X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia no chyba nie utuczysz tak raczej się nie da...

    Szczęśliwa Mamusia, pawojoszka, tere-fere lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 04:09

    Szczęśliwa Mamusia, Aga9090, inessa, pawojoszka, tere-fere lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa u nas powolutku ,co trochę to kto inny choruje,teraz Patryk ale to takie zwykłe infekcje ,pełno tego teraz . Wiecie co niezwykle jest co dzieci są w stanie wymyślić żeby nie mieć lekcji ,mój Paweł przyszedł wczoraj ze szkoły i mówi że ma przynieść picie do szkoły bo mają imprezę i każdy coś przynosi ,pytam co to za okazja a on mi mówi że setną lekcja polskiego. Nauczyciele narzekają że obcięli im godziny ,że nie mają jak się z programem wyrobic a tu jak nie wycieczki to setne obchody pierwszej lekcji. Niedługo ferie u nas ,znowu będzie wesoło.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa u nas powolutku ,co trochę to kto inny choruje,teraz Patryk ale to takie zwykłe infekcje ,pełno tego teraz . Wiecie co niezwykle jest co dzieci są w stanie wymyślić żeby nie mieć lekcji ,mój Paweł przyszedł wczoraj ze szkoły i mówi że ma przynieść picie do szkoły bo mają imprezę i każdy coś przynosi ,pytam co to za okazja a on mi mówi że setną lekcja polskiego. Nauczyciele narzekają że obcięli im godziny ,że nie mają jak się z programem wyrobic a tu jak nie wycieczki to setne obchody pierwszej lekcji. Niedługo ferie u nas ,znowu będzie wesoło.


    Co oni nie wymyślą ja ostatnio przez pół miasta z mężem jeździliśmy i szukaliśmy sklepu z włóczkami 🤦 robiły jakieś lalki z drewnianych łyżek . Podziwiam Cię kochana 7 dzieci na raz na głowie ha z moją 5 ledwo co wytrzymuję 😁.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 04:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas w przedszkolu najmlodsza ma występ na dzień dziadka i babci core mam ubrać w stylu prl..
    A na temat szkoły to temat rzeka. Lekcje wypadają, bo próba, wf odpada, bo próba na sali, teatry, kina, warsztaty itd wszystko super no ale tu lekcja wypadnie tam lekcja wypadnie i z programem są do tyłu i pierdylion zadań do domu (mówię o starszym, bo młodsza robi zadania domowe na przerwie zanim wróci do domu😅)..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2020, 14:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 11:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Akademia handlowa management ☺️

    J nas pieknie dzis sloneczko 18 stopni 😀


    U mnie dziś 12 i uwaga zakwitły u mnie w ogródku przebiśniegi 😱, pogoda zwariowała .

    Byłam wczoraj na rehabilitacji i w kolejnym tygodniu znów masaże które nic nie dają i ćwiczenia niestety nie na żadnej poprawy a plecy nadal mnie bolą może po tych ćwiczeniach będzie lepiej 😊.

    _Stay lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 11:07

    Aga9090, Natalia05, inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 1 lutego 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay zazdroszczę :) ja mam babski wieczór w piątek. Kurcze gdzie te czasy kiedy na piwko szło się na spontanie. A teraz pełna mobilizacja. Spotykamy się w 4 od czasów liceum,tyle że teraz mężate dzieciate,zawsze coś komuś wypadnie,więc ustalamy terminy z wyprzedzeniem,żeby każda sobie zapisała,zaplanowała itd 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 21:57

    Szczęśliwa Mamusia, Aga9090, _Stay lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zazdroszczę! Ale jak się mały kiedyś odklei od cycka to znikam na imprezę a co!!!

    _Stay lubi tę wiadomość

  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 2 lutego 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 09:46

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark musicie sami zdecydować co będzie najlepsze.
    Moj eMek pewnie by kupił takie co mu się podoba, bo jemu różnicy nie robi 5 zł więcej za litr😂
    Honda silnik 2.0 benzyna pali w mieście około 10 l, w trasie 8l,a Espace silnik też 2.0 benzyna i pali w mieście z 11, a w trasie 9-10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2020, 11:58

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 2 lutego 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to nie na być takie auto do codziennych regularnych tras,typu codzienny dojazd do pracy 50 km dziennie? Ja myślę,że jeśli Wam siedzi w głowie to Was to będzie męczyło. Jeśli jest okazja i cena nie jest przesądzona to chyba bym brała :) lepiej żałować że się zrobiło niż że się nie spróbowało :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 2 lutego 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 19:44

    tere-fere, Szczęśliwa Mamusia, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa po pierwsze super, że zdrowy chłopczyk.
    A po drugie przecież to nie koncert życzeń! Mogła się ugryźć w język, a nie głupoty gadać 😡
    U mnie nie było takich sytuacji, za to teściowa lubi porównywać dzieci, a to robiło tak samo, a on wygląda jak eMek (choć do mnie podobny gdy bylam w tym samym wieku🤷‍♀️)

    Szczęśliwa Mamusia, melisa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 11:04

    Szczęśliwa Mamusia, melisa, inessa lubią tę wiadomość

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 2 lutego 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stay jak czujecie i chcecie następne maleństwo, to czas zacząć działać 😁 Chyba, że nie jesteś przekonana do tego co powiedział ten gin, to zawsze można zaciągnąć opinii jeszcze innego gina.

    melisa, _Stay, Aga9090, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 2 lutego 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa gratuluje zdrowego synka 😊 niestety nie jednen raz słyszałam takie teksty. A wiesz wg większości ludzi to powinno być pierwszy syn i później córka. I dziękujemy koniec prokreacji. Inne opcje trzeba komentować 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2020, 13:12

    melisa lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 11:04

‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ