Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • hella Autorytet
    Postów: 360 419

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie wróciłam do początkowej wagi (brakuje mi 1 kg), ale przy niektórych z Was chucherkiem bym nie byłam, więc cieszę się, że przyrost jest wolny ;)

    Maja <3
    ur. 8.08.2016 godz. 19:35 - SN
    ijpbcwa1yu1ccujy.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcianka1 wrote:
    witaj Aniu jak Wysokie to cisnienie?
    Moze trzeba na IP pojechac?

    No właśnie nie wiem co robić. :(

    Teraz mam 119/70 rano miałam 97/53.
    Leżę i czekam na cud może spadnie :(

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 6 na plusie kg kurcze a mam sporą nadwagę więc w tym tempie to do porodu pewnie ze 100 kg będę ważyła :(

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie to spokojnie myslałam ze jakies 150/90... ja dzis na wizycie miałam 136/84 i lekarka mowiła ze spokojnie...nie martw sie

    Ania_1986 lubi tę wiadomość

    marcianka86
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od dwóch tygodni chodzę po ciuszkam i miałam nadzieję, że wpadną mi w ręce kąpielówki dla ciężarnych ale nie ma więc muszę kupić w sklepie. Wiecie może gdzie? bo u mnie tu w sportowym były po 169 zł!!! Szkoda mi kasy - plis poradźcie coś...

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem sa takie dni ze cisnienie jest lekko wyzsze, moze jakis lekki stres albo cos boli i rosnie...nie stresuj sie bo to wzmaga cisnienie:-)


    Ania_1986 lubi tę wiadomość

    marcianka86
  • Karo Em Ekspertka
    Postów: 250 276

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    UWAGA UWAGA :D

    Oglaszam, ze jako, ze sie najadlam jak swinia to z powodu wyrzutow sumienia oglaszam, ze robie sprawozdanie, ile ktora przytyla!! Jako, ze nie chce sie bardziej zdolowac tym ze sie objadlam przyjmuje tylko rozsadne raporty, zadnych tam +1 kg!!!! ;D
    Hehe, ja ok. +8 kg, ale jeszcze liczy się tempo :P
    W 15 tygodniu ważyłam jeszcze 48,5 kg (w I trym. zjechałam z 52), dziś, czyli prawie 22 tydzień mam 56,5!!! Czyli w 7 tygodni 8 kg....
    I co z tego że bliźniaki, jak ja w pierwszej ciąży przybrałam 6 kg....

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcianka1 wrote:
    a nie to spokojnie myslałam ze jakies 150/90... ja dzis na wizycie miałam 136/84 i lekarka mowiła ze spokojnie...nie martw sie

    Uff to mnie uspokoiłaś.

    Dobrze że w porę przerwałam walkę z oknami.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    No właśnie nie wiem co robić. :(

    Teraz mam 119/70 rano miałam 97/53.
    Leżę i czekam na cud może spadnie :(

    Te ciśnienie jest książkowe co masz nie masz się czym martwić

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • hella Autorytet
    Postów: 360 419

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    120/80 jest prawidłowym ciśnieniem, więc Twoje jest ok. Problem jest powyżej 140.

    pigułka lubi tę wiadomość

    Maja <3
    ur. 8.08.2016 godz. 19:35 - SN
    ijpbcwa1yu1ccujy.png
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpoczywaj ...okna nie zajac:-)mi sie "stawia' macica od kilku dni dostałam nowe leki i wieksza nawke luteina plus dodatkowo znow dupka :-)Moje dziecko postanowiło sie ułozyc miednicowo i raz jest chłopcem raz dziewczynka:-)

    marcianka86
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Em wrote:
    Hehe, ja ok. +8 kg, ale jeszcze liczy się tempo :P
    W 15 tygodniu ważyłam jeszcze 48,5 kg (w I trym. zjechałam z 52), dziś, czyli prawie 22 tydzień mam 56,5!!! Czyli w 7 tygodni 8 kg....
    I co z tego że bliźniaki, jak ja w pierwszej ciąży przybrałam 6 kg....

    O Boże jaka ty chuda musisz być - ale Ci zazdroszczę - no i doła złapałam :(

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • klaudia12369 Autorytet
    Postów: 346 293

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    No właśnie nie wiem co robić. :(

    Teraz mam 119/70 rano miałam 97/53.
    Leżę i czekam na cud może spadnie :(

    Ciśnienie masz idealne, nie ma się czym martwić.

    Ja ostatnio miałam 160/110 jak się z M pokłóciłam :( ale na szczęście szybko spadło

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinoopornosc, mutacja Leidena
    o148jw4z8q8kgslq.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    No właśnie nie wiem co robić. :(

    Teraz mam 119/70 rano miałam 97/53.
    Leżę i czekam na cud może spadnie :(

    Kochana to nie jest wysokie ciś... za normę u zdrowego przyjmuje się 120/60 a nawet 130/70 a w ciąży ciśnienie może być podwyższone zwłaszcza te 2.

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mam zwykle bardzo niskie bo ogolnie jestem niskociśnieniowcem.

    Moje standardowe ciśnienie w ciąży to 95/50

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w szpitalu na poczatku ciazy miałam od 80/40 do 92/50mmhg teraz juz lepiej okolo 100/70

    marcianka86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynałam z wagą 57,5kg, teraz ważę 62kg, zatem

    ja 4,5kg na plusie ;)

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JRY1984 wrote:
    O Boże jaka ty chuda musisz być - ale Ci zazdroszczę - no i doła złapałam :(

    Nie martw sie. Ja startowalam z waga 75 kg przy wzroscie 166cm, wiec ja do chucherek nie naleze...tez sie martwie troche przyrostem. Jest +6, ale ostatnie 3 w miesiac!!!

    JRY1984 lubi tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    No właśnie nie wiem co robić. :(

    Teraz mam 119/70 rano miałam 97/53.
    Leżę i czekam na cud może spadnie :(

    Lez i odpoczywaj. Nie stresuj sie- bo cisnienie bedzie Ci roslo!!! Kochana odpoczniesz i na pewno poczujesz sie lepiej :-)

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz ponad 4,5 kg do przodu...

    marcianka86
‹‹ 950 951 952 953 954 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ