STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
kropka_aga wrote:U nas to samo z temp od jutra.
Cysia to wątkowy zarlok 🤣 u nas jest bunt na mleko, wiec nawet nie oczekuję jedzenia innych rzeczy 🤣 jeszcze do ziemniaka dałam mleka co pije, nic nie pomogło 🤣
Jest 😁 po tatusiu 😂 ale mleczka troszkę mniej pije przez te upały. Zostawia 30-40 ml a wcześniej zjadała do końca
Karola może zrób tydzień przerwy od RD? -
To chyba faktycznie odpuścimy to jezioro, bo jak w cieniu będzie za gorąco to nie będzie gdzie się schować, a zanim wrócimy do domu to jeszcze podróż autem. Nie wiem w takim razie jak przeżyjemy najbliższy tydzień zamknięte w mieszkaniu w bloku w środku miasta 😵💫 spacery też zaliczamy od rana, ale potem resztę dnia trzeba siedzieć w tej saunie 😪
Kokosik super, że tak fajnie Wam idzie to rozszerzanie diety 😊31 👰🏼♀️ 33 🤵🏻
01.2025 💔🪽 9tc
14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️
7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
15+6 • 165g | 17+4 • 209g
II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g
39+0 🌈 Nareszcie razem
👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

-
Bo chyba nie ma roznicy co sie daje do jedzenia ? Bo tam myslalam ze moze wyjsc od owoców ale sama juz nie wiem jak ją zachęcić 😐👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Ja jestem teraz nad jeziorem i byłam też przez weekend i ogólnie w tych upałach ciężko. Plus był taki że jednak od jeziora był delikatny wiaterek i było chłodniej niż w mieście ale przede wszystkim był ogrom ludzi, krzyki wrzaski z każdej strony, młoda przebodźcowana nie chciała zrobić nawet krótkiej drzemki, do wody nie chciałam z nią wchodzić bo była średnio czysta, dodatkowo wszędzie piach, musiałam pilnować żeby go nie jadła, ogólnie wymęczył mnie tak ten weekend że na jakimś etapie żałowałam że przyjechaliśmy. Mimo siedzenia w cieniu widać było że jest jej za gorąco miałam wodę w sprayu i psikałam ją żeby się troszkę schłodziła. Słońce ją raziło, ja się cały czas stresowałam że ktoś ją walnie jakąś piłką, jakieś wielkie psy w ogóle biegały po tej plaży, ludzie w ten gorąc jeszcze zaczęli sobie rozpalać grille jednorazowe i palić pety 🫣
Wczoraj zrobiło się chłodniej, ludzie wyjechali i jest super!
Ale na plazing już się nie szarpie, raczej spacerki w cieniu, a jak idziemy nad wodę to nie wyciągam jej z wózka.
Oczywiście takie moje szczęście że jak jestem z nią sama i to poza domem to znowu ząbki się odezwały 😭
Dziewczyny co już rozszerzają dietę, zacznę 💩 temat 😅 jak tam kupki waszych maluchów ? Bardzo śmierdzą ?Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 16:07
Paulina66 lubi tę wiadomość
-
Karola1995 wrote:Bo chyba nie ma roznicy co sie daje do jedzenia ? Bo tam myslalam ze moze wyjsc od owoców ale sama juz nie wiem jak ją zachęcić 😐
A dajesz jej coś do rączki?
Ogólnie to nie przejmuj się i nie porównuj. Mój syn zaczął w sumie w miarę normalnie jeść jak miał 8 mcy. Wcześniej to była zabawa i czasem otworzył buzie a czasem nie. To o niczym nie świadczy. Jeszcze będziecie mieli etap jedzenia wszystkiego, neofobii żywieniowej, jedzenia suchego makaronu który trzeba było wypłukać z sosu bo dziecko chce suchy 🙈
Karola1995 lubi tę wiadomość
35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
Martolina wrote:Ja jestem teraz nad jeziorem i byłam też przez weekend i ogólnie w tych upałach ciężko. Plus był taki że jednak od jeziora był delikatny wiaterek i było chłodniej niż w mieście ale przede wszystkim był ogrom ludzi, krzyki wrzaski z każdej strony, młoda przebodźcowana nie chciała zrobić nawet krótkiej drzemki, do wody nie chciałam z nią wchodzić bo była średnio czysta, dodatkowo wszędzie piach, musiałam pilnować żeby go nie jadła, ogólnie wymęczył mnie tak ten weekend że na jakimś etapie żałowałam że przyjechaliśmy. Mimo siedzenia w cieniu widać było że jest jej za gorąco miałam wodę w sprayu i psikałam ją żeby się troszkę schłodziła.
Wczoraj zrobiło się chłodniej, ludzie wyjechali i jest super!
Ale na plazing już się nie szarpie, raczej spacerki w cieniu, a jak idziemy nad wodę to nie wyciągam jej z wózka.
Oczywiście takie moje szczęście że jak jestem z nią sama i to poza domem to znowu ząbki się odezwały 😭
Dziewczyny co już rozszerzają dietę, zacznę 💩 temat 😅 jak tam kupki waszych maluchów ? Bardzo śmierdzą ?
A idą wam górne jedynki? Czy już wyszły?
Kupa własnego dziecka jakoś inaczej pachnie 😂35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
AnnaMD wrote:A dajesz jej coś do rączki?
Ogólnie to nie przejmuj się i nie porównuj. Mój syn zaczął w sumie w miarę normalnie jeść jak miał 8 mcy. Wcześniej to była zabawa i czasem otworzył buzie a czasem nie. To o niczym nie świadczy. Jeszcze będziecie mieli etap jedzenia wszystkiego, neofobii żywieniowej, jedzenia suchego makaronu który trzeba było wypłukać z sosu bo dziecko chce suchy 🙈
Haha a to dobre z tym makaronem 🤣🤣 nie daje jej nic do raczki czasami pozwalam grzebac w tej papce 😊👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-






