X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3813 2518

    Wysłany: 12 lipca 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolkowamama ja już pisałam o tym ale powtórzę 😜 mi odszedł (pewnie nie cały) w 26 tc, to była zbita galareta, beżowa z nitkami krwi i całkiem spora ~ 3cmx3

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Aniołkowamama Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 12 lipca 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    Aniolkowamama ja już pisałam o tym ale powtórzę 😜 mi odszedł (pewnie nie cały) w 26 tc, to była zbita galareta, beżowa z nitkami krwi i całkiem spora ~ 3cmx3

    O to faktycznie dopiero bym się wystraszyła. Dobrze że sytuacja się bardziej nie rozwinęła 🙂

    p19uk0s3mhsjhwbn.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 13 lipca 2020, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazu wrote:
    Nadzieja za 6 dni ciaza donoszona! 6 dni! Rozumiesz to kobieto? :D Ja juz nie zakladam innej opcji, tylko taka ze sie uda :D

    Megson jak u Ciebie sytuacja? Malutka siedzi grzecznie w brzuchu?

    Mildred mam nadzieje ze Twoj maluszek ma sie coraz lepiej. I ze Ty tez sie trzymasz. Daj znac jak bedziesz mogla chociaz w dwoch zdaniach co u Was :*

    Dziękuje Zazu, że pytasz 😘
    Malutka siedzi grzecznie, ale ledwo się mieści 🤪💜
    Większość dnia muszę przeleżeć w ciążowym rogalu na lewym boku, bo tylko wtedy mogę oddychać 🙈
    Pół godziny max jestem w stanie spędzić na siedząco i dopada mnie taki ból przepony i żeber, że walczę o każda minutę życia wtedy 🙈
    Ale niech siedzi, wytrzymam wszystko 💜💜💜
    15 dni do ciąży donoszonej 😍😍😍
    Ale ten czas zleciał 💜💜💜

    tym_janek, Asasa, Iskierka87, agniecha2101, aniołkowa_mama, to_tylko_ja lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 13 lipca 2020, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umre ze stresu przed ta jutrzejsza wizyta. Ani rano ani popoludniu ani wieczorem aplikujac lutke nie czuje szyjki - albo jest super wysoko, albo juz nie ma co czuc... Jeszcze wyniki sadazowe wyborow budza nie lada emocje. Czy wy tez tak wszystko przezywacie na tej koncowce? No swira dostane chyba 🤦🏼‍♀️

    megson91, agniecha2101, Mamuśka☺️ lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 13 lipca 2020, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe faktycznie co z tą Twoją szyjka, daj znać jak już będziesz po.

    Właśnie przejrzałam wyniki wyborów i pon będzie smutnym dniem :(

    Moja córka budzi się ostatnio w środku nocy wiec ja w dzień później chodzę jak zombie. Wczoraj chciała pić - ale nie w bizonie który stoi obok ale w kubeczku, różowym i z cytrynka która musiała sobie sama wycisnąć p, a dziś zapytała się mnie o 3 czy mam piłkę - na szczęście odpowiedziałam prawidłowo że tak i zasnęła szybko :)

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 13 lipca 2020, 04:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą piłką, to podchwytliwe. Ja bym się bała, że powie "jak masz, to gramy" 😅

    Mysle, ze ostateczne wyniki beda we wtorek. Sadaze zadko sie myla niestety, ale czasem tak. Wiec pozostaje czekac.

    agniecha2101, to_tylko_ja lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 13 lipca 2020, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze czuje się jak saper odpowiadając na tego typu pytania zadawane w środku nocy przez śpiące dziecko :)
    Tym razem mi się udało, chociaż sukces marny, bo ona śpi a ja nie mogę usnąć.

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 13 lipca 2020, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek
    Flara

    A co wy laski spac nie mozecie ? :D po nocach rozmawiają hihi

    Flara, tym_janek lubią tę wiadomość

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Asasa Autorytet
    Postów: 593 419

    Wysłany: 13 lipca 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek kciuki mocne za dzisiejszą wizytę. Wyobrażam sobie jaki to stres dla Ciebie, mam nadzieję, że chociaż trochę się przespałaś. O której wizyta? Bo nie pamiętam czy pisałaś.

    Ja też jeszcze dorzucę swoje trzy grosze do tematu dziadków ;-) u mnie najgorzej jest z moją mamą, przeważnie jak się spotkamy to mam podniesione ciśnienie z nerwów. Ostatnio jak byliśmy to córką zaczęła płakać jak chcieliśmy jechać już do domu, bo się fajnie z ciocią bawiła, na co moja mama mówi do niej, że "już jedziemy, zaraz tam przyjedziemy do Ciebie" co oczywiście było kompletną bzdurą. Potem jeszcze miała pretensje, bo przecież usnęła w samochodzie, więc nic nie będzie pamiętać i o co mi w ogóle chodzi. Pomijając fakt, że jak tylko może to karmi ją ciastem, słodyczami czy paluszkami. Kiedyś się pyta czy dać jej jogurt, mówię, że jak chce to daj. Widziałam dziwną jej minę jak go niosła, okazało się, do jogurtu naturalnego starła czekoladę mleczną... Tylko, że i tak moje dziecko wybierało te "paprochy" i wyrzucała je.
    Wczoraj przyjechała to też się nie obyło. Ogórek na kanapce jest pyszny bo babcia go zerwała...
    Może przesadzam, ale szlag mnie trafia. Dobrze, że teściowa taka nie jest. Teściowa się w ogóle nie wtrąca, mimo tego, że mieszka razem z nami. Pomaga, ale nie narzuca swojego zdania.

    UAtCp1.png
    mhsv9vvj0znnlhyf.png
  • Niki345 Autorytet
    Postów: 5415 6785

    Wysłany: 13 lipca 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Umre ze stresu przed ta jutrzejsza wizyta. Ani rano ani popoludniu ani wieczorem aplikujac lutke nie czuje szyjki - albo jest super wysoko, albo juz nie ma co czuc... Jeszcze wyniki sadazowe wyborow budza nie lada emocje. Czy wy tez tak wszystko przezywacie na tej koncowce? No swira dostane chyba 🤦🏼‍♀️
    Też mam już szyjkę wysoko, nie jestem w stanie jej sama wymacać, lekarz przy badaniu określił "miękka, spłaszczona, szykuje się na poród, ale trzyma, długość 2,4". Więc taka sytuacja, że nie możemy już sięgnąć szyjki jest raczej ok 😉

    Daj znać jak po wizycie 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2020, 07:06

    tym_janek lubi tę wiadomość

    gNtjp2.png
    🔹Rocznik 83', starania od 2018, AMH 1,62 ng/ml
    ▪️PAI-1 4G hetero ▪️NK 19% ▪️ HLA-I dodatnie

    2018.11 IUI - 11tc [*]
    2019.04 IUI - 5 tc [*] [*] bliźniaki
    2019.10 IVF: 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    (5 klasy A, 2 klasy B )
    2019.10 FET 1x 🍀 4 tc [*]
    2019.11.29 FET 2x 🍀🍀
    BETA: 5dpt 2,61; 7dpt 44,9; 10dpt 204,0; 13dpt 716,6
    2019.12.17, 18 dpt - są ❤️❤️
    2019.12.24, 25 dpt - 6tc [*] ❤️💔
    2020.07.25, 36tc+6, poród, 3320gr, 56cm ♂️👣

    ▪️🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

    Prowadzę stronę:
    👉www.mamapoinvitro.pl
    gdzie zbieram nasze doświadczenia odnośnie starań oraz historie forumowych Staraczek (są wyjątkowe, szkoda żeby zniknęły w odmętach Internetu). Jeżeli chciałabyś, abym dodała również Twoją lub masz jakieś uwagi pisz śmiało [email protected] 😊
  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 13 lipca 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymjanek kciuki za wizytę i powodzenia z teściową.

    Ja nie mam pojęcia jak się będzie zachowywac zarówno moja mama jak i teściowa w stosunku do wnuka także stoję przed wielką niewiadomą. Wiadomo, że mamie łatwiej zwrócić uwagę niz teściowej, najwyżej to będzie męża zadanie a coś czuje że może nie być z nią lekko.

    Ja też dzisiaj wizytuje po ponad 4 tyg. Mam nadzieję, że u synka wszystko dobrze, że ładnie przybrał na wadze i dowiem się jak jest ułożony...
    Miłego dnia 🙂

    tym_janek lubi tę wiadomość

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


  • Bumbox Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 13 lipca 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, byłam z wami na początku a później przestalam się udzielać.
    Chce wam napisać co się zena działo.
    Może ktoś przeczyta i w jakimś stopniu mu to pomoże.
    To moja druga ciąża, 8 lat po pierwszej. Po 35 roku życia.
    Mimo wszystko przebiega dość dobrze.
    Trochę nerwów bo to mszy jka z krótka, mała za mała albo cukrzyca ale wszystko do opanowania.
    24 czerwca w nocy obudziłam się z dusznoscia
    Dusznosc była taka że biegła do okna łapać oddech. Później od 24 do 4 w nocy chodziłam po podwórku bo tylko tak mogłam oddychać.
    I tak od tego czasu każdej nocy.
    Przebadanie mnie na SOR na każdą okoliczność. Od zatorów po zawały. I okazało się że to ciężka nerwica, która rozwijała się pewnie cała ciążę niepostrzeżenie.
    Że względu nanto że to 37 tydzień (36.4) nie za bardzo można mi dać leki. Hidroksyzyna nie działa a relanium raz na jakiś czas nie załatwia sprawy.... A codziennie jest szkodliwy dla. Dziecka. Q
    Q1
    Jestem wykończona.

  • cela1518 Autorytet
    Postów: 520 421

    Wysłany: 13 lipca 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja od dobrych kilku dni mam problem z rana z palcami u prawej ręki. Po obudzeniu się wogole nie jestem wstanie zgiąć palców i pomagam sobie druga ręką i muszę z 10min poćwiczyć palce zginając i prostując by w miarę wróciły do normy a teraz zauważyłam że i w lewej ręce robi się podobnie. Mam nadzieję że to przez puchnięcie ale kto wie. Wizyta w środę może mi doktorek rozjaśni nieco sytuację. Aaa i Witam się w 35tyg 😊

    f2wlupjypf2pzqjw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Tym_Janek, Kropka mocne kciuki za wizyty i dajcie znać po 🙂✊

    Megson 💜🙂

    Cela czytałam gdzieś że tak może się dziać na końcówce ciąży. Zespół cieśni nadgarstka.

    Ja dziś bd dzwonić do innego gina oby udało mi się szybko umówić wizytę bo muszę te badania porobić co by mieć święty spokój.

    Pogoda cudna pada i pada 😩

    Kropka4, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbox współczuję sytuacji ale jeszcze trochę się pomęczysz na kiedy masz termin?

  • Bumbox Przyjaciółka
    Postów: 71 51

    Wysłany: 13 lipca 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na 7 sierpnia ale z racji cukrzycy na 31.07.
    Nie wiem jednak, czy jak ta sytuacja się utrzyma to ciąża nie zostanie rozwiązana szybciej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Ciebie ciąża donoszona więc w razie czego dzidzia sobie poradzi już 🙂 ale mimo wszystko mam nadzieję że posiedzi jeszcze w brzuszku. Zdrówka dla Was i oby obyło się bez większych problemów 😘

  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 13 lipca 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbox współczuję przeżyć. Mam nadzieję, że jednak dacie radę i dotrwacie do 31 lipca 😊

    Dziewczyny, które dziś wizytują trzymam kciuki za pozytywne wieści 😊✊

    ticia9, Kropka4 lubią tę wiadomość

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 13 lipca 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek, kropka kciuki za wizyty 🍀:)

    Kropka4 lubi tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • Kropka4 Autorytet
    Postów: 1015 736

    Wysłany: 13 lipca 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie 🙂 synek się obrócił, jest główką w dół także się cieszę 😍(a przy porodzie pewnie będę płakać z bólu) ale mimo wszystko byłam nastawiona na SN, także zobaczymy jak się to wszystko potoczy, muszę być dobrej myśli i wierzyć, że nie będzie żadnych komplikacji przy porodzie 🙂 synek waży już 2600 gram, następna wizyta za 3 tygodnie, ciekawe czy dotrzymam 😱🤭

    ticia9, Asasa, Sisi86, m@rzenie, Iskierka87, Aniołkowamama, Domi_, Evli, to_tylko_ja, MartitaS, aniołkowa_mama, Niki345, Zozo, tym_janek, agniecha2101, megson91 lubią tę wiadomość

    mhsvj44jaatf8jcr.png

    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(Łk 1,35-37)


‹‹ 1113 1114 1115 1116 1117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ