X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2022
Odpowiedz

Styczeń 2022

Oceń ten wątek:
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 816 329

    Wysłany: 12 maja 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam do gabinetu... Jak zwykle jest opóźnienie i mam ogromnego stresa...

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • kamyczek90 Ekspertka
    Postów: 284 99

    Wysłany: 12 maja 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak wizyta :)
    Ja się stresuje tym, że kończy się szósty tydzień a tu sam pęcherzyk. To moja pierwsza ciąża :(

    Letrox 125/100
    Pregna Start
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 816 329

    Wysłany: 12 maja 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dobre wieści. Był zarodek i serduszko❤️
    Karolina90 znam kilka przypadków gdzie ciąża była po prostu młodsza i później wszystko było widać ale rozumiem Twój stres. Ja myślałam że jajko w poczekalni zniosę

    summer..86 lubi tę wiadomość

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 12 maja 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamyczek90 wrote:
    Daj znać jak wizyta :)
    Ja się stresuje tym, że kończy się szósty tydzień a tu sam pęcherzyk. To moja pierwsza ciąża :(

    Mnie jedna lekarka straszyła, żebym się nastawiła na najgorsze bo nie było wtedy zarodka i niewiadomo czy się pojawi. Młoda byłam, pierwsza ciąża i wielkie przerażenie. W drugiej ciąży poszłam już później do lekarza i było widać zarodek, ale bez bicia serca. Z dwóch tych ciąż mam wspaniałe dzieci :) wiem, ze to tak łatwo się mówi, ale młodszej sobie powiedziałabym „spokojnie, nie martw się”. Teraz planuje pójść za 2/3 tygodnie na usg pierwsze. Zrób sobie betę z krwi i powtórz ją po dwóch dniach, jeśli będzie rosła to wszystko jest dobrze, po prostu jest jeszcze za wcześnie.

    Dla mnie to 3 ciąża, podchodzę do tego dużo spokojniej, bo wiem z czym to się je ;)
    I wiem jak moje „rady” mogą irytować 😉 Szczególnie w naszym stanie, ale teraz tylko spokój może nas uratować. Wszysyko będzie dobrze, uwierz w to 💜

  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 12 maja 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 a może masz krwiaczek ? Oby wszystko było ok, mi lekarz w poprzednich ciazach jak plamiłam zalecił też magnez z b6 i nospe

    Mag_lena to super że wszystko ok, widzisz nie potrzebnie się stresowałaś

  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 12 maja 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamama2 to też moja 3 ciąża (nie licząc biochema) i też bardzo spokojnie podchodzę do tej ciąży mimo tego że pierwsze dziecko zmarło we mnie w 9 miesiącu , a ta ciąża jeszcze zaczęła się w identyczny termin jak ta stracona. Wiem że mogą nam się przydarzyć straszne rzeczy ale na większość z nich nie mamy wpływu..u mnie pierwsza ciąża oprócz plamienia na początku wzorcowa , z najgirszym zakończeniem . Druga ciąża od początku same problemy :plamienie , cukrzyca ciazowa,zwapnieni na serduszku , skurcze i stawianie brzucha od 16 tyg ..całą ciążę przepłakałam i cały czas myślałam że nie donoszę..ze strachu jak dziecko się urodziło bałam się do niej przyzwyczaić ,nie potrafiłam zapytać nawet czy dziecko jest zdrowe . Dziewczyny życzę Wam dużo spokoju bo tylko on może nas uratować 😘

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 816 329

    Wysłany: 12 maja 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszczę dziewczyny tego opanowania, moja to tez 3 ciąża ale ja się stresuje bardzo, miałam różne przypadki w bliskiej rodzinie i u przyjaciółki i różne rzeczy widziałąm w szpitalu w pracy i mam tyle obaw, że dopóki nie będę z dzieckiem w domu po porodzie to pewnie będę się czyms przejmować. choc wiem, ze na większość rzeczy nie mam wpływu.

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 13 maja 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko to moje plamienie jest dziwne, nie jest cały czas np pojawi się o godz 13 i jest później coraz lżejsze i lżejsze i za jakieś 2-3 godz już nic nie ma. Już tak dwa razy miałam

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Elizondo Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 13 maja 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag_len ja też sobie w tej drugiej ciąży stwierdziłam że będę podchodzić spokojnie itp. ale jak się pokazały dwie kreski to wszystko legło w gruzach. Zupełnie inaczej jest w podejściem niż planowałam.
    Zobaczysz :) spokojnie powoli będzie dobrze.

  • Mag_len Autorytet
    Postów: 816 329

    Wysłany: 13 maja 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Tylko to moje plamienie jest dziwne, nie jest cały czas np pojawi się o godz 13 i jest później coraz lżejsze i lżejsze i za jakieś 2-3 godz już nic nie ma. Już tak dwa razy miałam
    Może ma związek z wysiłkiem fizycznym? Albo tak jak ktoś tu pisał masz jakiegoś małego krwiaka?

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 13 maja 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ciemno brązowe plamienia, nie cały czas, czasem mam tylko jak się podcieram, czasem poleci na majtki.

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 13 maja 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami mamusie. Dzisiaj zrobiłam test bo i w końcu pokazały się 2 kreski 😃😃
    To moja druga ciąża, więc niby wiem co się z czym je, ale jednak nie bardzo 😂 dodam, że mieszkam w UK z partnerem i 4 letnim synkiem. Mam nadzieję, że razem z wami spędzimy tutaj piękne chwile ❤️🙂

    Mag_len, Elizondo lubią tę wiadomość

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 13 maja 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam wczoraj i dzisiaj duphaston, jak narazie spokój z plamieniami 🙃 i oby tak już zostało

    Mag_len, Elizondo lubią tę wiadomość

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 13 maja 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamama2 wrote:
    Ja mam ciemno brązowe plamienia, nie cały czas, czasem mam tylko jak się podcieram, czasem poleci na majtki.

    Chyba najważniejsze że to nie jest krew, chociaż ja w poprzedniej ciąży dostałam nagle krwawienia jakbym miała miesiączke, w szpitalu nie znaleźli powodu .

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 13 maja 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqaaa wrote:
    Witam się z wami mamusie. Dzisiaj zrobiłam test bo i w końcu pokazały się 2 kreski 😃😃
    To moja druga ciąża, więc niby wiem co się z czym je, ale jednak nie bardzo 😂 dodam, że mieszkam w UK z partnerem i 4 letnim synkiem. Mam nadzieję, że razem z wami spędzimy tutaj piękne chwile ❤️🙂

    Witaj 😄

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
  • Młodamama2 Koleżanka
    Postów: 42 8

    Wysłany: 13 maja 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina95 wrote:
    Chyba najważniejsze że to nie jest krew, chociaż ja w poprzedniej ciąży dostałam nagle krwawienia jakbym miała miesiączke, w szpitalu nie znaleźli powodu .

    Ja miałam takie krwotoki nagle w pierwszej ciąży chyba z 3x i w różnym etapie, w drugiej ciąży tylko raz, wtedy miałam taką żywą krew i było to przerażające.

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 13 maja 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 i ja się witam. 3 dni pokazuje się już lekka 2 kreska na teście (jeszcze 4 dni do terminu 🐵)
    W poniedziałek i środę planuję zrobić betę a do lekarza 24.05 bo i tak miałam iść do niego po leki

    Elizondo lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 816 329

    Wysłany: 13 maja 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie nowe mamusie🙂

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Karolcia15031 Autorytet
    Postów: 874 267

    Wysłany: 14 maja 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny ☺

    Od 3 dni mam tak sucho w ustach , że co parę minut muszę pić. A wczoraj w pracy było mi tak źle i niedobrze ze myślałam że się przewróce. Oby do 2 trymestru wtedy jest najlepszy okres ciążowy 😥

  • Karolina95 Autorytet
    Postów: 496 157

    Wysłany: 15 maja 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pomimo duphastonu miałam wczoraj wieczorem znowu lekkie plamienie .
    Czy któraś też brała i może mi powiedzieć czy takie plamienia znikają odrazu czy dopiero po jakimś czasie gdy się przyjmuje tabletki ?

    Anielka ❤️

    ojxejw4z1gfzmvbs.png

    qdkkj48afj8ws9jp.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ