X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nawet zdziwiło bo Asi pani zadała zadania wybiórczo a zazwyczaj robią wszystkie po kolei. Ale nawet nie trzeba być rodzicem pracującym przecież dom też trzeba ogarnąć ,obiad zrobić a dzieci mniejsze same nie popracują trzeba z nimi te zadania robić, starsze same z książki się nie nauczą też trzeba z nimi poczytać i wytłumaczyć, a tu wiosna ogród czeka,no nie będzie nam się nudzić na tej kwarantannie napewno.

    Zielona koniczyna, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Mialam pytać czy u Was też tak jest. Że dużo więcej nagle trzeba zrobić w domu niż na lekcjach robią?
    Aga o jakiś ludzki pedagog.


    U syna np jest na luzie na razie dostał tylko dwie prace z informatyki i z matematyki dziewczynki są w 1 klasie podstawówki ich taka druga Pani jakby wychowawca a raczej nauczyciel wspomagający napisała mi żeby nadto nie obciążać dzieci , mój syn musi napisać sprawdzian i referat sprawdzianu do dziś nie dostałam a napisałam na Librusie i Synergii do tej Pani aby przysłała na mój adres e maila ten sprawdzian i nic i co ma 1 dostać bo sprawdzianu nie napisze nie wiem co teraz zrobić do szkoły zadzwonić i co ja im powiem że jakaś tam Pani Kowalska miała mi coś tam przysłać oni nie będą wiedzieli co i tylko że tak powiem na " głupią " wyjdę .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    U syna np jest na luzie na razie dostał tylko dwie prace z informatyki i z matematyki dziewczynki są w 1 klasie podstawówki ich taka druga Pani jakby wychowawca a raczej nauczyciel wspomagający napisała mi żeby nadto nie obciążać dzieci , mój syn musi napisać sprawdzian i referat sprawdzianu do dziś nie dostałam a napisałam na Librusie i Synergii do tej Pani aby przysłała na mój adres e maila ten sprawdzian i nic i co ma 1 dostać bo sprawdzianu nie napisze nie wiem co teraz zrobić do szkoły zadzwonić i co ja im powiem że jakaś tam Pani Kowalska miała mi coś tam przysłać oni nie będą wiedzieli co i tylko że tak powiem na " głupią " wyjdę .
    Ja bym napislaa na librusie jeszcze raz wiadomość do tego nauczyciela że nie dostałaś tego sprawdzianu i syn nie jest w stanie tego zrobic,a może ona wysłała to na konto syna ,bo u mnie ja od starszego nie dostaje tylko on sam na swoje konto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 10:40

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 18 marca 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka duzo zdrówka życzę ,oby dzieci szybko wyzdrowiały

    pawojoszka lubi tę wiadomość

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka33 wrote:
    Ja bym napislaa na librusie jeszcze raz wiadomość do tego nauczyciela że nie dostałaś tego sprawdzianu i syn nie jest w stanie tego zrobic,a może ona wysłała to na konto syna ,bo u mnie ja od starszego nie dostaje tylko on sam na swoje konto


    Nie wiem właśnie napisałam i na Librusie i na Synergia i zero odzewu a trzy razy napisałam , syn kiedyś miał założone konto e mailowy ale kiedy to było chyba w podstawówce a tu w jego wyższej szkole nikt tam nic nie mówił aby oni mieli własne konta meilowe zobaczę jak do końca tego tygodnia nic od tej Pani nie otrzymam to zadzwonię już do tej szkoły powiem jak ma się sytuacja może zadzwonią oni do niej .


    Dzwoniłam dziś kochane do sądu aby zapytać się jak to z tym orzeczeniem wyroku w naszej sprawie , bo sądy zamknięte itp to dana Pani sekretarka mi powiedziała że dziś odczytają o 13.50 jak nie będziemy mogli przyjść , to żebym zadzwoniła i tak do nas przyślą postanowienie sądu aż mam serce w gardle niestety nie mam za bardzo jak iść , a mojemu się nie chce z pracy zrywać 🤦 no trudno zadzwonię i się zapytam .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    Nie wiem właśnie napisałam i na Librusie i na Synergia i zero odzewu a trzy razy napisałam , syn kiedyś miał założone konto e mailowy ale kiedy to było chyba w podstawówce a tu w jego wyższej szkole nikt tam nic nie mówił aby oni mieli własne konta meilowe zobaczę jak do końca tego tygodnia nic od tej Pani nie otrzymam to zadzwonię już do tej szkoły powiem jak ma się sytuacja może zadzwonią oni do niej .


    Dzwoniłam dziś kochane do sądu aby zapytać się jak to z tym orzeczeniem wyroku w naszej sprawie , bo sądy zamknięte itp to dana Pani sekretarka mi powiedziała że dziś odczytają o 13.50 jak nie będziemy mogli przyjść , to żebym zadzwoniła i tak do nas przyślą postanowienie sądu aż mam serce w gardle niestety nie mam za bardzo jak iść , a mojemu się nie chce z pracy zrywać 🤦 no trudno zadzwonię i się zapytam .
    Mocno trzymam kciuki ✊✊✊

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 18 marca 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa kciuki!

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 18 marca 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kamień z serca nie ograniczą nam praw do dzieci nie było ku temu żadnych podstaw , nawet nie wiecie jak się cieszę ❤️.

    Jak chcemy odpis to musimy jakiś tam wniosek do nich wysłać , a z racji że panuje koronawirus to oni nie przysyłają żadnych listów więc jakby co sprawy nie było ❤️.

    Aga9090., pawojoszka, Malinka33, Jagodzianka19, Katalonia, inessa lubią tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 18 marca 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście! Szczęśliwa odetchnełaś pewnie 😊

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 18 marca 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Całe szczęście! Szczęśliwa odetchnełaś pewnie 😊


    I to jak moja droga 😉

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 marca 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa super,że wszystko dobrze się skończyło tylko niepotrzebnie tyle nerwów was to kosztowało

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 18 marca 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa super,że wszystko dobrze się skończyło tylko niepotrzebnie tyle nerwów was to kosztowało


    Święte słowa kochana 😘.

    inessa A co tam u Ciebie kochana 😘?.

    Jagodzianka19 lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Kochane przez ten wirus w domu zamieszanie. A do tego slabo sie czuje nie chce mi porzadnie ruszyc okres lekko plamie tylko. Pobolewa brzuch na okres a glowa boli przez zmieniajaca sie pogode i stres :( modle sie aby samo sie oczyscilo bo w tej sytuacji nie chce isc do szpitala ...
    Szczesliwa ciesze sie,ze u Was wszystko sie wyjasnilo :)
    Pamietam o Was i jestem wdzieczna za Wasza pamiec <3

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 19 marca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej.
    Kochane przez ten wirus w domu zamieszanie. A do tego slabo sie czuje nie chce mi porzadnie ruszyc okres lekko plamie tylko. Pobolewa brzuch na okres a glowa boli przez zmieniajaca sie pogode i stres :( modle sie aby samo sie oczyscilo bo w tej sytuacji nie chce isc do szpitala ...
    Szczesliwa ciesze sie,ze u Was wszystko sie wyjasnilo :)
    Pamietam o Was i jestem wdzieczna za Wasza pamiec <3

    Wpadaj kochana kiedy tylko chcesz ❤️.

    Kochana całym sercem jestem przy Tobie nie to że Cię straszę ale nawet jak samo wszystko się potoczy to czasami niestety trzeba jednak kierunek szpital no nie wszystko ładnie się oczyściło , życzę Ci abyś nie musiała ewentualnie trafiać do szpitala .

    Dziękuję kochana ❤️ .

    Muszę z mężem porozmawiać w sprawie jednej rzeczy może razem coś wspólnie wymyślimy , bo ja tak tego nie zostawię poruszę góry i doliny , i żebym nie wiem co dowiem kto tak że tak powiem namieszał w naszym życiu .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 20 marca 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa dużo zdrówka dla Zosi ❤️ i reszty dzieciaczków 😘

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 20 marca 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Ja w ogóle dzieki COVID 19 doceniam,że mieszkam na zadupiu. W mieście by mnie przytłaczały puste ulice,a tutaj tłumy są tylko na procesji Bożego ciała, normalnie ludzi nie widać,więc nic się nie zmieniło :) dzieciaki cały dzień w ogrodzie,więc w domu mi się nie kręcą, do kina, muzeum i tych innych zamkniętych teraz obiektów zaglądam od wielkiego dzwonu,więc też mi tego nie brakuje,a nasze małe sklepiki były pełne towaru,kiedy w Biedronce świeciły puste półki,bo babeczki nie nadążały z wykładaniem towaru. Tylko mąż mi się do salonu z komputerem wprowadził :) przywiózł z pracy,bo cały dział pracuje zdalnie. A nie ma nic gorszego niż mąż domu,którego nie można wykorzystać,bo jest w pracy 😁


    Dużo zdrowia dla Was wszystkich 😘.

    Zazdroszczę Ci tej izolacji ja mieszkam w mieście tak na uboczu trochę , u nas też tłumów nie ma wygląda jakby codziennie było święto państwowe . Moim takim marzeniem jest , aby wynieść się z tąd i zamieszkać koło lasu miałam nawet coś takiego na oku blisko mojej rodziny działka w lasku z brzóz pięknie ❤️ niestety nie stać nas na budowę a ktedytu nikt nam nie da .
    Moja siostra ta co jest w trzeciej ciąży ma trochę nie za dobrze , bo lekarze gin nie przyjmują ani prywatnie ani na NFZ może jednak będzie jakiś ona jest w 34 tc przecież w domu nie urodzi , a jedna Pani gin z Łodzi okazało się po badaniach że jest chora na koronawirusa i 141 pacjentek jest w kwarantannie 😱 ile ludzi naraziła 😱😠🤦 .

    pawojoszka Jest u Was to zdalne nauczanie 🤔 jak Ty kochana sobie radzisz , ja to czuję się jak 3 nauczyciel sama nie zawiele mogę synowi wytłumaczyć , dziewczynki jakoś sobie radzą, a czy nauczyciele są do tego przygotowani 🤔🤔🤔 bo jako mama 5 dzieci nie mam na to za bardzo czasu Dominik całe dnie raczkuje tu obok Ania , obiad , posprzątać itp i jeszcze dziecią wytłumacz itp niby nic czas można znaleźć , ale jest ciężko nie każdy ma komputer w domu , czy drukarkę nie wiem czy to dobry pomysł ale może lepiej byłoby nauczanie indywidualne 🤔🤔🤔🤔🤔 , ja tak miałam ale jednak wolałabym aby cały czas być na bieżąco w szkole , a czasami miałam tyle zaległości wszystko na raz , w ciągu jednego dnia musiałam wszystkie Panie odwiedzić ze wszystkich przedmiotów nie licząc w-f ciężko było ale jakoś nadrobiłam materiał .


    Muszę kochane do dentystki mojej iść bo ząb wczoraj mi się złamał ☹️ , a to ona mi tego zęba robiła więc jak coś to do niej " reklamować " , ona mnie pewne nie przyjmie ten ząb jest na dole dolna 5 nie boli mnie ani nic , ale ciężko coś ugryźć boję się że całkiem wyleci lub się złamie i jak będę wyglądać zadzwonię i się zapytam ale wątpię że mnie zapisze na wizytę .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 08:46

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 20 marca 2020, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa u nas dodatkowo jeszcze wszyscy chorzy. Z lekcjami to różnie Aśka ma normalnie zadane i robimy ,Paweł myślę że da sobie radę , bynajmniej mam nadzieję najgorzej mam z Wojtkiem nie mogę znaleźć gdzie ta jego pani te lekcje zapisała ,dziennik odsyła na stronę szkoły ,wogole wczoraj to było tyle ludzi na e dzienniku że strona się zawiesiła i nie można było wejść wcale, muszę zadzwonić do jego wychowawczyni i to ogarnąć bo będziemy mieć tyle zaległości że się nie wyrobimy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 08:39

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 20 marca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa łącze się w bólu z tymi chorobami i też się cieszę że u nas zadupie ,pewnie jeszcze większe niż u was bo tu nawet sklepiku nie ma . Trochę zamawiam przez internet , mój jest codziennie w pracy to tam zakupy robi ,ale z towarem nigdy nie było problemu.

    No i ta wiosna poszczula ,już się człowiek nastawił a tu znowu zimno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 08:44

    Zielona koniczyna, Jagodzianka19 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 20 marca 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa u nas dodatkowo jeszcze wszyscy chorzy. Z lekcjami to różnie Aśka ma normalnie zadane i robimy ,Paweł myślę że da sobie radę , bynajmniej mam nadzieję najgorzej mam z Wojtkiem nie mogę znaleźć gdzie ta jego pani te lekcje zapisała ,dziennik odsyła na stronę szkoły ,wogole wczoraj to było tyle ludzi na e dzienniku że strona się zawiesiła i nie można było wejść wcale, muszę zadzwonić do jego wychowawczyni i to ogarnąć bo będziemy mieć tyle zaległości że się nie wyrobimy.


    Ja też mam problem z jedną Panią napisałam 5 wiadomisci na Synergia na Librusie nie wiem jak 🙈 , i mi do dziś nie odpisała a na Poniedziałek syn ma napisać sprawdzian z informatyki , miała przysłać załącznik do tego sprawdzianu i zero odpowiedzi nawet te wiadomości nie są nieprzeczytane 🤦 , jak ma tak jego " nauka wyglądać " to wolałbym aby do szkoły chodził później zadzwonię do szkoły bo jak ma tą pracę zrobić 🤔 .
    U dziewczynek wczoraj wysłałam do ich Pani wiadomość , co zrobiły przez ostatnie dni i chyba za 5 razem udało mi się wysłać tą wiadomość 🤦🙈 , ja uważam że ta " nauka " nie zda egzaminu najgorzej mają maturzyści i 8 klasy podobno niektóre szkoły przesunęły egzaminy 8 klas 🤔 , a co z bierzmowaniem , Komunią itp 🤔 .
    Mojej siostry mąż ma brata on ma żonę i syna i mieli zawrzeć ślub kościelny w tym roku w Czerwcu jakoś , i chyba znów przesuną a przesuwali już 3 razy 🙈 , bo jak tu ślub zorganizować w czasie tego wirusa , już mojej takiej znajomej termin w sali przesunęli na Czerwiec bo też koronawirus .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 09:46

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 20 marca 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Ja już część warzyw przy domu sobie posialam,już było tak pięknie :) i przyszedł weekend :)


    Mój to chyba na " głowę upadł " i chciał wziąć od jakiegoś swojego znajomego z pracy 40 sadzonek pomidorów 🤦🤦🤦🤦 , i kto będzie wokół tego chodzić a to pielić , podlewać itp sam będzie to robić i w końcu wziął 30 sadzonek 🙈 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ