X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    No to i my zaliczylismy pierwszy obrót i łapanie stópek :)
    u nas lapanie stopek od 3 dni a obroty od tugodnia pelne
    idziemy rowno 😃

    werni lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja na razie stopami się nie interesuje ale jak jej podsunęłam to dała radę nawet wziąć ją do buzi ;) Ale sama w własnej inicjatywy na razie tego nie robi. Za to pelza juz na całego, podpór wysoki pięknie robi, cały brzuch już odrywa i nawet opiera się na kolankach 😍 Na moment ale to już i tak super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2020, 21:01

    Vaniliowa, werni, Chimera, Ania95, Domi_tur, Vampire, Applejoy, Limerikowo, trzydziecha lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ❤️ Ja to was cały czas czytam 🥰 ale jakoś odkąd młody się urodził to ucichłam 🙊 Super, że jeszcze tutaj jesteście! 🥰🥰 Choć widzę, że też sporo dziewczyn się wyeksmitowalo ☹️👎
    Mój Adaśko 13go skończył 5 miesięcy.
    Przewracał się jakoś tydzień przed skończeniem 4 miesiąca, a stopki do buzi jak miał 4,5 miesiąca 😍

    Czy wasze słodziaki próbują już pełzać?
    Mój mały od dłuższego czasu próbuje, ale wychodzi średnio haha i się denerwuje. Obraca się wokół własnej osi, jak zegarek od dłuższego czasu bój stop, do przodu to o parę cm mu się udaje, a na przewijaku spada bo się odpycha do tyłu.
    Mój Adaś jest bardzo zawzięty, dużo by chciał, a jak nie wychodzi to maruda.

    Mam nadzieje, że jeszcze mnie tu ktoś pamięta 🙈

    Ściskam Was mocno! 🤗

    Frida91, Chimera, werni, kayama, DrzewkoPomarańczowe, Vampire, Kalija, trzydziecha, Camelia lubią tę wiadomość

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Moja na razie stopami się nie interesuje ale jak jej podsunęłam to dała radę nawet wziąć ją do buzi ;) Ale sama w własnej inicjatywy na razie tego nie robi. Za to pelza juz na całego, podpór wysoki pięknie robi, cały brzuch już odrywa i nawet opiera się na kolankach 😍 Na moment ale to już i tak super.

    Hahaha tyle co zapytałam o pełzanie 🥰 ale słodko.... 🥰

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    Hahaha tyle co zapytałam o pełzanie 🥰 ale słodko.... 🥰
    W zasadzie to pelza na razie też do tyłu no ale to i tak pełzanie :D Ani się obejrzeć jak zaczną zasuwać do przodu a potem siadać.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida super :)

    Mój ostatnio zamiast właśnie odrywac się od podłogi to w drugą stronę i udaje rybke lub ptaka i jeszcze tą buzią wycieraczki i kręci jakby był rekinem i coś pozeral 😂😂

    Od kilku dni zrobił się też przytulasem. Czasami jak zaplacze to myślę że może głodny a on nie chce jesc tylko na ręce i się wtula i patrzy do okola :) trzyma do góry ręce i mówię do niego: co na rączki mam Cię wziąć? :)

    Camelia lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:25

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Vaniliowa :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam sobie matę piankową bo rzeczywiście ta z Kinderkrafta sie ślizga a podłoga z kolei zimna... Wzięłam taka 180x180,chyba będzie ok?

    Kurde u nas jak nic zaczął się skok, całą noc dziś znowu spała przyklejona do mnie i nie mogłam się ruszyć :/

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🥦

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:26

    werni lubi tę wiadomość

  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem gdzie kłaść młodego, bo wszędzie ślisko, a właśnie podloga zimna 👎 póki co kładę go najwięcej na puzzle, ale to nie jest to czego bym oczekiwała, a właściwie Adaśko 🙈
    Ten czas tak leci, że za niedługo będą nasze dzieci śmigać, a my nie nadążymy ich gonić 🙈
    Najważniejsze, aby zdrowo się nam rozwijały 😍😍
    Pamiętam jak pisalysmy o porodach, a tu już się szykują pełzania, siadania 😍uwielbiam ten stan jak mały pochłania nowe umiejętności ❤️❤️❤️

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki a jak ubieracie dzieciaczki do ćwiczeń na macie? Bo do pełzania i raczkowania najlepiej samo body z krótkim rękawem ale średnio to widzę. Niestety nie mam ogrzewania podłogowego 😂🤦‍♀️ w dresach mu niewygodnie, zamówiłam i czekam na rajstopy z antypoślizgiem na kolanach

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi też sie na tym zastanawiałam. Pewnie gole nóżki najlepiej ale u nas też podłoga chłodna a nie lubię mieć też gorąco w domu... Więc ubieram normalnie. I jakoś osbie radzi w spodenkach i skarpetach póki co.

    Vanilliowa no teraz to dopiero się zacznie wszystko naraz - siadanie, raczkowanie, wstawanie, zeby, jedzenie, gadanie 😍 I to w jak szybkim czasie...

    werni lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, nawet nie wiedziałam że są takie rajstopy. Gdzie zamawialaś?
    Myślę, że mogą pomóc w pełzaniu 😍🤔

    Ja małego kładę w body i spodenkach, ale rzeczywiście może go to gdzieś blokować?! 🤔 Z chęcią bym w samym body go położyła, ale jednak od podłogi ciągnie 😤

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija mam pytanie. Napisałam na priv.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Laseczki a jak ubieracie dzieciaczki do ćwiczeń na macie? Bo do pełzania i raczkowania najlepiej samo body z krótkim rękawem ale średnio to widzę. Niestety nie mam ogrzewania podłogowego 😂🤦‍♀️ w dresach mu niewygodnie, zamówiłam i czekam na rajstopy z antypoślizgiem na kolanach


    Domi ja zamówiłam na joomie kolenniki jak Wojtek będzie raczkowal. Już powoli dupke podnosi. :)

    Chimera niezła akcja😁 tez czasami mam dziwne sny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 10:52

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja się nie podnosi. Co prawda się przewraca na brzuch ale jest leniuszkiem. Nie pospieszam jej ma jeszcze dużo czasu z tego co mówił rehabilitant. Z tego co mówiła moja mama ja nie raczkował, po prostu od razu usiadłam a potem wspinałam się na meble.i tak chodziłam. Albo przeżywałam się na dupsku

    Camelia lubi tę wiadomość

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam w smyku, ale widziałam wszędzie, na allegro i dzieciowych sklepach :) w dresach Sajmon się wścieka, najlepiej mu idzie na golasa po naszym łóżku przed kąpielą, jak gąsienica śmiga i trze głową o prześcieradło 🤦‍♀️ a podłoga i mata ostatnio parzą go w dupkę, po max 5 minutach jest jojczenie. Wkurza się bo chciałby się swobodnie przemieszczać a nie może. Jak leży na macie materiałowej to żeby sięgnąć po zabawki leżące dalej nie ruszy dupki tylko przesuwa matę po puzzlach😂
    Ale generalnie jest w fazie "weź mnie na rączki", wszystko próbuje wtedy łapać, ogląda każdą czynność którą wykonuję i się wtedy tak slodko przytula🥰 Więc noszenie od razu mi mniej przeszkadza :)

    trzydziecha lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1533 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, polecam farbke ABS i sama stworzysz skarpety i ciuchy z antyposlizgiem 😊

    Domi_tur, Frida91, werni lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
‹‹ 1600 1601 1602 1603 1604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ