziej odliczałam minuty :) A teraz życzę dobrej nocy :)

    inessa, pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Szczesliwa Mamusia a moze maz po prostu nie moze uwierzyc, ze to bedzie syn i zacznie sie cieszyc jak do Niego dotrze to. A Wiesz, ze mezczyzna to inny typ i czesto jest tak iz uwierzy dopiero jak zobaczy czyli po narodzinach!
    Zycze aby maz zaczal sie cieszyc z Toba razem z synka !


    No nie wiem za dobrze mojego męża znam , moja córeczka Gabrysia miała być też synkiem i mój mąż miał podobne nastawienie a jak urodziłam ja to z tej radości aż dwa piwa wypił czego nigdy nie robił . Nawet na Nowy Rok tak do mnie życzę Ci abyś mi córkę urodziła ja nie wytrzymałam i mu powiedziałam że jest samolubny sam widział na USG co nasze szczęście ma między nogami więc nie wiem czy nawet narodziny cokolwiek zmienią .



    Jak tam po Sylwestrze :-);-).

    Od razu przywitam się z Wami w tym Nowm Roku , aż nie do uwierzenia że to już Styczeń . A u nas już 21 tc za szybko to mija ogólnie samopoczucie to oki tylko plecy znów mnie okropnie bolą B-) . Ania raz ma lepsze lub gorsze dni dziś zaprowadziłam dziewczynki do przedszkola i szkoły i ot co dzień minie w tą Niedzielę jedziemy w odwiedziny do mojej siostry mieliśmy na Święta przyjechać ale niestety spadł na nas duży wydatek i musieliśmy przełożyć przyjazd .

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamusia przykro mi, że mąz się nie cieszy z chłopca. wierzę, ze to się zmieni z czasem

    Dziewczyny ja już chcę, żeby dziewczyny sie ruszyły :( z zazdrością czytam o tych dziewczynach, któe w 99% przypadków w 36 tc juz mają zaplanowane cc. Mi akurat trafiła sie Pani dr z tego 1%, która jest przeciwna takiemu rozwiązaniu. Wiem, że to jest w interesie dziewczyn, żeby być w brzuszku jak najdłużej, i że nie ma sensu wyciągać ich kiedy nic sie nie dzieje, tylko dlatego, że wybił 36 tc, ale już marzę żeby coś się zaczęło dziać :/

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    mamusia przykro mi, że mąz się nie cieszy z chłopca. wierzę, ze to się zmieni z czasem

    Dziewczyny ja już chcę, żeby dziewczyny sie ruszyły :( z zazdrością czytam o tych dziewczynach, któe w 99% przypadków w 36 tc juz mają zaplanowane cc. Mi akurat trafiła sie Pani dr z tego 1%, która jest przeciwna takiemu rozwiązaniu. Wiem, że to jest w interesie dziewczyn, żeby być w brzuszku jak najdłużej, i że nie ma sensu wyciągać ich kiedy nic sie nie dzieje, tylko dlatego, że wybił 36 tc, ale już marzę żeby coś się zaczęło dziać :/


    Oby kochana tak było :-) .


    Jej u Was już 36 tc kiedy to minęło , rozumiem jak pewnie już Ci ciężko i chciałabyś pewnie już mieć córeczki przy sobie , na pewno doczekasz się tej pięknej chwili ❤️❤️ a to kiedy masz wstawić się w szpitalu imiona już macie wybrane ?.

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10.01 mam przyjechać na KTG i USG do szpitala. Jeśli nadal szyjka będzie długa i zamknieta i na kTG żadnego ruchu, to wracam do domu na kilka dni do 15.01. Wtedy już tego 15.01 wracam do szpitala. To bedzie 38 tc i wtedy przyjmują mnie na oddział i wywołują poród (moja gin jest przeciwna cc na zimno)

    A imiona nie wiem :( Chyba zostanie ta Alicja i Aleksandra. Cały czas z tym walcze, ale bez rezultatu :) Za mną chodzi ostatnio Zosia i Ola.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia a czemu mąż wolałby syna? Zazwyczaj faceci chcą chłopca? A kilka córek już macie :)
    Mój się cieszy z córki ale trochę się boi że nie będzie umiał pielęgnować dziewczynki, nawykl do chłopców :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    10.01 mam przyjechać na KTG i USG do szpitala. Jeśli nadal szyjka będzie długa i zamknieta i na kTG żadnego ruchu, to wracam do domu na kilka dni do 15.01. Wtedy już tego 15.01 wracam do szpitala. To bedzie 38 tc i wtedy przyjmują mnie na oddział i wywołują poród (moja gin jest przeciwna cc na zimno)

    A imiona nie wiem :( Chyba zostanie ta Alicja i Aleksandra. Cały czas z tym walcze, ale bez rezultatu :) Za mną chodzi ostatnio Zosia i Ola.


    O to już tak blisko musisz teraz czekać cierpliwie Zosia i Ola też piękne imiona chociaż Alicja i też Ola też fajnie brzmią :-) . Jak byłam na wizycie u kardiolog z Anią to były tam takie malutkie dwie dziewczynki no z rodzicami i jedna z nich miała na imię Ania ❤️ a druga Aniela ❤️ też bardzo pięknie .

    16 Stycznia mój tata ma urodziny a mój mąż miał w ubiegłym roku operację 16 Stycznia miał wszczepiany implant ślimakowy .


    Kleopatra Nie wiem i nawet już o tym z nim nie rozmawiam gdyż zawsze to kończy się jego fochami , i tłumaczę i mówię że chłopcy też są fajni że będzie mu pomagał że dziewczynki ożenią się i pójdą za mężów a tak to synkowie bardziej mu potem na starość w gospodarstwie pomogą a on nic nie mówi na ten temat .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie wszystkiego najlepszego w Nowym roku! Spóźnione ale szczere!

    Na wigilię dostalam chyba owulacje w kompelcie z bólami brzucha i do dzisiaj tak sie bujam. Nie mam na nic ochoty :/ Owulak 24 pozytywny a wczoraj jeszcze byla druga kreska prawie pozytyw. To takie zaburzenia po porodzie? Kp kończę juz właściwie nie odciagam, mała sie odstawila sama jakieś 2 tyg temu. Okresie wróć do mnie :D

    Mamusia tez uważam ze dziwne podejście męża. Raczej faceci chcą synów. A macie juz 3 córki przecież... No nic, to nie koncert życzeń. Jak się urodzi to pokocha jak swoje! :D

    Niecierpliwa hoho juz niedługo!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa mi się podoba Zosia i Ola
    nie daj się zakrzyczeć większości to w końcu ty tu najwięcej masz do powiedzenia ,jak zdecydujesz tak będzie a reszta się dostosuje .

    Szczęśliwa dziwny ten twój mężczyźni zazwyczaj wola chłopców niektórzy nawet nie czują się spełnieni puki nie mają syna ,może miał przykre relacje ze swoim ojcem i boi się że będzie je przenosił na syna ,napewno jak się urodzi to wszystko się zmieni .

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka Nie wiem może coś w tym jest , mój mąż praktycznie ojca to miał tylko na papierze został pozbawiony praw rodzicielskich wychowała go babcia z piekła rodem jego mama bardzo młodo zmarła miała zaledwie 33 lata mój mąż miał wtedy 4/5 lat może nie miał tego wpojone nie wiem .

    Lavendova Najwyraźniej mój jest chyba jedynym mężczyzną który nie chce mieć syna , już nawet wczoraj znów i to nie potrzebnie o tym z nim rozmawiałam to on tak prędzej będzie Dominika niż Dominik i nadal się upiera że będzie córka więc już nawet o tym mu nie będę wspominać , nawet jak rozmawiałam z moim mężem na temat tego że może byśmy któregoś z jego braci ciotecznych wybrali na chrzestnego bo ja nie mam kogo wybrać a on to już Twoje zmartwienie i o taką z nim rozmowa :-( .

    Ale pogoda dobrze że słońce wychodzi to wszystko to porozpuszcza :-) , Ania śpi mi w wózku wczoraj też spała aż do 9.30 wstała jakoś o 6.20 późno poszła spać po 22.45 . W tą Niedzielę jedziemy do mojej siostry jej ale długo się nie widzieliśmy ostatnio widzieliśmy się w Maju w ubiegłym roku :O :O , a teraz przyjedziemy 6 Stycznia oby tylko pogoda była .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, mój przy pierworodnej też marzył o córce, bo jego mama urodziła 5tke synów i powiedział, że jak poerwsza nie będzie wnuczka to chyba zwariuje ;)
    Przy synu też był nastawiony na córkę, bo tata, brat, dziadek, brat taty, wszyscy faceci mają "mono" dzieci - albo same córki albo sami synowie. Więc od początku drugiej ciąży mąż był mocno nastawiony na córkę kolejną, starszą przekonał, że bracia są niefajni, a siostry superowe. A tu już 14tc gin powiedział, że nie ma bata, na 1000% chłopak XD Ale po tygodniu, dwóch się przyzwyczaił, a jak koledzy i męską część rodziny zaczęli chwalić, że wreszcie "dziedzic" to już wogólę :P
    Za miesiąc już nie będziesz pamiętać, że kiedykolwiek inaczej reagował jak zachwytem na synka ;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark Oby tak było ale raczej tak nie będzie za dobrze mojego męża znam , i to mnie wręcz rani że Grzesia zaakceptował kocha jak swojego syna , a teraz jak jestem w ciąży i wreszcie będzie synek to chodzi zły na cały świat . Gabrysia miała być synkiem ale to był gorszej jakości sprzęt i taka Pani doktor mi robiła USG i nie wiem może coś z czymś pomyliła , zawsze było że chłopak że chłopak , sama widziałam że ma sprzęt tam między nogami i do końca porodu mój mąż był nie zadowolony , nie potrafił z tym się pogodzić a jak urodziłam Gabrysię to szalał z radości jak głupi więc raczej się nic w tym kierunku nie zmieni .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    U nas zima od nocy w pelni i dobrze moze te wirusy wymrozi. My zaczelismy Nowy Rok z przytupem :( ja i dzieci pochorowalismy sie i jestesmy na antybiotyku :( i ja najgorzej rozlozona a tu trzeba miec sily na opieke nad nimi a maz cale dnie w pracy. No coz jakos trzeba dac rade. Do tego Janeczka ma naczyniaki w tym jeden truskawkowy i co chwile jej peka i leci krew bo jest on na czole a corka ciagle w ruchu. Na szczescie dostalismy skierowanie do dermatologa. Ale zeby nie bylo wesolo Janka ma podejrzenie stanu przedcukrzycowego bo ma objawy no i cukier na czczo podwyzszony pobierany z palca dlatego mamy skierowanie na badanie w laboratorium jak sie potwierdzi to szpital i badania.
    Synkowi musimy przebadac oczy zatem troche badan nas czeka.
    A za tydzien Janka konczy roczek i robi.y mala imprezke :) oby wszyscy byli zdrowi bo b.stesknilam sie za rodzinka niektorych nie widzialam od lipca ubieglego roku.
    A za miesiac zaczynaja sie zapisy do przedszkoli u nas i chcemy zapisac Gabrysia aby choc troche pobyl z innymi dziecmi oby Go przyjeli.
    Dziewczyny pamietam i cieplo pozdrawiam <3
    I jeszcze raz wspanialego Nowego Roku :)

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia daj mu czas. Będzie musiał zaakceptować wkoncu to nie koncert życzeń :)

    kark lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mamusia ja tez mysle ze maż po narodzinach zakocha sie w synku.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Szczesliwa Mamusia ja tez mysle ze maż po narodzinach zakocha sie w synku.

    Nie jestem w stanie tego przewidzieć może będzie dobrze ;-) .

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam trochę :-).

    Co tam u Was moje drogie :-).


    A u mnie jakoś leci , ostatnio wiem głupia jestem i tyle znów z moim mężem rozmawiałam na temat naszego synka pod moim sercem ❤️ , a on co to samo że prędzej będzie Dominika ( Madzia mu się chyba odwiadziła :-P ) , że ma nadzieję że będzie jednak ta córa :-( . Już nie mam do niego ani sił , ani cierpliwości nie próbuję sobie nawet tego wyobrazić jak to będzie jak się mały urodzi .

    A tak to samopoczucie oki , synek bardzo aktywny jest ❤️ , mam dylemat nad imieniem dziewczynki Marysia chce Dominika , a Gabrysia Łukasza Grześ to mówi że Adaś jest bardzo ładne , ale za żadne skarby mój mąż nie zgodzi się na Adama gdyż w pracy ma kierownika , który ma tak na imię i wręcz go nie znosi więc to już odpada a żadne imię mi się nie podoba . Ania ma raz lepsze raz gorsze dni , nawet ostatnio kładzie rączkę na mój brzusio ❤️❤️❤️ , kochana moja taka mała a już mniej więcej wie o co kaman , jeszcze pewnie nie rozumie że mama ma w brzuszku dzidzię .

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ