X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to jest zastanawiające co się stało że to żelazo tak polecialo szkoda że nie miał wtedy robione tej ferrytyny takto miałabym jakieś porównanie chyba że we wcześniejszych wynikach gdzieś jest ale tyle tego jest ze bym musiała zasmiecic cały wątek 😁
    Miał jeszcze robione chlamydie, pneumocystoze, HBs, anty HCV, HCV-RNA ale tych nie wrzucałam bo to były robione osobno pod kątem innych chorób
    Edit a mieliście robione fT4?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 15:15

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane 😌.

    Wpadam tak szybko ogolnie po CC czuje sie strasznie wszystko mnie boli i ciągnie dzis usunęli mi plaster maz przyjechal bo telefon mi sie zepsul i dal mi inny az sie płakałam Dominik nic tylko je i spi jest bardzo podobny do mojego męża .Nie wiem kiedy wyjdziemy maly mi zachorował i wszystko zalezy jak ja będę się czuć .Może do Piatku wyjdziemy .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 15:51

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 25 maja 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ,biedulko , Dominik się rozchorował? A jak mąż ,pogodził się już że syn mu się urodził? Trzymajcie się ciepło

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa ,biedulko , Dominik się rozchorował? A jak mąż ,pogodził się już że syn mu się urodził? Trzymajcie się ciepło

    Ma zapalenie pluc ale jest juz dobrze tylko go obserwują , popatrzyl sie tylko byl sam tu z dziecmi nie wolno wchodzić Ania jeszcze chora najwazniejsze abym ewrocila do pelni sil i zeby maly byl zdrowy tu trzy Panie po 4 dobach dzus wyszly byly po CC .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 25 maja 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedaczek ,mam nadzieję że szybko dojdziecie do siebie i będziecie mogli wracać do domu

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 maja 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Ma zapalenie pluc ale jest juz dobrze tylko go obserwują , popatrzyl sie tylko byl sam tu z dziecmi nie wolno wchodzić Ania jeszcze chora najwazniejsze abym ewrocila do pelni sil i zeby maly byl zdrowy tu trzy Panie po 4 dobach dzus wyszly byly po CC .
    Dużo zdrówka oby was w miarę szybko wypisali🙂

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 25 maja 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa zdrowka dla Was😘 nie ma to jednak jak w domu.. Ściskam 💗

    A no widzicie co lekarz to inaczej mówi o tym krwiaku i kogo tu słuchac. Ja biorę luteine i nic pozatym mi nie kazał brać.

    Pawojoszka hop co u Ciebie?



    "Troszkę Nas Jest.."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie 😘.

    Dzis trochę lepiej się czuje ale i tak boli , malwgo umyli dali antybiotyk jest to jakaś ampycilina czy cos takiego karmie tylko piersia , wazy 4980 😱😱😱😱😱 teraz spi moj wielkolud .Poplakalam sie dzis chyba to hirmony tesknie bardzo za mezem i dziecmi wyslalam zdjęcie małego , a dziewczynki powiedzialy na Dominika Misio❤❤❤ , dzus dzien mamy a mnie przy nich nie ma tak mi teskno boje sie zaszwonic bo bede płakać .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 11:23

    kark zakamuflowany na maksa, Tinnera, Aga9090, Rene, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa a jesteś już na chodzie? Jak tak to może mogliby na korytarz przed oddział przyjść i byś z Dominikiem przyjechała ☺
    My tak zrobiliśmy z Basią, bo myślałam, że będę musiała kolejną dobę być w szpitalu i się właśnie mojej mamie do słuchawki poryczałam, że dłużej bez dzieci nie wytrzymam, mimo, że to tylko 24h 😌
    Wzięli dzieci z moim tatą, przyjechali właśnie na korytarz przed oddział, a po 5 min jak pojechali to babka powiedziała, że mamy wypis i możemy wychodzić 😂

    No Misio-Dominisio niezły 😜

    Tinerra, moja gin (nie wiem czy słusznie) na krwiaka daje dupka, że niby lepiej się wtedy wchłania itp. ☺

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 26 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa wiem co czujesz! Ale pomyśl że za kilka dni wszystko wróci do normy bo pójdziecie do domu. Głowa do góry! Hormony mają prawo buzować, ale będzie dobrze 🥰
    Śliczny misio 🤩🤩🤩

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 maja 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Szczęśliwa ale pyzula z tego Dominika. Nie przejmuj się hormonami , to przejdzie,wypłacz się jak potrzebujesz. Mi też się ciężko leżało samej ,bo M musiał być z dziećmi w domu a na sali dziewczyny z mężami były

    Tinnera u mnie ok nawet mdłości przeszły ,normalnie nie wierzę że to zaraz drugi trymestr będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 09:01

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 maja 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia jaki słodki puciek 🙂💖😙

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark chodzę duzo ale nie za duzo bo mnie ta rana szczypie i ciągnie.

    Niesytety nie wolno tu na oddzial wpuszczać dzieci do lat 14 Ania ma katar więc i tak by nie mogli przyjechac, Ania lepiej zeby mnie na razie nie widziałabo bedzie płakać , moj maz zostawia dzieci ze swoim bratem ciotecznym jak cos jestem spokojna ze nic im tam sie nie stanie oni maja synka 5 letniego lubia dziewczynki z ich synem sie bawić.

    Dziękuję moje drogie ❤❤❤.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2019, 11:58

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 26 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Dzień dobry.

    Szczęśliwa ale pyzula z tego Dominika. Nie przejmuj się hormonami , to przejdzie,wypłacz się jak potrzebujesz. Mi też się ciężko leżało samej ,bo M musiał być z dziećmi w domu a na sali dziewczyny z mężami były

    Tinnera u mnie ok nawet mdłości przeszły ,normalnie nie wierzę że to zaraz drugi trymestr będzie

    Jeszcze trochę u mnie do 2trymestru. Modlę się bym dotrwała.. prenatalne mnie przerażają. A Ty zapisalas się na prenatalne?



    "Troszkę Nas Jest.."
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera ja na 14.06 mam wizytę u mojego gina,będziemy w tedy sprawdzać i mierzyć dzidzię. W poprzedniej ciąży dostałam skierowanie ze względu na wiek ale u nas tego nie ma trzeba jechać do Opola a to kawalek drogi i wyprawa na cały dzień. Pozatym pytałam czy te badania mają wykryć inne wady i lekarz mi powiedział że tylko ZD i nie jest to diagnoza a obliczenie prawdopodobieństwa. Więc sobie odpuściłam bo nic mi takie badania nie dadzą ,po pierwsze jeśli dziecko miałoby ta wadę to i tak nic nie zmieni tego ani nie da się leczyć ani operować w ciąży żeby wczesne wykrycie miało znaczenie,po drugie jeśli dziecko miałoby mieć ta wadę to na USG będzie to widać więc będę miała czas przygotować się na to . Tak że dla mnie to tylko strata czasu ,USG które robi się około 12 tygodnia zupełnie mi wystarczy

    Szczęśliwa Mamusia, kark zakamuflowany na maksa lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Pozatym pytałam czy te badania mają wykryć inne wady i lekarz mi powiedział że tylko ZD i nie jest to diagnoza a obliczenie prawdopodobieństwa.

    To Ci lekarz nieprawdę powiedział... te badania prenatalne wykrywają nie tylko ZD ale też zespołu Edwardsa (obecność dodatkowego chromosomu nr 18) i zespołu Patau (obecność dodatkowego chromosomu nr 13). Pozatym II badania prenatalne wykrywaja róznorakie wady (serca i in. narzadów) gdyż robią je fachowcy z odpowiednimi papierami, nie każdy ginekolog je może i potrafi robić. Warto robić badania prenatalne... dwa razy miałam nieodpłatne gdyż tez jestem po 35rż... i ostatnie w trzecim trymestrze robiłam juz odpłatnie bo NFZ nie refunduje (a być może refunduje tym co wcześniej nie wyszły nieprawidłowości?). Warto te badania robić.

    Lavendova, Aga9090 lubią tę wiadomość

    da8300b52b.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 maja 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia śliczny avatarek na taki czekaliśmy 😚😍

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdopodobieństwo można sobie samemu na stronach obliczyć, trzeba tylko wpisać wiek, nt, tętno i crl.
    Moja znajoma słyszała na prenatalnych i połówkowych od 4 różnych ginów, że dziecko nie ma rąk, a ma zdrową córkę.
    W drugą stronę babka na innym wątku pisała - osoba z jej rodziny całą ciążę spoko, a dziecko urodziło się bez nóg! Jakim cudem ten lekarz wyliczał długość kości udowej czy wagę, to czysta magia... 😦

    Szczęśliwa, u nas też nie można było, szczególnie, że to był szpital specjalistyczny, gdzie odbierają porody po 24tc. Ale wyjechaliśmy właśnie przed drzwi oddziału i mi mogli naskoczyć 😄

    Rene, sory, że tak późno - ft4 robiliśmy, ostatnie 1.54 (norma 0.96-1.77).

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark dzięki za odp 🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Szczęśliwa Mamusia śliczny avatarek na taki czekaliśmy 😚😍


    Dziękuję moja droga 😘.


    Mój mąż jutro do nas przyjedzie , już lepiej się czuję wiadomo trochę jeszcze boli ta rana i szczypie, ale nie to co wcześniej normalnie chodzę wstaję bez problemu . Niech mały szybko zdrowieje wiadomo ze najlepiej w domu .

‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ