Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosanka wrote:
    Jeśli szukasz typowo sportowego stroju kąpielowego to znajdziesz w Decathlonie. Sama kupowałam jakieś 2 tygodnie temu za 79 zł ale był też jakiś model tańszy. Sprawdź sobie na stronie.

    Dzięki wielkie kochana ;)

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Ania bebe 88 Przyjaciółka
    Postów: 99 87

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcianka1 wrote:
    Podoba mi sie to Wasze forum...lubie tu bardzo zagladaC...która z was miala miec chłiopca na prenatalnych a potem stał sie dziewczynka?


    ja miałam dokładnie tak, na poczatku 12tc lekarz powiedział ze na 90% chłopak i pokazywał mi fotkę od spodu ;) Na wizycie na początku 17tc inny lekarz z lepszym sprzętem stwierdził ze to napewno dziewczynka i mozemy juz kupowac rzeczy :) pokazywał widoczne wargi i mam je na zdj :) Ponoc większość dzieci w 11-13 ma jeszcze widoczne wyrostki płciowe z które wygladaja wlasnie jak meskie narządy ;) dopiero z tego wyrostka wykształcają sie narządy chłopca lub dziewczynki :)

    n59y3e5e3teizl1g.png

    thgf9n73i7pl6tmf.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś miała w wynikach moczu liczne bakterie ? nie wiem czy iść się wciskać jutro do niej z wynikami :/

    pigułka lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola a masz jakieś objawy? ból częstomocz? Kiedy masz wizytę umówioną ?

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola89 wrote:
    Czy któraś miała w wynikach moczu liczne bakterie ? nie wiem czy iść się wciskać jutro do niej z wynikami :/
    Miało być cytuj, a nie lubie... Ja powtarzałam mocz przy takim wyniku, za drugom razem już były nieliczne? A miałaś jałowy pojemnik i prawidłowo pobrałaś mocz?

    paola89 lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola89 wrote:
    Czy któraś miała w wynikach moczu liczne bakterie ? nie wiem czy iść się wciskać jutro do niej z wynikami :/

    Powtórz ogólne badanie moczu, albo zrób posiew, bo jak są liczne bakterie, leukocyty i azotyny to wskazuje na infekcje.
    Czasami jest też mocz źle pobrany.

    paola89 lubi tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w listopadzie były nieliczne a od początku ciąży dość liczne , pojemnik wczoraj kupiłam w aptece, ta dostałam nawet kartkę z instrukcją pobierania he ,
    wizytę mam za tydzień i właśnie nie wiem czy czekać czy jutro na chama wejść

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powtórzyła jutro mocz

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam na chwilkę zamknąć oko, ale mój Klusek mi nie pozwolił i teraz mnie głowa boli :/

    Ania jak ja miałam 138 z przodu to dopiero lekarz groził palcem :P

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola89 wrote:
    Czy któraś miała w wynikach moczu liczne bakterie ? nie wiem czy iść się wciskać jutro do niej z wynikami :/

    Ja miałam i lekarz na wizycie nic nie mówił

    paola89 lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym kupiła jakiś preparat z żurawiną lub suszoną, jadła 3 dni, powtórzyła badanie i poszła normalnie na wizytę, jak Cię oczywiście nie boli przy sikaniu.

    paola89 lubi tę wiadomość

  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    ja bym kupiła jakiś preparat z żurawiną lub suszoną, jadła 3 dni, powtórzyła badanie i poszła normalnie na wizytę, jak Cię oczywiście nie boli przy sikaniu.
    jadłam już suszoną żurawinę, w tabsach te ziołowe też i jeszcze dostałam antybiotyk ten jednorazowy, ale to było w lutym, potem byłam tak chora że zdychałam więc nie wiem czy coś sie znowu odnowiło czy te bakterie się ciągną od grudnia ..

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw schudłam potem przytyłam potem znowu schudłam i aktualnie mam wagę jak na początku ciąży - 53,5 kg

    Ja też bym powtórzyła badanie moczu i ewentualnie posiew jak coś znajdą niech zrobią.

    paola89 lubi tę wiadomość

  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic , zrobie tak jak mówicie , powtórzę badanie i zobaczymy co dalej ..
    dziękuje za rady :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2016, 19:33

    JRY1984 lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola ja mam 2 raz i teraz dostałam na to leki Monural przez 3 dni

    paola89 lubi tę wiadomość

    marcianka86
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcianka1 wrote:
    Paola ja mam 2 raz i teraz dostałam na to leki Monural przez 3 dni
    no właśnie ten dostałam jednorazowo na noc do wypicia

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek wieczorową porą :)

    Mały idealnie w punkt rośnie :) tydzień z om pokrywa się z tym z usg.
    Tętno 153, przepływy w normie :)
    Moje łożysko ze ściany tylnej przemieściło się na przednią :)

    Synek leżał i odpoczywał grzecznie :) nawet widziałam otwarte oczka :)

    Rudi88, Martynka30, paola89, Kajka86, oLena31, Dominique88, pigułka, Truskaweczka83, blondyna5555, JRY1984, Nelk, opóźniona, hella, nick nieaktualny, Penelope30, Domi793, Dagmara, Kw14tuszek, Ninka0111, Aśka_gdańsk lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    No właśnie nie wiem co robić. :(

    Teraz mam 119/70 rano miałam 97/53.
    Leżę i czekam na cud może spadnie :(


    zawsze mam do max 100/50 - mierze rano.
    ostatnio na wizycie u gin miałam 130/80 !!
    powiedziała, że w normie.


    ja dalej cierpie na mega ból podbrzusza, ale nie jest "twardo" ale też mam tyłozgięcie, wiec może twardnieje tylko z przodu nie czuć?
    no nic, poleże, noc przeczekam i zobaczę.

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze nie jestem sama z tymi twardnieniami...zwiekszono mi na nie luteine do 100razy 2 i dodano duphaston +magne b6

    marcianka86
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 marca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika, aż sobie wyobraziłam te oczka na monitorze :) gratuluje udanej wizyty.

    malika89 lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
‹‹ 952 953 954 955 956 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ