X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:24

    Vampire lubi tę wiadomość

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaKwiat wrote:
    Kayama ja odpadam. Mam uczulenie na polskie komedie romantyczne 😒 a ostatnio były Koty - film, który ma tak złe recenzje, że gorszych chyba nie widziałam, nawet Grey miał lepsze 😄 czekam na jakiś dobry film by z młodym pójść. Szczególnie teraz, w sezonie nagród dużo fajnych wchodzi a na seanse dla matek dają gorsze. Za tydzień będzie pewnie 365 dni 😉

    Ja pójdę obadac jak to wygląda ;) I jak mała się zachowa. Planuje nakarmić ja na sali i położyć spać. Też mam uczulenie na komedie romantyczne ale obawiam się że hitow na tych seansach nie ma. Poszła bym na Boże Ciało, w końcu kandydat do Oskara :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2020, 18:33

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:24

  • AnaKwiat Autorytet
    Postów: 527 668

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Ja pójdę obadac jak to wygląda ;) I jak mała się zachowa. Planuje nakarmić ja na sali i położyć spać. Też mam uczulenie na komedie romantyczne ale obawiam się że hitow na tych seansach nie ma. Poszła bym na Boże Ciało, w końcu kandydat do Oskara :)

    Ooo Boże Ciało bardzo chętnie! I Judy! Może dadzą coś oscarowego w następnym tygodniu

    Krzyś jest z nami od 15.08.2019
  • Vampire Autorytet
    Postów: 291 272

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, dzięki Chimera. Właśnie mam alles w sklepie na osiedlu, dzisiaj tam byłam z Małą i mierzyłam jeden, ale miękki. Tak mnie kusi na te usztywnione, żeby zwis mi potem nie został. 😁😁

    Tak kusicie tym kinem, w Lublinie też są seanse dla mam, aż repertuar luknę. 😀

    l22nroeqpi96shdn.png

    Ur. 9.08.2019 r. 💕
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama napisz później jak było po seansie.

    kayama lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym rozdrabniacie jedzonko dla maluchów? Widelcem, przez sitko a może blenderem?

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Czym rozdrabniacie jedzonko dla maluchów? Widelcem, przez sitko a może blenderem?

    My jedziemy ma słoiczkach :D

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Kayama napisz później jak było po seansie.

    Jasne, na pewno.

    werni lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś się uśmiałam, może to naganne bo nie powinnam :/ Wika przy karmieniu tak się wiercila, że zjechała mi z kolan, akurat sama karmiłam, wszystko na zielono bo się trochę wylalo, ja się zirytowalam i głośno na nią krzyknęłam. No wyprowadzila mnie z równowagi. Nikt dotąd na nią nie krzyczał , najpierw zamarła, a potem w śmiech 8-) No tak się chichrała ze mi natychmiast przeszło ;) Tak ja nakrzyczenie rozbawiło, w ogóle nie odebrała tego negatywnie. W sumie ufff, muszę się pilnować.
    Ale musimy jak najszybciej kupić już krzesełko aby nie było właśnie takich problemów, mam jedno używane nagrane tylko czekam bo babka będzie w Warszawie w lutym to przywiezie. 600 zł na nowe krzesełko to.dla nas za dużo a byle czego nie chce kupować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 01:32

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 17:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 17:09

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia wrote:
    Ja chętnie się wybiorę. Tylko zastanawiam się co zrobię jak mała nie będzie chciała spać i będzie jej się nudziło 🤔 chyba nie będzie innego wyjścia jak tylko trzeba będzie wyjść z kina

    Super to może się umówimy na miejscu? Nie wiem po ile bilety spróbuje tam zadzwonić. Jak będą płakać to trudno, wyjdziemy. Trzeba sprawdzić. Moja po jedzeniu często śpi.
    A u nas pobudka o 6 w niedzielę, partner zły ;) Nie dała nam pospac bo o 6 naszło ją na ćwiczenie obrotów w łóżeczku i uwaga, obrocila się sama na brzuch ! :-) Po raz 1, super tylko sobie porę znalazła.. Dałam jeść, wzięliśmy do łóżka i usiłujemy jeszcze dospać. Ale na razie się wierci więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie.
    Pospaliśmy jeszcze do 9:30 :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 11:46

    Vampire, Camelia lubią tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój właśnie usnal.

    Camelia możesz jej zabawki wziąć jak nie będzie chciała spać. Mój to lubi szeleszczaca ksiazeczke to długo się nią bawi.

    Mój to od małego rozróżnia ton głosu. Jak mój raz krzyknął to mały się rozplakal. To ja na mojego krzyknelam. Szybko się irytowal jak maly płakał. Musiałam mu wytłumaczyć chociaż powinien wiedzieć jak się zajmował bratem jak był mały. Chyba zapomniał. Teraz Wojtek mało płacze a mój jest spokojniejszy.

    Camelia lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama mój też po jedzeniu przeważnie usypia. Ceny pewnie w okolicach 18zl.

    Super ze juz mała się przekręca. Ja to czekam kiedy mój tak będzie robił. Narazie tylko na boki się przekręca.

    Camelia lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzydziecha, ja rozdrabniam widelcem jak miękkie, a jak kawałki mięsa z warzywami to blenderem. Owoce np.banana widelcem ciapam ale tak by miał małe grudki plus ścieram do tego kawałek jabłka ale nie na papkę a na tych drobnych oczkach. No ale to dlatego, że wychodzimy z papek, robimy przygotowanie pod blw :)

    Ja byłam wczoraj w pracy. Pierwszy raz zostawiłam Szymka z małżem na 4 godziny 😳 Jak wsiadałam do auta to łezka mi się w oku kręciła. Ale w salonie szybko weszłam w rytm i naprawdę mega odpoczęłam. Małż dał sobie świetnie radę, poza tym, że podczas usypiania Malego, do drzwi zapukali jehowi 🤦‍♀️ Z placzacym dzieckiem na rękach i owczarkiem niemieckim między nogami otworzył im i dobitnie zasugerował, żeby więcej nie pukali 😳😂😂😂

    Chimera, Vampire, Frida91, Pierniczkowa, kayama, werni, trzydziecha, DrzewkoPomarańczowe, Camelia lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmujcie się dziewczyny mi też się zdarzyło krzyknąć na małą :( Jak mialam nega kryzysowy dzień i myślałam że za chwilę oszaleje. Zdarza się i pewnie jeszcze zdarzy, jesteśmy tylko ludźmi.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu udało mi się namówić mamę na to żeby zajęła się małą na parę godzin w tygodniu. I w środę idę do dermatologa bo coś mi się porobiło że skórą. Mam takie suche czerwone swędzące placki. I co gorsze małej też się robią w zgięciach łokci z na boczkach i pod kolanami.

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria też ma suche placki, lekko zaczerwienione :/ Chyba ja nie swędzą. Pytałam pediatry ale nic nie wyjaśniła, kazała natluszczac. Ktoś wie co to jest? Smaruję Alantanem i ostatnio Linomagiem ale nie pomaga :(

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ☄️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:24

    Camelia lubi tę wiadomość

‹‹ 1598 1599 1600 1601 1602 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ