X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rok 2016 rokiem spełniania marzeń
Odpowiedz

Rok 2016 rokiem spełniania marzeń

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak od dzis koniec brania luteiny...
    maly z usg waga 2500-2600 takze teeaz tylko czekać na spotkanie :* tyle wyczekiwane ♥

    Tulipanowa lubi tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Ja właśnie zaczęłam 8 miesiąc! Szok, normalnie szok jak to szybko leci. Coraz bliżej porodu, którego bardzo się boję :( Zdarza mi się, że mnie w nocy zakłuje w pachwinach, ale to niby normalne bo macica się powiększa. Generalnie to już wieki czas żeby zwolnić tempo. Czuję się w miarę dobrze, oprócz tego, że mi coraz ciężej i zgaga męczy prawie codziennie. Pracuje do końca listopada, później już laba:))

    Magduullina lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu no super :)
    to dopiero początek tego poczucia ciężkości ;)
    zgaga minie jak brzuszek opadnie wiem jak to jest he :)
    porodu się nie boj kochana to piekna chwila poboli ale jak przytulisz maleństwo bol zapomnisz:* ♥

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie koncowka od 35 tyg jest najgorsza, wszystko naciska na krocze, rozpycha sie boli...oj ciezko juz na koncu ale dla chwili w ktorej sie spotyka swoja kruszynke warto:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie ze warto mnie coś zaczelo ciśnienie szwankowac musze się obserwować kurde bo mierze ze względu na to ze mialam w 1 ciąży gestoze i znowu się chyba zaczyna kurde jak się będzie takie wysokie utrzymywac to musze przyspieszyć wizytę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby bylo dobrze. Jak tam magdulina???

    Meldowac sie brzuchatki i fotoaki brzuszkow poprosze:-D :-*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Moze czas sie tu juz wpisac z terminem ;) 13 sierpnia :) Witam sie w dwupaku :)

    Tulipanowa, Magduullina, madziara0080 lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z folwarku jak najbardziej ;) tylko tutaj jakos smutno i cicho....
    tulipanowa oczekiwanie dluzace meczace itd :(

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cicho tu u Nas. Ja wlasnie zaczynam 8 msc. Mala czasem sie tak rozpycha ze malo kiszek mi nie wypchnie. A wczoraj wsadzila chyba noge w.zebra... bolalo jak szlak z 30 min. :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.Mam wymarzone dwie kreseczki;*termin na 09.08.Moze odżyje troche te forum;)jak czuja sie przyszle mamusie i oczywiści jak czuje sie świeżo upieczona mamusia???

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane przyszłe i obecne mamusie :)
    Co u Was? U mnie w miarę. Od 6 grudnia jestem już na zwolnieniu lekarskim, dość pracy ;) Wypoczywam w domku, o ile to tak można powiedzieć :) A tak naprawdę korzystam z wolnego, odwiedzam koleżanki, robię zakupy świąteczne, prezenty, mam remont w domu itd :) Czyli i tak na pełnych obrotach ;) Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to nie narzekam aczkolwiek w nocy jest najgorzej, męczy mnie zgaga niemiłosiernie, budzę się żeby napić się mleka lub w razie konieczności wziąć Ranigast... coraz częściej też boli mnie kręgosłup, szczególnie gdy dłużej stoję... takie uroki ciąży ;) Moje dziecko kopie i czuję się dobrze :) We wtorek wizyta u lekarza, już nie mogę się doczekać :)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Hej kochane przyszłe i obecne mamusie :)
    Co u Was? U mnie w miarę. Od 6 grudnia jestem już na zwolnieniu lekarskim, dość pracy ;) Wypoczywam w domku, o ile to tak można powiedzieć :) A tak naprawdę korzystam z wolnego, odwiedzam koleżanki, robię zakupy świąteczne, prezenty, mam remont w domu itd :) Czyli i tak na pełnych obrotach ;) Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to nie narzekam aczkolwiek w nocy jest najgorzej, męczy mnie zgaga niemiłosiernie, budzę się żeby napić się mleka lub w razie konieczności wziąć Ranigast... coraz częściej też boli mnie kręgosłup, szczególnie gdy dłużej stoję... takie uroki ciąży ;) Moje dziecko kopie i czuję się dobrze :) We wtorek wizyta u lekarza, już nie mogę się doczekać :)
    Witaj Kochana.U mnie w miare dobrze.Raz miałam tylko przywitanie z porcelana hi a caly czas mdłości.Bole brzuszka jak za duzo chodzę i sie zdenerwuje.Bole piersi nie sa najgorsze ale biegunka i ciągle spanie jest najgorsze.Ale nie moge do tej pory uwierzyć ze się udalo.Wizyte mam w poniedzialek wiec zobaczymy co słychać;*juz doczekać się nie moge.
    Cieszę sie Madziara ze w końcu jestes na zwolnieniu,teraz odpoczywaj tyle ul mozesz bo po porodzie nie bedzie kiedy.U Ciebie juz tez bliżej do ujrzenia na zywo swojego maleństwa;*a tak niedawno pisalas o 2kreseczkach pozniej usg itd a tu proszę.Czas leci szybko.

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz27 wrote:
    Witaj Kochana.U mnie w miare dobrze.Raz miałam tylko przywitanie z porcelana hi a caly czas mdłości.Bole brzuszka jak za duzo chodzę i sie zdenerwuje.Bole piersi nie sa najgorsze ale biegunka i ciągle spanie jest najgorsze.Ale nie moge do tej pory uwierzyć ze się udalo.Wizyte mam w poniedzialek wiec zobaczymy co słychać;*juz doczekać się nie moge.
    Cieszę sie Madziara ze w końcu jestes na zwolnieniu,teraz odpoczywaj tyle ul mozesz bo po porodzie nie bedzie kiedy.U Ciebie juz tez bliżej do ujrzenia na zywo swojego maleństwa;*a tak niedawno pisalas o 2kreseczkach pozniej usg itd a tu proszę.Czas leci szybko.

    Czas biegnie niemiłosiernie :) Zobaczysz sama po sobie jak Ci czas poleci ;) Ja mam wrażenie, że niedawno test robiłam a tu już prawie końcówka ;) Pamiętam, że w pierwszym trymestrze też mnie okropnie spanie męczyło, padałam na stojąco... ale tak jak zaczął mi się później II trymestr to zachciało mi się żyć; to był najpiękniejszy okres ciąży ;) Teraz nie jest najgorzej, ale wiadomo, już jest ciężar ;)

    ug376iye929i107i.png
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Czas biegnie niemiłosiernie :) Zobaczysz sama po sobie jak Ci czas poleci ;) Ja mam wrażenie, że niedawno test robiłam a tu już prawie końcówka ;) Pamiętam, że w pierwszym trymestrze też mnie okropnie spanie męczyło, padałam na stojąco... ale tak jak zaczął mi się później II trymestr to zachciało mi się żyć; to był najpiękniejszy okres ciąży ;) Teraz nie jest najgorzej, ale wiadomo, już jest ciężar ;)
    A to wiadomo.A juz macie wszystko skompletowane???

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    tak rozpakowalam,wczoraj wyszlismy z szpitala do domku:-)
    kocham mojego babelka ponad zycie, napatrzec sie na nia nie moge

    rosax ty juz tutaj zostajesz:-)
    Po miesiacu ale odpisuje. Tak zostaje tu!!! Nigdzie sie nie wybieram.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No rosax super :) wita sie I ja :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie w dwupaku, ale prszyszłam sie Kochane do Was przywitać :* Licze, ze w okolicy świąt dołączę do Was :) Madziara dopiero zobaczyłam posta z linkiem do grupy, jakaś nieprzytomna jestem ;)

    dziewczyny OF przesuwa mi owulacje z każdym dniem. a Wy jak oceniacie, kiedy wystąpiła: https://ovufriend.pl/wykres,5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 09:35

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz27 wrote:
    A to wiadomo.A juz macie wszystko skompletowane???

    Ja jestem teraz na etapie prania ciuszków dla małej, w sobotę jedziemy zamawiać wózek, kupić łóżeczko, pościel, przewijak, wanienkę itp. Większość już mam, ale jeszcze jakieś duperele do kupienia mi zostały. Teraz jestem już w domku na zwolnieniu to i czasu mam więcej, więc muszę zdążyć ;)

    ug376iye929i107i.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara przede wszytskim to Ty sie dziewczyno oszczędzaj :) Wiemy, ze ciąża to nie choroba, ale nie eksploatuj się ponad normę Kochana

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    Madziara przede wszytskim to Ty sie dziewczyno oszczędzaj :) Wiemy, ze ciąża to nie choroba, ale nie eksploatuj się ponad normę Kochana

    No to też prawda kochana, ja czasami zapominam, że w ciąży jestem, aczkolwiek przypomina mi się to przy sprzątaniu, kiedy jest mi już na prawdę ciężko ;) to już nie te siły :(

    ug376iye929i107i.png
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ