Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka u mnie też 22 stycznia mija ryzyko. Wiadomo, że zawsze istnieje, ale tak już mniej się będę stresować...

    Zawsze na wieczór najdzie mnie ochota na niezdrowe jedzenie. Wczoraj kebeb, dzisiaj czuję już mega porcję frytek i kurczak z rożna... ale nie dam się tym razem... zjem zdrowe bułeczki z ziarnami z polędwiczką i pomidorkiem... nie dam się... będę silna!!!

    bosa lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najwieksze ryzyko mija 30stycznia,juz nie moge sie doczekac :) jeszxze tylko 2tygodnie:)

    bosa lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczak z rozna :O o Jezu! Jutro kupie :O

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    Kurczak z rozna :O o Jezu! Jutro kupie :O
    wyobraź sobie, że mi takim kurczakiem z rożna zapachniało ok. godz. 13 i do tej pory go czuję!!!!

    A na kolacyjkę jednak bułki z ziarnami, polędwiczką i serem żółtym z pomidorkiem :D już pożarłam !!!!

    I dziewczyny na mdłości zbawienna jest woda z cytryną wyciśniętą... ummmmmm jaka ulga !!!

    No i do notatek jeszcze nie zajrzałam. Będzie wesoło jutro na egzaminach hi hi hi hi

    bosa lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Placki ziemniaczane ze śmietaną.. leci mi ślinka

    małaMyszka, bosa lubią tę wiadomość

  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    powiem Ci że sama nie wiem co myśleć, bo to chyba za wcześnie ,ale autentycznie czuje takie bąbelki np teraz jak zjadłam 3 kostki czekolady :P wcześnie jak się ganiałyśmy po domu z córą.

    A co na to belly? u mnie jest na 8.02 datowane, że "możesz poczuć pierwsze ruchy płodu" :)

    bzkxskf.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    I dziewczyny na mdłości zbawienna jest woda z cytryną wyciśniętą... ummmmmm jaka ulga !!!


    Uratowałaś mnie:)))

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamasia wrote:
    A co na to belly? u mnie jest na 8.02 datowane, że "możesz poczuć pierwsze ruchy płodu" :)


    u mnie 5.02.


    v40cu9h.png
  • gagat82 Koleżanka
    Postów: 49 69

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze ruchy 14.02 <3

    bosa lubi tę wiadomość

    xnw4pc0zxn34idh4.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwsze ruchy 20 lutego :D

    bosa lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gagat82 wrote:
    U mnie pierwsze ruchy 14.02 <3
    walentynki!:)

    gagat82 lubi tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • Aska87 Autorytet
    Postów: 1402 2079

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamasia wrote:
    Aska87 myślałam, że badania na obciążenie glukozą robi się później. To można już?

    ja musiałam zrobić bo mój gin podejrzewa cukrzyce :/

    udało się w <3 9 <3 msc s
    SYNEK :*Patryk :* ur. 22.08.15 3170g 57cm 10 pkt :)
    relg3e5e4hiu7llr.png
    [*] 8.10.2016 7tc <3
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gagat82 wrote:
    U mnie pierwsze ruchy 14.02 <3
    To będzie walentynkowanie <3

    gagat82 lubi tę wiadomość

    bzkxskf.png
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska87 wrote:
    ja musiałam zrobić bo mój gin podejrzewa cukrzyce :/
    Aha... oby się nie sprawdziło i nie była konieczna powtórka

    bzkxskf.png
  • psioszka11 Autorytet
    Postów: 1370 4811

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? Też mam termin na sierpień :)

    lys, olinka, gagat82, magda sz, ainer85, małaMyszka, Aska87, Maniuś, gosia.b, sylwucha89, Paula_071, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9ci09kql96ri27.png

    Nasze szczęście LEON -53cm i 3680g -21.07.2015
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowiłam zakończyć dzień zakupami :) zamówiłam sukienkę chabrową :) na pożegnanie w pracy..już nie mogę się doczekać kiedy znajdą za mnie zastępstwo bo męczą mnie ciągle mailami, telefonami :/

    http://bagred.home.pl/zdjecia/sukienki/4419/4419_zbiorcze.jpg

    psioszka11, lys, bosa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda sz a kiedy planujesz już całkiem przejść na l4? Fajna sukienusia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 22:38

    bzkxskf.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już od 1 stycznia, ale ciągle mam telefony, maile, dziś nawet tel. że muszę coś zrobić..nic nie muszę bo nawet polowy pensji nie powącham bo pod stołem... chyba sobie żartują

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale może przez to docenią Twój brak, widzisz jaka jesteś niezastąpiona :) już do końca będziesz na zwolnieniu? i dobrze trzeba im trochę pograć na nosie

    bzkxskf.png
  • gosia.b Autorytet
    Postów: 289 618

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sz wrote:
    Postanowiłam zakończyć dzień zakupami :) zamówiłam sukienkę chabrową :) na pożegnanie w pracy..już nie mogę się doczekać kiedy znajdą za mnie zastępstwo bo męczą mnie ciągle mailami, telefonami :/

    http://bagred.home.pl/zdjecia/sukienki/4419/4419_zbiorcze.jpg


    Super sukienka - daj znać jak leży :)

    bosa lubi tę wiadomość

    r44n84s.png

    Aniołek [*] 16.09.14 r. 12tc (9tc)

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ