X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej.
    Szczesliwa Mamusia 100 lat :)

    Witam nowe mamusie i Gratuluje :)

    Ja juz o wieku nie mowie hyhy
    U nas nowy cykl i na dniach owulacja moze tym razem zdarzy sie cud!
    Pogoda nieciekawa bo zimno , pomarzly nam owoce :( dobrze ze borowki przykrylam. Jedynie u nas nie pada i jest masakra sucho :(
    Dzieci rosna i szaleja w domu :)
    Mamy juz umowionych majstrow na remont lazienki i czessciowo kuchni a termin az na wrzesien ale wazne ze w tym roku hyhy

    Pozdrawiam Was cieplo i sle pamiec <3

    I trzeba mocno wierzyć w ten cud kochana ❤❤❤✊✊✊✊✊✊.

    Dziękuję ❤😘.

    U nas też wszystko pomarzło może choć część się uratowała , i u nas też remont tylko ze mój maz sam wszystko robi więc oj zjedzie się z tym stawiamy nową kuchnię , a raczej dobudowujemy do iluś tam metrów można i bez pozwoleń żadnych postawić dodatkowe pomieszczenie ,
    najpierw fundamenty a do fundamentów cement piasek kupić , aż za głowę się łapię może na następny rok będzie już stać , a tu nawet jak postawisz to ocieplić itp itd prąd woda matko i córko wieczność nam to zajmie , a jeszcze pokój dziewczynek nie gotowy 🙈🙉🙊 .

    inessa lubi tę wiadomość

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 maja 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa dziś znaleźć dobrego fachowca z terminem nie za rok to prawdziwy cud. Wiem na swiezo jak to wyglada bo jestem właśnie tydzien po zakończeniu remontu i powiem ci mieliśmy ogromnego farta. Fachowca szukaliśmy już rok temu, byliśmy nawet z jednym umówieni na wrzesień ale koniec końców nas wystawił. Wszystko się przeciągnęło o kilka miesięcy bo nie chcieliśmy rozgrzebywać roboty na okres grzewczy. A ten facet który ostatecznie nam robił nie był z polecenia tylko mąż go znalazł na  OLX.pl  i to była najlepsza możliwa decyzja! Super wszystko zrobił, nie marudził i najważniejsze ze się nie opieprzał, bo przyjeżdżał rano ok 7 i robił prawie do wieczora.
    Byłam dziś u gina na NFZ i cud normalnie, usg miałam! Młody ma już prawie pół kilo, wszystko ok.

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, Laurka, pawojoszka lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 Super wieści no i ogromnie gratuluję kolejnego cudu pod sercem ❤❤, a znacie już płeć , na kiedy masz termin ?.

    Moja siostra też robi remont tylko że dużo większy stawią sobie dodatkowe piętro będą mieć trzy pokoje i łazienkę plus nowy dach , ale na dachu co dziwne nie chcą od razu kłaść dachówki tylko papę ich wybór , też szukali z rok takich fachowców dopiero za radą koleżanki znalazła odpowiednich ludzi , a oni teraz stawiają dom u takiej naszej kuzynki , i ponoć jeszcze mają 3 inne zlecenia i wstępnie mają w Lipcu w tym roku u nich zacząć , bo też nie wiadomo ile tam u tej kuzynki się zjedzie .

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 maja 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa drugi synuś, termin na początek września.

    inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 8 maja 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko bije 😍😍😍😍

    inessa, Szczęśliwa Mamusia, agjot1979 lubią tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Szczęśliwa drugi synuś, termin na początek września.


    Ogromnie gratuluję ❤❤, mój mąż też jest z początku Września 😉☺ .

    Piękny to miesiąc jak kazdy inny 😉.

    Tinnera Ale super ❤❤❤❤❤❤.

    agjot1979 lubi tę wiadomość

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 8 maja 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Sto lat szczęśliwa i dla córeczki też ,jaka ty młoda dziewczyna jesteś .
    Ja się czuję znośnie tylko mdli mnie czasem a w szczerym lesie jestem że wszystkim u gina nie byłam jeszcze ale też jestem zdania że nie ma co iść za wcześnie bo nic nie będzie widać. Mój jeszcze nie wie ,zbieram się jak pies do jeża ale w końcu przecież trzeba będzie mu powiedzieć

    A przypomnij mi ile macie dzieci?
    Boisz sie mężowi powiedzieć bo?

    Dzięki dziewczyny bardzo się boje ze sytuacja sie powtorzy. Ta myśl mnie paralizuje..Mam małego krwiaczka obok dzidzi ale to przewaznie przy każdej ciazy więc mam nadzieje ze sie wchłonie..

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 maja 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera gratulacje! Krwiakiem się nie martw ja w ciąży z córka tez miałam ale się wchłonął i wszystko było ok, u ciebie napewno tez tak będzie.

    Tinnera lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 8 maja 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera wrote:
    A przypomnij mi ile macie dzieci?
    Boisz sie mężowi powiedzieć bo?

    Dzięki dziewczyny bardzo się boje ze sytuacja sie powtorzy. Ta myśl mnie paralizuje..Mam małego krwiaczka obok dzidzi ale to przewaznie przy każdej ciazy więc mam nadzieje ze sie wchłonie..
    Widzisz bo to skomplikowane, nie planowaliśmy dziecka ,ja nie stosuje hormonalnej anty bo jej nie ufam ,widziałam wiele skutków ubocznych i znam wiele przypadków ciąż mimo tabletek . Zasadniczo to ja pilnuje żeby nie było wpadki. Znam swój organizm na tyle że wiem kiedy trzeba uważać. Nawet ostatnio walnelam focha że mi nie wierzy a potem odwalilam taki numer. Wiedziałam że jest blisko do owulacji i może być różnie ale olalam to w stylu że a może nic się nie stanie. No i o . To nasze siudme dziecko więc wiesz sprawa jest poważna . Mój mnie zamorduje i będzie miał rację,jaka stara taka głupia .

    cf409fc7e7.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 8 maja 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Widzisz bo to skomplikowane, nie planowaliśmy dziecka ,ja nie stosuje hormonalnej anty bo jej nie ufam ,widziałam wiele skutków ubocznych i znam wiele przypadków ciąż mimo tabletek . Zasadniczo to ja pilnuje żeby nie było wpadki. Znam swój organizm na tyle że wiem kiedy trzeba uważać. Nawet ostatnio walnelam focha że mi nie wierzy a potem odwalilam taki numer. Wiedziałam że jest blisko do owulacji i może być różnie ale olalam to w stylu że a może nic się nie stanie. No i o . To nasze siudme dziecko więc wiesz sprawa jest poważna . Mój mnie zamorduje i będzie miał rację,jaka stara taka głupia .

    A w jakim wieku macie dzieci?
    No ciężka sytuacja ale u nas to nasze 5 więc ludzie gadać będą itd..



    "Troszkę Nas Jest.."
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 maja 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka moze nie bedzie tak zle jak myslisz. No wyjscia raczej nie masz i musisz mu powiedziec, pretensji do ciebie miec nie powinien bo w koncu razem braliscie w tym udzial, sama sobie tego dziecka nie zrobilas. Pewnie bedzie ciezko ale skoro daliscie rade z szostka to i z kolejnym dacie. Powodzenia!

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 8 maja 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera nasze 3 a tez co niektorzy swiecie przekonani ze to wpadka, no bo jak to mozna chciec wiecej niz dwoje? Ale ja mam to gdzies.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 8 maja 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Tinnera nasze 3 a tez co niektorzy swiecie przekonani ze to wpadka, no bo jak to mozna chciec wiecej niz dwoje? Ale ja mam to gdzies.

    Niestety takie jest społeczeństwo.. Ludzie gadaja i gadać będą niestety..



    "Troszkę Nas Jest.."
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 9 maja 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludźmi to się za bardzo nie przejmuje już się przyzwyczaiłam że nas pojmują jak patologie żerująca na 500+. Radę sobie pewnie damy jak zwykle ,nasze dzieciaki są już duże bo Paweł za chwilę kończy 12 lat Wojtek 10 Asia8 więc to nie takie maluszki jak np u Niecierpliwej ,które wymagają stałej uwagi . Pierwszy raz się nam tak zdaza że nie planowaliśmy tego ,gdyby to było trzecie czy czwarte to pewnie bym się tak nie przejęła , nie wiem jak mu to powiedzieć bo w n jak to facet niechętnie podchodził do kolejnych dzieci a teraz jeszcze taka sytuacja ,obawiam się że może się poczuć oszukany albo nawet wręcz wrobiony

    cf409fc7e7.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 9 maja 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak oszukany czy wrobiony? Skoro uprawiacie sex i się nie zabezpieczanie tylko stosujecie npr to niestety ryzyko zawsze jest, organizm kobiety to nie komputer. Skoro nie był chętny na kolejne dziecko to on mógł zadbać o pewniejsza antykoncepcję jeżeli ty nie chciałaś. A nie zwalać wszystko na żonę i się niczym nie martwić, w związku jesteście razem i razem bierzecie odpowiedzialność!

    Tinnera lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 9 maja 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot widzisz bo on chciał . On by najchętniej zawsze w gumkach ale ja nie chcę ,bo on ogólnie jest osobą niepełnosprawną ,normalnie w życiu ta niepełnosprawność go nie ogranicza ale miewa problemy na tle neurologicznym . Wiem że gumki go ograniczają praktycznie nigdy nie kończy w gumkach . On twierdzi że mu to nie przeszkadza i wogole . Ale widzę że przeżywa to jako porażkę, pozatym bliskość ma być naszym wspólnym przeżyciem a nie chce żeby on był żywym wibratorem dla zaspokajania moich potrzeb. Dlatego kiedy wiem że nie ma opcji na ciążę to nie stosujemy gumek z tad też był mój foch że mi nie wierzy jak mówię że nie trzeba . Więc przestał nalegać ,ja poprostu unikałam okresów płodnych no poza tym ostatnim razem . No więc to ewidentnie moja bezmyślność i nic mnie nie usprawiedliwia.

    cf409fc7e7.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 9 maja 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, trudno stalo sie, bedziecie mieli jeszcze jedno dziecko. Tak czy tak musisz mu powiedziec, mysle ze im predzej tym lepiej bo potem moze jeszcze miec pretensje ze to ukrywalas. Nie martw sie, przeciez to twoj maz, kochacie sie! Powodzenia.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się już trochę oswoiłam z tą myślą że będzie nas więcej. No wyjścia nie ma ,trzeba mu w końcu uświadomić ta radosna nowinę,będzie miał prezent na gwiazdkę .

    cf409fc7e7.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    No ja się już trochę oswoiłam z tą myślą że będzie nas więcej. No wyjścia nie ma ,trzeba mu w końcu uświadomić ta radosna nowinę,będzie miał prezent na gwiazdkę .

    Bedzie na pewno dobrze ☺ też z tym sie oswoi zapewne. Mi też było ciężko z ta mysla bo to tez nie jest dla nas odpowiedni moment, ale po oswojeniu tych myśli teraz zas się tak boję ze może sytuacja z poronieniem się powtórzyć😞 nie wyobrazam sobie tego..



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera Ja też jak Ty mam aniołka w niebie nie myślałam że kiedykolwiek może mnie to spotkać , to był 9 tc jak serduszko przestało bić z początku nie było mi łatwo zaczęła się obwiniać nawet seksić nie chciałam miałam taki paraliż psychiczny , jakoś mimo tego podniosłam się i zaledwie po miesiącu od zabiegu byłam już w ciąży ❤❤ , ale nie potrafiłam nią się cieszyć żyłam od wizyty do wizyty od USG do USG dopieto odetchnęłam jak Ania się urodziła byłam taka szczęśliwa ❤❤❤ .

    pawojoszka Może jak będziesz na wizycie to poproś o wydrug USG poszukaj małych bucików lub skarpeteczek i w ten taki sposob poinformuj męża o kolejnym waszym szczęściu ❤❤ . Mój to taki pesymista jak zaszłam w ciążę z Anią , to jak sobie poradzimy a jak teraz jestem w mojej 6 ciąży a to mój 5 poród SN to też że będzie trudno , jak sobie to wyobrażam no wiem że nie bedzie latwo ale dzieci trochę odchowane wiadomo że zacznie się szkoła i nauka syn do wyższej szkoły idzie , sam nam oznajmił żeby nam trochę pomóc to jak będzie pełnoletni to poszuka sobie pracy i może pokoju do wynajęcia 😱😱 , ja sobie tego nie wyobrażam że moje dziecko lat 18 i będzie samo mieszkało .

    Ja to Tym się nie przejmuję co kto mówi mam taką znajomą , co tak jak my mają 5 dzieci i też nie raz mi mówi abym miała to w du ** co inni sobie mówią . Moje życie moja sprawa .

    Mówię Wam że już mam dość tego czekania ,
    wczoraj wieczorem tak trochę ćmił mnie brzuch jak na @, ale nic się nie działo mój mąż sobie przypomniał że Dominika trzeba wyganiać 😝 , tak na tego naszego uparciucha nic nie działa może czeka do terminu 🙊🙉🙈😝 .

    Tinnera lubi tę wiadomość

‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ