X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ogóle uwielbiam święta, ubieranie choinki, ozdabianie każdego kąta w domu, szaleństwo :D cieszę się jak małe dziecko :D

    Choinkę od kilku lat mamy żywą, ciętą w stojaku z wodą. Stoi ok 3 tyg.

    W tamtym roku podpadłam mamie :D bo nie zgodziłam się na wspólną wigilię z bratem. BO jak to tak 2 Wigilie pod jednym dachem, rodzina a osobno, masakra :D
    Mój brat wigilie spędzał z córką i je chłopakiem, którego na oczy wcześniej nie widziałam i z synem i syna dziewczyna i je córka. Na pięcioro + mama, ja końcówka ciąży bliźniaczej, wielka, ciężka i wściekła na cały świat :D

    tere-fere, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 11:21

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz mamy Olę rozdartą :) ZAWSZE kiedy kładę ją spać,no chyba że już jest półprzytomną że zmęczenia. Daje flaszkę Zosi,odkładam do łóżeczka i wychodzę,tak jak zawsze robiłam z wszystkimi dziećmi. Ona polezy cichutko ile potrzebuje i zasypia. Kiedy odkładam Olę,to jakbym kotu na ogon nadepnęła. Masakra.poklepię ją po tyłku. Cisza. Dochodzę do drzwi kocica. Zanim zaśnie to ścieżkę wydeptuję między drzwiami a lóżeczkiem

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 12:09

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Szczęśliwa moje znajome czują te sznureczki. Mają króciutko odcięte, ale na tyle, że jakby sobie zbadały szyjke to zawsze czują. Ale mężowie podczas seksu nie czują, bo one nie wystają poza szyjke, w końcu szyjka ma kształt jakby ust 😏

    Szczęśliwa to wrzuć wykres temp, ja prowadzę od lat to zerknę jak chcesz. Masz tylko 1 test 1 firmy?

    My odkąd mamy swój dom to zawsze u siebie wigilię mamy. Przez to wszyscy oburzeni, bo pozostałych 6ciu braci nie jest jeszcze na swoim i oni zawsze u jednych lub drugich rodziców 😅 W tym roku już nas i teściowa zapraszała i brat z żona M (chrzestny Basi i chrzestna Julka) dzwonili, żebyśmy przyjechali, bo oni potem już reszta świąt są u drugiej rodziny.
    I nie wiem co robić, wolę u siebie wigilie, na spokojnie, bez stresu. Zaczynamy kiedy nam pasuje, mozemy przerwac itd. A poza tym jak moi rodzice się dowiedzą, że byliśmy u teściów to w przyszłym roku będzie foch stulecia jak nas nie będzie 😒 Gdyby nie Julian to pewnie po Wigilii u nas podjechalibysmy do teściów, ale młody strasznie ciężko znosi wszelkie odstępstwa od wieczornego usypiania. Jak np mamy gości w tej godzinie, że ma spać i nie może to jest wrzask, krzyk, do tego stopnia, że ostatnio z tego aż miał chrypke i kaszlał 👿

    Dziś kupiłam drugi test ale to dopiero jutro zrobię najlepiej to z pierwszego moczu z rana .
    U każdego inaczej ja nic nie czuję serio
    Dziś u mnie 27 dc i nadal nie mam @ 😎 jak wstałam to prawie nie zwymiotowałam .
    Ja mam taki kalendarzyk a nie wykres 🙈🙈🙈 nie mam jak za bardzo udostępnić , ale jak nic powinnam @ dostać jutro dzwonię i na wizytę się umawiam jak okaże się , że to ciąża to niech kasę mi zwraca i kopa w tyłek dostanie i na pewno pójdę do innego ginekologa , do niego już nie pójdę tylko kasę wyłudza rodzinie nic nie mówię .


    Ja mam problem z Dominikiem aby go uśpić wcześniej zasypiał w leżaczku bujaczku , potem go w łóżeczku turystycznym zaczęłam usypiać , i kupiłam pozytywkę karuzelę miałam i nic nie pomagało gdyż do bujania się przyzwyczaił , a teraz zostawiam go samego w łóżeczku oczywiście stoję zza drzwiami daję smoczka i tak aż do skutku aż nie zaśnie . Problem mam też z Anią bo ona go cały czas buzdzi , a nawet chce wejść do łóżeczka ma tki suwak to łóżeczko Ania jest taka sprytna że nie raz to odsuwała 😎 , Ania teraz taka nie grzeczna się zrobiła krzyczy w złość wpada i marudzi cały czas .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 10:38

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 12:09

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Szczęśliwa jak jutro masz dostać @ to nie panikuj, mi temp czasem spada dopiero w 2dc 😉 To jaką masz temp i od kiedy?
    Ja też często od samego wkrecania sobie ciąży miałam objawy, a nie byłam 😏


    Moja droga ja powinnam dostać 2 Grudnia wcześniej jak patrzyłam w poprzednim miesiącu to było dokładnie co do dnia, jak rano mierzyłam temp to miałam 36 tam w środku.

    Może i masz rację jeszcze poczekam bo wcześniej przed ciążą z Dominikiem miałam równo co 28 dni a teraz miałam nieco wcześniej.

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 12:10

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tere fere z temperaturą to jak z beta nie jest istotne ile tylko jaki wzrost bo niektórzy mają niską z natury jak ja i po ovu mam 35.5,35.8 a 36.7 potrafi być ciążowa. Ale nie ma co się dopatrywać może to wszystko na siebie się nanioslo i stres i wkładka i to przez to a wszystko będzie ok

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do spania to odpukac u nas raczej z dziećmi kłopotów nie było nigdy . Ulka jest śmieszna bo upatrzyła sobie podłogę zazwyczaj znosi sobie zabawki ,jakieś pluszaki itp robi sobie gniazdko bierze kocyk albo kołderkę i tam zasypia w ciągu dnia ,ale czasem zdaży się że w nocy się obudzi weźmie kołderkę i idzie spać na dywan w salonie ,rano się budzimy a Ulka śpi na podłodze 😅

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    36 czy 37? Bo 36 to niska temp, ciążowe są ok 37 i wyżej.


    36 miałam jak nic może jutro dostanę kiedyś miałam co 28 dni już sama się gubię , no nic poczekam mój mąż mówi abym do ginekologa poszła i tak zrobię zapiszę się jutro i w Sobotę wizyta.

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 12:10

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie pojedyncza temperatura nic nie mówi trzebaby zobaczyć wykres i każda zna swój organizm najlepiej. Nie ma co wyrokować będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 15:05

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Pawojoszka dlatego pisałam, żeby wrzuciła zdjęcie wykresu. Może się okazać, że owu była później i zwyczajnie @ będzie o czasie.


    Już wspomniałam że kalendarzyk mam nie wykres 🙈, na razie poczekam może jutro przyjdzie a ja nie potrzebnie pańkuję 😊.

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 12:10

    Jagodzianka19, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tam po tych Waszych Mikolajkach? Ja bym nie pogardzila workiem czekoladek 😉

    Szczesliwa i co tam sie u Ciebie dzieje?

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ,szczęśliwa co tam u was?

    U nas po Mikołajkach dzieciaki chodzą z torbami cukierków, cały dzień tylko torby cuksow zbierali

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ok aż pochowalam słodycze bo by nonstop jedli, pełna szafa slodyczy😂 w sobotę robiliśmy roczek, wszystko sama przygotowałam hehe ale jak goście wyszli to padlam 😅 wczoraj przelezalam cały dzień i zebrałam siły na nowy tydzień. Dziś mam zebrania w szkole i o tej samej godzinie przyrzeczenia syna w kościele (na ministranta) córki maja dziś też lekcje tańca i zastanawiam się jak się roztroić, bo eMek wychodzi o 16:30...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 09:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka wrote:
    No i jak tam po tych Waszych Mikolajkach? Ja bym nie pogardzila workiem czekoladek 😉

    Szczesliwa i co tam sie u Ciebie dzieje?


    A na szczęście dostałam @ z czego się cieszę ☺.

    Ta czy siak idę w następną Sobotę na podgląd 😊.

    Weekend szybko minął w Sobotę wydaliśmy ponad 1000 tyś 😱😱😱😱 , a to się płytki kupiło 300 zł plus nowy WC i 730 poszło do tego wymiana kół zakupy itp i poszły pieniążki 🙈🙈🙈 .
    Mój mąż to najlepszy bo ja odkładam rzeczy ciuszki po Dominiku dla mojej siostry i szwagierki 😊 , a on tak do mnie Ty nic nikomu nie dawaj (tych ciuszków ) bo jak okaże się kiedyś że wkładka może nawalić to zostaniesz z niczym 🙈😂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 11:38

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ufff na szczęście przyszła 😁 oo prosze bierze mąż taką ewentualność pod uwagę 😉

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ