X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:38

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 lutego 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może zgłoś właśnie na policje jak ukradli

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jenifer Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia podalabyś nazwisko tej fizjoterapeutki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:38

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia wrote:
    Bielecka Iwona 664433467
    pracuje w przychodni w Zielonce i w Centrum medyczne Panorama w Radzyminie
    http://cmpanorama.pl/kadra/mgr-iwona-bielecka/

    Jest zarąbistą fizjoterapeutką

    A ile bierze?:)

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia wrote:
    A na Facebooku chyba ktoś mi przejął konto, i e-mail bo nie mam dostępu, do niczego i hasła zostały pozmieniane, chyba muszę to zgłosić gdzieś, może na policję... Ale w sumie mam to gdzieś, bo mail był założony dla konta na fejsie, a samo konto na fejsie też takie byle jakie, jedynie szkoda mi historii, bo założyłam konto jeszcze w 2004 bodajże, kiedy w Polsce o tym jeszcze Rawie nikt nie wiedział, a wszyscy się jarali Naszą kłasą

    Camelia póki co usunęłam cię z naszej grupy - mam nadzieję, że rozumisz, bo tam są zdjęcia dzieciaków. Jak odzyskasz hasło to daj znać, wrzucimy cię ponownie.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 lutego 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo zgłosić tez do fb. Ostatnio co raz częściej się slyszy o kradzieży kont. Aż się boje o swoje bo mam dużo zdjęć i konto chyba od 2007 a meil to chyba mam ze 20 lat

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:38

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpis skorygowany w celu usunięcia danych osobowych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 20:38

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 24 lutego 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia nie gniewaj się, ale trochę nas zaniepokoiła Twoja utrata konta i potencjalna możliwość wypłynięcia z grupy zdjęć i wszelkich danych. Tym bardziej, że jako jedyna z grupy chronisz swoją prywatność na tyle by nigdy nie wrzucić ani zdjęcia swojego ani dziecka. Dlatego też rada plemienia uznała, że warunkiem dołączenia do grupy jest wrzucenie swojego zdjęcia bez mejkapu oraz sylwetki w leginsach 😜😜😜

    E_linka2, Anhydra, Nacha, Myszk@, Pierniczkowa, DrzewkoPomarańczowe, Chimera, Sylvka, Kalija lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 lutego 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camelia fb odblokowal konto ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • DrzewkoPomarańczowe Autorytet
    Postów: 1685 2555

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga, jeśli nas podczytujesz to wiedz, ze jestem Ci dozgonnie wdzięczna za polecenie książki o odpieluchowaniu ❤️❤️.

    A Wam Dziewczęta polecam sobie zapisać Jamie Głowacki Mamo, chce kupę 😁

    werni lubi tę wiadomość

    aadd84dc14.png[/url]
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    Moja wypije z b.boxa może z 20-30 ml. I to dlatego że mieszam jej soki bobofruty z wodą pół na pół. Sama woda nadal gardzi. Zastanawiam się nad kupnem doidy bo patrzy jak pijemy z kubków i wyciąga ręce ze tez chce ;) Może lepiej by jej szło.

    Moja córka pije z kieliszka do wódki z Ikei (ma grube szkło i fajną średnice) uwielbia je! Pięknie pije wodę, jogurt, płynną kaszke. Polecam🙂

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę coś wtrącić w temacie picia - dziecko moze pić z czegokolwiek co jest zrobione z tworzywa dość cienkiego i ma szeroki otwór 🙈 lub przez rurkę. Czyli kubek, literatka, zatyczka butelki (w formie kubeczka ma lovi ale można podawać wodę z każdej), filiżanka do espresso itd. Pijąc z wąskiego kieliszka dziecko składa usta w dzióbek i może pobrać napój ruchem ssania, a powinno uczyć się już innej formy :)
    To tak tylko w temacie teorii logopedycznej, ajm sorry ❤️

    Chimera lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 24 lutego 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Jeśli mogę coś wtrącić w temacie picia - dziecko moze pić z czegokolwiek co jest zrobione z tworzywa dość cienkiego i ma szeroki otwór 🙈 lub przez rurkę. Czyli kubek, literatka, zatyczka butelki (w formie kubeczka ma lovi ale można podawać wodę z każdej), filiżanka do espresso itd. Pijąc z wąskiego kieliszka dziecko składa usta w dzióbek i może pobrać napój ruchem ssania, a powinno uczyć się już innej formy :)
    To tak tylko w temacie teorii logopedycznej, ajm sorry ❤️

    No te kieliszki z Ikea są dość szerokie jak na kieliszki a pisząc , że z grubszego szkła chodziło mi o to, że nie odłamie ścianki kieliszka (mam w domu kieliszki z cienkiego szkła - bałabym się takie podać). Jak obserwuję to pije normalnie, nie składa ust w dziubek. Ale będę czujna, dzięki za rady❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 21:58

    dqprgu1royghdo7j.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 24 lutego 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Moja córka pije z kieliszka do wódki z Ikei (ma grube szkło i fajną średnice) uwielbia je! Pięknie pije wodę, jogurt, płynną kaszke. Polecam🙂

    A nie wypluwała na początku? Wika pije trochę ale dużo wypluwa zaraz cały śliniak mokry. Daje jej już tylko wodę, niech się przyzwyczaja :) Raczej się nie odwodni, a najlepiej aby do lata już piła bez problemu wodę. Ja ja uczę wody a sama jej nie pije bo nie lubię, co za hipokryzja ;) Mi woda smakuje tylko latem w upały i to dodajemy cytryny bo sama to też nie bardzo. Od kiedy dziecku można dawać cytrynę?

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 24 lutego 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama, jak nie ma alergii na cytrusy to już możesz 😊

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 24 lutego 2020, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kayama wrote:
    A nie wypluwała na początku? Wika pije trochę ale dużo wypluwa zaraz cały śliniak mokry. Daje jej już tylko wodę, niech się przyzwyczaja :) Raczej się nie odwodni, a najlepiej aby do lata już piła bez problemu wodę. Ja ja uczę wody a sama jej nie pije bo nie lubię, co za hipokryzja ;) Mi woda smakuje tylko latem w upały i to dodajemy cytryny bo sama to też nie bardzo. Od kiedy dziecku można dawać cytrynę?

    Uczyłam pić wodę wcześniej- z butelki, z łyżeczki , z B.boxa, ale najchętniej i najwięcej pije z kieliszka (kupiłam niedawno) 🙂 ulewa się troszkę wiadomo , czasem pluje jak nie jest spragniona , ale generalnie pije👍 nauka picia wody trwała u nas bardzo długo, ale w końcu załapała, z tym , ze u nas albo mleko albo woda , nigdy nie dawałam soku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 23:33

    dqprgu1royghdo7j.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 25 lutego 2020, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starszego szybko nauczyłam pić ze szklanki,a teraz mi nie idzie.Adaś otwiera buzie i kłapie zębami dolnymi w szklankę jakby chciał ją gryźć.Jak to zmienić.Łyżeczką jest lepiej,nawet strzykawką na początku podawałam.Obecnie załapał bboxa,choć też chciał gryźć.Obecnie bardzo lubi wode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 01:10

‹‹ 1650 1651 1652 1653 1654 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ