X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apple ja zamierzam chyba dopiero jak sama usiądzie. Pewnie jakoś na wiosnę, zobaczymy...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Dziewczyny na kiedy planujecie zmienić gondolkę na spacerówkę? Mój grzybek mały troszkę się dźwiga i coś mocno się wierci w gondolce, aż sama ciekawa jestem jak będzie w spacerowce :)

    My chyba już niedługo myślę że na wiosnę bo moja już nogami prawie sięga :)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi do usług 😁 przy starszej wyżyłam się artystycznie na skarpetach i śpiochach, też mogę coś polecić, chociaż prowizji za farbki nie dostanę 🤣

    Wiecie, wkurza mnie strasznie że byle pierdoła odwraca Nikosia uwagę od jedzenia 🙈 no najadl by się raz a dobrze a nie kweka co 15 minut bo mu się przypomni że nie dojadl. Teraz jest zimno, ciężko mi na spacerze karmić i starsza więcej czasu w chacie siedzi, szkoda mi jej

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do przesiadki to my już powinniśmy, bo Niko jak ryczy na spacerze to nogi już wykłada poza wózek, jak śpi, to ma je na żabę więc się mieszczą 🙈 no ale już go do spacerówki przekładać? Dopiero styczeń, w lutym może być jeszcze zimno

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@, a ja bym tam zagadała do producenta i wrzuciła nam linka 😂😂

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Dziewczyny na kiedy planujecie zmienić gondolkę na spacerówkę? Mój grzybek mały troszkę się dźwiga i coś mocno się wierci w gondolce, aż sama ciekawa jestem jak będzie w spacerowce :)

    My od początku stycznia już w spacerówce 🙂 w gondoli mi ciągle płakał, a w spacerówce jest półleżąco i bez problemu zasypia, a nawet jak nie śpi to nie marudzi tylko obserwuje 😉

    Anhydra, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Apple ja zamierzam chyba dopiero jak sama usiądzie. Pewnie jakoś na wiosnę, zobaczymy...

    Nie musisz jej sadzać 😛 ja też się trochę obawiałam, bo mój nie siedzi, ale na półleżąco jest bezpiecznie jak w gondoli, a troszkę więcej miejsca i bobasowi lepiej obserwować świat 🙂

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@ wrote:
    Co do przesiadki to my już powinniśmy, bo Niko jak ryczy na spacerze to nogi już wykłada poza wózek, jak śpi, to ma je na żabę więc się mieszczą 🙈 no ale już go do spacerówki przekładać? Dopiero styczeń, w lutym może być jeszcze zimno

    Jak masz śpiworek i okrycie na nogi, to nie zmarznie. To praktycznie jak w gondoli 😉

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Ania masz jakąś fotę jak Miki wygląda w spacerówce? Ja też o tym myślę, bo Szymek jak konserwa leży ale jakoś nie mam odwagi 🤦‍♀️

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🧻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:27

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Ooo Ania masz jakąś fotę jak Miki wygląda w spacerówce? Ja też o tym myślę, bo Szymek jak konserwa leży ale jakoś nie mam odwagi 🤦‍♀️

    Mam jedno z 7 stycznia 😛
    bfb8dbc6ea06.jpg

    Domi_tur, Vaniliowa, werni, kayama, trzydziecha, Frida91, Kalija, Vampire, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chimera wrote:
    Dziewczyny pojutrze darmowy webinar "Jak się wysypiać z niemowlakiem": https://szkolenia.wymagajace.pl/spanie?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=name_dzis_otworz_i_zapisz_sie_na_pierwszy_webinar_w_2020&utm_term=2020-01-20 chyba wciąż mam nadzieję, że istnieje jakaś recepta na lepsze noce 😉

    Mam nadzieję że nie będzie jak z poprzednim webinarem i powie coś ciekawego, a nie "nie da się, ale opowiem wam historię mojego życia" 🙄

    Temat webinaru brzmi jak całkiem niezly początek stand-up'u 😂😂😂 Opowiem Ci w skrócie jakie mogą być rady :
    - wygoń dziecko z ojcem do innego pokoju, jeśli oczywiście nie karmisz piersią
    -jeśli jesteś kp, ale naprawdę chcesz się wyspać, przy ssij dziecko do piersi, łyknij garść xanaxu i nastaw budzik na pojutrze
    - oddawaj dziecko na nocki do dziadków
    - odpal w Dzień Niepodległości race by zamknęli Cię na 48h (Camelia to był chyba Twój plan😂)
    - i moja ulubiona rada : śpij, kiedy śpi dziecko. No chyba, że sypia po 30min tak jak Szymek i nie zdążysz go dobrze odłożyć i poprawić swojej poduszki a już wola "aguuu" z głową ponad szczebelkami 🤦‍♀️

    Chyba Ci Chimera zaoszczędziłam dwie godziny, które możesz przeznaczyć na sen 😁❤️

    Chimera, Pierniczkowa, Camelia, Anhydra, Frida91, Ania95, Vaniliowa, Kalija, DrzewkoPomarańczowe, Applejoy, werni, Vampire lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🧽

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:27

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎎🎏🎐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 13:28

    Niezapominajka5, Pierniczkowa, kayama, Anhydra, Frida91, trzydziecha, Vaniliowa, Kalija, DrzewkoPomarańczowe, Applejoy, werni, Vampire, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Dziewczyny na kiedy planujecie zmienić gondolkę na spacerówkę? Mój grzybek mały troszkę się dźwiga i coś mocno się wierci w gondolce, aż sama ciekawa jestem jak będzie w spacerowce :)

    Mieszkam na czeartym piętrze stelaż,gondola były w aucie.Montowanie przy kręcącym się czterolatku było na dłuższą mete męczące.Zima nie ułatwiała.W spacerówkę przeszliśmy na początku listopada,stelaż z gondolą ,w której się już nie mieści(upycham na siłę),jest u moich rodziców i tam jeździmy,jak jesteśmy u siebie to spacerówka najpierw była leżąca,teraz już trochę podniesione oparcie jest.Na szybkie miejskie wyskoki mam drugą spacerówkę parasolkę z której jestem mega zadowolona.

  • Pierniczkowa Autorytet
    Postów: 993 1257

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja teraz pokochała śpiworek i gondolę. Zasypia niezależnie czy pobujam w domu. Czy na spacerze o potrafi spać 2h. Kupiłam kombinezon 74 bo.loczyl.ze po nowym roku będzie zimno. A tu prognozy mówią że już wiosna idzie :/

    16.07.2019 - Karolinka 3477 i 52 cm . Moje cudowne tęczowe dziecię.

    atdchdgezzwqbf17.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis został usunięty w celu ochrony danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2020, 20:57

    werni, Vampire lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 17:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 17:10

‹‹ 1602 1603 1604 1605 1606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ