X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 13 marca 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa bardzo mi przykro :( tule mocno

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziekuje <3
    B.lubilam z Wami tu byc!!!
    Dawalyscie mi tyle nadziei !!!
    Zawsze marzylam o duzej rodzinie no coz...
    Dbajcie o Siebie Jestescie Super Kobietki!!!!

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 04:24

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa szczerze? Nie mam sil przynajmnirj na ten czas a po drugie widocznie jestem juz za stara :( i dochodza moje choroby wiec juz szanse u mnie jak widac sa 0.
    Dobrze,ze mam moja dwojeczke :)

    Dbaj o siebie i Maluszka :) super ma wage :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melisa wrote:
    Zostań z nami. BĘDZIEMY trzymac kciuki żeby się udało następnym razem


    Święte słowa❤️ od tego jesteśmy aby się wspierać ❤️.

    Powiem Ci kochana że jak ja straciłam maleństwo był to 9 tc i serduszko przestało bić to świat mi się zawalił obwiniałam siebie byłam zła na wszystko i wszystkich nic tylko płakałam , chociaż że mieliśmy już dzieci to byłam załamana serce mi pękło miałam nawet taka blokadę psychiczną nie chciałam potem współżyć wszystko się sypało nawet mój wtedy mi mówił że to chyba koniec naszego związku ale nie poddałam się dostałam dużo wsparcia od takiej Pani doktor od położnej mąż też mnie wspierał na swój sposób on też to odczuwał też przeżywał , jakiś miesiąc po zabiegu wyłyżeczkowania jamy macicy zaszłam w kolejną ciążę ❤️ , wszak bałam się do samego porodu , ale warto było ❤️ i jest obok mnie moja prawie 3 letnia Anusia warto walczyć i się nie poddawać ❤️.

    inessa lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa bardzo mi przykro, bardzo ci kibicowałam , trzymaj się. Zostań z nami w końcu jesteś mamą największej liczby dzieci z pośród nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 18:10

    Zielona koniczyna, Jagodzianka19, inessa lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kasiaa126 Ekspertka
    Postów: 122 103

    Wysłany: 13 marca 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa,b.mi przykro ale nie żegnaj się, czasami dobrze podzielić się swoimi smutkami z życzliwymi ci osobami, które to rozumieją,a życie to pasmo wzlotów i upadków. Sama dobrze wiem, że nic tak nie boli jak utrata maluszka.
    Ps. U nas na dworze też pustki jak idziemy na spacer ale raczej nie z powodu przelotnego deszczu i silnego wiatru. Czekam tylko aż znowu sąsiadka na skargę przyjdzie, że jej za głośno i że jej się sufit sypie bo moje dzieci za głośno biegają po mieszkaniu :)

    inessa, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 13 marca 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 04:24

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • melisa Autorytet
    Postów: 660 415

    Wysłany: 13 marca 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 04:24

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 14 marca 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś piękna pogoda u nas. Miłego dnia dziewczyny 😊

    Inessa zostań z nami 😊

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 14 marca 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny u was?

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 14 marca 2020, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Armagedon 🤣🙈

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 marca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga aż tak?
    U nas spoko tylko mój miał mieć wolny ten tydzień ,tak mu w grafiku wychodziło, planowałam prace polowe a jego zmiennik prosił go żeby za niego robił te dwa tygodnie ,on starszy jest więc pewnie się boi coś złapać. No i o ...
    Ale tak ogólnie spoko ,w sklepach wszystko jest ,no może mięsa trochę mniej ale coś tam jednak można dostać. Zresztą moje dzieci za mięsem nie przepadają więc nie jemy go dużo.
    Za to mój brat utknął w Niemczech, pojechal po swoje dokumenty i nie zdążył wrócić bo zamknęli granicę, miał bilet na samolot ale odwołali lot. Będzie próbował jakoś inaczej wrócić

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 marca 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Jak tam dziewczyny u was?


    A u mnie zero ludzi mimo tego że słońce świeci kościół zamknięty basen , siłownie , do lekarza też nie można iść do przychodni , nie ma mszy świętej , galerie handlowe , paby , bary , kino biblioteka w aptece mogą być tylko 3 osoby do kasy nie można podchodzić bo jest taka taśma biało-czerwona , wczoraj jak byłam na zakupach w Biedronce to okropnie tam śmierdziało wszelkie owoce , warzywa , bułki wyjmować poprzez rękawiczkę taka ochronną . Już ten wirus jest blisko mojej miejscowości a taki szpital oddalony od mojej miejscowości po 30 km jest jako zakaźny i ludzie z tej miejscowości nie chcą aby był zakaźny no zaraz oni będą zarażeni i do nas może to przejść .
    Najbardziej martwię się o tatę i siostrę ta co jest w ciąży ona wszędzie jeździ z tymi dziećmi jej mąż pracuje na okrągło , mój tata ma 65 lat ma cukrzycę itp i boję się o niego bo jest w grupie tego ryzyka jednak a ma teraz jak na złość zapalenie gardła .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2020, 12:48

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 marca 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas msza była bo nasz kościół jest mały na mszy zazwyczaj w niedzielę bywa około 70 ludzi dziś było może 40 może nawet nie prawie każdy siedział sam w ławce ludzie zajmowali co druga ławkę tylko my cała bandą. Ale na wiosce pusto, dużo jest u nas osób starszych więc ludzie w domu siedzą.
    W sklepach naprawdę spokojnie w marketach normalnie ludzie kupują.
    Rękawiczki do pieczywa to i bez wirusa było ,ja od dziecka nie dotykam pieczywa rękoma i dzieci też uczę.

    Zielona koniczyna, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 15 marca 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ,Koniczynka u mnie jest podobnie,wszystko zamknięte do apteki można wchodzić tylko po 1 osobie ,do sklepów mniejszych i piekarni wpuszczają po 2 lub 3 osoby ,w sklepach nie ma mięsa i papieru, od jutra szpital będzie funkcjonował jako zakaźny i ludzie się troszkę boja.
    Życzę wam miłej i spokojnej niedzieli 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2020, 13:27

    Jagodzianka19, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 marca 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa co zrobią po tych dwóch tygodniach ,rodzicom się opieką skończy ,jak ludzie znowu wyjdą z domów to epidemia znowu ruszy ,jak każą nam zostać jeszcze dłużej to ludzie bez kasy zostaną i co z uczniami przecież uczyć się muszą ,potem wakacje będą krutsze czy jak?

    cf409fc7e7.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 15 marca 2020, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez wszystko pozamykane, w naszym województwie niby jeszcze nie stwierdzono żadnego przypadku, ale czy to prawda? Może maja za mało testów i dlatego nic niewiadomo? My w domu, pogoda piękna tylko wiatr zimny. Po obiedzie chyba wypuszczę trochę towarzystwo na ogród bo zaczynaja dom roznosić.
    Tez jestem ciekawa co za dwa tygodnie? Może liczą na to ze wtedy będziemy już po szczycie zachorowań? We Włoszech powoli zwiększa się liczba ozdrowieńcze w stosunku do zgonów wiec może pomału wychodzą z kryzysu.

    Zielona koniczyna, Malinka33 lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 15 marca 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas brakuje sporo towarów w sklepach. I ludzi do pracy. Do aptek w pojedynkę. Kościoły otwarte, msze się odbywaja.
    Rok szkolny mogą zmodyfikowac.

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 15 marca 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 2 tyg, to u nas sie to wszystko dopiero konkretnie rozbuja... Zobaczymy jakie wtedy kroki podejmą...

    p19ue6hhr78s4yrb.png
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ