X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 15 marca 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Ja jestem ciekawa co zrobią po tych dwóch tygodniach ,rodzicom się opieką skończy ,jak ludzie znowu wyjdą z domów to epidemia znowu ruszy ,jak każą nam zostać jeszcze dłużej to ludzie bez kasy zostaną i co z uczniami przecież uczyć się muszą ,potem wakacje będą krutsze czy jak?


    Też mnie to zastanawia 🤔🤔🤔🤔 a dzieci kiedy to zaliczą u syna mi przyślą materiały , a u dziewczynek to nie wiem , moja taka znajoma miała mieć pod koniec Marca Chrzest Święty i jej przesunęli termin na Czerwiec , inna zaś taka moja koleżanka ma Komunię córki w tym roku i nie wie co będzie bo sala zarezerwowana na 50 osób 🤦 , a na Komunii dużo ludzi , dużo dzieci nie wiem jak oni to zorganizują .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kościół wczoraj zamknęli. Byłam wczoraj w sklepie po chleb to coca-cola znikła, piwa, alkohol i chrupki - będą się odkarzac czy co🤣
    Przychodnia też zamknięta.
    Maz dalej pracuje ale im powiedzieli, że w razie jakby co to dostaną smsa, że do pracy nie przychodzić czyli kopalnia stanie.

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 marca 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jutro idzie do pracy, dobrze że może pracować ale będzie wpuszczał na biedronkę po3 osoby ,czujecie jakie będą kolejki ? Ale na całą biedronkę jest 3 pracownice razem z kierowniczką. Dobrze że on może zakupy zrobić to nie muszę jechać i stać pod marketem godzinami.

    Chińczycy walczyli kilka miesięcy u nas też to będzie trwało puki tego nie przechorujemy wszyscy, bo jeden drugiego będzie zarażał nie ma innej opcji te środki zapobiegawcze mają tylko ta epidemie rozciągnąć w czasie żeby nie chorowali wszyscy na raz bo nie ma tyle miejsc w szpitalach. To u nas może to być dłużej niż w Chinach. Też się obawiam co z tą komunią czy ludzie dadzą radę przyjechać, połowa w Anglii to nie ma opcji w takich warunkach co teraz a do mają wątpię że to się unormuje. Tylko jak długo ludzie będą tacy posłuszni i grzecznie będą w domach siedzieć bez pracy ,pensji i stać w kolejkach pod marketami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2020, 15:59

    Jagodzianka19, Zielona koniczyna, Malinka33 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka u eMka byłoby wypłacane postojowe. Ale wiadomo, że nie w każdym zakładzie pracy tak będzie...
    Ja podejrzewam, że to będzie długo trwało

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 15 marca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że potrwa to długo. I każdy przechoruje. Ale tak jak Pawojoszka napisała ciekawe jak długo ludzie będą pokornie się poddawać tym zasadom? 🤔 w końcu nerwy zaczną puszczać...

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 marca 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga mój jest na umowie zleceniu ,jemu się nawet urlop nie należy jedyne co to chorobowe i opieka nad dziećmi. Najgorzej że ludzie bez pracy z czegoś muszą żyć,ci co mają dzieci to chociaż dostaną a ci co pracują np w gastronomi ,w hotelach ,w galeriach? Jak mój brat i jego żona pracowali w restauracji oboje siedzą w domu mają dziecko za jedno 500+ nie przeżyją we trójkę. Dwa tygodnie on może wziąć opiekę dwa ona to jest 80%jednej pensji a co dalej ? A ile jest takich rodzin ? Jak przyjdzie tak siedzieć 2-3 miesiące to będzie masakra

    Zielona koniczyna, Malinka33 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka ja wiem jak wyglądają polskie realia... Większość zostanie bez kasy..

    Zielona koniczyna, Malinka33 lubią tę wiadomość

  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie pierwszy przypadek 10 km ode mnie...

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 marca 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga koło mnie od początku 30 km od nas są chorzy bo tam był jeden z pierwszych szpitali zakaźnych ,z drugiej strony też koło tej odległości właśnie przekształcili szpital, wogole po tej stronie kraju jest najwięcej przypadków.

    cf409fc7e7.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do Zawiercia mam z 40 km także też niedaleko 🙈 no i ten Bytom najblizej...

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 15 marca 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kujawski pomorskie zielona wyspa 😀 ciekawe czy naprawdę nie ma tu korony czy po prostu testów nie maja? Memy w necie są ze nas Rydzyk chroni a podlasie Zenek 😀

    Jagodzianka19, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Moje kujawski pomorskie zielona wyspa 😀 ciekawe czy naprawdę nie ma tu korony czy po prostu testów nie maja? Memy w necie są ze nas Rydzyk chroni a podlasie Zenek 😀
    Może testów nie mają, a jest weekend także pewnie jutro się okaże...

  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 15 marca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pitole ta osoba z Bytomia jest z mojego miasta.....

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 15 marca 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga pewnie masz racje ze weekend. Zobaczymy co przyniesie jutro.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 15 marca 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ciężko...

    Natalia co tam u Was? Jak się czujesz?

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 16 marca 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,właśnie podali że u mnie w miescie jest 1 osoba zarażona,podejrzewam że bedzie ich z dnia na dzień coraz więcej 😔 pogoda piękna świeci słońce 🙂 corka dostaje do odrabiania lekcje a u starszego nic ,oby się to szybko skończyło .
    Życzę wam miłego i spokojnego dnia 😘

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 marca 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka33 wrote:
    Witajcie,właśnie podali że u mnie w miescie jest 1 osoba zarażona,podejrzewam że bedzie ich z dnia na dzień coraz więcej 😔 pogoda piękna świeci słońce 🙂 corka dostaje do odrabiania lekcje a u starszego nic ,oby się to szybko skończyło .
    Życzę wam miłego i spokojnego dnia 😘


    A u mnie w mieście jest szpital jak z koziej d** trąba , i wczoraj wieczorem zgłosił się do nich mężczyzna z zapaleniem płuc mają mu robić test czy nie na korona 🤦 .


    U mnie dzieci trochę katar mają , do przychodni nie można chodzić jedynie to kontakt telefoniczny lub przez mesanger Pani doktor pediatra co wszystkie dzieci przy niej mamy jest już wiekowa i za bardzo nie zna się na kompie może jakieś podstawy zna , nie mam do niej numeru telefonu a czy by mi podali jakbym do nich tam do przychodni zadzwoniła 🤔🤔🤔🤔.
    Mojego męża zaś kolana bolą i jak tu do lekarza iść , ja dostaję kota już w domu pawojoszka Ty to kochana medal powinnaś dostać nie wiem jak Ty ogarniasz tą waszą 7 szczęść .
    Jeszcze pod koniec Marca mam USG tarczycy , muszę z Dominikiem iść na USG bioderek ( nic takiego się nie dzieje ) taka kontrol , a w Kwietniu na przełomie Maja mam kardiolog z Anią wizyty nie mogę odwołać bo i tak już czekam prawie 9 msc i to prywatnie chyba że sama odwoła wizyty ☹️☹️☹️ .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Będzie ciężko...

    Natalia co tam u Was? Jak się czujesz?

    Dziekuje za pamiec :) Czuje sie dobrze, jakbym w ogole nie miala operacji. Moja malutka ma juz tydzien ❤️ Jak ten czas leci. Siedzimy w domu, u nas zamkneli szkoly na miesiac i wprowadzili kolejne ograniczenia. Ludzie w panice wszystko wykupili ze sklepow, takze ciekawa jestem czy dzis dostane pieluchy a musze zmienic bo mala nie toleruje pampersow. Na tydzien mamy wszystko zamkniete poza sklepami z zywnoscia, drogeriami i aptekami. Mam nadzieje ze to sie szybko skonczy ale cos sie chyba nie zapowiada. Spacerowac nam wolno byle zachowac odstep od obcych.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 16 marca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę że jesteśmy na wielo nie muszę myśleć czy mi pieluch nie braknie kp więc nie latam po aptekach i nie szukam mleka. No i Patryk mi się rozchorował kaszle i ma gorączkę ale zero kataru no i pierwsze co to czy nie złapał tego wirusa ,choć w sumie nie bardzo miał jak bo kaszlał już jak chodził do przedszkola a w tedy to tych przypadków było kilka na cały kraj i teraz iść z nim do lekarza to strach że nas zamkną na zakaźnym puki testów nie zrobią tak na wszelki W ,na razie i tak jestem sama bo mój w pracy dam mu przeciwgorączkowe i zobaczymy jak się to rozwinie

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 16 marca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Ja się cieszę że jesteśmy na wielo nie muszę myśleć czy mi pieluch nie braknie kp więc nie latam po aptekach i nie szukam mleka. No i Patryk mi się rozchorował kaszle i ma gorączkę ale zero kataru no i pierwsze co to czy nie złapał tego wirusa ,choć w sumie nie bardzo miał jak bo kaszlał już jak chodził do przedszkola a w tedy to tych przypadków było kilka na cały kraj i teraz iść z nim do lekarza to strach że nas zamkną na zakaźnym puki testów nie zrobią tak na wszelki W ,na razie i tak jestem sama bo mój w pracy dam mu przeciwgorączkowe i zobaczymy jak się to rozwinie


    Moje także chore mały miał gorączkę już jej nie ma , kaszle od czasu do czasu , i katar żółto zielony więc na pewno to nie korona ja siedzę w domu od msc i nigdzie nie wychodziłam żeby się ewentualnie zarazić byście musieli mieć kontakt z zakażonym z Włoch itp , jest przecież przeziębienie , grypa , a nawet ptasia grypa dzwoniłam dziś do mojej przychodni pediatrycznej i mi powiedzieli że normalnie dzieci przyjmują muszę z małym jutro iść bo mam tylko przeciwgorączkowe i na inhalacje a na kaszel nic nie mam .
    Dużo zdrowia dla Was 😘 .

    Natalia Już tydzień ❤️❤️❤️ ale to mija zaraz będzie miesiąc 😉 , moja druga szwagierka ma termin na Marzec ciekawi mnie czy już urodziła 🤔🤔🤔 niestety nie mam z nią żadnego kontaktu mieszkają w Warszawie , podobno mają tu się przeprowadzić bliżej jej rodziców a czy tak zrobią to nie wiem ich decyzja .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2020, 12:07

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
‹‹ 323 324 325 326 327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ