Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wykapana, wyszykowana, czekam jeszcze z pol godziny i jade odstawic synka do mamy i na wizyte.
    Radio mnie uswiadomilo przed chwila ze dzisiaj pierwszy dzien wiosny, jakos jej u mnie nie widac ale ciesze sie ze chociaz kalendarzowa juz jest, teraz juz blisko do ciepelka :-).
    Umylam zeby, wzielam euthyrox i zwymiotowalam :-/ tego sie nie spodziewalam bo juz od dobrych kilku tygodni zdazaly sie pojedyncze odruchy wymiotne ale lekkie. To chyba ekscytacja i sttes przed wizyta tak dzialaja.
    Powodzenia Karola i wszystkie wizytujace :-)

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas wlasnie fajnie swieci sloneczko i to mnie napawa optymizmem :) mysle ze wszytsko co uslysze nie bedzie az takie negatywne..

    Martynka30, pigułka, Aśka_gdańsk, Penelope30, alicjaaaa, JRY1984 lubią tę wiadomość

  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też piękne słoneczko <3 i chyba pokuszę się o mały spacer :)

    nick nieaktualny, Aśka_gdańsk lubią tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Domi793 Autorytet
    Postów: 896 864

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis i jutro wizytujace - trzymam kciuki i ciesze sie ze zobaczycie swoje bobuski:))

    Moj maly dzis nad ranem tak zaczal mnie kopac w jednym miejscu i tak lezalam z reka na brzuchu, z usmiechem na twarzy, w cudownym nastroju:) z dwie trzy minuty tak kopal, az chcialam obudzic meza zeby tez czul ale spal gleboko i chrapal jak niedzwiedz wiec dalam mu spokoj hihi :)

    Martynka30, Penelope30 lubią tę wiadomość

    Julia, 10 latek
    Alex, ur. 9.08.2016r., 3600 g., 54 cm
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak tez wychodzi slonce, ubieram malucha i ruszam pelna optymizmu :-)

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej trzymam kciuki za wizytujace u mnie chodz pochmurno to od srodka jestem rozswietlona bo czuje moje malenstwo☺

    Karola inaczej byc nie moze niz tylko dobrze☺
    Ja zaraz jede do miasta ale boje sie autobusow bo mnie mdli...

    Martynka30, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchyw1d370r6axb9.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu czujesz swoje maleństwo :)

    Ninka0111 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloooooł :D

    Ja wczoraj poszłam spac około 1 , bo mały sobie urządził imprezkę :)
    A o 8 obudzili mnie Panowie ścinający drzewka pod domem.
    Dzisiaj tesciowa przyjeżdża umyć mi okna, a ja ruszam się upięknić :)

    Pogoda u nas pięęęęęęekna!!! Aż powera dostałam :D

    Trzymamy kciuki za wszystkie wizytujące i czekamy na cudowne wieści o bobaskach :D

    malika89, alicjaaaa lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!! <3
    taka pogoda ze na pewno bedzie super!!

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Dzisiaj wiele wizyt wiec trzymamy kciuki :)

    Ja własnie wydałam 160 zł w internetowej aptece na: bio oil, witaminy, krem pod oczy i do twarzy. Oby to sie przełozylo na moja urode hehehe

    hella, SyHa85, nick nieaktualny, pigułka lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a u nas wlasnie fajnie swieci sloneczko i to mnie napawa optymizmem :) mysle ze wszytsko co uslysze nie bedzie az takie negatywne..

    I tak trzymaj! A ja trzymam kciuki :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hella wrote:
    Dziewczyny trzymamy z Fasolą kciuki za Was i Wasze dzidziole! :) Czekamy na informacje! :) :*

    Ja też już się nie mogę doczekać piątkowej wizyty... Lulu83 no to super, że ta 11 tygodniowa niepewność dzisiaj się skończy :)
    Mam nadzieję bo to żenada naprawdę a połówkowe to 11.04 dopiero i chyba umrę do tego czasu . A poza tym mam nadzieje ze zbada szyjkę i wogule bo od 8 tyg po cytologi ani razu badania szyjki ani nic. Dobrze ze do nowego lekarza idę i przy min mam zamiar zostać i zmieniam położna odrazu tez.

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    sylwia dopiero o 16...dobrze ze pogoda ladna i juz po 12 bedziemy wyjezdzac bo jednak do olsztyna mamy kawalek...

    Ja o 16 tez pewnie będę w gabinecie . Będę z tobą myślami ;) będzie dobrze.
    Mi ze stesu dziś tak cukry poszły w górę ze że moja diabetolog mnie jutro ochrzani .dziś jestem tak przejęta ze nawet wysokie cukry mi nie przeszkadzają .

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu, jak Ty nie mialas USG 11 tygodni to znaczy ze nie robili Ci usg pierwszego trymestru pomiedzy 11 a 13+6?

  • Alishia Przyjaciółka
    Postów: 116 156

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamusie. Ja również dzisiaj wizytuje stresuje się ale w końcu poznam płeć na 100% (mam taka nadzieję )

    Mam pytanie do dziewczyn chodzących do dentysty. Dziś mam wizytę, strasznie mnie to stresuje, panicznie boję sie leczenia zębów bez z nieczulenia. Czy sa jakieś znieczulenia dla kobiet w ciąży? i czy faktycznie one działają?

    km5s3e3kznhovlx5.png

    570770d4ee425.png

    Czekamy na naszą córeczkę <3
  • Nelk Autorytet
    Postów: 300 496

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zacisniete ale pewnie nie potrzebnie bo wszystko będzie dobrze :-D. Ja dzisiaj pracuje a później do fryzjera i na pazury zrobię sobie świąteczne żółte ;-)

    va5bflw11begdoxu.png
    [link=https://www.suwaczki.com/]w4sqikgn3aemf2xu.png[/link]
  • 33Karola33 Przyjaciółka
    Postów: 118 203

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Kaarolaa trzymam kciuki !! oczywiście za resztę wizytujących również ;)

    znalazłam gdzieś tu na forum taki art o płci. Fajny looknijcie :)

    http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.baby2see.com%2F%2Fgender%2Fexternal_genitals.html%23top

    Czekamy na drugie szczęście ♥ ♥
    f2w39jcg3kdjlap4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alishia wrote:
    Witam mamusie. Ja również dzisiaj wizytuje stresuje się ale w końcu poznam płeć na 100% (mam taka nadzieję )

    Mam pytanie do dziewczyn chodzących do dentysty. Dziś mam wizytę, strasznie mnie to stresuje, panicznie boję sie leczenia zębów bez z nieczulenia. Czy sa jakieś znieczulenia dla kobiet w ciąży? i czy faktycznie one działają?
    jest znieczulenie dla ciezarnych, ja zrobilam juz 3 zeby w tej ciazy i zawsze sie mnie pytal czy chce znieczulenie, ani razu nie wzielam bo nigdy nie mialam...ale spokojnie, powiedz tylko ze jestes w ciazy i napewno bedzie mial odpowiednie znieczulenie :)

  • Viola27 Przyjaciółka
    Postów: 89 262

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś wizytuje o 11.40. Dopadł mnie taki stres że pół nocy nie spałam a teraz nie mogę nic przełknąć. Pogoda piękna chociaż trochę wieje ale do lekarza mam 15 minut spacerkiem więc może na świeżym powietrzu się odstresuję.

    Aniołek [*] 8tc. 30.08.2015r
    SYNEK <3
    c55f3e3kxq0eugz4.png

    piu3dqk31u67f45e.png
‹‹ 922 923 924 925 926 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ