X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benus tak jak mi tez brakuje pomysłow.

    A ja od 1,5 miesiaca na diecie I juz mam minus 7 kg. Nikos je to co ja super zdrowo, tylko misimy nabial zastepowac.

  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dziewczyny!

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jaskółeczko dobrze, że zajrzałaś. Nikos dużo mówi. U nas książki są lepsze niż zabawki od samego początku. I tez zna właśnie i rozróżnia pumy, pantery i inne kotki. Nawet jak jest w innej książce to leci po encyklopedii zwierząt i szuka takiego samego. Nazywa tak, ze słychać po brzmieniu, ale do prawdziwego,wyraźnego słowa brakuje sporo.

    Jak ja ci zazdroszczę tych znikających kg. Ja już widzę ze swojego spadku wagi nie utrzymam.

    Co do IS, to u nas tez problem z czuciem głębokim, ale z jedzeniem się poprawiło. W tym roku pierwszy raz zjadł np pomarańcze i nie miał odruchu wymiotnego. I nie był to mm kawałek. Może wiosną w końcu ruszy truskawki dobrowolnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 21:10

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilis widze ze u Was z si podobne problemy. My zaczelismy za pozno dlatego dluzej to potrwa. Co do jedzenia to Kacper ma takie lepsze I gorsze okresy. Z truskawka pogodzil sie 2 lata temu wczesniej nie chcial sprobowac.

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogę utworzyc ta grupe na fb tylko potrzebuje do niej chyba miec przynajmniej 1 z Was w znajomych. Takze jak coś to piszcie w wiadomosciach.

  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem fb ...dla mnie latwiejszy dostep I mozliwosci.NA POCZTE CIEZKO MI WCHODZIC.
    U nas bez duzych zmian :)

    marcianka86
  • Agusienka1985 Autorytet
    Postów: 860 419

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Super, ze jest szansa na powodzenie grupy na fb! Jakby jeszcze Makota mogła dołączyć to byłoby super. Gillis, mam nadzieje, ze tez sie przekonasz. Ja w sumie na fb głownie śledzę grupy ;) jestem w wielu z nich :p Jaskółeczko, jesli jestes tak miła być adminem to extra.
    Wyślę Ci na priv moje dane na fb, żebyś mogła mnie dodać do znajomych :)

    Jaka nazwa? Moze coś mniej oczywistego niż nazwa tego forum...

    A Jaskółeczko dziwiłas sie, ze mówiłam, ze Nikos to geniusz ;) u nas obecnie jest faza na słowo „kojko” co znaczy kółko. Zauważcie, ze kolka sa praktycznie wszędzie :) ostatnio Oli wypatrzył pod blatem KOJKO :) i co sie okazało, to śrobki. Także jest zabawnie.

    Jaskółeczko, tak sobie myśle, skąd będziesz wiedziała, ze dołączają osoby z forum. Moze na maila wyślij nazwę grupy na fb?

    Juz sie nie moge doczekać jak Wam wrzucę filmik z 1 wizyty u fryzjera!


    relganliumoc9u3n.png
  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja swoje dane wyślę jaskoleczce na wiadomość tutaj i mnie znajdzie. Imię nazwisko itd. I będzie wiadomo kogo zaprasza. Może w ten sposób zamiast przez pocztę.
    Jaskółeczka dodaje cię do przyjaciółek :)

    Fryzjer

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilis to daj namiary.

    Agusienko nie masz jakiejs blokady do utworzenia grupy bo nie moge z Toba otworzyć. Nie mogę Cie wybrać.

    Zrobie grupe tajna wiec niezainteresowani nie będą mogli wyszukać grupy. A nazwe jaka chcesz?

    Grupa juz jest piszcie mi na priva lub na maila namiary na siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2018, 13:41

  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny,
    Dawno mnie tu nie było...
    U nas w miarę, czasem mamy jakiś katarek i ostatnio czwórki górne nam wychodziły więc trochę płaczu było :(
    Poza tym mamy problem co jakiś czas z kupą :(
    jak na razie co jakiś czas ratujemy się Dicopegiem Junior.
    Mamy w styczniu szczepienie i mam pytanie do Was jak już byłyście na tym szczepieniu 16-18 m.c.życia to jaką skojarzoną szczepionkę wybrałyście? Bo my do tej pory korzystałyśmy z tych refundowanych i pierwszy raz będziemy skojarzoną kupować...

    Pozdrawiam Was ciepło i dużo zdrówka życzę :)

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dajci namiary na siebie na fb to Was dodam do grupy (na priv).

  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Jaskoleczka wyslalam Ci info na priv.Pozdrawiam.Daj zbac czy dostalas...

    marcianka86
  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 13 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskoleczko wysłałam dane.

    Kajka my szczepienie w planach na najbliższe dni. Do tej pory było 6w1 a ta na roczek była refundowana.
    U nas dicopeg właśnie pomógł uporać się z kupą, nawet był moment, że wpadał w panikę jak musial ją zrobić. Dicopeg uregulował i mały nie mógł już wstrzymywać na siłę. Ale po odstawieniu znów brudzi pampersy, a kupy nie ma. Będę podawać jeszcze ze dwa mce, całości i tak nie wypije w ciągu dnia, ale ważne, że działa.

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla Was i dzieciaczków !!!!

    Ja też chcę być w grupie!!! ostatnio miałam bardzo mało czasu wolnego. Leonardo chodzi spać około 22, czasem 23 i już trochę brak mi sił, ale chciałabym zostać z Wami w kontakcie. Jaskółeczka zaraz napisze priv

    pozdarwiam

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gilis za odpowiedź. Byłyśmy w końcu na szczepieniu w zeszłym tygodniu i zaszczepiłam ją Pentaximem i na szczęscie bez żadnych "skutków ubocznych"

    A który Dicopeg dajesz małemu? bo ja ten Free co można do mleka dodać i z samego rana jej podaję z małą ilością mleka i wtedy wypija wszystko :) tylko że ja podawałam na razie dwa razy po kilka dni i na razie jest ok, ale jak coś mam saszetki i będziemy działać... Lekarka bardziej zachwalała nam Lactulosum ale tego syropu trzeba dużo więcej podać żeby coś ruszyło, no i może mieć skutki uboczne...

  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka ja podaje dicopeg junior jedną saszetkę, i naprawdę działa. Mamy brać długo, pediatra mówiła, że spokojnie nawet ze 3 miesiące, choć nie zawsze podam, a czasem po prostu nie chce wypić. Długich odstępów od posiłków tez raczej nie robię, bo się nie da u nas. Lactulosum nie bardzo działał, a jak już to po długim czasie podawania, dicopeg skuteczniejszy. Nawet nie wiedziałam, że można dodać do mleka, muszę spróbować z sokiem.

    Dołącz do nas na fb, jak masz ochotę.

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
‹‹ 1948 1949 1950 1951 1952
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ