Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Puszek co Ty gadasz ja normalnie 2 dni tylko byłam w szpitalu z cukrzyca. Wiec tak nie jest w każdym szpitalu. Zrobię obciążenie może właśnie w poniedziałek.
    Dziecko mamy z cukrzyca ma przez 3 daj mierzone cukry. Najpierw 3 razy co 2 h, potem co 6 h. Bo im insulina skacze i często mają hipoglikemie. Taki jest standard.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w szpitalach o niższym stopniu ref mniej badają te dzieci ( tam Gdmg1 rodzi) u nas rodzą DM, Gdmg2 Gdmg1 i każdy noworodek ma kompletne badania. Komplet usg, echo serca, badania krwi i komtrole glikemie przez 3 dni. U mojego dziecka jednorazowo mierzyli cukier, bo insulinoopornosc u mnie. Dodatkowo przy GdmG2 czyli cukrzycy nq insulinie domporodu wzywany jest Zespół neonatologiczny. Przy tej na diecie tylko Informujemy, że taki dzieciacze się urodzil

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Anuszka28 Autorytet
    Postów: 503 1007

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, mam wizytę dopiero za dwa tygodnie.
    Jeśli chodzi o objawy to męczą mnie mdłości, bardziej czuję ucisk na żołądku. Do obejmowania muszli klozetowej tez dochodzi.
    W tym tygodniu mam na 8.30 to przynajmniej się wyśpię. We wtorek jedziemy rezerwować salę.

    😇02.02.2015💔
    😇 08.07.2015💔
    🧑 31.10.2016 ❤
    👱‍♀️ 30.05.2018 ❤
    👱‍♀️ 09.08.2022 -27.06.2023😇💔💔
    🩵 czekamy na Ciebie 🩵2024r.



    preg.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nasz szpital tak nie ma ale wiecie to Wołomin nie Warszawa :D

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Mommy2 Ekspertka
    Postów: 129 90

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie żebym narzekała, bo sama się nie mogłam doczekac objawów 🤪 ale mdli mnie strasznie, to takie dziwne uczucie że chce mi się wymiotować ale nie wymiotuje. Chyba zacznę popijać po troszku rozwodnioną colę.
    Dzisiaj mam tyle pracy a nie mam sił na nic. Kompletnie.
    Jak wasze samopoczucie?

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuje jak kupa serio 🤭 nic mi się nie chce ciagle jestem zmęczona no dramat. :/ i mdłości tez czasem mam ale nie jakoś bardzo. Ogólnie pewnie już stres mnie łapie przed wtorkowa wizyta :/

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Margaret_ja Przyjaciółka
    Postów: 93 45

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zmeczenie to i mi doskwiera mocno. O 21 jestem jak dętka, padam…
    Z jedzenia to raz mo się chce jeść a raz nie, ale ogólnie mo nic nie smakuje. Ostatnio jakoś ziemniaki z masłem 😂

    A najbardziej męczą mnie mdłości.

    04.16, 08.16, 01.17 [*]
    08.19 - synek 17t[*]
    01.22 - 8 t [*]
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jest zimno, mdlosci mam zazwyczaj na wieczór. Trochę zachcianek mam. Ostatnio marzyła mi się pizza z salami, gdzie od 15 lat nie jem czerwonego mięsa. Oczywiście nie jadłam jej. Zmęczenie też mi.doskwiera i oczywiście bol.piersi.

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Anuszka28 Autorytet
    Postów: 503 1007

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, mam dzisiaj dużo energii i bardzo dobry humor.

    Ani0nka, Mommy2, Malina330 lubią tę wiadomość

    😇02.02.2015💔
    😇 08.07.2015💔
    🧑 31.10.2016 ❤
    👱‍♀️ 30.05.2018 ❤
    👱‍♀️ 09.08.2022 -27.06.2023😇💔💔
    🩵 czekamy na Ciebie 🩵2024r.



    preg.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio się pochwaliłam, że 2 dni nie wymiotowałam? No to nadrobiłam, bo dzisiaj już 3 razy. Byłam w stanie zjeść tylko kanapkę z dżemem i zupkę chinska. Po wszystkim innym zwracam, a jak nie zjem to znowu mi niedobrze. A przed ciążą naprawdę zdrowo się odżywiałam. I cały dzień mogę spać, w głowie mi się kręci, padaka straszna.

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1771

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba też udało mi się znaleźć tętno detektorem, po prostu za wysoko szukałam 🙈
    Raczej nie można tego z niczym innym pomylić, bo pompuje jak tra La La. W sumie nie spodziewałam się, że tak szybko się uda.

    Różowa_90 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    No to nasz szpital tak nie ma ale wiecie to Wołomin nie Warszawa :D
    O proszę sąsiadka :D

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 00:50

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie skończyłam nadrabiać. Miałam straszny zjazd emocjonalny przez wczorajszy dzień. Dziś na jadłam się czekolady na poprawę, zapilam sokiem pomarańczowym i chyba... 🤢

    P. S. Cieszę się z Waszych wizyt, że wszystko jest w porządku <3 to super wieści dziewczyny :) Witam także nowe mamusie sierpniowe :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o objawy to u mnie też niewiele. Troszkę bolą mnie piersi i jestem wiecznie śpiąca. Poza tym praktycznie nic. No, może jeszcze tyle, że jem bardzo mało, bardzo szybko czuje się pełna.

  • loveforever1 Autorytet
    Postów: 271 348

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez to że nie mam objawów to się niepokoję. Dla mnie wszystko jest nowe więc zdaje się na Was. Ciągle myślę czy z dzieciatkiem wszystko dobrze. Na ostatniej wizycie był tylko pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym. Czekam z niecierpliwością do poniedziałkowej wizyty i serduszka

    f2w33e3kk71f4boz.png

    Insulinooporność
    PCOS

    💙🧑
  • bridagues Ekspertka
    Postów: 247 266

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle wrote:
    Do tego dzisiaj jestem taka słaba.. Slabo mi się zrobiło jak sprzątałam. Musialam się położyć. Polozylam się z córką na drzemkę i zasnęłam razem z nią 😅 Trochę mi to pomogło
    Mi to samo dziś 🤨 sprzątnęłam sypialnie, zaczęłam łazienkę i poległam. Mąż mi się pyta, co ja takiego zrobiłam, że już odpoczywam 😅 jak widać dużo nie było trzeba, żeby się zmęczyć. A drzemkę to obowiązkowo mam codziennie jedną 😂

    a8dougpjxqfb3pp2.png
    ukdy3e5eue419gpf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loveforever1 wrote:
    Przez to że nie mam objawów to się niepokoję. Dla mnie wszystko jest nowe więc zdaje się na Was. Ciągle myślę czy z dzieciatkiem wszystko dobrze. Na ostatniej wizycie był tylko pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym. Czekam z niecierpliwością do poniedziałkowej wizyty i serduszka


    Jesteś w 8 tygodniu tak?

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka a skąd jesteś :)?

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 8 stycznia 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z objawów to głównie spanko. Dzisiaj ponad 13 godzin 🤭 Nie wiem jak wstanę w poniedziałek do pracy....
    Mdłości też mam ale jeszcze przytulanek z sedesem nie było 😊

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ