X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2022
Odpowiedz

Styczeń 2022

Oceń ten wątek:
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 10 maja 2021, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamyczek90 wrote:
    A ile czasu minęło od ostatniego okresu?
    Ja będę mieć wizytę w 5tc6d i ciekawa jestem czy będzie coś widać..
    45 dni po, ale nie wiem jak długo mógł być ten cykl, miałam ostatnio nieregularne

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 10 maja 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie termin mam na 1.01 😆🎊

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 10 maja 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 ja też dziś 45 dzień , jutro mam wizytę i zobaczymy co tam się dzieje. Jakoś jestem spokojna jak nigdy..

  • Elizondo Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja zrobiłam dzisiaj druga betę i wzrosła. Na teście dwie kreski. U lekarza jeszcze nie byłam. Z wyliczeń wychodzi styczeń około 19. Pisze około bo już kalkulatory pokazują różne daty około 19 go.

    Mag_len lubi tę wiadomość

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 817 329

    Wysłany: 11 maja 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dopadły takie mdłośći, że wczoraj o 20 leżałam już w łóżku a o 4 nad ranem wisiałam nad toaletą...dla mnie to nowość bo w poprzednich ciążach w ogóle nie wymiotowałam.

    jutro idę na wizytę, będzie to 6t0d, mam nadzieję, że już zobacze cos wiecej poza pęcherzykiem ciążowym.

    Karolcia15031 daj znac po wizycie! :)

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od tygodnia takie mdłości że czuję się strasznie..w dwóch pierwszych ciązach też tak miałam. Właśnie siedzę i czekam na wizyte , wieczorem po pracy dam znać co i jak. Cholenie mi się dziś nie chce pracować bo u nas upał 30 stopni

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na badaniu i wszytko ok dzisiaj przez chwilę miałam taki biały gęsty śluz lekko brązowawy jakby od krwi, do lekarza dopiero jutro... Nie wiem czy jechać na pogotowie bo tylko to mi dzisiaj zostało, czy poczekać spokojnie i iść jutro ?
    Dodam że wczoraj na usg nie widać było dziecka tylko pęcherzyk i według moich obliczeń powinien być już 7tc A lekarz ocenił na 5..

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 817 329

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Wczoraj byłam na badaniu i wszytko ok dzisiaj przez chwilę miałam taki biały gęsty śluz lekko brązowawy jakby od krwi, do lekarza dopiero jutro... Nie wiem czy jechać na pogotowie bo tylko to mi dzisiaj zostało, czy poczekać spokojnie i iść jutro ?
    Dodam że wczoraj na usg nie widać było dziecka tylko pęcherzyk i według moich obliczeń powinien być już 7tc A lekarz ocenił na 5..
    Jeśli masz się stresowc to podjedź na IP. Nie wiem tylko jak u Ciebie ale u nas os razu przyjmują na obserwacje.
    Edit:a może to po wczorajszym usg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 17:39

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 11 maja 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Wczoraj byłam na badaniu i wszytko ok dzisiaj przez chwilę miałam taki biały gęsty śluz lekko brązowawy jakby od krwi, do lekarza dopiero jutro... Nie wiem czy jechać na pogotowie bo tylko to mi dzisiaj zostało, czy poczekać spokojnie i iść jutro ?
    Dodam że wczoraj na usg nie widać było dziecka tylko pęcherzyk i według moich obliczeń powinien być już 7tc A lekarz ocenił na 5..

    Miałam tak w każdej ciąży, od niedzieli tez jak się podcieram mam brązowa a czasem wręcz czarna krew. Nie martwię się bo nie jest tego dużo, nie jest to żywa krew i takie plamienia są dosyć normalne na takim etapie ciąży. Oczywiście jeśli się martwisz to lepiej dla świetego spokoju sprawdzić 😊

  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 11 maja 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i co do drugiej części wiadomości to tez tak miałam, ze moje dzieci były dwa tygodnie do „tylu”, to przez to ze do zapłodnienia doszło później niż oblicza się tygodnie ciąży.

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 11 maja 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamama2 wrote:
    Aaa i co do drugiej części wiadomości to tez tak miałam, ze moje dzieci były dwa tygodnie do „tylu”, to przez to ze do zapłodnienia doszło później niż oblicza się tygodnie ciąży.

    Dziękuję za odpowiedź, trochę się uspokoilam.

    Ale do lekarza i tak przynajmniej zadzwonię ;) dla swojego spokoju.

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 11 maja 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie. Byłam u mojej lekarki na nfz ( prywatnie będę chodziła po 10tyg ) zrobiła od razu usg ,zobaczyłam pęcherzyk z ludzikiem i bijącym sercem. Niestety nie usłyszałam serca i nie zmierzyła ile ma mm bo sprzęt do bani. Za 2tyg kolejna wizyta i wtedy powiedziała że zmierzy wszystko.

    Mag_len, summer..86 lubią tę wiadomość

  • Elizondo Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zapisałam się do pani doktor. Wizytę będę mieć w poniedziałek. Jestem ciekawa czy będzie miała dobre wiadomości dla mnie. Oby było dobrze.

    summer..86, Mag_len lubią tę wiadomość

  • monnkej Autorytet
    Postów: 381 582

    Wysłany: 12 maja 2021, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza z OM 6+4, z usg wychodzi 6+2. Widziałam pikające serduszko 🥺🥺❤️

    summer..86, Mag_len, Elizondo, Aishha lubią tę wiadomość

    Teodor 30.12.2021r. - 3130g, 51cm 💙
    Rita 23.08.2023r. - 3780g, 57cm 🩷
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu brązowe płomienie. Na 13 biegnę do lekarza, ehh.. mam nadzieję że będzie wszystko dobrze 🙁

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 12 maja 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam duphaston, za 10 dni do kontroli i zobaczyć czy już coś woidac na usg.... boję się, to jest tak wczesna ciąża i już problemy 😔

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 817 329

    Wysłany: 12 maja 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 dobrze, że udało Ci się dostać dziś do lekarza. Trzeba być dobrej mysli.

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • kamyczek90 Ekspertka
    Postów: 284 99

    Wysłany: 12 maja 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u lekarza 5tc6d jest pęcherzyk ciążowy we właściwym miejscu. Ale brak jeszcze zarodka. Kiedy się u Was pojawił?

    Letrox 125/100
    Pregna Start
  • weal Ekspertka
    Postów: 213 198

    Wysłany: 12 maja 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamyczek90 wrote:
    Byłam dziś u lekarza 5tc6d jest pęcherzyk ciążowy we właściwym miejscu. Ale brak jeszcze zarodka. Kiedy się u Was pojawił?


    ja też dziś 5+6 i po wizycie, niby lekarka po jakims ogromnym zbliżeniu znalazła plamke zarodka i jakąś kropusią ruszającą sie ( serduszko) ale w wydruku mam napisane ze brak echa zarodka, powiedziala ze jest to tak małe ze nawet za wczas zeby opisywać. Także bez stresu, za bardzo sie pospieszyłysmy z wizytą

  • kamyczek90 Ekspertka
    Postów: 284 99

    Wysłany: 12 maja 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też właśnie powiedziała że widzimy się za tydzień. Sprzęt ma słaby więc wybieram się za tydzień prywatnie.
    Ważne że pęcherzyk w dobrym miejscu ale stres jest..

    Letrox 125/100
    Pregna Start
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ