X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 08:10

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 08:10

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Grześ swego czasu jeździł na kolonię ale potem nie chciał .Moje dziewczynki te starsze jeszcze są małe może jak podrosną 😊.

    U mnie istny armagedon wczoraj Dominik od 2 do 4 rano nie spał cały był rozpalony , biedactwo moje na katar Ania też chora Gabrysia też kaszle , a zdrowa była 😎. Inhalacje poszły w ruch jeszcze na domiar złego w akwarium szyba pękła 😱 110 litrów poszło cała wykładzina mokra męża obudziłam i tak od 4 rano na nogach pomagałam mu sprzątać 😊.Dziś już było lepiej , za to ja pół przytomna chodzę i u dziewczynek moich tych starszych zaczęły się przygotowania do Komunii Świętej 🙉.

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa o kurcze ,ale Wam sie przytrafiło...zdrówka dla dziewczynek 😚

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa no to ciekawa noc mieliście.
    Przygotowania do komunii ale jak? Toż z tego co pamiętam one pierwszą klasę dopiero zaczęły ,mój Wojtek poszedł do trzeciej i dopiero kilka spotkań komunijnych miał,nie przesadzają tam u was trochę? To pewnie teraz wszystkie nabożeństwa musicie zaliczać i kilka razy w tygodniu czasem w kościele być

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa no to ciekawa noc mieliście.
    Przygotowania do komunii ale jak? Toż z tego co pamiętam one pierwszą klasę dopiero zaczęły ,mój Wojtek poszedł do trzeciej i dopiero kilka spotkań komunijnych miał,nie przesadzają tam u was trochę? To pewnie teraz wszystkie nabożeństwa musicie zaliczać i kilka razy w tygodniu czasem w kościele być


    Nie wiem w tą Niedzielę pierwsze spotkanie zobaczymy co ksiądz powie na temat tych spotkań itp , bo nawet nie wiem który będzie ich przygotowywał a trochę tych księdzy mamy .
    Tak sobie wymyślili to co ja poradzę wcześniej nic takiego nie było Grześ nie miał spotkań itp tylko potem na ustawienia chodziliśmy a i miał egzaminy do Komunii Świętej i mówią że dzieci się stresują to po co te egzaminy wymyśli wystarczyłoby aby przepytał ich z pacierza i tyle .

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 08:10

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak synek szedł do komunii to przez rok musieli zbierać naklejki po niedzielnej mszy plus spotkania dodatkowe w tygodniu. I zebrania dla rodziców.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2019, 14:34

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 08:10

    Szczęśliwa Mamusia, Natalia05 lubią tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Wiktor był w 3 klasie w Komuni. Spotkania były średnio co drugi miesiąc od września, wszystkie różańce, Roraty, majowe i każda niedziela obowiązkowo (zbierali po mszy podpisy) do tego milion modlitw i innych do zaliczenia...

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark To podobnie jak my też szukamy małego samochodu dla mojego męża , będzie nim jeździł tylko do pracy dzień w dzień jedzie 16 km więc trochę ma 😎 , ewentualnie po zakupy i jak coś z dziećmi do lekarza .

    Nasz pierwszy samochód , tym co obecnie mój mąż jeździ wygląda mniej więcej tak : (kolor się zgadza )

    Chrysler Pacyfica

    ed768614d4b7.jpg

    Tylko że nasze nieszczęście Pandora
    z przodu ma trochę pękniętą szybę , od strony pasażera 🙈 , i namalowaną hydrografikę orły jak jest to srebrne mój mąż sam tą hydrografikę nakleił a jest to nie lada wyzwanie .


    A nasz drugi samochód , którego nazywamy złomem wygląda mniej więcej tak :

    Dodge Caravan

    c20a78ac8c0a.jpg


    Nasz złom z przodu ma pęknięty zderzak i pełno ma rdzy , w drzwiach , na progach przy drzwiach itp , drzwi przesuwne nie działają i podsufitka się odkleja to tylko parę takich rzeczy do zrobienia 🙈 nie wiem kiedy mój zapracowany wiecznie mąż znajdzie czas aby cokolwiek z tym samochodem zrobić 😎 .

    Chcemy kiedyś kupić taki mniejszy samochód

    Mini One

    89cea7fc6981.jpg

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kochana na sam dzwiek slow Toyota Yaris dostaje wysypki! Lata temu te male badziewia byly w osrodkach egzaminacyjnych w Warszawie i to byl samochod na ktorym zaczynalam uczyc sie jezdzic. Dla mnie osobiscie bylo to cos okropnego. Nic mi w nim nie odpowiadalo. Po prostu mi nie lezal. A jak tylko sie samochody zmienily to wzielam 1 lekcje na tym nowym (nie pamietam nawet co to bylo) i natychmiast zdalam, bo jak wsiadlam do czegos innego to sie w koncu poczulam jak w samochodzie a nie jakiejs koslawej zabawce. Wiem, ze od tamtej pory sie bardzo ten model zmienil, ale mi zostal wstret.

    Ja jestem inna niz wiekszosc kobiet, ktore znam i mam wstret do malych samochodzikow. Nigdy ich nie lubilam. Ja lubie duze, solidne wozy. Czuje sie w nich pewniej, bezpieczniej w kazdej sytacji. No ale to tylko osobista preferencja ;)

    Aga9090, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie cierpię małych aut😅 a Yaris to w szczególności (też się na niej uczyłam)
    Teraz mamy takie - zdjęcia poglądowe ale te same kolory5e214cdc58ed.jpg
    2eaa18ab06a0.jpg

    A chcemy takie tylko się zdecydować nie możemy
    dfa0d5bd40c8.jpg 87bb00c61714.jpg ef5dbee30e05.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2019, 19:25

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Wy później niż ja zdawałyscie na prawko - ja zdawałam jak mialam 17 lat na oplu corsie😜

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    To Wy później niż ja zdawałyscie na prawko - ja zdawałam jak mialam 17 lat na oplu corsie😜
    Haha 4 lata temu zdawalam🙈😅

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka tylko ja właśnie wolę duże auta, żadne cupe, 3 drzwiowe. Najlepiej van i w takich czuje się najlepiej, bezpieczniej, lepsza widoczność, wygodniej itd. No honda mi odpowiada, bo głośna 🙈ja tam cichych nie lubię 😂Przez jakiies 3 Mc miałam okazję jeździć Fordem ka - dla mnie porażka, ani się zapakować z dziećmi do auta nie dało, ciasno jak cholera czułam się jak konserwa w puszce a paliło niewiele mniej niż nasza honda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2019, 19:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze chciałam dodać, że mój espace 3 nigdy nie zardzewieje, bo to plastik🙈😂 także blach marzenie ani grama rdzy🤣

    Jagodzianka19, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam oj tam kwestia dobrej organizacji przestrzennej i wszystko sie da zapakowac😂

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga volvo 😎
    Vanów nie lubie ,wolę suvy 😊

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Oj tam oj tam kwestia dobrej organizacji przestrzennej i wszystko sie da zapakowac😂
    Haha uwierz było ciasno 😂 i to jeszcze zima była grrr masakra nigdy więcej.

    Natalia nasze są ciągle w użytku i części zmieniane na czas i to nie na te chińskie. Części więcej warte niz auta. No i nie mam strachu tym jechać, wszystko zależy od tego jak się dba o auto i czy na czas części wymienione😉

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ